Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Okami

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Gra Okami   Gra Okami EmptyWto 26 Sie 2014, 15:15

Spędziłaś kolejny nudny dzień w swojej grocie pod wulkanem. Nic nie zapowiadało radykalnych zmian. Kiedy tylko zapadł zmrok poczułaś jak podłoże skalne lekko się zatrzęsło. Mogło to wystraszyć okolicznych mieszkańców lub dac nadzieję na powrót legendarnego pokemona. Po kilku chwilach ponownie ziemia była w "bezruchu" i wszystko wróciło do normy. Wtedy przed wyjście wleciał interesujący pokemon. Cały był fioletowy, a swoim wyglądem przypominał sporej wielkości nietoperza.
Gra Okami 169
W łapach trzymał kopertę, którą wypuścił pod nogi. Przedmiot ten bezwładnie leciał, aż opadł na ziemię. Wtedy to tajemniczy pokemon zaskrzeczał i błyskawicznie wyleciał z jaskini pozostawiając ciebie samą.
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyWto 26 Sie 2014, 19:20

- Zobacz, Claw, dostaliśmy wiadomość - zdziwiłam się, gdy trzęsienie już ustało. Tak naprawdę nie wierzyłam w legendę o Entei i jego siedzibie w wulkanie, ale cóż, wszystko było tak naprawdę możliwe. Z ciekawością wzięłam kopertę w rękę. Ten pokemon... Całkiem ciekawy, nie powiem. Fioletowy nietoperz. Nie znałam jeszcze takiego.
Obejrzałam kopertę ze wszystkich stron, nieco bojąc się ją otworzyć. Być może to wiadomość od Szefa... No bo... w sumie nikt inny nie wie, gdzie jestem. Nawet rodzice. Pewnie myślą, że nie żyję. Niech myślą tak dalej. Nie byli mi nigdy potrzebni. Sama sobie radziłam z problemami.
Po dłuższej chwili wpatrywania się w kopertę w końcu ją otworzyłam, nerwowo czytając tekst
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptySro 27 Sie 2014, 11:47

Koperta nie miała żadnych znaków szczególnych, cała była biała. Nawet nie miała zapisanego adresata oraz nadawcy. Po otwarciu koperty w środku odnalzłać list i mapę z zaznaczonym obiektem. Był on oddalony od twojego miejsca pobytu nie całe pięć kilometrów na południe od wulkanu. W liście zawarte zostały te słowa.

Witaj!
Od teraz ten oto Crobat będzie co jakiś czas przysyłać ci zadania. Pierwsze z nich polega trochę sprytu i kociej zwinności. Masz się udać we wskazane miejsce. Punkt oznacza stare, opuszczone laboratorium. Jednak naukowcy z tego miejsca pozostawili jedną ważną dla nas rzecz. Twoim zadaniem jest odszukać czarną skórzaną walizkę zabezpieczoną szyfrem. Nie znamy dokładnej lokalizacji przedmiotu. Masz ograniczony czas, inni też jej szukają. Masz jedną przewagę. Jesteś blisko celu. Czas mija o wschodzie słońca. W razie problemów masz pozwolenie na siłowe rozwiązanie problemów. Nie zepsuj tego.


List nie został nawet podpisany, jednak ton wypowiedzi z pewnością sugeruje twoich przełożonych. Nie pozostaje nic innego ja ruszyć w drogę. Masz szczęście dopiero wstaje księżyc w pełni.
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptySro 27 Sie 2014, 11:52

Skinęłam głową. Miałam rację, to od Szefa. No cóż, trzeba się więc udać do tamtego miejsca. A skoro mam pozwolenie na użycie siły... cóż. Wyjęłam mój sztylet z pochwy i obejrzałam go
- Tak dawno cię nie używałam. Wilczy Kle - powiedziałam z czułością, jak do starego przyjaciela. W sumie kilka razy uratował mi życie. I tak, nadałam mu imię, to chyba nic złego? Wszystkie legendarne bronie miały imiona. Skinęłam na Clawa
- Chodź, mój mały. Mamy misję do spełnienia i mało czasu - rzuciłam i zaczęłam biec w tamtą stronę, przy okazji skanując Growlithe'a pokedexem. Dawno tego nie robiłam, może nauczył się czegoś nowego? Albo na przykład urósł trochę? Kto wie...
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptySro 27 Sie 2014, 19:19

Twój sztylet nic nie odpowiedział, jedynie zalśnił w blasku wschodzącego księżyca. To bardzo dobrze wróży, ponieważ dzięki niemu trasa i cały las będzie oświetlony. W biegu przeskanowałaś biegnącego obok ciebie psa.

Pokedez napisał:
Gra Okami 058
Growlithe ♂ Lvl. 5.oo
Ability: Flash Fire
Ataki: Roar, Bite
Natura: Bojownik

Cały czas trase pokonywaliście w ten sam spoób. Nagle twój kompan sie zatrzymał i zaczął szczekać. Usłyszałaś jedynie szelest liści. Growlithe zaczął mocniej warczeć i nasłuchiwać. Wtem z koron drzew wyleciało jakieś stworzenie. W locie zatrzymało się przed tobą i zaskrzeczało.

Gra Okami 041
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptySro 27 Sie 2014, 20:22

Spojrzałam na pokemona z zaciekawieniem, ale potrząsnęłam głową. Misja przede wszystkim
- Claw, nie mamy czasu. Lepiej nie niecierpliwić Szefa, wiesz o tym - rzuciłam w napięciu. Taka pogoda nie będzie trwać wiecznie, a my mamy mało czasu. Zdecydowanie zbyt mało, by marnować go na Zubata, tym bardziej, że i tak by mi się do niczego nie przydał.A mimo to... zaintrygował mnie.
Toczyłam ze sobą wewnętrzną wojnę. Jeżeli zmarnuję zbyt dużo czasu na tego nietoperza, mogę nie wyrobić się z zadaniem. Z drugiej strony, mała pomoc innego pokemona niż Claw mogłaby się przydać.
Po krótkiej chwili poczucie misji wygrało
- Chodź, Claw, innym razem, obiecuję - rzuciłam, ruszając dalej
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyCzw 28 Sie 2014, 07:51

Nietoperz cały czas przyglądał się tobie gdy w myślach biłaś się z możliwości walki lub ruszeniem dalej. Po zdecydowaniu się na jedno z rozwiązań ruszyłaś w stronę wyznaczonego celu. Jeszcze przez chwilę nietoperz leciał za toba jakby się ciebie uczepił. W końcu po kilku minutach odleciał w innym kierunku. Ty jednak trafiłaś do zaznaczonego miejsca na mapie. Teren był wykarczowany i pozbawiony wszystkich drzew. Budynek, do którego miałaś się włamać wyglądał na opuszczony już od dobrych dziesięciu lat. W oknach brakowało szyb, ściany porośnięte pnączami dawały poczucie, że w tym budynku straszy. W koło panowała cisza i nie było żadnych przesłanek, że nie jesteś w tym miejscu. Można śmiało wkraczać do akcji i odnaleźć wskazaną przez szefa walizkę. Księżyc już góruje, co sugeruje ci czas do końca misji. Pół nocy minęło.
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyCzw 28 Sie 2014, 18:43

- Claw, trzymaj się blisko. Niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie - rzuciłam i weszłam do środka. Rozejrzałam się po budynku i zaczęłam sprawdzać każdy pokój po kolei. Oczywiście dzierżąc Wilczego Kła w dłoni, nie wiadomo, co może czaić się w mroku. W każdym razie warto być przygotowanym.
Mając szczerą nadzieję, że szkolenie nie poszło na marne skradałam się najciszej jak potrafiłam, uważając na rozmaite przedmioty mogące zrobić hałas i inne tego typu. Całe szczęście Claw przechodził szkolenie razem ze mną. Chyba... Ciekawe, czemu nie pamiętam tamtego okresu... No nic. Mam niewiele czasu, trzeba to szybko zrobić. Ciekawe, jak mam potem skontaktować się z Szefem. Nie wiem też, gdzie z tą walizką iść. Może do groty i czekać na nietoperza?
Zobaczymy. A na razie trzeba ją znaleźć...
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyPon 01 Wrz 2014, 13:13

Budynek nie nosi żadnych znamion, że ktoś tutaj mógł przebywać przez ostatnie tygodnia, może i dłużej. Pomieszczenia były zaniedbane, a na warstwie kurzu można było tworzyć prawdziwe dzieła artystyczne wycierając kolejne wzory palcem. Nic nie rzucało się w oczy. Trafiliście na korytarz, długi hol ciągnął się przez całą długość budynku. Growlithe cichym pomrukiwaniem wskazał ci plan budynku. Znajdowaliście się właśnie na parterze, a nad wami były jedynie pomieszczenia biurowe. Jednak na planie została zaznaczona winda, która prowadziła o trzy poziomy w dół do laboratorium. Niestety nie zostało pokazane, w którą stronę znajduje się poszukiwana przez ciebie walizka. Pozostaje zdecydować samemu gdzie ruszyć. Growlithe nadal węszył, niestety nie mógł złapać żadnego tropu, który przybliżyłby was do upragnionego celu.
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyPon 01 Wrz 2014, 16:11

Pomieszczenia biurowe i laboratorium. Skoro ta walizka jest tak cenna dla wielu ludzi, musi być dobrze schowana. Instynkt podpowiadał mi jednak, że najciemniej jest pod latarnią. Z drugiej strony mógł to być podwójny blef. Gdybym tylko wiedziała, co jest w tej zakichanej walizce... Byłoby mi łatwiej podjąć decyzję. Rozejrzałam się jeszcze. Potem spojrzałam na Clawa. Jeżeli się mylę, marny nasz los, ale... trzeba wszystko sprawdzić. Przerzucając sztylet do drugiej ręki zaczęłam się wspinać na piętro z biurami. Być może tam będzie jakaś wskazówka, a być może sama walizka?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyPią 05 Wrz 2014, 09:34

Po rozterkach, którą drogę wybrać ruszyłaś. Droga prowadziła przez mocno rozbudowane schodu. Szerokość klatki schodowej była bardzo duża. Spokojnie zmieściłyby się dwa Snorlax'y, kiedy każdy z nich szedł w przeciwnym kierunku. Wszędzie na trasie walały się śmieci: puste butelki, papierki po cukierkach czy też stare dokumenty. Kiedy wdrapałaś się po schodach znalazłaś się na pierwszym piętrze. Twoim oczom ukazał się sporych rozmiarów pokój, w którym roiło się od biurek z komputerami. Gdzieś w kącie stał dozownik do wody, a przy jednej ze ścian w rządku znajdowały się kserokopiarki. Każde z biurek wyposażone było w komputer. Na pierwszy rzut oka nie było widać żadnej walizki. W głębi dostrzegłaś drzwi do osobnego pomieszczenia. Growlithe nerwowo podskoczył jakby coś usłyszał. Coś bardzo nieprzyjemnego.
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptySob 06 Wrz 2014, 11:38

Spokojnie, Claw, powiedziałam do niego w myślach. Sama również byłam nerwowa, nie okazywałam jednak tego, by go nie straszyć bardziej, niż teraz jest przestraszony. Powoli, bezszelestnie zbliżałam się do drzwi. Nie wiem, co usłyszał tam Claw, ale to nic dobrego. Zaczęłam podsłuchiwać, żeby wiedzieć, z czym mam do czynienia. Zawsze lepiej jest znać wroga, zanim zaatakuje, a w ten sposób będę wiedziała, co i jak mam pokonać i jak się przed tym bronić. Zacisnęłam rękę, w której trzymałam Wilczego Kła. Być może nie będzie potrzebny, ale... lepiej być przygotowanym na najgorsze.
Poza tym, jeżeli tam jest walizka, będę musiała się do niej przedrzeć, nie zwracając na nic uwagi. W końcu Szef kazał użyć siły, jeżeli będzie trzeba. Widać ta walizka jest dla nich bardzo cenna...
---
Wsadzisz mi gdzieś Houndoura czy po prostu on już sobie jest?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyWto 09 Wrz 2014, 11:41

Spokojnym krokiem przemierzyłaś długość pokoju z biurkami i znalazłaś się pod drzwiami. Gdy się tam byłaś, w drugim pokoju już nic nie słyszałaś. Nagle klamka sama się nacisknęła i drzwi do pomieszczenia się otworzyły. Usłyszałaś jedynie: Wejdź!
W głosie rozpoznałaś swojego szefa. Stał odwrócony od ciebie plecami zapatrzony w księżyc. Nad twoją głową przeleciał Zubat. Po czym wylądował na ramieniu mężczyzny.
- Jestem trochę zawiedziony. Słabo wypadł ten test. - zaczął mówić bardzo powoli. Delikatnie jedynie przekręcił głowę w twoją stronę. - Nie było żadnej teczki, walizki. Czy co ja tam napisałem. Zastanawialiśmy się czy jesteś gotowa. Jednak nawet podejrzany Zubat, który nadleciał nie wzbudził twojego nie pokoju. Tam. To ten sam co teraz siedzi mi na ramieniu. Szpiedzy mogą być wszędzie. Dziś jest to Zubat, a jutro dobrze znana ci osoba.
Jego głos sugerował, że nie podoba mu się twoje zachowanie podczas drogi tutaj. Czy to jest szkolenie ?
Wprowadzę. Tylko daj KP do podpisu. Bez tego więcej nie odpiszę.
Powrót do góry Go down
Okami
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 44
Dołączył : 24/08/2014
Wiek : 28
Skąd : Daevoo Forest

Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami EmptyWto 09 Wrz 2014, 11:55

KP jest w podpisie. To ten gif z wilkiem ;)
-----
Gdy otworzyłam drzwi, zobaczyłam szefa i tego głupiego nietoperza. No ładnie. Słuchałam jego słów coraz bardziej zawstydzona i wściekła na samą siebie za tak haniebne zaniedbanie. A wystarczyło posłuchać Clawa... on chyba coś podejrzewał. K***a. Pokpiłam sprawę. Gdyby to nie był test, a prawdziwa misja, i gdyby ten Zubat był prawdziwym szpiegiem naukowców, mielibyśmy przekichane.
Przy okazji uświadomiłam sobie, że ani razu podczas całej "misji" nie obejrzałam się za siebie ani nie sprawdziłam, czy nikt mnie nie śledzi. Spuściłam głowę
- Wybacz, Szefie. Poprawię to. Rozumiem swój błąd - odparłam, nadal wpatrując się w podłogę. Sądziłam, że jestem gotowa na każde wyzwanie, a tak prosty sprawdzian zawaliłam. Szlag by to...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Okami Empty
PisanieTemat: Re: Gra Okami   Gra Okami Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Okami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Więzienie Okami
» Ku Pamięci Okami(KP)
» Skarbiec Okami
» #079 Santalune Gym | Okami
» Stragan Okami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: