Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Grupa B | Shiny vs Elmo

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyNie 20 Lip 2014, 18:04

Grupa B | Shiny vs Elmo Dyujjq
Dzień w którym nadszedł czas by rozpocząć walki Letniego Festiwalu, nadszedł! Na stadionie zebrało się wielu fanów walk Pokemon by dopingować uczestników. Inni pojawili się tu, licząc na to iż będą mogli zobaczyć w akcji swoje ulubione Pokemony. Zgłoszeni do walki uczestnicy są już gotowi by rozpocząć pojedynek. Teraz wystarczy tylko poczekać na sędziego! Jednak kobieta która będzie ocieniała walkę nie pozwoliła czekać na siebie ani minuty dłużej. Trzymając w dłoni zieloną chorągiewkę stawiła się na arenie, gdzie otwarte zostały już drzwi, przez które mieli przejść uczestnicy. I tak oto nadszedł czas by rozpocząć pojedynek!
- Rozpoczynamy pojedynek pomiędzy Shiny i Johnem! Pierwszy ruch będzie należał do Shiny oraz jej Golducka! Czas... start!
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPon 21 Lip 2014, 20:20

Z nieukrytą pogodą ducha wypisaną na młodocianej twarzy, wkroczyłam na teren stadionu, w prawej dłoni dzierżąc niewielką, dwukolorową piłeczkę, zwaną pokeballem. Stawiałam krok za krokiem, z każdą sekundą czując narastające bicie serca. Pierwszy raz brałam udział w jakimkolwiek turnieju. Setki par oczy wpatrywały się teraz na mnie, a moim jedynym zadaniem było pokazanie klasy w tej walce. Wygrana to nie wszystko. Prawdziwą sztuką jest przegrana w dobrym stylu. Co wcale nie ma wykluczać pierwszej opcji. Trzymając się tej świętej dla mnie zasady, zajęłam swoje stanowisko. Nie zapominając o dobrych manierach, podałam przeciwnikowi dłoń i zażyczyłam szczęścia. Wzięłam głęboki oddech i wyrzuciłam ball wysoko w powietrze.
- Gold, ukaż nam swe szanowne oblicze! - po tych słowach napięcie zaczęło mnie opuszczać. Przede mną pojawił się wartościowy dla mnie przyjaciel, co natychmiast wywołało niewielki uśmiech na mej twarzy. Spojrzał na mnie pytającym wzrokiem, który tylko ja, jako jego trener mogłam zrozumieć. Kiwnęłam głową, na znak, żeby ustawił się w pozycji do walki. Zabawę czas zacząć...
- Gold. Trzymam za ciebie kciuki. Pokieruję tobą, jednak scena należy do ciebie. Twoim przeciwnikiem jest Ditto, który potrafi przybrać twój wygląd, a także skopiować twoje umiejętności, a następnie nimi atakować. Ciekawy pokemon. Niemniej musimy sobie z nim jakoś poradzić. Zacznijmy spokojnie - użyj Tail Whip w celu obniżenia obrony przeciwnika. Nie zwlekając ani chwili - wykorzystując fakt, iż jest to początek bitwy i jesteś pełen sił, rozpocznij natarcie na przeciwnika biegnąc na niego jak najszybciej potrafisz. Pierwszy atak - krótka seria Scratch, a następnie (od razu) mocny atak Water Gunem prosto w twarz przeciwnika. Postaraj się zdezorientować go tym ruchem, odskocz na chwilę w bok, po czym wznieś się w górę otaczając się strumieniem wody (Aqua Jet) i bezlitośnie potraktuj przeciwnika taranując go. Nie opuszczając jeszcze strumienia, zacznij pływać w powietrzu, w celu zmylenia przeciwnika. Otóż obserwuj uważnie ruchy przeciwnika i wybierz odpowiedni moment na ponowny atak, najlepiej wtedy, gdy będzie zwrócony do ciebie tyłem - zderz się z nim z potężną siłą celując w jego plecy. Jeśli uda ci się go przewrócić, wykorzystaj okazję i przyduś go do ziemi i podrap go po twarzy (scratch). Daj sobie chwilę odsapnąć, odbiegnij kawałek i stań w miejscu a następnie użyj ponownie Tail Whip. Gdy obrona przeciwnika zostanie jeszcze bardziej obniżona, rzuć się nań i potraktuj go bezlitośnie swoim żywiołem - Water Gun! Musisz przez całą walkę być skupiony i działać dynamicznie. Nie możesz się zagapić. Pokemon jest twoją kopią, jednak to ty na co dzień używasz swoich ataków i ty znasz je lepiej. Powinieneś wyczuć, kiedy próbuje używać jakiego ruchu. W razie gdyby ci się to udało, w zależności od ciosu albo odskocz w bok, albo wznieś się w górę przy pomocy Aqua Jet. Good luck!
Powrót do góry Go down
Elmo
Początkujący Trener
Elmo


Napisanych : 155
Dołączył : 26/04/2014
Wiek : 26
Skąd : biorą się idioci?

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPon 21 Lip 2014, 22:28

Pewnym siebie krokiem wkroczyłem na arenę. W pierwszym momencie ilość znajdujących się tutaj ludzi przyprawiła mnie o zakłopotanie, które szybko minęło. Zgrabnym ruchem przeczesałem ręką swoją krzywkę, która mimo tego wróciła szybko w swój nieład. Docisnąłem jeszcze delikatnie okulary, żeby poprawić swą widoczność jednocześnie dodając sobie kilka punktów du stylu. Miałem jeden cel: Wygrać. Nie miałem do tego żadnych wątpliwości, co też pokazałem swojemu przeciwnikowi mocnym i pewnym uściskiem dłoni. Kiwnąłem głową odwzajemniając wszystkie jej słowa. Nie tracąc czasu skierowałem się na swoje stanowisko. Wypiąłem dumnie pierś i szybkim ruchem odpiąłem od swego pasa Pokeball'a, którego zamieszkiwał mój najlepszy przyjaciel. Rzuciłem piłeczką wysoko w górę wypuszczając pokemona.
- Liczę na Ciebie, Ditto.
Galaretowate stworzenie nie miało najmniejszych wątpliwości po co tu jesteśmy. Dla niego liczyło się to samo co ja, wygrana. Obdarzając go porozumiewawczym spojrzeniem, zacząłem wydawać komendy, które zaprowadzą nas albo do wzlotu, albo do upadku.
- Ditto, pierwsze co musisz zrobić to przede wszystkim użyć Transform! Będziesz dokładną kopią swojego przeciwnika, więc nie bój się, że ma nad Tobą jakąkolwiek przewagę. Hmm, ma dość ciekawą paletę ataków, wykorzystajmy je! Na każde obniżenie statystyk odpowiadaj Tail Whip'em, nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek przewagę naszego przeciwnika. Posiadasz teraz ataki wodne, które na pewno nam się przydadzą. Jeśli przeciwnik będzie na nas szarżował bez wahania zaatakuj jego nogi mocnym Water Gun'em. To powinno zachwiać jego równowagę i przerwać atak. Na razie jeszcze działajmy ostrożnie, ataki wodne są również dla nas zagrożeniem. Skoro posiadasz taką samą siłę co Golduck, każdy Water Gun niweluj swoim Water Gun'em. Nie trać czujności, kiedy przeciwnik zacznie się do Ciebie zbliżać albo zauważysz, że szykuje się do ataku, zrób szybki unik w bok, po czym zaatakuj bezlitośnie od boku w tułów Aqua Jet'em. Przejdźmy teraz do ofensywy! Dzięki Twoim umiejętnością wiemy dokładnie co potrafi przeciwnik i wykorzystamy wszystkie jego atuty przeciwko niemu. Zacznij powoli podchodzić do Golduck'a a po chwili wyceluj w niego Water Gun'em! Jednak to nie będzie nasze główne założenie, żeby tym trafić. On będzie zapewne myślał inaczej, musisz wykorzystać ten moment i kiedy będzie się skupiał na tamtym ataku skocz w jego kierunku atakując Aqua Jet'em! Nie tracąc tempa zaserwuj mu jeszcze małą serię Scrath'ów celując w ręce i nogi! Niech poruszanie się sprawia mu trudności! W tym momencie złap go swoimi kaczymi rękoma jednocześnie obniżając jego obronę Tail Whip'em. Wykorzystując tą sytuacją rzuć nim w kierunku drzew. Water Gun'em zrób kałuże w miejscu jego upadku, przez najprawdopodobniej się poślizgnie i uderzy z większą siłą w drzewa. To moment na zyskanie przewagi! Na bezpieczny dystans podejdź do Golduck'a i za pomocą Water Gun'a unieś swe ciało w powietrzu. Kiedy będziesz spadać, wyceluj Aqua Jet'em w leżącą kaczkę! Prędkość z jaką będziesz spadał doda trochę mocy do tego ataku. Bez wahania przygnieć swoimi kolanami jego ręce, jeśli będzie stawiał opór, rób to coraz mocniej. Masz teraz wolne ręce oraz głowę przeciwnika jak na tacy. Wykonaj serię Scrath'ów godząc w oczy i boki głowy. Niech pozna Twoją siłę! Kiedy poczujesz zmęczenie w górnych kończynach, odskocz natychmiast. Zakończ te turę Water Gun'em połączonym z Tail Whip'em w najprawdopodobniej leżącego przeciwnika. Wykorzystaj każdą wolną chwilę na zebranie sił.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptySro 23 Lip 2014, 16:53

Zapowiadał się bardzo ciekawy pojedynek! Na arenie pojawiły się dwa Golducki, z czego jeden był tylko kopią! Golduck Shiny obniżył obronę Ditto, a on odwdzięczył się tym samym. Zaraz po tym Golduck podbiegł szybko do przeciwnika zaczynając drapać go swoimi pazurami. Ditto nie pozostawał dłużny i szybko oddał Water Gunem celując w nogi przeciwnika. Pokemon zachwiał się, ale szybko odzyskał równowagę i Szybko uderzył Water Gun. Ditto odpowiedział tym samym, jednak atak przeciwnika okazał się silniejszy i uderzył w zamienionego Pokemona Johna! Zaraz po tym podopieczny Shiny odbił się od ziemi lecąc w stronę podnoszącego się z ziemi Golducka ze swoim Aqua Jet. Ponownie oba Pokemony zderzyły się tymi samymi uderzeniami! Ale co to? Ditto udało się na chwilę zablokować Golducka i uderzył w niego z bliska Water Gun! Niebieska kaczka została odrzucona w tył, jednak nie zamierzała się poddać! Szybko podbiegł do swojego przeciwnika atakując go ponownie pazurami! Walka wyglądała naprawdę pasjonująco, zwłaszcza że oba Pokemony przeszły do atakowania w zwarciu! Na tą chwilę ciężko było postawić na lidera pojedynku! Wszystko rozegra się w ciągu paru kolejnych tur! Który będzie lepszy? Oryginał, czy jego kopia?
60%Grupa B | Shiny vs Elmo 55 Grupa B | Shiny vs Elmo ERbHDyp 60%
Status:
Golduck: Obrona 75%
Ditto: Obrona 80%
Powrót do góry Go down
Elmo
Początkujący Trener
Elmo


Napisanych : 155
Dołączył : 26/04/2014
Wiek : 26
Skąd : biorą się idioci?

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPią 25 Lip 2014, 13:42

- Dobrze nam idzie Ditto, ale może iść lepiej! Mamy niewielką przewagę nad przeciwnikiem, a mianowicie ma mniejszą obronę od nas. Mały szczegół, ale możesz przechylić zwycięstwo na naszą stronę. Zacznijmy następną rundę dość spokojnie. Ze spokojem i wolnym krokiem poruszaj się po arenie obdarowując przeciwnika Tail Whip'em, ale używaj go także, jeśli Golduck wpadnie na ten sam pomysł. Jeśli będziesz mu dalej się tak odwdzięczać, nie zyska on przewagi nad nami. Przejdźmy teraz do ofensywy, obroną zajmiemy się później. Zacznij biec w kierunku Golduck'a z zamiarem zaatakowania Scrath'em, lecz kiedy znajdziesz się blisko przeciwnika zrób skok w bok, żeby ewentualnie nie dostać z żadnego wodnego ataku i wyceluj Water Gun'em prosto w twarz przeciwnika. Nie dając mu chwili wytchnienia, Aqua Jet'em wyceluj prosto w jego nogi, żeby go podciąć. Powinien w tym momencie leżeć na ziemi. Wykorzystaj ten moment i skocz na niego tak, żeby Twoje kolano uderzyło prosto w jego brzuch jednocześnie wystrzeliwując Water Gun'a znów w głowę. Żeby wygrać te walkę, musimy naprawdę dać z siebie wszystko. Odskocz od kaczki na bezpieczny dystans. Skieruj swoje ciało tak, żeby mieć za plecami drzewa. Nasz przeciwnik na pewno będzie nam się chciał odegrać, toteż kiedy ruszy na nas, wykonaj w ostatnim momencie unik za pomocą Aqua Jet. Niech kaczka bliżej pozna się z tutejszą florą! Złap trochę oddechu, kiedy przeciwnik będzie dochodził do siebie. Zacznij biec do niego zygzakiem, tak żeby być trudnym celem. Zaatakuj znowu Water Gun'em, prosto w twarz ograniczając mu w ten sposób widoczność. Wykorzystaj ten moment i doskocz do niego obdarowując go potężną serią Scrath'ów po tułowiu i głowie. Złap go w pozycji pionowej blokując ręce swoimi i bezlitośnie okładaj go Water Gun'ami w taki sposób, żeby nie miał chwili, żeby oddać. Następnie kopnij go kolanem w tułów od prawej strony i "wyrzuć" z objęcia Aqua Jet'em. Niech wie, że z nami się nie zadziera. Mam pewien pomysł. Stój spokojnie i kiedy Golduck zacznie biec w naszym kierunku, za pomocą Water Gun'a zrób przed nim kałużę, powinien się zachwiać albo stracić równowagę, chociaż tego nie jestem pewien, więc zachowaj czujność! Jeśli to wypali, zaatakuj go Aqua Jet'em w głowę, która jest ważnym punktem. Jeśli dobrze ją obijemy,, możemy szybko wygrać te walkę. Jeśli chodzi o defensywę... Tak jak wspomniałem wcześniej, na Tail Whip'a odpowiadaj Tail Whip'em. Każdy wodny atak paruj Water Gun'em, chyba, że przeciwnik znajdzie się blisko Ciebie to rób uniki Aqua Jet'em. Możliwym scenariuszem jest też to, że Golduck będzie chciał atakować nas bezpośrednio. To zbyt ryzykowane, żeby wdawać się w takie wymiany. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji Scrath'em potraktuj jego nogi i odskakuj w bok. Liczę na Ciebie!
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPią 25 Lip 2014, 18:01

- Świetnie ci idzie Gold! Naprawdę silny z ciebie pokemon - pochwaliłam przyjaciela, po czym od razu przeszłam do kontynuowania wydawania poleceń. - Zacznijmy od przerwania ataku Tail Whipem. Nie możemy pozwolić na to, by pokemon miał jakąś specjalną przewagę w obronie - na razie jest ona niewielka. Spróbujemy go trochę dogonić, ale to potem. Za każdym razem, gdy pokemon zacznie używać tego nieszczęsnego, defensywnego ataku, pluj mu w twarz Water Gunem, ażeby wytrącić go z równowagi, przeszkodzić w ataku, a także zadać obrażenia. Dalej. Ciągle to powtarzam i niestety będę, bo uważam, że to najważniejsza część walki - musisz ciągle uważnie obserwować oponenta, tak, by wszelkie sztuczki, które wymyśli, nie były dla ciebie przeszkodą. Musisz być spokojny, działać dynamicznie i ostrożnie. Cierpliwie stój i czekaj, aż pokemon zacznie na ciebie szarżować. Kiedy to zrobi, użyj Water Guna prosto w jego twarz, a następnie wykorzystując chwilę jego nieuwagi, z całej siły - Scratch, atakuj go bezlitośnie do czasu, aż zdąży się ogarnąć po wykonanym przez ciebie wodnym ataku. Wtedy odejdź kawałek do tyłu. I znów. Cierpliwie czekaj. Nigdzie się nie spieszymy. Głupie błędy to najgorsze co można zrobić w tego typu pojedynkach. Jeśli pokemon wpadnie na taki sam pomysł i również przystanie, użyj Tail Whip. Obniżysz jego obronę, przy okazji odpoczniesz chwilę... No nic. Spróbujmy pobawić się trochę bardziej ofensywnie. Wzbij się w górę otoczony wodnym strumieniem (Aqua Jet) i zacznij wolno "płynąć" w kierunku przeciwnika, cały czas patrząc w jego oczy, obserwując jego gesty. Zapewne będzie chciał uniknąć lub odpowiedzieć atakiem, dlatego zmyl go w taki sposób, że będąc metr od niego, nagle skręć ostro w bok i uderz go z całej siły w plecy! Postaraj się staranować go w taki sposób, by twój ciężar ciała przycisnął go na tyle mocno, by ten wylądował na ściance areny. I teraz musisz działać bardzo dynamicznie! Scratch, po czym od razu Water Gun. I odbiegnij. Nie zbyt daleko. Tylko mały kawałek. Szybkie wzmocnienie za pomocą Tail Whipa i ponownie przejdź do działania. Jeśli ta akcja ci wyjdzie, pokemon będzie potrzebował chwili na pozbieranie się. Daj mu tę szansę i cierpliwie czekaj aż podejdzie do ciebie. Nie możemy działać zbyt pochopnie. Kiedy pokemon zbliży się do ciebie i będzie w zasięgu kilku metrów, spróbuj pierwszy rozpocząć atak uderzając go mocnym Scratchem w nogi, tak, by być może się przewrócił. I znowu Aqua Jet! Wystrzel się w górę i lataj nisko nad polem walki, raz po raz uderzając stworka wodnym strumieniem. W końcu wyląduj na jego łbie, złap za niego i wytrąć go z równowagi, po czym ciśnij mu w twarz Water Gunem .
Zastanowiłam się przez chwilę.
- Jeśli dobrze liczę, zostało nam jeszcze kilka ataków do dyspozycji. Idealnie. Nie ma co być zbyt pazernym. Twój przeciwnik jest silny, a jak to mawiał słynny Asz Keczap najlepszą obroną jest atak. Tak więc unikaj każdego ataku używając, w zależnie od sytuacji, każdego z twoich ofensywnych ataków. Bystry z ciebie stworek. Myślę, że dasz radę wyczuć, który akurat najbardziej się nada i użyj go. Trzymam kciuki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPon 28 Lip 2014, 18:23

Dwa Pokemony odskoczyły od siebie gotowe do wykonania kolejnego polecania. Pokemon należący do Johna zamachał ogonem jednak ten ruch spotkał się z Water Gunem, który delikatnie odrzucił go w tył. Nie zrażony niepowodzeniem Ditto zaczął biec w stronę przeciwnika i tak się złożyło że oba Water Guny się ze sobą zderzyły! Podopieczny Shiny planował zaatakować Scrath ale w tym samym momencie Ditto przeszedł do Aqua Jet wywracając Golducka na ziemię. Jednak ten bardzo szybko się podniósł i sam obniżył obronę przeciwnika, podczas gdy przeciwnik uderzył Water Gun! Oba Pokemony zacięcie wymieniały się uderzeniami. Czy jednak będzie wiadomo po tej turze kto wygra? Chyba na chwilę obecną mamy prowadzącego!
23%Grupa B | Shiny vs Elmo 55 Grupa B | Shiny vs Elmo ERbHDyp 20%
Status:
Golduck: Obrona 60%
Ditto: Obrona 70%
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPon 28 Lip 2014, 19:54

- Dobra robota, Golduś! Mamy niewielką przewagę, ale to jeszcze nie koniec. Zapewne wszystko rozstrzygnie się w ciągu kilku następnych minut. Wystarczy, że będziesz walczył dzielnie do samego końca! Okej. Kolejna runda. Widzę, iż przeciwnik nadal ma przewagę w obronie. Różnica między twoją a jego nieco się zmieniła... niestety na naszą niekorzyść. Słuchaj, mały. Nie możesz dopuścić, by Ditto użył Tail Whipa. Gdy tylko zobaczysz, że zaczyna machać tym ogonem, przerywaj mu atak Aqua Jetem. Myślę, że ten atak jest najdynamiczniejszym i najsilniejszym z twojego movesetu, dlatego postawimy właśnie na niego. Jeśli to możliwe, działaj ostrożniej niż wcześniej. Otóż do końca walki dzieli nas zapewne kilka wzajemnych potyczek, więc musisz skupić się na robieniu uników, stwarzaniu sobie dobrych sytuacji do ataku. Jeśli uznasz, że moment na zagranie ofensywne jest nieodpowiedni, odczekaj chwilę, by nie dać się złapać w pułapkę oponenta. Gdy przeciwnik nie próbuje cię atakować, używaj Tail Whipa. W takich sytuacjach pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości między nim. No to zacznijmy zabawę. Podejdź spokojnym krokiem do pokemona, patrząc mu prosto w oczy. Obserwuj każdy jego ruch, nawet głupie drgnięcie. Gdy zrobi choćby krok w twoją stronę, spluń mu w twarz Water Gunem i od razu przejdź do dynamicznego akcji. Szybki Scratch wymierzony w jego twarz, następnie od razu wzbicie się w górę za pomocą Aqua Jetu. Szybując spokojnie w powietrzu, w pewnym momencie z całej siły ciśnij go w ciało, starając się wyprowadzić go z równowagi i kolejna seria Scratch. I tak. W razie, gdyby Ditto użył Water Guna - schyl się w dół i użyj Scratch w jego nogi, po czym oddaj mu tym, czym miał zamiar cię zaatakować. Gdyby chciał popieścić cię Aqua Jetem, również użyj tego ataku i wzbij się w powietrze razem z nim. I czekaj - niech on pierwszy zaatakuje. Jeśli wyczujesz, że próbuje to zrobić, wbij się w górę i odskocz gdzieś na bok areny. Co do Scratch - najlepiej po prostu unikać. Ewentualnie uciekać za pomocą Aqua Jet. Ale wróćmy do ofensywy. Zostało nam jeszcze kilka wolnych ataków. Jak zawsze zostawię kilka na uniki i inne, które wyjdą w trakcie bitwy, a ty sam zdecydujesz jak ich użyć. Niemniej. Zacznij od biegu slalomem w stronę przeciwnika, co jakiś czas zmieniaj trasę biegu, by go po prostu zmylić. Gdy znajdziesz się z nim w bezpośrednim kontakcie, od razu Water Gun pod jego nogi, Scratch w brzuch, a następnie wyskok w powietrze za pomocą Aqua Jet, na sam szczyt areny. Szybko szybuj w dół ku oponentowi, tak, by ostatecznie przywalić go do ziemi swoim potężnym ciałem! Powodzenia, mały.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo EmptyPią 01 Sie 2014, 23:50

Z powodu nieobecności Elmo, mamy kolejny walkower!

Cytat :
Ditto + 0.1lvl-1resp
Golduck + 0.2lvl +1resp

Do kolejnej rundy przechodzi Shiny!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grupa B | Shiny vs Elmo Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Shiny vs Elmo   Grupa B | Shiny vs Elmo Empty

Powrót do góry Go down
 
Grupa B | Shiny vs Elmo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grupa B || ReBorn vs. Shiny
» Box Elmo
» Gra Elmo.
» KP Elmo
» Box Elmo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: