Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #127 Mauville Gym || Nivis

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyPią 10 Kwi 2015, 23:18

#127 Mauville Gym || Nivis 200px-VSWattson- Witaj przybyszu. Na imię mi Wattson i jestem liderem sali w Mauville. - przedstawił ci się starszy mężczyzna. - Jak pewnie miałem okazję zauważyć po dekoracjach, używam pokemonów typu Elektrycznego. Mam nadzieję, że nie zabrałeś ze sobą, żadnych Wodnym stworków, bo walka będzie nudna. - lider zaśmiał się. - Zatem zacznijmy. Voltorb, naprzód!
#127 Mauville Gym || Nivis Spr_5b_100
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptySob 11 Kwi 2015, 09:46

Spojrzałem na mężczyznę z drapieżnym uśmiechem, który zawitał na mojej twarzy.
- Mam wodnego pokemona, ale czy walka będzie nudna to się jeszcze okaże.
Sięgnąłem do kieszeni w poszukiwaniu odpowiedniej kuli po czym wypuściłem z niej mojego, małego, trującego pokemona.
- Dasz radę mały! Mimo, że Voltorb jest mniej doświadczony nie możemy go lekceważyć. Zacznij od zebrania sił z pomocą Focus Energy! Przygotuj się na wykonanie kolejnego ruchu! Skup się na działaniach podejmowanych przez przeciwnika, a gdy ten zaatakuje wykonaj szybki unik! Jeśli postanowi zmniejszyć twoje siły wykorzystaj darowany ci w ten sposób czas i popędź na niego! Tak czy siak przyłóż swojemu przeciwnikowi z pomocą Double Kick! Postaraj się go odrzucić nieco! Następnie wystrzel prosto w jego oczy zatruty kolec! Nie oszczędzaj przeciwnika, zafunduj mu najsilniejsze Poison Sting jakie tylko potrafisz! Następnie zwiększ dystans! Teraz czas na zdobycie przewagi taktycznej! Zaprezentuj swojemu przeciwnikowi złowieszcze spojrzenie! Zmniejsz jego obronę z pomocą Leer! Następnie przejdź do agresywnej ofensywy! Popędź na pniego klucząc! Dzięki temu będzie mu trudniej cię trafić! Po tym szybko uderz w niego z Double Kick! Postaraj się wycelować w sam środek! To na pewno go zaboli! Gdy tylko przeciwnik Oddali się w odruchu obronnym wystrzel w niego kolejny pocisk! Co prawda Poison Sting nie zada mu zbyt dużych obrażeń, jednak zawsze istnieje szansa na zatrucie! Teraz zwiększ dystans i zacznij biegać dookoła wroga! Ostrzelaj go z pomocą Poison Sting[b]! Jeśli uda nam się go zatruć, to szanse na zwycięstwo znacznie wzrosną! Postaraj się tego dokonać! Gdy znajdziesz się za pokemonem lidera zatrzymaj się i zacznij ponownie zbierać siły! Wykonaj [b]Focus Energy! Dzięki temu, istnieje szansa zadania krytycznego ataku! Po tym gdy przeciwnik cię namierzy szybko zmniejsz jego obronę z pomocą kolejnego Leer! Na koniec odczekaj chwilę aż wykona jakiś ruch! Postaraj się wykonać unik po czym szybko wykonaj szarżę zakończoną Double Kickiem !
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyPon 13 Kwi 2015, 17:05

Pojedynek rozpoczął się. Miałeś rację co do tego, że Nidoran był silniejszy od Voltorba, jednak nie lekceważyłeś tej różnicy. Przypominający PokeBall stworek na początku nie wyglądał na silnego, jednak im dłużej toczył się pojedynek, tym coraz bardziej ukazywał on swoją prawdziwą naturę. Co prawda Nidoran wysunął się na prowadzenie, ale Voltorb nie ustępował w zadanych Trującemu pokemonowi obrażeniach.

42%#127 Mauville Gym || Nivis Spr_b_5b_032#127 Mauville Gym || Nivis Spr_5b_10032%
15 lvl vs. 12 lvl

Status:
Nidoran♂ - ---
Voltorb - Obrona 90% | Sp. Atak 105% | Sp. Obrona 105%
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyPią 17 Kwi 2015, 17:52

To czego najbardziej się bałem, to ewentualna eksplozja przeciwnika, ale i na to mieliśmy jakiś tajniacki sposób. Wziąłem głęboki oddech po czym znów zacząłem wydawać komendy.
- Musimy pokazać na co nas stać! Zacznij od zbierania sił z pomocą Focus Energy! Trzeba się przygotować do dalszej walki to bardzo istotne! Odczekaj na dogodny moment i zniknij pod ziemią za sprawą Dig! Przemieszczając się tunelem odczekaj aż będziesz pewny, że nad tobą znajduje się przeciwnik! Wyskocz i wciągnij go do połowy w dziurę! Niech się zaklinuje, w końcu bez rąk ciężko będzie mu się wydostać! Wyłoń się za kulą po czym zacznij ostrzał z Poison Sting! Może tym razem uda nam się go zatruć! Po tym czas na szybkie zmniejszenie obrony przeciwnika z pomocą Leer! Im będzie ona mniejsza tym bardziej dotkliwe dla niego będą nasze ataki! Teraz szybko popędź w kierunku Voltorba, zatrzymaj się tuż za nim i przyłóż z rozpędu porządnym Double Kick! Postaraj się go wybić z ziemnego więzienia! Po tym szybko wskocz do tej samej dziury aby uniknąć kontry! W kryjówce znów zacznij szykować się do ofensywy. Zbierz siły z pomocą kolejnego Focus Energy! Teraz namierz pod ziemią przeciwnika i wyskocz na niego z pomocą Dig! Uderz ile tylko masz sił! Na koniec zacznij kluczyć dookoła pokemona lidera, po chwili zacznij na niego szarżować! Wykonaj ostatnie Double Kick a resztę pozostawmy szczęściu!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptySro 22 Kwi 2015, 18:04

Rozpocząłeś tą turę walki od wzmocnienia się Focus Energy. Zwiększenie szansy na wystąpienie krytycznego ataku na pewno wam pomoże. Nidoran zakopał się pod ziemią, po czym uderzył go i wciągnął pod ziemię. Voltorb wykorzystał bliskość i uderzył mocnym Sparkiem. Niestety próba zatrucia nie udało się. Zmniejszyłeś obronę swojemu przeciwnikowi, po czym twój podopieczny przeszedł do atakowania Double Kickiem, po czym ponownie wskoczył pod ziemię. Ostatni Double Kick, który dodatkowo okazał się być krytyczny, zakończył pojedynek.

12%#127 Mauville Gym || Nivis Spr_b_5b_032#127 Mauville Gym || Nivis Spr_5b_1000%
15 lvl vs. 12 lvl

Status:
Nidoran♂ - ---
Voltorb - Obrona 85% | Sp. Atak 105% | Sp. Obrona 105%

Nidoran♂ - 0,75lvl

#127 Mauville Gym || Nivis 200px-VSWattson- Jak na nowicjusza, to poszło ci nawet całkiem nieźle. Zobaczymy jednak, jak poradzisz sobie z moim kolejnym elektrycznym podopiecznym. Magneton, naprzód!
#127 Mauville Gym || Nivis 082


Ostatnio zmieniony przez Mhrok dnia Pią 24 Kwi 2015, 17:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyPią 24 Kwi 2015, 17:49

Wycofałem z walki swojego pokemona wsłuchując się w każde słowo lidera. Gdy ten już skończył nie mogłem zostawić jego słów bez jakiegoś ciekawego komentarza.
- Jak na doświadczonego trenera nie poszło ci zbyt dobrze.
Odpowiedziałem po czym puściłem do Watsona oczko. Sam się roześmiałem i zacząłem poszukiwania w kieszeni odpowiedniego pokeballa. Po chwili wyciągnąłem zeń czerwono białą kulę i posłałem do walki Makuhitę.
- Makuhita, twój poprzednik pokazał klasę! Wiem, że ty też dasz z siebie wszystko! Zacznij od Focus Energy(1)! Zbierz w sobie siły na dalszą walkę cały czas obserwując działania twojego przeciwnika! Postaraj się rozpoznać jego styl poruszania się, to pozwoli ci na sprawniejszą wymianę ciosów! Teraz wykonaj szybkie Fake Out(2)! Doprowadź z jego pomocą do potknięcia połączonych magnesów! Nie daj mu nawet chwili na otrząśnięcie się tylko od razu podbiegnij do Magnetona i zacznij okładać go swoimi silnymi pięściami! Zaprezentuj przeciwnikowi Arm Thrust(3)! Uderzaj raz za razem, a gdy poczujesz, że dłużej nie dasz rady postaraj się aby ostatni cios odepchnął do ciebie stalowego pokemona choć na trochę! Odskocz w tył aby zwiększyć nieco dystans i ciśnij w tego pokemona głaz ze Smack Down(4)Żeby nie było wątpliwości, że "on przecież lewituje"! Przygnieć z jego pomocą swojego rywala do podłoża po czym wstrząśnij nim ze wszystkich sił! Wykonaj swoją popisową ziemną technikę! Earthquake(5)! Niezwykła siła i podatność wroga na ten ruch powinna zapewnić nam przewagę! Lecz nie można nawet na chwilę lekceważyć lidera sali! Sypnij Magnetonowi w oczy pyłem z Sand Attack(6)! Niech chmura kurzu i temu podobnych rzeczy poleci w kierunku przeciwnika! Może nawet uda nam się go na chwilę oślepić! Teraz popędź w kierunku elektrycznego pokemona złap go i zacznij obracać nim! W odpowiednim momencie wykonaj Circle Throw(7)! Wyceluj tak, aby wbić przeciwnika w podłoże! Nie oszczędzaj go, jego twarde ciało zniesie wiele! Dlatego musisz być jak najbrutalniejszy! Dajesz czadu! Zanim Magneton się podniesie dobij go do ziemi ciskając weń głazem! Wykonaj na przeciwniku kolejne Smack Down(8)! Unieruchom go z pomocą tego ataku na ile to tylko możliwe! Wbij go w podłożę a teraz wstrząśnij nim! Zdewastuj swojego wroga, niech padnie raniony twoim Euarthquake(9)! Zanim jeszcze zdoła on wykonać jakikolwiek ruch musimy spróbować jeszcze bardziej uprzykrzyć mu życie! Postaraj się teraz doprowadzić do potknięcia Magnetona z pomocą Fake Out(10)! Odskocz szybko w tył! Korzystając z niedyspozycji rywala rozpocznij szarżę na niego! Rozpędź się na ile tylko będzie to możliwe po czym wbij się w niego ze swoim Force Palm(11)! Postaraj się wykonać cios od dołu aby podrzucić metalowego stworka nieco do góry! Złap go szybko za jedną z wypustek i zacznij się obracać jak najszybciej! Wykonaj Circle Throw(12) ciskając swoim przeciwnikiem o podłoże! Postaraj się aby upadł możliwie blisko ciebie! Teraz popędź do niego i zacznij ofensywę z pomocą kolejnego walczącego ruchu! Arm Thrust(13)! Przyłóż pokemonowi lidera w pysk z całych sił! O ile oczywiście można powiedzieć, ze posiada on pysk! Po tym odskocz w tył i oddal się od niego! Zwiększ dystans, odczekaj na odpowiedni moment! Gdy będziesz pewny ,że wróg nie przeszkodzi ci w dalszej ofensywie wystrzel w jego kierunku głaz z pomocą Smack Down(14)! Niech Magneton opadnie na ziemie! Korzystając z tej sposobności wstrząśnij podłożem najmocniej jak to tylko będzie możliwe! Teraz, Earthquake(15)! Damy radę to wygrać! Wierzę, w ciebie!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyNie 26 Kwi 2015, 18:59

Makuhita miał podwójną przewagę na Magnetonem Wattsona. Jedną z nich był poziom doświadczenia stworka, a drugą jego typ - Walczący. Wattson na pewno o tym wiedział, jednak nie widać było na jego twarzy żadnej negatywnej emocji, wręcz przeciwnie, mężczyzna jeszcze bardziej się uśmiechnął. W jedynym momencie stworki wystrzeliły w swoją stronę. Magneton starał się utrzymywać dystans od swojego przeciwnika, aby móc wykorzystać swój Specjalny Atak. Na początku szło mu całkiem nieźle, dzięki czemu wysuwał się na prowadzenie. Wtedy Makuhita użył połączenia Smack Down oraz Earthquake'a. Był on niesamowicie efektywny przeciwko stalowemu stworkowi. Po kilku kolejnych ciosach Magneton upadł na ziemię.

24%#127 Mauville Gym || Nivis Spr_b_5b_296#127 Mauville Gym || Nivis 0820%
16 lvl vs. 13 lvl

Status:
Makuhita - ---
Magneton - Celność 95%

Makuhita - 0,65lvl

#127 Mauville Gym || Nivis 200px-VSWattson- Brawo, brawo Nivis. Idzie ci ze mną całkiem nieźle. Czyżbym się już starzał? Niemożliwe! Zatem czas na ostateczne starcie. Czas na pojedynek z Manectriciem!
#127 Mauville Gym || Nivis 310
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:28

Czas na ostatnią rundę. Niezwykle ryzykowną, a zarazem z ciekawym przebiegiem. Wycofałem swojego pokemona z walki po czym z drżeniem ręki sięgnąłem po kolejny pokeball. Czas na Laprasa!
- Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Do dzieła mały!
Zawołałem do pokemona celem zagrzania go do walki. Nie było wątpliwości, to będzie ekscytujące starcie.
- Walczysz z elektrycznym pokemonem, tak więc musimy być ostrożni! Nawet uderzenie go może spowodować paraliż! Zacznij od zabezpieczenia się przed tym z pomocą Safeguard(1)! Teraz złap swojego przeciwnika siłą umysłu! Unieś go wysoko w górę po czym odwróć tak, aby znalazł się tyłem do ciebie! To uniemożliwi mu zaatakowanie cię na chwilę obecną! Ciśnij nim Psychicem(2) o podłoże! Przeciągnij Manectrica po ziemi ku sobie! W ostatniej chwili puść go! Zanim zdąży się otrząsnąć po poprzednim ataku przyszykuj się do kolejnego ruchu! Toxic(3)! Zatruj swojego rywala! To pozwoli nam zdobyć sensowną przewagę nad nim w kolejnych turach! Im dłużej będzie to trwać tym lepiej dla nas! Musimy się przygotować na wrogą kontrę! Odczekaj aż przeciwnik zacznie cię atakować! Zablokuj jego ruch z pomocą Protect(4)! Korzystając z elementu zaskoczenia przejdź do ofensywy! Następnym razem lider będzie się tego spodziewał dlatego nie możemy zmarnować szansy! Bulldoze(5)! Nie dość, że ten atak zada potężne obrażenia to na dodatek zmniejszy szybkość elektrycznego pokemona! Teraz musimy odnowić swoją obronę, inaczej nic z tego nie będzie! Wykonaj kolejne Safeguard(6) uprzednio upewniając się, że przeciwnik nie przeszkodzi ci w wykonaniu tego ruchu! Teraz czas na wyciągnięcie kolejnego asa z rękawa! Zamieszaj w głowie swojego wroga z pomocą Confuse Ray(7)! Im trudniej będzie mu cię zaatakować tym lepiej dla nas! Skup się na unikaniu wrogich ataków, graj na zwłokę! Im bardziej się porani twój wróg tym lepiej! Teraz przejdźmy do ofensywy! Zbierz w sobie siły i wezwij moc wody! Zalej całą arenę Muddy Water(8)! Czas na zmniejszenie kolejnego przymiotu elektrycznego psa! Czym prędzej prześlizgnij się po zabłoconym podłożu w kierunku Magnetrica i wbij się w niego! Uderz go z całych sił Headbuttem(9)! Wyrzuć go w górę, co da ci czas na zwiększenie dystansu, a może i nawet uta się doprowadzić do potknięcia naszego rywala! Na sam koniec potraktuj go kolejnym ziemnym ruchem! Bulldoze(10)!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyWto 28 Kwi 2015, 19:47

Przyszła pora na walkę z ostatnim pokemonem lidera. Wybór Wodnego Laprasa do walki z Elektrycznym Manectriciem był dosyć ryzykowny. Postanowiłeś na początku walki się zabezpieczyć przed ewentualnym zmianą statusu. Lapras otoczył się białą, lekko świecącą mgiełką. Wodny stworek radził sobie całkiem dobrze. Świadomość tego, że żadna z technik Manectrica nie w większym stopniu wam nie zaszkodzi, była uspakajająca. Przez pierwszą połowę udało wam się zatruć Manectrica, co bardzo wam pomogło. Niestety potem zaczęły się już schody. Jeden z elektrycznych ciosów sparaliżował Laprasa, przez co jego i tak już niska Szybkość została zmniejszona jeszcze bardziej. Dalej toczyła się normalna wymiana ciosów. Po pierwszej turze pojedynku zdrowie obu pokemonów utrzymywało się na podobnym poziomie.

32%#127 Mauville Gym || Nivis Spr_b_5b_131#127 Mauville Gym || Nivis 31038%
19 lvl vs. 14 lvl

Status:
Lapras - PRZ (25% Szybkość)
Manectric - Sp. Atak 110% || Szybkość 90% || PSN
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyWto 28 Kwi 2015, 20:02

Nie wygląda to wesoło. Ale zawsze mogło być gorzej. Niech się dziej wola nieba i takie tam. Czym prędzej opracowałem zachowawczy plan licząc na to, że resztę wykona za nas silne zatrucie.
- Lapras, mimo, że przeciwnik ma sporą przewagę typu i szybkości dajemy jakoś radę! Zacznij od skołowania swojego przeciwnika! Wykonaj Confuse Ray i zamieszaj mu w głowie! Może i jesteśmy w nieco gorszej sytuacji niż on, ale ten atak pozwoli nam zrównać szanse! Jeśli sam się uderzy, to nie dość, ze się zrani to da nam czyste pole do manewru! Odczekaj na szarżę ze strony elektrycznego pokemona, a gdy ten postanowi wyprowadzić atak zablokuj go z pomocą Protect! Korzystając z elementu zaskoczenia, przejdź do kontrataku! Postaraj się zadać swojemu przeciwnikowi możliwie największe obrażenia i przy okazji zmniejsz jego szybkość! Od razu wykonaj Bulldoze! Teraz czym prędzej wywołaj potężną falę błota! Zalej arenę kolejnym Muddy Water! Niech celność przeciwnika spadnie! To może nas uratować w dalszej części pojedynku! Czym prędzej skontruj kolejny atak przeciwnika następnym Protect! Skup się na obronie! Musisz wytrzymać jak najdłużej! Niech Manectric rozbije się o twardą niczym głaz barierę z energii! Na koniec zbierz siły do wyprowadzenia kolejnego, ostatniego już ataku! Wierzę, że starczy ci sił do pokonania tego przeciwnika! Bulldoze!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyCzw 30 Kwi 2015, 23:33

Sparaliżowany Lapras nie był trudnym przeciwnikiem dla elektrycznego psiaka. Więcej życia Manectric stracił z powodu działania trucizny aniżeli od ataków wodnego ssaka. Jego Bulldoze zostało przez niego uniknięte, a do użycia drugiego Manectric nie dopuścił. Muddy Water również nie było dla elektrycznego stworka wielkim zagrożeniem.

0%#127 Mauville Gym || Nivis Spr_b_5b_131#127 Mauville Gym || Nivis 31020%
19 lvl vs. 14 lvl

Status:
Lapras - PRZ (25% Szybkość)
Manectric - Sp. Atak 110% || Szybkość 90% || PSN

Lapras - 0,55lvl


#127 Mauville Gym || Nivis 200px-VSWattson- Nie mów, że tylko na tyle ciebie stać. Myślałem, że poradzisz sobie nieco lepiej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyPią 01 Maj 2015, 10:38

Sięgnąłem do kieszeni po kulę z Makuhitą. Czas dokończyć to co się zaczęło. Wypuściłem swojego pokemona jak najdalej przeciwnika i zacząłem wydawać komendy.
- Koniec tej miłej zabawy! Makuhita, do dzieła! Zacznij od zebrania sił z pomocą Focus Energy! Cały czas obserwuj swojego przeciwnika! Musimy być niezwykle opanowani i ostrożni! Gdy tylko ten zacznie szarżę na ciebie wykonaj Fake Out! Doprowadź do potknięcia elektrycznego psa! To da nam czas na bardziej agresywne działanie! Dopadnij Manectrica, złap go w swoje silne ręce i zakołuj nim w powietrzu! Wykonaj Circle Throw! Ciśnij przeciwnikiem jak najdalej od ciebie aby zdobyć choć chwilę wytchnienia! Nie czekaj na to, aż przeciwnik się otrząśnie po poprzednim ciosie! Szybko wstrząśnij ziemią! Earthquake! Ten ziemny ruch jest naszą tajną bronią przeciwko elektrycznym przeciwnikom! Teraz możemy się spodziewać kontrataku! Pokemon lidera do tego poziomu niemal nie dysponuje atakami dystansowymi! Dlatego możemy, a nawet powinniśmy spodziewać się szarży! Gdy tylko przeciwnik zacznie na ciebie nacierać sypnij mu w oczy pyłem z Sand Attack! Może uda nam się go oślepić! Teraz unik, odskocz w bok, złap swojego rywala za nogi i zakołuj nim w powietrzu! Ciśnij Manectricem możliwie jak najdalej za pomocą Circle Throw! Czym prędzej musimy zadać jak największe obrażenia! Z tego powodu natychmiast wykonaj Earthquake! Jednak jest to lider! Z pewnością dysponuje ruchami, których normalnie jego pokemon nie powinien jeszcze znać! Gdybyś dostrzegł, że chce on wykonać ruch dystansowy ciśnij w niego Smack Down! Nie staraj się zadać obrażeń, po prostu niech głaz stanie się twoją tarczą przeciwko jego atakom! Gdy ten spełni swoje zadanie czym prędzej wykonaj kolejne Earthquake! Pokaż na co nas stać! Dasz mu radę!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis EmptyPią 01 Maj 2015, 11:21

Ten pojedynek był już właściwie formalnością. Manectric coraz bardziej odczuwał działanie trucizny, która już przez długi czas wyrządzała w jego ciele szkody. Makuhita jedynie zwieńczył dzieło.

10%#127 Mauville Gym || Nivis Spr_b_5b_296#127 Mauville Gym || Nivis 3100%
18 lvl vs. 14 lvl

Status:
Makuhita - ---
Manectric - Sp. Atak 110% || Szybkość 90% || PSN

Lapras - 0,15lvl


#127 Mauville Gym || Nivis 200px-VSWattson- Gratuluję Nivis. Mimo trudności z moim Manectriciem udało ci się ostatecznie ze mną wygrać. Jako oznakę twojego zwycięstwa otrzymujesz ode mnie tę oto odznakę.
 
NAGRODA:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#127 Mauville Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #127 Mauville Gym || Nivis   #127 Mauville Gym || Nivis Empty

Powrót do góry Go down
 
#127 Mauville Gym || Nivis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #066 Zefonit || Mauville Gym
» #128 Mauville Gym || wikkaz
» Yoi vs Nivis
» Nivis
» Nivis vs Yoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: