Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Płytki żywiołów

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Płytki żywiołów Empty
PisanieTemat: Płytki żywiołów   Płytki żywiołów EmptySro 25 Cze 2014, 09:32

Poszliscie z dziadkiem do jego domu i ogrodu. Tam czekala na was pomocnica twojego dziadka i za chwile tez udala sie do labolatorium. Ty z dziadkiem poszliscie do jego ogrodu po pokemona. Charmander jakby czekajac na ta okazje czekal na was juz przy ogrodzeniu. Starszy pan dotknal go ballem, ten zadzwieczal slynnym Ding i wreczyl ci kulke.
Opiekuj sie nim dobrze. A teraz choc na ciasteczko i herbate moja praktykantka przyniesie najpotrzebniejsze akcesoria. usmiechnal sie do ciebie i skierowaliscie sie do salonu. Tam juz czekala na was parujaca herbata i talerzyk z rozlozonymi ciasteczkami. Nie zdazyles usiasc gdy podeszla do ciebie asystentka i podala ci paczuszke. W niej znajdowaly sie tradycyjnie dwa potiony, PokeNav, PokeDex i pieniadze.
Na pieniadze zlozyla sie cala rodzina. Nie roztwon ich na glupoty. powiedzial dziadek popijajac herbate.
Powrót do góry Go down
Splendid
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 3
Dołączył : 21/06/2014

Płytki żywiołów Empty
PisanieTemat: Re: Płytki żywiołów   Płytki żywiołów EmptySro 25 Cze 2014, 10:35

- Dobrze dziadku, obiecuję, że dobrze się nim zajmę - odpowiedziałem, po czym ruszyłem za nim do salonu. Tam jedna z jego asystentek podała mi wszystkie przedmioty, których będę potrzebował w podróży.
- Spokojnie, będę mądrze z nich korzystał - powiedziałem, po czym zabrałem się za jedno z ciasteczek.
- Skoro mam już ekwipunek, chyba będę ruszał w drogę, pierwsza płyta jest związana z ogniem, więc najlepiej będzie rozpocząć poszukiwania na pustyni, tylko najpierw sprawdzę, czy jakiś statek płynie w tamtym kierunku - dodałem, po czym zacząłem ,,lądować" do plecaka otrzymane wcześniej przedmioty.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Płytki żywiołów Empty
PisanieTemat: Re: Płytki żywiołów   Płytki żywiołów EmptySro 25 Cze 2014, 10:56

U mnie w biurze masz laptopa. Skorzystaj z niego. powiedzial do ciebie dziadek wypijajac do konca swoja herbate i zagryzajac ciastkiem. Na jego twarzy widnial usmiech.
Bedziesz mial rywala. Zwie sie Katharyn. Na start wybrala Squirtla tak wiec pewnie sie z nia bedziesz spotykal podczas swojej podrozy. dodal gdy zniknales w jego gabinecie. Na biurku stal odpalony laptop i pare plikow i okienek pootwieranych. Twoj wzrok mogl przykuc fioletowy napis z imieniem twojej rywalki. W biurze byles sam wiec mogles pogrzebac chwile.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Płytki żywiołów Empty
PisanieTemat: Re: Płytki żywiołów   Płytki żywiołów Empty

Powrót do góry Go down
 
Płytki żywiołów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: