Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O MG~

Go down 
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

O MG~ Empty
PisanieTemat: O MG~   O MG~ EmptyPią 28 Mar 2014, 12:06

So...

Jakie masz doświadczenie?
Siedzę w prowadzeniu gier ogólnie od jakiś dobrych 8-9 lat. Byłam MG na PokeLazure, PokeDark i paru innych pomniejszych forach. Lubię prowadzić gry i czerpię z tego dużą satysfakcję. Jeśli gracz się stara, ja staram się dwa razy bardziej, żeby sam był zadowolony ze swojej gry!

Jak często odpisujesz?
Jak tylko mam czas, ale zapewniam jeden odpis na dzień. Pracuję, zwiedzam, rysuję i do niegodności dochodzić może jeszcze różnica w czasie (Mieszkam w Szkocji, więc mam -1h w stosunku do Polski.). Krew mnie zalewa kiedy widzę na cb "Odpisz miii"...  
I proszę was, aby wasze posty zawierały min 3 zdania złożone. CZY JA WYMAGAM AŻ TAK WIELE?

Prowadzenie jakich gier Cię satysfakcjonuje?
Gier w których gracz myśl, myśli i jeszcze raz myśli. Zazwyczaj gry które prowadzę są pełne zagadek, tajemniczych wątków i wielu niespodzianek! Nie trawię postów na dwa zdania, z których nie mam co odpisać graczowi.

Czego nie lubisz w byciu MG?
Szczerze przyznaję, że moją słabą stroną są walki pokemon. Dlatego byłabym rada gdyby wasze taktyki były na tyle długie by pozwalały zakończyć mi walkę w jednym poście.
Jednocześnie informuję iż NIE PRZYJMUJĘ GIER W KTÓRYCH starterem jest: Turtwig/Chimchar... Za dużo tego było w mojej starej kadencji MG. I:

Mamy się Ciebie bać?
Nie... Myślę, że nie. Nie jestem osobą, która przekreśla kogoś nie znając go. Najpierw muszę człowieka poznać, by ocenić czy go lubię, czy nie.

Dlaczego w twoich grach min wiek to 18?
Dlatego, ponieważ, iż możecie natknąć się w nich na wszystko. Poprzez mordy, wątki zakrawające na erotyczne, czy co ino, co jest +18. Jeśli jesteś tu i to czytasz, znaczy, że pewnie zależy Ci na tym, żebym Cię przyjęła.

I nie... na księżycu nie ma Zoo .^.
Endżoj~
Powrót do góry Go down
 
O MG~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: MG Szkot-
Skocz do: