Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mchrok vs Monica

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mchrok vs Monica Empty
PisanieTemat: Mchrok vs Monica   Mchrok vs Monica EmptySro 29 Cze 2016, 09:01

Znaleźliście się na waszym polu walki. Niezależnie od tego jakimi pokemonami dysponujecie i tak było ono niezbyt przyjazne zważywszy na fakt jego umiejscowienia. Wielki okrągły podest pośrodku jeziora lawy... jeśli nie jesteś Magmarem lepiej nie próbuj w nim pływać.

W skrócie, jeśli ktoś wpadnie do wrzącej, płynnej skały automatycznie przegrywa tracąc 100%hp.

Zaczyna Mhrok.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Mchrok vs Monica Empty
PisanieTemat: Re: Mchrok vs Monica   Mchrok vs Monica EmptySro 29 Cze 2016, 18:30

Był to mój pierwszy poważniejszy pojedynek w tym świecie. Od Pani Noriko wiedziałem, że pokemony służą również do walki, i jest to niejako ich druga natura, ale dalej nie byłem do końca pewny. Wiedziałem jednak, że nie mogę okazać swojego zdenerwowania ani mojemu podopiecznemu, ani stronie przeciwnej. Oddycham głęboko, po czym wypuszczam Vulpixa do walki.
- Kyuubi, zacznij od użycia Nasty Plot, aby wzmocnić swoje kolejne ciosy. Następnie poślij w stronę przeciwniczki kilka płomyczków Ember. Nidoran niestety nie posiada niczego w rodzaju futra czy sierści, więc nie będzie szansy ich podpalenia. Później zbliż się do przeciwniczki i dmuchnij jej w twarz mocnym Flamethrowerem. Postaraj się wystraszyć ją tym ciosem tak, aby zaczęła powoli zbliżać się do krawędzi platformy. Następnie wykonaj Iron Tail i uderz w głowę Nidoran. Jeśli trafisz odpowiednio mocno, twoja przeciwniczka powinna stać się na chwilę przymroczona. Wtedy znowu poślij w niej mocny Flamethrower.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Mchrok vs Monica Empty
PisanieTemat: Re: Mchrok vs Monica   Mchrok vs Monica EmptySro 29 Cze 2016, 19:10

Na arenę weszłam nieco niepewnie, to nasza pierwsza walka. W dodatku przeciwnikiem okazał się... Człowiek? Przynajmniej wyglądał na tę rasę. Jego strategie zapewne będą bardzo przemyślane, musimy się postarać.
-Kiedy nasz przeciwnik będzie się wzmacniał - wystrzel w jego stronę Blizzard. Może chociaż pod tym względem arena będzie nam nieco sprzyjać i trochę roztopi kule śnieżne, wzmacniając efektywność ataku na ognistym Pokemonie. Następnie od razu odskocz w bok i zbliż się do Vulpix slalomem, próbując uniknąć Ember. Nie czekaj aż będzie cię atakował - sam zacznij nacierać, najpierw w biegu nabijając się na niego Peck, po czym dokopując mu jeszcze Double Kick. Musimy zadbać o jak najwięcej kontaktu fizycznego, żeby dzięki twojej zdolności w końcu otruć przeciwnika. To będzie bardzo korzystne na początku walki. Chwilę odrzucenia go poprzez twoje kopnięcia wykorzystaj na użycie Leer, po czym jeszcze raz wbij się w niego Peck. Spróbuj spychać go na krańce areny, sam staraj trzymać się środka.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mchrok vs Monica Empty
PisanieTemat: Re: Mchrok vs Monica   Mchrok vs Monica EmptySro 29 Cze 2016, 21:12

Walka zaczęła się dość szybko, Blizard co prawda nie zraniło poważnie wzmacniającego się Vulpixa, lecz całe podłoże dookoła niego zamokło sprawiając, że każdy krok był niezwykle ryzykowny. Następne Ember trafiło bezbłędnie, podczas gdy kolejny ognisty atak został zatrzymany za pomocą Peck! Mały Ndoran uderzył ze wszystkich sił w pysk podopiecznego Mhroka, co doprowadziło do nieszczęśliwego wybuchu, który zranił oboje odpychając ich przy okazji na krawędź pola bitwy. W sekundę później nastąpiła szarża, która miała przesądzić o wyniku walki! Vulpix popędził na Nidorana z Iron Tailem wyprzedzając znacznie jego reakcję. Skończyło się na tym, że lis opadł trującego stworka przy krawędzi, a ten uderzył go swoim Double Kick w łapę, przez co ten przekoziołkował i wpadł do lawy.
Na szczęście pecha miał ognisty pokemon, konsekwencje tej wpadki nie będą długotrwałe ;)
Monica: +1 do wygranych walk +2 respektu
Mhrok: - do respektu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mchrok vs Monica Empty
PisanieTemat: Re: Mchrok vs Monica   Mchrok vs Monica Empty

Powrót do góry Go down
 
Mchrok vs Monica
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Monica
» Gra Monica
» Berry vs Monica
» Monica vs Nyanyan
» #020 Santalune Gym | Monica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Pole Treningowe :: Stadion Miejski-
Skocz do: