Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prywatny basen publiczny

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Skoczny Mleczarz
Zafascynowany Pokemonami
Skoczny Mleczarz


Napisanych : 91
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Szczecin

Prywatny basen publiczny Empty
PisanieTemat: Prywatny basen publiczny   Prywatny basen publiczny EmptyCzw 28 Sie 2014, 19:10

Prywatny basen publiczny Chiski-ma_ewwewha

Ukochane miejsce wszystkich topielców i płetwonurków wyławiających potem ich zwłoki. Jedno z najbardziej obleganych miejsc w czasie letnich upałów oraz zgodnie z wszelkimi zasadami BHP - w zimie używana jako lodowisko. Jakby ktoś pytał, basen jest codziennie czyszczony... no ale tyle litrów wody to codziennie nie wymienisz.
opisywał Dżon Denwer
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Prywatny basen publiczny Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny basen publiczny   Prywatny basen publiczny EmptyWto 16 Cze 2015, 15:28

Och jak przyjemnie, kołysać się wśród faaal... Czy jakoś tak. Rozkładam sobie leżaczek przy basenie i łapię trochę słońca, czekając na kogoś, bo przecież sam nie będę pływać.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Prywatny basen publiczny Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny basen publiczny   Prywatny basen publiczny EmptyWto 16 Cze 2015, 15:36

Wbiegłem na teren basenu. Och jak gorąco. Rzuciłem swój ręcznik i ubrania (oprócz stroju kąpielowego czyli czarnych kąpielówek) na leżak i skoczyłem na bombę do basenu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prywatny basen publiczny Empty
PisanieTemat: Re: Prywatny basen publiczny   Prywatny basen publiczny Empty

Powrót do góry Go down
 
Prywatny basen publiczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz :: Pensjonat dla ubogich-
Skocz do: