Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alexander Evans

Go down 
AutorWiadomość
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Alexander Evans Empty
PisanieTemat: Alexander Evans   Alexander Evans EmptySro 15 Cze 2016, 12:06

Alexander Evans FX9KJFF
Alexander Evans GHkepz7
Właśnie tak się nazywam.
A ile mam lat?
Wiecie co? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Zwykle odpowiedziałbym, że ja, Alexander Evans, urodziłem się 12 sierpnia 2000 roku w mieście Viridian, ale teraz powiedzenie tego komukolwiek byłoby kiepskim żartem z mojej strony. Przyjmijmy więc, że urodziłem się w 1985 roku.
Czemu?
Jeśli Cię to ciekawi, zapoznaj się z moją historią.

HISTORIA

Jaki jestem?
Cóż mogę powiedzieć o sobie?
Myślę, że jestem introwertykiem, gdyż lubię spędzać czas w samotności. Ale to nie tak, że wcale nie lubię towarzystwa innych ludzi. Wręcz przeciwnie! Co prawda nie odnajduję się za dobrze w dużych grupach, ale uwielbiam prowadzić rozmowy z jedną, dwiema osobami jednocześnie. Czasem jednak potrzebuję oderwać się od świata, usiąść na wysokim drzewie, pogrążyć się w lekturze i rozmyślać.
Może nie jest to zbyt męska cecha, ale jestem bardzo wrażliwy. Martwię się, widząc krzywdę innego człowieka. Staram się pomagać na tyle, ile jestem w stanie zrobić. Nie wstydzę się tego. W ogóle nie mam kompleksów, ani nie jestem nieśmiały. Może jestem trochę zbyt pewny siebie, choć nie okazuję tego tak bardzo. Szanuję innych ludzi, pod warunkiem, że oni szanują mnie.

Jak wyglądam?
Jak na swój wiek. Nie wyglądam ani staro, ani bardzo młodo. Myślę, że jak zwyczajny piętnastolatek. Jestem szczupły i wysoki jak na swój wiek (mam 170 centymetrów wzrostu), średnio umięśniony.
Gdybym chciał wyglądać poważniej, ściąłbym kędzierzawe, jasne włosy, sięgające mi do połowy szyi, ale przyzwyczaiłem się do nich i je polubiłem. Co prawda grzywka czasami przysłania mi oczy (może jednak niebawem przejdę się do fryzjera?), ale wówczas odgarniam ją do tyłu i jakoś żyję.
Moje oczy w każdym świetle wyglądają nieco inaczej. Przeważnie ich barwa waha się między jasnobrązową a złotą.
Mój codzienny ubiór zazwyczaj prezentuje się następująco - biała bluza narzucona na czarną koszulkę z krótkim rękawem, do tego (czasami) niebieska marynarka oraz długie dżinsowe spodnie lub bojówki. Można powiedzieć, że moim znakiem rozpoznawczym jest żółta bandana, którą zawsze wiążę na szyi.

Profesja: Trener
Respekt: Lvl. 1 (5/750)

Nauka ataków:
---

Odznaczenia:
Active User, Little Writer


Dream Team:
Alexander Evans 405 Alexander Evans 503 Alexander Evans 083 Alexander Evans 157 Alexander Evans 133 Alexander Evans 254 Alexander Evans 609 Alexander Evans 373 Alexander Evans 441 Alexander Evans 026
Alexander Evans 419 Alexander Evans 460 Alexander Evans 354 Alexander Evans 586 Alexander Evans 472 Alexander Evans 286 Alexander Evans 560 Alexander Evans 334 Alexander Evans 678 Alexander Evans 492


Ostatnio zmieniony przez Shiny dnia Pią 01 Lip 2016, 19:56, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Alexander Evans Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Evans   Alexander Evans EmptySro 15 Cze 2016, 13:34

P O K E M O N Y



Cytat :
Alexander Evans R2UHiWv
Alexander Evans 403 Alexander Evans 403
Alexander Evans C4XaUyj (1)
SHINY SHINX Alexander Evans Male
Natura: Wesoły | Typ: Alexander Evans Electric
Ataki: Tackle, Charge, Wild Charge
Sp. Atak: ? | Sp. Atak Limit: 0%
Ability: Rivalry (Jeśli Pokemon ma taką samą płeć jak przeciwnik, to siła bazowa jego ataków wzrasta o 25%. Jeśli przeciwną, to spada o 25%.)

Cytat :
Alexander Evans GKWAbGO
Alexander Evans 459 Alexander Evans 459
Alexander Evans 8CiMeR2 (3)
SNOVER Alexander Evans Male
Natura: Obrońca | Typ: Alexander Evans Grass Alexander Evans Ice
Ataki: Razor Leaf, Icy Wind, Grass Whistle, Synthesis, Water Pulse, Shadow Ball
Sp. Atak: ? | Sp. Atak Limit: 0%
Ability: Snow Warning (Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po wycofaniu Pokemona z walki.)


Ostatnio zmieniony przez Shiny dnia Wto 05 Lip 2016, 21:31, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Alexander Evans Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Evans   Alexander Evans EmptySob 25 Cze 2016, 15:48


E K W I P U N E K


Cytat :

Alexander Evans Professor_Birch_Bag
Główna kieszeń:
5x Pokeball, PokeDex, PokeNav

Alexander Evans Tmcase TM Case:
- TM93 Wild Charge [2/3]
- TM30 Shadow Ball [2/3]

DNA:

Portfel: stan

Inne:
Alexander Evans Palin 15x Dzika Jagoda

Pudełko na odznaki:
---

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Alexander Evans Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Evans   Alexander Evans Empty

Powrót do góry Go down
 
Alexander Evans
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alexander Evans
» Alexander Evans
» Alexander Evans | Bank

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Centrum Pokemon :: Karty Graczy-
Skocz do: