Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #76 Canalave Gym || Szkot

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptyWto 26 Sie 2014, 17:18

Wkroczyłaś na wielką salę pełną... niczego? Po prostu wszystko było zrobione z metalu, wielka podłoga, arena, sufit i w ogóle wszystko. Nawet lider siedział na głowie wielkiego, kamiennego pokemona.
#76  Canalave Gym || Szkot 250px-208Steelix
- Dotarłaś daleko, ale tu się kończy twoja podróż.
Wyrzekł mężczyzna po czym zajął swoje miejsce wyznaczone przez białe linie i dał znać Steelix'owi, że to jego kolej na walkę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptyWto 26 Sie 2014, 18:33

Wzięłam parę głębszych oddechów nim przekroczyłam próg kolejnej sali treningowej. Wybrałam swoją czwórkę Pokemonów i miejmy nadzieję, że jakoś to będzie. Kiedy lider wybrał Steelixa, ja szybko wypuściłam z kuli Buneary.
- Cotton zacznij od wystrzelenia w stronę naszego przeciwnika Water Pulse! Następnie wskocz na jego ogon i skacząc po ciele węża znajdź się bliżej jego głowy tak by móc mu sprezentować Sweet Kiss! Zaraz po pocałunku odbij się od wielkiego łba stalowego Pokemona by uderzyć w niego po raz kolejny Water Pulse! Bardzo dobrze Ci idzie, jesteś znacznie mniejsza od naszego przeciwnika więc wykorzystajmy to na naszą korzyść! Unikaj skokami ataków Steelixa co jakiś czas uderzając w jego stronę swoim Water Pulse! Następnie szybko wskocz na ogon Steelixa tak by uniemożliwić mu zaatakowanie Ciebie i skacz po kolejnych fragmentach jego ciała w kierunku jego głowy atakują go Water Pulse! Następnie gdy będziesz blisko jego łba przygotuj się do uderzenia Power-Up Punch ze swojej prawej łapki! Jednak nie zaprzestajemy na tym uderzeniu, tylko bądź gotowa do ponownego zaatakowania Water Pulse! Postaraj się jak najdłużej pozostać na ciele przeciwnika, skakać po nim i uderzając Water Pulse! Musimy być bardzo ostrożni żeby jego wielkie cielsko Cię nie przygniotło, dlatego jak tylko znajdziesz się na arenie nie czekając na ruch Steelixa uderz w niego Water Pulse! Kiedy nasz przeciwnik będzie chciał Cię zaatakować swoim wielkim łbem, czy jakąś inną częścią swojego ciała oddaj mu swoim Power-Up Punch! Za każdym razem kiedy użyjemy tego ruchu twoja siła ataku wzrośnie, więc będziesz w stanie zadać mu znacznie większe obrażenia! Gdyby Steelix chciał rzucić w Ciebie kamieniami, czy coś w tym stylu postaraj się uniknąć skokami ataku, a następnie uderzaj w niego Water Pulse! Postaraj się trzymać węża jak najdłużej na dystans, lecz gdyby czasem znalazł się bliżej Ciebie uderz w niego Power-Up Punch! Szybko wskocz na głowę Steelixa gdy będzie miał ją niżej areny, a kiedy już znów znajdziesz się na łbie stalowego Pokemona uderz mu w czoło Power-Up Punch! Teraz szybko wyskocz w górę i uderzaj w swojego przeciwnika Water Pulse!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptyWto 26 Sie 2014, 20:26

Pokemony zaczęły wymieniać ciosy. Buneary atakowała suerfektywnym ruchem jednak jej siła nie wystarczyła aby zranić poważnie znacznie silniejszego pokemona lidera. Co więcej używając Gyro Ball Steelix pokazał prawdziwą potęgę. Znacznie mniejsza szybkość tego pokemona sprawiła, że jego ruch miał druzgocącą siłę. Gdyby nie konfuzja walka skończyłaby się szybciej niż zaczęła, ale tak można było podziwiać walkę mrówki ze słoniem trochę dłużej.
Buneary:
Steelix:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptySro 27 Sie 2014, 19:44

Wzięłam głębszy wdech wracając do kuli swoją Buneary. Świetnie się spisała, należał się jej teraz porządny odpoczynek! Chwilę zastanowiłam się nad wyborem kolejnego Pokemona i rzuciłam przed siebie kulę z Sylveonem.
- Feria, przyszedł czas na Ciebie! Zacznij od uderzenia w naszego przeciwnika swoim Shadow Ball! Następnie za pomocą Quick Attack postaraj się uniknąć jego ataku! Przygotuj się by ponownie uderzyć w Steelixa swoim Shadow Ball, a następnie poczekaj na ruch przeciwnika by móc bez większych problemów uniknąć uderzenia! Bardzo dobrze moja droga, teraz użyj Dazzling Geam by oślepić na chwilę Pokemona Lidera! Dzięki temu będziemy mieli szansę zaatakowania go z zaskoczenia, tak więc uderz w niego Shadow Ball! Teraz przechodzimy do unikania ataków naszego przeciwnika, niech trochę się zmęczy uderzaniem w Ciebie! Wykorzystaj swój Quick Attack do uników, a kiedy łeb Steelixa będzie blisko Ciebie uderz mu w oczy Swift! Może sam atak niewiele mu zrobi, ale na chwilę będzie pozbawiony czystego pola widzenia, przez co ty będziesz miała szansę na zaatakowanie swoim Shadow Ball! Następnie moja mała, szybko sypnij mu w oczy Sand Attack! Ponownie odskocz unikając ataku Steelixa, a zaraz po tym uderzaj Shadow Ball! Kiedy nasz przeciwnik będzie zbierał się do jakiegoś silnego uderzenia, jakim może być Iron Head, zaprzyj się mocno łapkami o płytę stadionu, a następnie użyj Protect by zasłonić się przed atakiem! Świetnie Ci idzie Ferio, jednak nie zamierzamy teraz przestać! Ponów uderzenie Shadow Ball, a zaraz po ataku przygotuj się do wykonania Dazzling Geam! Jasny promień światła powinien na chwilę oślepić Steelixa, dlatego używając swojego Quick Attacku przebiegnij za przeciwnika, a następnie uderz w niego swoim Shadow Ball! Zanim spostrzeże się gdzie teraz się znajdujesz ponów uderzenie Shadow Ball! Kiedy Steelix odwróci się w twoją stronę strzel mu w pysk Swiftem, a następnie za uderz serią Shadow Ball! Nie tracąc czasu skacz za pomocą Quick Attack unikając uderzeń przeciwnika, a kiedy będziesz mieć ku temu okazję uderzaj w niego po raz kolejny Shadow Ball!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptySro 27 Sie 2014, 20:18

Zaczęła się kolejna runda. Niestety, na twoje nieszczęście przeciwnik dysponował masą potężnych, stalowych ataków z których to robił doskonały użytek. Nie minęło wiele czasu a oba stworki poobijane i wymęczone stały naprzeciw siebie. W jednym momencie Steelix i Sylveon wykonali ataki kontaktowe. Stworki zderzyły się wpół drogi i oba padły niezdolne do walki.
Sylveon:
- Nieźle ci poszło, chociaż to był beznadziejny wybór.
Powiedział lider i wypuścił kolejnego pokemona.
#76  Canalave Gym || Szkot 411Bastiodon
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptyPon 01 Wrz 2014, 19:20

Wróciłam do kuli swoją Sylveon, a uwagę lidera na temat mojego Pokemona puściłam mimo uszu. Co za bufon z niego! I to miał być lider sali? Phhh! Na całe szczęście ugryzłam się w język i nie powiedziałam nic, tylko wypuściłam kolejnego Pokemona do walki. Jolteona.
- Twoja kolej Fergus! Zacznij od uderzenia w naszego przeciwnika Shadow Ball, a następnie nim uda mu się wyprowadzić w twoją stronę jakiś atak zakop się za pomocą Dig i wykop się tuż pod nim uderzając z całej siły! Korzystając z tego iż przeciwnik będzie blisko uderzaj jeszcze Shock Wave! Co prawda atak nie zada mu za dużo obrażeń, ale może uda nam się go na chwilę zaskoczyć siłą twojego uderzenia! Teraz ponownie zakop się używając do tego swojego Dig i wykop sie za nim, uderzając w tyłek Bastiodona Shadow Ball! Bardzo dobrze Ci idzie mój drogi! Nie poddawaj się, a kiedy przeciwnik będzie chciał Cię zaatakować poczekaj aż będzie dostatecznie blisko by sypnąć mu w oczy swoim Sand Attack! Teraz nie czekając na kolejny atak ze strony stalowego Pokemona wskocz na niego uderzając Thunderbolt! Kiedy będziesz zeskakiwać z jego cielska szybko przejdź do ponownego Dig tak by uniemożliwić mu uderzenie Ciebie jakimś atakiem! Szybko wykop się pod nim uderzając go w brzuch! Teraz użyj tego samego ataku by wykopać się obok naszego przeciwnika by uderzyć w niego Shadow Ball! Teraz przygotuj się do używania swojego Quick Attacku by unikać uderzeń przeciwnika. Kiedy przystaniesz na chwilę atakuj go za pomocą swojego Thunderbolt! Bardzo dobrze Ci idzie mój mały! Jednak nie przerywamy atakowania Bastiodona! Atakuj Pokemona lidera swoim Thunderbolt! Może uda nam się zostawić na jego ciele paraliż, przez co będziemy mieć większe szanse na uderzenie stalowego Pokemona! Teraz podbiegnij bliżej stalowego stwora by ponownie sypnąć mu w oczy Sand Attack! Zanim uda mu się wyprowadzić jakiś atak uderz Shock Wave, a następnie schowaj się pod ziemią za pomocą Dig! Chwilę przekopuj się pod przeciwnikiem, a następnie wyskocz uderzając w jego bok! Odskocz od swojego przeciwnika, a następnie użyj swojego Quick Attack do uniknięcia ataku Bastidona! Kiedy będziesz miał chwilę po wykonaniu uniku uderzaj w niego Thunderbolt! Poradzisz sobie mój mały!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptyPią 05 Wrz 2014, 18:29

Bastiodon oberwał kilkakrotnie atakami Jolteona, lecz nie robiły one na nim większego wrażenia. Zupełnie, jakby nigdy nic zwiększył swoją obronę do maximum z pomocą Iron Defense, dzięki czemu obrażenia zadawane nawet przez ruch z czterokrotną efektywnością były niemal niezauważalne. Jolteon robił wszystko co mógł, zyskując niewielką przewagę za sprawą ogromnej szybkości lecz każdy kolejny, celny cios przeciwnika przechylał szalę zwycięstwa na stronę przeciwnika. W końcu, gdy twój podopieczny znalazł się pod ziemią stalowa bestia wykonała Earthquake, zadając mu szalone obrażenia. Nie minęło wiele czasu a Bastiodon powalił bardzo osłabionego Jolteona.
Bastiodon:
Jolteon:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptyCzw 11 Wrz 2014, 20:10

Wypuściłam spokojnie powietrze z płuc jednocześnie wracając do kuli mojego Jolteona. Świetnie się spisał i nie ulegało to żadnej wątpliwości!
- Bruce, twoja kolej!- powiedziałam rzucając przed siebie kulę z Kabuto- Zacznij od zwiększenia swojej obrony przy użyciu Harden, a następnie szybko zaatakuj naszego przeciwnika Water Pulse! Teraz użyj swojego Leer i miarę możliwości postaraj się uniknąć ataku przeciwnika, tak by zaraz po tym móc mu strzelić w oczy swoim Mud Shotem! Następnie mój drogi kiedy stalowy Pokemon będzie chciał Cię zaatakować, skup się i skieruj w jego stronę swój Whirpool by zatrzymać go przed uderzeniem w Ciebie! Bardzo dobrze! Kiedy nasz przeciwnik wciąż będzie mokry uderz Ice Beam w jego nogi! Teraz póki Bastiodon jest unieruchomiony uderzaj w niego swoim Water Pulse! Może uda nam się oszołomić Bastiodona, przez co będzie nam trochę łatwiej w tym pojedynku! Szybko ponów Leer jeszcze raz zmniejszając umiejętność obrony Bastiodona! Kiedy będzie chciał Cię uderzyć jakimś silnym ruchem postaraj się go zablokować dzięki swojemu Protect, a następie nie czekając na kolejny ruch przeciwnika zaatakuj go z bliska Body Slam! Teraz wykorzystaj swój Whirpool jak tarczę! Przytrzymaj wir wodny na łbie Bastiodona by nie mógł się poruszyć, a kiedy uda mu się rozbić twój atak szybko zatrząśnij areną pod jego stopami uderzając Earth Power! Świetnie sobie radzisz mój drogi! Nie dawaj nawet chwili na odpoczynek naszemu przeciwnikowi, dodatkowo osłabiając go Absorbem! Postaraj się jak najdłużej trzymać Pokemona lidera na dystans uderzając w niego swoimi Water Pulse! Teraz przygotuj się do kolejnego użycia Absorbu! Kiedy już odzyskasz trochę zdrowia ponownie zaatakuj Earth Power, a zaraz po tym ostudź zapał wielkiego Pokemona zakrywając go Whirpool! Nie poddawaj się mój mały tylko na sam koniec ponów uderzenie Water Pulse!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptySro 17 Wrz 2014, 16:24

Obrona Bastiodona - nie dość że normalnie zwykła, to teraz jeszcze na maxa podbita - sprawnie utrudniała zadanie Kabuto. Co prawda Bruce nieco ją zmniejszył - ale zmiana ta nie wiele dawała. Ataki były co prawda skuteczniejsze, ale daleko im do wymarzonych efektów. W dodatku Earthquake nadrabiało Bastiodon'owi to, co Kabuto wywalczał sobie z trudem swoimi atakami. Starcie było dość wyrównane - Kabuto w pełni wykorzystał chwilowe unieruchomienie oponenta, ale kiedy Bastiodon się uwolnił - twój podopieczny zapłacił za to, obrywając kolejnym EQ oraz Flash Cannon'em. Mimo że na początku Kabuto miał przewagę sił, po tym jak Bastiodon walczył z Jolteon'em, to szybko stopniało to jednak i walka stała się bardziej wyrównana. Koniec końców, najważniejszym elementem walki okazało się Abillity Kabuto, które ratowało go przed Critical Hit'ami - a te mogły okazać się dewastujące, gdyby trafiły. Ta mała przewaga otworzyła twojemu podopiecznemu drzwi do wygranej - w czym pomogło też Earth Power oraz Water Pulse, które miały spore efekty na Bastiodonie. Absorb także miał swoje znaczenie - mimo że nie zadawał wiele obrażeń, to pozwalał się uzdrowić i koniec końców, pozwolił pokonać Bastiodon'a. Widziałaś jednak po swoim skorupiaku że długo już nie wytrzyma...

Kabuto 8% |Obrona 105% +1.2lvl
Bastiodon FNT

Byron zaśmiał się i cofnął Bastiodona
- Wspaniały popis. Ale dla ciebie to już chyba koniec. Dalej, Aggron!
Powiedział, wypuszczając swojego 3 pokemona.

Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptySro 17 Wrz 2014, 19:09

Z uwagą obserwowałam walkę mojego Kabuto. Dzielnie sobie poradził, jednak to nie był koniec pojedynku! Co prawda Bruce był osłabiony, ale liczyłam na to, że łatwo się nie podda!
- Bardzo dobre Bruce! Wytrzymaj jeszcze trochę! Rozpocznij atak od uderzenia Absrb, po czym uderzaj w Aggrona Water Pulse prosto w jego pysk! Może przez chwilę będzie miał problem z widzeniem, tak więc wykorzystaj to by uderzyć w niego Earth Power! Zatrzymaj go jak najdłużej z dala od siebie, więc użyj swojego Whirpool jako tarczy do zatrzymania Aggrona! Świetnie Ci idzie ponownie ulecz się nieznacznie atakują Absorb, a zaraz po tym ponów uderzenie Earth Power! Kiedy Aggron będzie chciał Cię zaatakować zasłoń się za pomocą swojego Protect i uderz w przeciwnika ponownie Earth Power!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot EmptySro 17 Wrz 2014, 20:08

To starcie nie trwało długo - jak łatwo było się spodziewać. Kabuto padł dość szybko. Byron podszedł do ciebie, przynosząc ci twojego skorupiaka.

- Świetnie ci poszło. Wróć niedługo, jestem pewien że pójdzie ci jeszcze lepiej.

Powiedział, wracając do swojej części - zapewne chcąc dalej pracować nad skamielinami.

Kabuto + 0.65lv
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#76  Canalave Gym || Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #76 Canalave Gym || Szkot   #76  Canalave Gym || Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
#76 Canalave Gym || Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Szkot
» Szkot vs Vebre
» #069 Hearthome Gym | Szkot
» Safari Szkot
» Safari Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: