Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Świat Gry

Go down 
AutorWiadomość
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

Świat Gry Empty
PisanieTemat: Świat Gry   Świat Gry EmptyNie 26 Cze 2016, 08:45

Witaj, przybyszu!
W tym miejscu znajduje się mapa świata, w którym rozgrywają się gry z mojego działu, a także możesz tu zadawać pytania i znaleźć odpowiedzi na te już zadane.

Opis: Jest rok 2016, tak jak u nas. Czas płynie dokładnie jak w naszym świecie, lecz nie istnieje tu rozwinięta technologia. Dlaczego? Odpowiedź jest prostsza, niż można by się spodziewać: brak tu ludzkich wojen. Jedynymi broniami dla ludzi są używane od wielu wieków noże, stare łuki i nieco mniej stare, ale zdecydowanie równie mało skuteczne rewolwery, ale nikt z nich tak naprawdę nie korzysta w celu zranienia kogokolwiek. Po co, skoro istnieją Pokemony, których ataki mogłyby w chwilę zabrać setki żyć?
Rozwój technologii wojennych dałby im telefony, samochody, motocykle, ludzie budowaliby większe miasta utrudniające wojskom, nieprzystosowanym do tego, walkę miejską... Nie, tu tego nie ma. Rozwój transportu skończył się na rowerach, dorożkach (nieraz napędzanych tak jak rowery) i prostych statkach. Nikt nie marzy o lataniu w samolocie, bo przecież wystarczy mieć Pidgeota i darmowy długi lot staje się możliwy.
Jeśli chodzi o technologię związaną z Pokemonami, to ze słynnych apricornów powstały już dawno temu pierwsze Pokeballe, w większych miastach da się nawet znaleźć w stosownej cenie już bardziej nowoczesne kule. Naukowcy, oczywiście na potrzeby wojen Pokemonów, bo z jakiego innego powodu?, skonstruowali m. in. PokeDexy, które dopiero po wielu latach od ich utworzenia stały się czymś, co ma każdy podróżnik - widocznie przemysł wojenny znalazł inny sposób i projekt PokeDexów, czy innych ciekawych urządzeń, stał się zbędny.
Miast jest niewiele, ale można w nich znaleźć i kupić wszystko. W większych wsiach znajdzie się łatwo targowiska, a i te małe wioseczki nieoznaczone na głównej mapie też mają soje stragany. Ważne też jest, że kraina ta słynie ze swojej duchowości, więc wiele dziwnych niespodzianek czeka na każdego podróżnika, który zdecyduje się odkryć jej sekrety.

Mapa:
Świat Gry Lazuremap1_by_miraiokami-da8668k
Link: http://sta.sh/031bicyaze8



Pytania i odpowiedzi:

1. Czy w tym świecie występuje rozwinięta technologia?
Nie, nie istnieje. Nie ma samolotów, telefonów, motocykli, nie ma nawet wieżowców czy wielkich nowoczesnych miast. Ale są pokeballe. Robione oczywiście z apriconów przez lokalnych rzemieślników.

2. Jakie mogę wybrać miejsce startowe?
Dowolne miasto/wieś znajdujące się na głównym kontynencie. Pamiętaj, że te oznaczone na mapie to tylko główne miasta i wsi kontynentu, więc śmiało możesz wymyślić nazwę swojego.

3. Czy występują tu Fakemony? I jakie Pokemony można spotkać najczęściej?
W tym świecie nie istnieją Fakemony, a poza tym można spotkać Pokemony z każdej generacji.

4. Chcę zagrać w tym świecie, a nie ma już miejsc :C
Napisz mi na PW krótki opis tego, jaka byłaby Twoja historia i sama postać. Otworzę miejsce dla Ciebie, jeśli mi się spodoba.
Powrót do góry Go down
 
Świat Gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: MG Niebianin-
Skocz do: