Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Daichi

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyCzw 14 Sie 2014, 18:17

Pogoda z samego rana zapowiadała bardzo przyjemny dzień. Na niebie nie widniały żadne chmurki. Pozostało jedynie cieszyć się pięknym porankiem i liczyć, że taki stan utrzyma się przez cały czas. Droga do wspomnianego przez twojego ojca laboratorium wiodła przez uliczki, które mijałeś każdego dnia. Powoli za na horyzoncie pojawiał się budynek laboratorium. Idąc dalej widziałeś ludzi, którzy sami właśnie wybierali się do pracy. W przydomowych ogródkach dzieci bawiły sie swoimi zabawkami lub domowymi pokemonami. Twoja przygoda wkrótce się rozpocznie, ponieważ przeszedłeś przez ogrodzenie Laboratorium. Już z daleka dojrzał ciebie profesor Oak. W tym momencie zajęty był przeprowadzaniem obserwacji nad pokemonami w ogromnym ogrodzie. Jednak zdołał wykrzyczeć do ciebie krótkie zdania.
- Witaj Daichi! Już do ciebie przychodzę, tylko tutaj skończę pracę. Poczekaj na mnie w środku, w holu.
Pozostaje jedynie wypełnić wolę starszego już pana.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyCzw 14 Sie 2014, 19:55

Spojrzałem na Profesora Oaka i Pokemony, które właśnie obserwował. "Więc już za chwilę moja przygoda zacznie się na dobre..." Ucieszony pokazałem mu kciuka uniesionego w górę by wiedział, że go usłyszałem. Następnie skierowałem wzrok na drzwi do laboratorium. Niewiele myśląc ruszyłem w tamtą stronę. Stanąłem przed drzwiami biorąc głęboki oddech.
- Daichi, powodzenia! - powiedziałem do siebie po cichu po czym pchnąłem drzwi, a następnie skierowałem się do holu i niecierpliwie czekałem na przyjście profesora.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyCzw 14 Sie 2014, 20:13

Po przekroczeniu progu przybytku profesora przywitał ciebie dość sielski wystrój. Wnętrze wyglądało bardziej na zwykłe mieszkanie pod miastem czy nawet typowo wiejskie. Na ścianach wisiało mnóstwo zdjęć. Przedstawiały one trenerów z ich pokemonami. Jedni z nich byli zwycięzcami Ligii Pokemon, Wielkiego Festiwalu czy też mniejszych turniejów. Znajdowały się również osoby, które były jodowcami czy specjalizowały się w jedym z typów pokemonów. Zdjęcia miały raczej charakter sentymentalny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ich jako trofeów.
- Ach! Widzę, że podobają ci się zdjęcia. Też kiedyś zawiśniesz na jednym z nich. - nawet nie zauważyłeś jak profesor wszedł do laboratorium - Zapraszam ciebie do kolejnego pomieszczenia. Tam już wybierzesz swojego przyszłego partnera.
Kolejne pomieszczenie wyglądało również przyjemnie. Na stoliku leżał cały potrzebny sprzęt, a także trzy pełne pokeballe.
- Pora byś wybrał swojego pierwszego towarzysza. Wiem od twojego ojca, że lubisz psychiczny gatunek. Zatem będziesz miał trudny wybór. Zdecyduj się.
Profesor wypuścił z pokeballi całą gromadkę. Teraz twoja kolej na ruch.

Pokemony :
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 00:06

Spojrzałem na wszystkie trzy Pokemony. Każdy miał w sobie coś, co mnie do niego ciągnęło.
- Wszystkie wyglądają wspaniale, ale chyba zdecyduje się na tego w środku - powiedziałem po dłuższym zastanowieniu, patrząc to na profesora, to na Pokemony.
- Mam nadzieję że będziemy się ze sobą dogadywać, co? - dodałem, patrząc na nowego towarzysza i wesoło się do niego uśmiechając. Następnie postanowiłem wrócić do słów profesora. Ponownie spojrzałem na portrety wiszące na ścianie.
- Profesorze, ja chyba się tutaj nie pojawię. Ile Ci wszyscy ludzie mieli lat gdy zaczynali? Ja jestem osiemnastolatkiem i dopiero wybieram swojego pierwszego Pokemona. Założę się, że przynajmniej jeden z nich osiągnął o wiele więcej niż ja przed dorosłością.
Nie chciałem by pomyślał, że mnie to jakoś dołuje, po prostu stwierdziłem fakt.
- A co do typu psychicznego... interesuje się zjawiskami paranormalnymi, a Pokemony tego typu często potrafią je wywołać, to jest fascynujące! - dodałem po chwili, ponownie spoglądając na swojego nowego Pokemona.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 08:54

Pokemon, którego wybrałeś na swojego startera ucieszył się z tego powodu. Od razu wskoczył ci na ręce i z ogromnym uśmiechem przytulił się do ciebie. Widać, że pokemon jest jeszcze młody co by tłumaczyło jego zachowanie. Profesor od razu podał ci pozostałe rzeczy, takie jak pokedex, pokeballe czy mapę.
- Espurr - powiedziało małe stworzenie na możliwość podróżowania z tobą.
Profesor kiedy odniosłeś się do jego słów głośno się zaśmiał.
- Spokojnie Daichi! Trafisz i ty tutaj. Co roku zdarzają się osoby, które skończyły dwadzieścia, trzydzieści lat. Kilka tygodni przed tobą w podróż wyruszyła kobieta, która odchowała dwójkę dzieci. Po prostu chciała zaznać właśnie tej przygody. Zatem wszystko potoczy się dobrze.
Kiedy wyjaśniłeś swoje pobudki, dla których własnie te pokemony najbardziej ciebie satysfakcjonują profesor przybrał już poważniejszą minę.
- Zatem polecam ci sie wybrać do Sabriny liderki sali w Saffron. Nie dość, że trenuje właśnie psychiczne pokemony to prowadzi również szkołę dla utalentowanych osób. Nie rzadko zdarzają się osoby własnie ze zdolnościami parapsychologicznymi. Może masz jeszcze jakieś pytania?
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 11:03

Po wysłuchaniu profesora pogładziłem swojego nowego Pokemona po głowie.
- To co, naszym pierwszym celem jest Saffron City? - powiedziałem, uśmiechając się do towarzysza. Następnie zwróciłem się do profesora.
- Bardzo dziękuję za wszystko, ale chyba już na nas czas. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy!
Pożegnałem profesora, następnie podszedłem do Pokemonów których nie wybrałem i spróbowałem pogłaskać każdego z nich. Po wszystkim ruszyłem w stronę drzwi i wyszedłem na zewnątrz. Uświadomiłem sobie, że nawet nie wiem jak nazywa się mój nowy towarzysz. Wyciągnąłem więc PokeDex który dostałem od profesora i nakierowałem na Pokemona, czekając na informacje.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 11:41

Profesor po twoich słowach życzył ci udanej podróży i wrócił do swoich zadań, których od samego rana ma mnóstwo. Nie wybrane przez ciebie pokemony po tej odrobinie czułości poczuły się znacznie lepiej. W końcu i je ktoś wybierze na swojego startera. Po wyjściu z laboratorium na zewnątrz nadal świeciło słońce, a całe miasto już obudziło się. Ludzie gonili za swoimi sprawami, zauważyłeś również, że do laboratorium biegła grupa dziesięciolatków. A ich dialogi nie było zbytnio rozbudowane. W koło powtarzali: Ja ciebie pokonam! Nie bo ja! Nie znacie się obaj przegracie. Oto przyszłość i nowi mistrzowie pokemon. Gdy wyszedłeś poza bramę wykorzystałeś swój pokedex, aby posiąść informacje.
- Espurr - powiedział pokemon gdy skanowałeś go.

Cytat :
Gra Daichi 677
EspurrGra Daichi Male
Lv. 5.00
Natura: Marzyciel
Ataki: Scratch, Leer, Covet
Ability: Keen Eye

Nie pozostało już nic innego jak wyruszyć w drogę do Saffron, chyba że jest coś jeszcze interesującego to wykonania tutaj.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 12:02

- Witaj Espurr! - powiedziałem do Pokemona po zeskanowaniu, uśmiechając się. - Piękna pogoda, prawda? - dodałem, patrząc na niebo. Podziwiałem przez chwilę przyrodę, po czym stwierdziłem że czas ruszać w drogę. Wyjąłem mapę którą dostałem od profesora z plecaka by sprawdzić drogę. Kiedy już się upewniłem co do swojego położenia i w którą stronę powinniśmy się kierować, schowałem mapę z powrotem do plecaka. Zanim ruszyliśmy, zwróciłem się do Espurra.
- Wolisz podróżować razem ze mną? Jeśli chcesz, mogę schować Cię do Pokeballa - powiedziałem, pokazując Pokemonowowi czerwono-białą kulkę. W zależności od jego decyzji albo chowam go do Pokeballa, albo biorę na ręce po czym wyruszam tam, gdzie kierowała mnie mapa.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 12:33

Psychiczny kotek również cieszył się na możliwość wspólnego podróżowania. Na twoją propozycję spędzenia tego czasu razem z tobą twój pokemon zgodził się. Od razu wskoczył ci na ramiona i nie zamierzał się nawet z nich ruszać. Twój cel podróży, czyli Saffron znajduje się kilka dni marszu od twojego miasta. Droga wiedzie najpierw do miasta Viridian z jedną sala pokemon, a następnie już przez las. A wtedy pozostaje mijanie małych miasteczek i wsi. Nim jednak do tego dojdzie trzeba przejść przez pierwszą interusującą lokację. Po wyjściu z miasta trafiłeś do lasu. Nie był on bardzo dziki. Przez środek wiedzie zwyczajna udeptana ścieżka, na której widać ślady samochodów. Idąc przed siebie nagle za drzewa wyskoczył pewien pokemon. Widać, że jest bojowo nastawiony.
Gra Daichi 048
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 13:13

Spojrzałem na Pokemona i pierwsze co zrobiłem to przeskanowałem go swoim Pokedexem. Po jego zachowaniu widać było, że raczej bez walki się nie obejdzie.
- Espurr, widzisz tamtego Pokemona? To będzie Twój pierwszy przeciwnik! - powiedziałem, przesuwając ręce lekko do przodu by pozwolić Pokemonowi z nich zeskoczyć. Następnie zacząłem wydawać mu polecenia.
- Dobrze Espurr, zaczynamy! Na początku użyj Leer, aby obniżyć obronę przeciwnika. Następnie zacznij na niego szarżować. Gdy będziesz przed nim, wyskocz w górę po czym spadnij na niego, by móc zaatakować Scratchem! Szybko od niego odskocz i ponownie użyj Leer. Później zacznij biegać dookoła niego, by po chwili skoczyć prosto w jego stronę i znowu użyć Scratch. Następnie wdrap się na jedno z pobliskich drzew i schowaj się w gałęziach, po czym zeskocz z nich i zaatakuj znienacka. Wierzę w Ciebie!
Z przejęciem przyglądam się walce, oczekując na rezultaty.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 16:13

Cytat :
Gra Daichi 048
VenonatGra Daichi Male
Lv. 6.00
Natura: Wojownik
Ataki: Tacke, Disable, Foresight, Supersonic
Ability: Tinted Lens

Espurr zeskoczył z ramienia i przyszykował się do walki. Kot wykonał Leer, po którym przeciwnik użył Supersonic. Na szczęście w porę twój pokemon odskoczył. Z rozbiegu wykonał wyskok i uderzenie ze Scratch. Po odskoczeniu i ponownym wykonaniu Leer, przeciwnik zablokował go wykonując Disable. Uderzenia ze Scratch zadawały więcej obrażeń niż wcześniej. Venotnat próbował kontrować z z Tackle. Nie zawsze się udawało. Ukrycie się w drzewach przyniosło spodziewany rezultat. Venonat nie wiedział skąd przyjdzie atak i mocno oberwał ze Scratch.
66% Gra Daichi 677 vs Gra Daichi 048 64%
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyPią 15 Sie 2014, 18:45

- Bardzo dobrze Ci idzie, Espurr! - powiedziałem, zachęcając Pokemona do dalszej walki.
- Wykorzystajmy drzewa by zyskać przewagę! Wdrap się na jedno z nich i zacznij przeskakiwać z gałęzi na gałąź. Po kilku skokach użyj Leer po czym szybko zmień położenie. Przybliż się trochę po czym znowu zaatakuj Scratchem z zaskoczenia, zeskakując na dół. Potem szybko przeskocz nad Venonatem i zacznij na niego szarżować! Uderz głową, by zwalić go z nóg po czym wskocz na niego i ponownie użyj Scratcha. Po tym ataku wróć szybko na drzewa, by użyć Leer!Tym razem nie atakuj z powietrza, tylko przeskocz na inne drzewo i zejdź po korzeniu. W ten sposób nabierzesz prędkości. Gdy to zrobisz, zacznij biec na przeciwnika, przeskakując z jednego miejsca w drugie jeśli spróbuje wykonać jakiś atak. Gdy będziesz blisko odskocz w bok, odbij się od ziemi i wyskocz na Venonata, atakując Scratchem! Uda Ci się!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptySob 16 Sie 2014, 10:57

Walka trwa, a Venonat jest w niezłych opałach. Espurr sprytnie prześlizguje się między gałęziami i osłabia obronę swojego przeciwnika. Jedno z uderzeń ze Scratch trafiło krytycznie. Dzięki temu przewaga była coraz większa. Venonat jednak wziął sprawy we własne ręce i kolejne Supersonic trafiło. Przez to Espurr chwilę był zamroczony i nie dał wykonać celnych ciosów. Wykorzystując to Venonat solidnie poobijał twojego pokemona przy pomocy Tackle. Jednak z czasem oszołomienie minęło i ponownie Espurr wrócił na dobry tor walki i ponownie przejął inicjatywę. Walka dobiega do końca.
37% Gra Daichi 677 vs Gra Daichi 048 31%
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptySob 16 Sie 2014, 14:05

- Bardzo dobrze Ci idzie! Jeszcze chwila i go pokonamy! - krzyknąłem ucieszony, widząc postępy Pokemona.
- Znowu schowaj się w koronach drzew! Gałęzie powinny doskonale Cię ukryć i sprawią, że Venonat nie będzie jak miał Cię oszołomić. Tym razem, gdy będziesz już na gałęziach, użyj Leer. Nie atakuj jednak tak jak poprzednio, tylko przeskakuj z gałęzi na gałąź i używaj Leer z różnych miejsc. Wykonaj to kilka razy - musimy obniżyć obronę Venonata tak bardzo, jak tylko to możliwe. Kiedy już to zrobisz, pora przystąpić do ataku. Ponownie zacznij przeskakiwać z gałęzi na gałąź. Staraj się to robić po cichu, by Venonat nie miał pojęcia gdzie jesteś. Gdy będziesz w odpowiedniej pozycji, wykonaj atak z wyskoku i użyj Scratch! Gdy tylko wykonasz atak, szybko wbiegnij na drzewo i ponownie schowaj się w gałęziach, czekając na odpowiedni moment by znowu zaatakować! Pamiętaj o unikaniu jego ataków, a gdy tylko to zrobisz rzuć się na niego i wykończ Scratchem!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptySob 16 Sie 2014, 21:35

Tym razem Venonat bardziej się postrawał. Kiedy Espurr była schowana w gałęziach, poke robak uderzył Supersonic w nie. Wprawił je w drgania i nie było juz tak łatwo utrzymać się kotowi na wysokości. Jednak jest to kot, co potrafi wylądować na czterech łapach i ponownie wziął sprawy w swoje ręce. Gdy po uderzeniu ze Scratch kot znów zniknął w gałęziach przemiszczał się między nimi bezszelestnie. Dzięki czemu wziął przeciwnika zaskoczeniem i ten nie podołał dalszej walce. Venonat padł niezdolny do walki i gotowy do złapania w pokeball. Również twój pokemon zmęczył się tą potyczką.

Doświadczenie (kliknij mnie):

Pierwsza walka pokemon dobiegła końca, a zaraz potem usłyszałeś bieg kilu dzieciaków, którzy krzyczeli wniebogłosy. Tymi wrzaskami mogli by wystraszyć ducha.
- Hahaha! Co za cienias! Łapie zwykłego robala! Zmierzymy się w Viridian! Tylko nie stchórz.
Tylko tyle usłyszałeś z ust dwunastolatka, może trzynastolatka. Niestety prawdopodobnie przed wyruszeniem nie są prowadzone żadne testy pozwalające ocenić, kto się nadaje, a kto nie na podróż.
- Aua! - usłyszałeś po chwili kobiecy głos, który dobiegał ze strony, w którą zmierzała grupa dzieciaków.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 10:13

- Udało się, Espurr! - powiedziałem ucieszony do Pokemona. Widząc jego zmęczenie wyciągnąłem z kieszeni PokeBalla.
- Odpocznij sobie trochę, na pewno jesteś zmęczony. Po tych słowach wycofałem Espurra, po czym wyciągnąłem jeden z pustych PokeBalli i rzuciłem w pokonanego Venonata, próbując go złapać.
Zrobiłem jeden wielki facepalm, widząc tą grupkę dzieciaków. Przynajmniej rodzice sobie od nich odpoczną... - pomyślałem, kręcąc z politowaniem głową.
Głos kobiety który usłyszałem trochę mnie zaniepokoił. Miałem pewne obawy, że może to ta grupka dzieciaków coś komuś zrobiła, wcale by mnie to nie zdziwiło. Pełen obaw ruszyłem w tamto miejsce, chowając wcześniej PokeBalle do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 10:28

Espurr ucieszył się na słowa uznania za walkę i jest bardzo wdzięczy, że po tym pojedynku może odpocząć w swoim pokeballu. Zniknął bez większego marudzenia. Nastała wielka chwila, ponieważ miałeś właśnie po raz pierwszy złapać pokeomona. Pusty pokeball ruszył w stronę zemdlałego Venonata. Pokemon zniknął w czerwonej poświacie i nastała decydująca chwila. Pokeball gibał się na ziemi jeszcze kilka chwili nim byłeś pewny finału sprawy. Usłyszałeś charakterystyczne puknięcie, które oznaczało nic innego jak to, że złapałeś Venonata.
Od razu po schowaniu swoich pokeballi ruszyłeś w stronę krzyku. Nie przebiegłeś kilkunastu metrów gdy ujrzałeś dziewczynę siedzącą na zmieni. Miała jedną nogę wysunięta do przodu i trzymała w kostkę w dłoniach. Na jej twarzy pisał się ból.
- Cholerne bachory! Zero kultury. - powiedziała dziewczyna, gdy ujrzała ciebie jak się zbliżałeś.

Wygląd dziewczyny:
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 10:39

Widząc dziewczynę uśmiechnąłem się do niej przyjaźnie.
- Bezstresowe wychowanie... - powiedziałem zerkając w stronę, w którą uciekła grupka dzieci. Następnie przykucnąłem przy dziewczynie, patrząc na kostkę.
- Dasz radę chodzić? - spytałem, chociaż po jej grymasie na twarzy spodziewałem się jaka będzie odpowiedź - Jestem Daichi. Chyba trzeba jakoś unieruchomić tą kostkę, chociaż najlepiej by obejrzał ją jakiś lekarz.
Zdjąłem plecak, po czym zacząłem przeszukiwać co mogłoby się nadać do unieruchomienia stawu. W międzyczasie zagadałem do dziewczyny.
- Gdzie wędrujesz? Chyba będziesz potrzebowała pomocy, sama z tą kostką daleko nie zajdziesz.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 10:57

Dziewczyna słuchając twojego komentarza na temat dzisiejszych sposobów wychowania uśmiechnęła się, po czym ponownie na jej twarzy pojawił się grymas.
- Może nie tyle co bezstresowe, co brak kar i dyscypliny dla dzieciaków. Cóż. Jednak właśnie tacy zazwyczaj sięgają po laury. Bo ich ta przygoda pokory nauczy. - próbowała wstać jednak nic z tego nie wyszło - Jestem Megan.
W plecaku długo nie mogłeś nic znaleźć, aż w końcu przezorni rodzice spakowali ci jeden bandaż. Kto by przypuszczał, że kiedyś to się przyda.
- Idę do Viridian. A to już tylko kilka kilometrów. Jakoś bym się doczołgała. I dziękuję za zaoferowanie mi pomocy. Raczej to moje doczołganie trwało by całą wieczność.
Megan starała się robić dobrą minę do złej gry, aby nie wyjść na całkowitego mięczaka.
- Ale może to jest nie po drodze? I tylko nadłożysz dla mnie drogi?
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 11:22

- Spokojnie, zmierzam do Saffron City, Viridian jest po drodze. - powiedziałem, pomagając Megan wstać. Pewnie było jej ciężko, ale miałem nadzieję że z moją pomocą jakoś dotrzemy do miasta bez większych problemów. Przełożyłem jej rękę przez swoją głowę po czym upewniłem się czy możemy już ruszać.
- No, to naprzód. Ruszyłem powoli, próbując dostosować tempo do ruchów Megan.
- Co Cię niesie do Viridian? - spytałem, próbując zacząć rozmowę - Jesteś trenerką?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 11:53

Powolnymi ruchami i z twoją pomocą Megan stanęła na nogi i od razu pochwyciła ciebie za ramię. I tak krok za krokiem coraz bardziej przybliżaliście się do celu podróży.
- Jeszcze raz dziękuję ci za pomoc. - powiedziała mocnym głosem Megan, która starała się cały czas wyjść na niezniszczalną - Co mnie sprowadza do Viridian? Sama nie wiem. Po prostu probuję znaleźć swoją drogę. Od małego chciałam być smoczą mistrzynią. Niestety to marzenie nie wypaliło. Zostałam wydalone z wilczym biletem ze szkoły Clair w Jotho. Potem brałam udział w pokazach pokemonów. Jednak to dla paniuś i panów, który cenia sobie piękno, grację i takie tam. - wyglądało to wszystko tak jakby od dawna dziewczyna z nikim nie rozmawiała. I przy okazji podała ci prawie cały swój życiorys. - No a teraz zamierzam stanąć do walki w Lidze Kanto. Może ten pomysł będzie bardziej ciekawszy i coś w nim ugram. Ale przepraszam ciebie. Ja tak dużo gadam, a twoje plan? Liga? Czy może coś bardziej ambitnego jak ja na początku?
I w tej chwili nastała cisza, ponieważ Megan czekała na twoją historię. Przynajmniej zapomniała o bólu.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 19:44

- Ja? - powiedziałem, uśmiechając się pod nosem - Właściwie to właśnie dzisiaj wyruszyłem w podróż. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi, aktualnie moim celem jest, podobnie jak Twoim kiedyś, zostać mistrzem psychicznych Pokemonów. Pewnie spróbuję swoich sił w Lidze, jednak póki co mam dwa Pokemony, przede mną długa droga.
Po tych słowach rozejrzałem się, by ocenić, jak daleką drogę już przeszliśmy, po czym kontynuowałem.
- Obecnie zmierzam do liderki sali Saffron City, Profesor Oak wspominał że prowadzi jakąś szkołę dla utalentowanych w dziedzinie nauki, może akurat los się do mnie uśmiechnie - dokończyłem, uśmiechając się do Megan. Mimo że bardzo krótko się znaliśmy to bardzo ją polubiłem. Wydawała się być sympatyczną osobą i miałem nadzieję że nasze drogi nie rozejdą się tak szybko.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 20:15

- Dopiero zacząłeś podróż? - zapytała dość zdziwiona - To może do ciebie mówiły te dzieciaki o robalu? Przepraszam jeżeli zabrzmiało to nie uprzejmie. Jednak jak dojdziemy do miasta to możemy im skopać cztery litery. Ja z chęcią w tym pomogę. - schyliła głowę aby schować czerwone policzki ze wstydu - Co do twoich celów są bardzo interesujące. Zatem mam nadziję, ze uda ci się kształcić pod okiem Sabriny. A to bardzo wymagająca liderka. Wiem bo z trudem zdobyłam jej odznakę. - w tym momencie wyjęła małe pudełeczko i pochwaliła się, że jest posiadaczką już trzech odznak. Powoli na horyzoncie pojawiały się pierwsze budynki w mieście. Już z tej odległości mogłeś dostrzec dużych wielkości Centrum Pokemon oraz salę, w której można zdobyć odznakę.
- Liczę, że uda nam się spotkać w lidze i zmierzyć się ze sobą.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 28

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 20:25

- Nie gniewam się, spokojnie - powiedziałem, uśmiechając się przyjaźnie do Megan - To tylko dzieciaki, co prawda irytujące i wspominali że spotkamy się w Viridian, ale teraz Twoja kostka to priorytet.
Nie zaprzątałem sobie głowy dzieciakami. Jeśli nie pomoże prośba, może pomoże groźba. Tak czy inaczej, wciąż prowadziłem Megan, stawiając ostrożnie kroki.
- Gratuluję odznak. I również mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy. - dodałem, patrząc na miasto, które rysowało się na horyzoncie.
- Powinniśmy udać się do PokeCenter, tam sprawdzą czy nic poważniejszego Ci się nie stało, przy okazji nasze Pokemony trochę odpoczną.
Uśmiechnąłem się do Megan, klepiąc ręką po kieszeni w której trzymałem Pokeballe.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi EmptyNie 17 Sie 2014, 20:36

- Co tam moja kostka. Chodzić będę! A takim rozwydrzonym dzieciakom trzeba już na samym początku dać nauczkę, by nie irytowały za bardzo innych ludzi.
W końcu przekroczyliście granicę miasta. Od samego początku przywitały was własnie kwitnące kwiatu w przydomowych ogródkach. Mijający was mieszkańcy nie zaprzątali sobie głowy utykaniem Megan tylko pośpiesznie gonili za własnym cieniem. Widocznie przykład idzie z góry dlatego wcześniej spotkani trenerzy tak się zachowywali. Po kilku kolejnych minutach znaleźliście się pod Centrum Pokemon.
- Dziękuję ci za pom .... Whoaaaa - urwała w pół zdania. Jednak już po paru sekundach dowiedziałeś się czemu. Jedna z Chansey z marszu złapała Megan i zaniosła czym prędzej do środka, aby ktoś się nią zajął. Cała sytuacja wyglądała komicznie gdy dziewczyna chciała się uwolnić z uścisku. Pierwsze wrażenie to z pewnością było przerażenie, że znów coś złego może się stać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Daichi Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Daichi
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Daichi Ryu - Box
» Test Daichi
» Daichi vs PoeOne
» #84 Daichi || Violet GYM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: