Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Steel Type Showdown!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Steel Type Showdown! Empty
PisanieTemat: Steel Type Showdown!   Steel Type Showdown! EmptyCzw 18 Wrz 2014, 10:58

Arena to praktycznie złomowisko. Wszędzie są sterty żelastwa, starych samochodów, pralek, lodówek etc. Jako że Panie mają pierwszeństwo, kolejka wyglądać będzie tak:

Mhrok
Celestia
Ja
Celestia
Mhrok
Ja
Etc.

Good Fn Luck. C:
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Steel Type Showdown! Empty
PisanieTemat: Re: Steel Type Showdown!   Steel Type Showdown! EmptyCzw 18 Wrz 2014, 12:24

- Witam Celestio. - przywitałem się ze swoją przeciwniczką. - Niech to będzie dobra walka.
Wypuściłem swojego stworka, po czym przystąpiłem do przekazywania mu poleceń względem naszej dzisiejszej walki:
- Arnie, rozpocznij od rzucenia w swojego przeciwnika błotem z Mud-Slapa! Przysłoń mu widok, a następne poślij w niego Water Pulse. Jako wodny atak będzie on efektywniejszy ze względu, że twój przeciwnik ma podtyp Rock. Dodatkowo ma on kilkanaście procent na oszołomienie go, w skutek czego nie mógłby wykonywać co któregoś ciosu. Teraz użyjemy jednego z twoich ciekawszych ciosów - Ancient Power. Bardziej od obrażeń interesuje mnie dodatkowy efekt, który może wystąpić po tym ataku. Następnie po raz drugi wyślij w swojego przeciwnika Water Pulse. Zaraz gdy tylko stworek zostanie oblany wodą, użyj Shock Wave. Elektryczny atak powinien nieźle nim wstrząsnąć (xDD). Zaraz po tej mieszance po raz drugi rzuć w oczy Arona grudę błota (Mud-Slap). Wykorzystaj jego chwilowe oślepienie, aby wzmocnić swój stalowy pancerzyk przy pomocy Harden. Od razu po tym ruchu wywołaj najsilniejsze w swoim życiu trzęsienie ziemi (Earthquake). Niech twój przeciwnik poczuje, jaką dysponujemy siłą. Teraz Arnie przejdziemy na pewien czas do walki kontaktowej. Zaszarżuj na swojego oponenta i walnij w jego bok Headbuttem. Postaraj się, aby wywrócił się na plecy, a następnie zacznij go drapać Metal Clawem w brzuch. Następnie zaserwuj mu kolejne silne uderzenie Headbuttem. Następnie od razu oblej go wodą z Water Pulse'a. Zaraz po tym ciśnij w jego stronę na przemian głazy z Rock Slide'a i Ancient Powera. Niech twoim kolejnych ruchem będzie ponowne wywołanie silnego trzęsienia ziemi (Earthquake). Na koniec drugi raz użyj Harden, aby wzmocnić swoją obronę przed kolejną turą walki.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Steel Type Showdown! Empty
PisanieTemat: Re: Steel Type Showdown!   Steel Type Showdown! EmptySro 01 Paź 2014, 02:07

Weszłam na arenę lekko niepewnym krokiem. Rozglądałam się po otoczeniu wzdychając ciężko. Nie był to pierwszy raz, gdy walczyłam o mistrzostwo, o nie. Był to jednak pierwszy raz, gdy walczyłam o tytuł Mistrza Stalowych Pokemonów. I choć bardzo chciałam sprawdzić się w tej walce, to jednak czułam pewnego rodzaju presję. Niemniej jednak, nie zamierzałam się wahać!
- Witaj! - Uśmiechnęłam się do przeciwnika. - Niech wygra najlepszy!
Po tych słowach wypuściłam swojego pokemona. Ku mojemu zdziwieniu, przeciwnik również wybrał Arona.
- Arnie? - Zapytałam rozbawiona. No nic, będzie ciekawie! Spojrzałam na swojego pupila, po czym kiwnęłam do niego głową, zachęcająco. Wierzyłam w zdolności mojego pokemona i wiedziałam, że nie zależnie od wyniku pojedynku będę z niego dumna.
- No dobrze mały, czas zacząć walkę! Podczas gdy przeciwnik będzie używał błota, by zamydlić ci oczy, ty się niczym nie przejmuj! Użyj Harden aby wzmocnić się na nadchodzący pojedynek. Następnie przystąp do ataku! Zacznij od potężnego Earthquake! Wstrząśnij całym polem, by przeciwnik stracił równowagę i na chwilę stracił punkt oparcia. Uniknij jego następnego ciosu swoim Aerial Ace, a potem uderz w niego z powietrza! (Latające Arony będą mnie zawsze śmieszyć, lol) Gdy już znajdziesz się swoimi małymi stopkami na ziemi, wykorzystaj jej siłę. Earth Power powinno zadać mu sporo obrażeń, co oczywiście przejdzie na naszą korzyść! Kiedy przeciwnik będzie się dopiero podnosił po poprzednim ataku, zaszarżuj na niego ze swoim Headbutt! Uderz z całej siły, jaką posiadasz. Odskocz od przeciwnika jak najdalej potrafisz i gdy nadarzy się okazja, zafunduj mu zimny prysznic swoim Water Pulsem! Biorąc pod uwagę słabości przeciwnika, to powinno być całkiem dobre posunięcie! Następnie powinieneś znowu się wzmocnić, więc użyj jeszcze raz Harden! Potem zakop się w ziemi za pomocą Dig, a potem wyczekaj na odpowiedni moment i zaatakuj go spod ziemi! Gdy już będziesz na powierzchni ponownie zaatakuj swoim Earthquake! Niech całe pole się zatrzęsie, a ty skorzystaj z okazji i użyj na przeciwniku Rock Tomb! Ku odrobinie szczęścia uda ci się go na chwilę unieruchomić pod kamieniami. Niemniej jednak, zawsze go tym spowolnisz! Uniknij kolejnego ataku za pomocą Aerial Ace! Gdy będziesz opadać na ziemię, jeszcze raz uderz tym Arona! Wiem, że jesteś w stanie to zrobić! (Znowu latający Aron, nosz ***) W tym czasie użyj także jeszcze jednego Earthwuake, by wstrząsnąć całą areną. Wiem, że to jeden z twoich najlepiej wytrenowanych ruchów! Następnie zaszarżuj na niego z Headbutt! Gdy przeciwnik postanowi uderzyć swoim trzęsieniem ziemi, ty od razu użyj Aerial Ace. Ten atak jest świetny jeżeli chodzi o uniki, ale sprawdza się też przy atakowaniu! Potem schowaj się pod ziemią i uderzy spod niej prosto w Arona! Wiem, że to bardzo wyrównana walka, ale wierzę w ciebie, Arnie! - Dopingowałam swojego małego towarzysza trzymając za niego kciuki.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Steel Type Showdown! Empty
PisanieTemat: Re: Steel Type Showdown!   Steel Type Showdown! EmptyNie 16 Lis 2014, 16:40

Epickie starcie rozpoczęło się - o dziwo mimo DROBNEGO opóźnienia, na widowni zostało jeszcze trochę ludzi. Ale do rzeczy. Wasze żuczki zaczęły się wzajemnie okładać efektywnymi i megaefektywnymi atakami. Początkowa przewaga była po stronie Arona Cel, jako że jego obrona od początku walki była wyższa. Totalnie derpowym ruchem było używanie lotnych ataków, które nie miały praktycznie efektów na rywalu - ten jednak nie pozostawał dłużny i uderzył równie "skutecznym" normalnym atakiem. Gooosh...this one will take a while...końcówka walki to jednak przewaga Aron'a Mhroka, który skupił się w między czasie na podniesieniu swojej obrony i korzystał w większości z megaefektywnych ataków - z czego jeden Earthquake złapał Aron'a rywalki pod ziemią, zadając wręcz monstrualne obrażenia. I to już było za dużo...

- Aron jest niezdolny do walki! Zwycięża Aron!

exp:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Steel Type Showdown! Empty
PisanieTemat: Re: Steel Type Showdown!   Steel Type Showdown! Empty

Powrót do góry Go down
 
Steel Type Showdown!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TM 51 Steel Wing | Pidgey
» TM51- Steel Wing | Pidgey
» Lugia || TM51 - Steel Wing
» I Oficjalny Random Lazure Showdown!
» Random Showdown Lazure League

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: