Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Berry

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 12:13

Idziemy więc wolnym, spokojnym krokiem cały czas bacznie i uważnie rozglądając się dookoła. Kiedy natomiast spotykamy kobietę stojącą koło swojego domku myślę, że będę mógł z nią porozmawiać - może potrzebuje czyjejś pomocy, a może to ona będzie chciała w jakiś sposób nam pomóc?
- Dzień dobry bardzo miło mi Panią poznać, na imię mam John, a to mój Squirtle. Wyruszyliśmy tutaj, aby znaleźć parę wspaniałych Pokemonów.
Grzecznie i kulturalnie się przedstawiam. Czekam na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry - Page 2 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 11:00

14. Staruszka spojrzała się w Twoim kierunku trochę zatroskanym spojrzeniem.
- Witaj miły chłopcze, prowadzę tutaj hodowlę pokemonów i gdzieś zapodział się mój Caterpie.. biedaczek sam sobie nie poradzi w tym okropnym lesie..
Starsza pani była widocznie zdołowana.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry - Page 2 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 12:36

Biedna kobitka. W sumie dlaczego miałbym jej nie pomóc? W końcu i tak zamierzamy wspólnie przebrnąć przez każdy zakątek tego tajemniczego lasu.
- Bardzo proszę się nie martwić. Wspólnie ze Squirtle'm chcemy zwiedzić całą tą strefę, więc na pewno natkniemy się gdzieś na zaginionego Pokemona.
Właściwie sam chciałbym wejść w posiadanie Caterpie, ponieważ jest to kolejny Pokemon, który znajduję się na mojej liście życzeń. Na pewno znajduje się tu jednak więcej Pokemonów tego gatunku.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry - Page 2 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 12:40

15.
- Och chłopcze.. będziesz taki miły i mi pomożesz? Mój Caterpie ma taką czarną plamę na grzbiecie, ostatnio gdzieś się kręcił i nie mogę zmyć tej plamy z niego, własnie próbowałam ale mi uciekł - starsza pani była tym faktem baardzo przygnębiona. Twój wodny pokemon patrzył się raz na nią a raz na Ciebie.
- W sumie to zapewne schował się gdzieś na drzewie, nie przepada on za wodą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Berry - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Berry
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Berry's Safari
» Gra Berry'ego
» Berry's KP
» BERRY KP
» Berry KP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: