Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #128 Mauville Gym || wikkaz

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz EmptyPią 10 Kwi 2015, 23:19

#128 Mauville Gym || wikkaz 200px-VSWattson- Witaj przybyszu. Na imię mi Wattson i jestem liderem sali w Mauville. - przedstawił ci się starszy mężczyzna. - Jak pewnie miałem okazję zauważyć po dekoracjach, używam pokemonów typu Elektrycznego. Mam nadzieję, że nie zabrałeś ze sobą, żadnych Wodnym stworków, bo walka będzie nudna. - lider zaśmiał się. - Zatem zacznijmy. Voltorb, naprzód!
#128 Mauville Gym || wikkaz Spr_5b_100
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: Re: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz EmptyPon 13 Kwi 2015, 16:06

- Witaj nazywam się Wikkaz i miło mi cię poznać. Najwyższy czas rozpocząć tą walkę. Mam zamiar dać z siebie wszystko. - Mówię uśmiechając się do mężczyzny.
Po chwili wypuszczam na pole walki mojego małego Eevee. Kiedy lisek pojawi się na polu walki szybko zaczynam wydawać mu polecenia.
- Eevee jesteś świetnym wojownikiem i wiem, że poradzisz sobie w tej walce. Zacznij od mocnego Shadow Ball prosto w Voltorba. Wystrzel kilka kul jedna za drugą, po czym szybko użyj Dig i schowaj się pod ziemię. Chwilę pozostań pod ziemią, po czym wyskocz i z całej siły uderz w naszego przeciwnika. Zaraz po tym uderzeniu szybko wykorzystaj to, że jesteś blisko niego i zaatakuj Hidden Power. Odrzuć go od siebie, po czym zaatakuj mocnym Extreme Speed. Nie atakuj jednak tylko raz. Po każdym uderzeniu szybko zawracaj i uderzaj ponownie. Nie daj mu jakiejkolwiek szansy na kontratak. Wykorzystaj tą szybkość do osłabienia przeciwnika. Zaraz po tym stań kawałek od niego i zacznij go bombardować na zmianę Shadow Ball i Hidden Power. Po kilku takich seriach zacznij znów używać Dig. Najpierw wskakuj pod ziemię i po chwili atakuj go, po czym znów chowaj się pod ziemię, aby znów go zaatakować. Po kilku takich uderzeniach wysuń się jedynie z dziury i zacznij bombardować go Shadow Ball. Uderzaj jak najwięcej razy, aby mocno go osłabić. Później tylko atakuj cały czas Extreme Speed po to, aby nie dać mu szansy na trafienie cię. Cały czas uderzaj i uciekaj, po czym zawracaj i ponowie atakuj.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: Re: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz EmptyWto 14 Kwi 2015, 19:43

Brązowy lisek był co prawda trochę słabszy od swojego przeciwnika, jednak przewyższał go szybkością i zwinnością. Najsilniejsze były ziemne ataki, jednak Shadow Balle zadały również sporo obrażeń. Niestety przewaga Voltorba była widoczna w jego sile. Elektryczne ataki przeszywały drobne ciałko Eevee'ego i mocno go raniły. Po pierwszej turze wasza sytuacja nie była najlepsza.

28%#128 Mauville Gym || wikkaz Spr_b_5b_133#128 Mauville Gym || wikkaz Spr_5b_10045%
lvl vs. 12 lvl

Status:
Eevee - ---
Voltorb -  Sp. Atak 110% | Sp. Obrona 105%
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: Re: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz EmptySro 08 Lip 2015, 16:03

- Eevee wspaniale sobie radzisz. Nie poddawajmy się a z pewnością jakoś poradzimy sobie z Voltorbem. Zacznij od szybkiego Dig. Po tym jak uderzysz przeciwnika wyskocz i strzel kilkakrotnie Shadow Ball wystrzel kilka kul i pokieruj nimi tak, aby uderzyły w przeciwnika z różnych stron. Postaraj się, aby kule uderzyły w niego jednocześnie. Wtedy szybko zaatakuj go Extreme Speed tak, aby nie dać mu szansy na jakikolwiek atak. Uderz mocno i postaraj się odrzucić go od siebie. Kiedy uda ci się to wystrzel jak największą ilość Hidden Power. W momencie, w którym twoje pociski polecą w przeciwnika ponownie użyj Dig i schowaj się pod zmienię. Pozostań tam przez chwilę i kiedy elektryczny pokemon będzie czekać na ciebie wyskocz za nim i mocno uderz go, po czym od razu strzel mu w plecy kilkoma Shadow Ball. Następnie ponownie uderz go Extreme Speed jednak po ataku dalej go używaj i zacznij biegać dookoła niego. Wtedy zacznij strzelać na zmianę Shadow Ball i Hidden Power. W pewnym momencie szybko odwróć się do niego i uderz go z całej siły Tackle. Po uderzeniu ponownie wskocz pod ziemie i użyj Dig. Po uderzeniu znów zbombarduj go mocnym Shadow Ball. Jeśli będzie cię atakować unikaj ich używając Dig a od razu po tym atakuj Shadow Ball. Wierzę, że poradzisz sobie z przeciwnikiem. Jesteś świetnym wojownikiem, więc dasz sobie radę.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: Re: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz EmptyCzw 09 Lip 2015, 08:01

Pod pewnymi względami ta część pojedynku przypominała poprzednią. W dalszym ciągu wykorzystywaliście największe atuty Eevee'ego - jego zwinność i szybkość - jak i dalej używaliście efektywnego Diga. Teraz jednak powoli udawało wam się wychodzić na prowadzenie. Extreme Speed kilkukrotnie zwiększał prędkość lisa. Co prawda był to krótkotrwały efekt, jednak pozwalało to wam na uniknięcie niektórych ciosów Voltorba. Możliwe, że udałoby się wam nawet wygrać, gdyby nie wcześniej odniesione rany. Jednak Eevee umożliwił łatwą wygraną twojemu kolejnemu podopiecznemu.


0%#128 Mauville Gym || wikkaz Spr_b_5b_133#128 Mauville Gym || wikkaz Spr_5b_10018%
lvl vs. 12 lvl

Status:
Eevee - ---
Voltorb -  Sp. Atak 110% | Sp. Obrona 95%

Eevee - 1lv
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: Re: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz EmptySro 05 Sie 2015, 16:20

- Eevee wspaniale się spisałeś jestem z ciebie dumny. Teraz odpocznij sobie. - Mówię do małego liska i zawracam go do Balla.
Po chwili sięgam kolejną kulę i wypuszczam na arenę moją kolejną podopieczną Mawile.
Kiedy będzie już gotowa do walki zaczynam wydawać jej polecenia.
- Mawile czas pokonać tego przeciwnika. Eevee już mocno go osłabił, więc załatwmy to szybko. Zacznij od mocnego Flamethrower i przetrzymaj atak jak najdłużej. Zacznij się coraz bardziej zbliżać do przeciwnika a kiedy będzie was dzielić już bardzo mała odległość zakończ ognisty atak i od razu uderz go mocnym Rock Tomb. Zaraz po tym uderzeniu szybko przeskocz za przeciwnika i uderz go z całej siły Focus Punch. Uderz go tak mocno, aby poleciał w przód. Postaraj się zaatakować z taką siłą, aby nasz przeciwnik wleciał w najbliższą ścianę. Zacznij się do niego zbliżać i uderzaj, co chwilę używaj Fairy Wind, aby go osłabić. Poczekaj aż przeciwnik się podniesie i zacznie zmierzać w twoim kierunku. Wtedy atakuj kilkakrotnie Rock Tomb. Zrzuć na niego jak najwięcej kamieni i postaraj się go zmiażdżyć nimi. Jeśli to go jeszcze nie wykończy uderzaj cały czas Flamethrower. Tak długo aż przeciwnik nie padnie. Wiem, że dasz sobie radę. Uważaj jednak na jego ataki. W razie, czego broń się przy pomocy Rock Tomb i od razu po tym uderzaj w niego silnymi Flamethrower.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#128 Mauville Gym || wikkaz Empty
PisanieTemat: Re: #128 Mauville Gym || wikkaz   #128 Mauville Gym || wikkaz Empty

Powrót do góry Go down
 
#128 Mauville Gym || wikkaz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #066 Zefonit || Mauville Gym
» #127 Mauville Gym || Nivis
» Gra wikkaz
» Gra wikkaz
» Szkot vs Wikkaz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: