Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Berry's Safari

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 11:06

1.
Zgłoszenie:
Przeszedłeś przez bramę strzeżoną przez umundurowanego mężczyznę. Ten, jak widać znudzony swoimi obowiązkami wskazał ci kierunek zwiedzania. Ścieżka prowadziła prosto przez zieloną łąkę, z rzadka otaczały ją krzewy owocowe, takie jak choćby porzeczki. Wyglądało to zupełnie, jakby ktoś specjalnie je tu posadził.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 21:03

Wesoły rozglądam się po strefie safari. Mam szczerą nadzieję, że uda mi się złapać te Pokemony, po które przyszliśmy. Na razie wstępnie rozglądam się po łące szukając jakichkolwiek okazów.
-Elekid, jeśli tylko spotkasz jakiegoś Pokemona, daj mi znać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 21:14

2. kroczyłeś tak poprzez zielone tereny w pełnym słońcu. Mimo wysokiej temperatury było przyjemnie gdyż wiat cały czas schładzał cię delikatnie. Po kilku chwilach usłyszałeś jakiś szelest w jednym z krzewów. Coś zielonego wystawało zeń. Może to jakiś pokemon?
- El...
Wymamrotał pokemon wskazując na krzak.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 21:38

Hmmm, ciekawego, co to takiego może być. No cóż - nie dowiem się, jeśli tego nie sprawdzę. Szybko idę w stronę krzaczka i sprawdzam, jaki zielony stworek się za nim znajduje.

==
Dzięki za prowadzenie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 21:52

3. Gdy tylko podszedłeś do krzaków twoim oczom ukazał się następujący obraz. To nie pokemon, to jakaś dziewczyna wpadła w krzaki i nie może się wyplątać z fałd swej długaśnej sukni. Najwyraźniej kilogramy materiału zahaczyły się o gałązki.
- Kurcze.
Warczała do siebie dziewczyna zupełnie nie zauważając cię.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 21:59

-Czekaj, pomogę Ci.
Mówię do napotkanej dziewczyny, po czym staram się ją podnieść. Kiedy tylko to mi się udaje, rzucam jej na pożegnanie.
-Mam nadzieję, że nic Ci nie jest.
Następnie zaś kontynuuje poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 22:28

4. Po dłuższych zmaganiach ze złowrogim krzakiem udało ci się w końcu uwolnić dziewczynę. Gdy tylko się odwróciła zobaczyłeś że jej twarz zdobią wielkie szare oczy mały nos, i wąskie malinowe usta. Włosy opadały jej lekko na twarz.
- Dzięki.
Powiedziała, a ty już ruszyłeś w dalszą podróż. Ścieżka stała się twardsza a po chwili spod piachu wyłoniły się kamienie. Gładkie, zupełnie jakby oszlifowane głazy były idealne na spacer w taką pogodę. W końcu dotarłeś na rozstaj dróg, ścieżka rozchodziła się na północ, w kierunku jakiś stawków, czy może nawet wielkich kałuż i na zachód dalej drogą. Gdzie chcesz dalej iść?
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 22:31

Idę na północ, zdecydowanie północ. Może gdzieś w mokradłach znajdziemy jakiegoś ciekawego Pokemona, który po prostu będzie zamieszkiwał tego typu tereny. Tak więc zdecydowanym krokiem ruszam na północ. Przy okazji tej drogi będę mógł rozglądać się po okolicach. Rozglądanie zalecam także Elekidowi, może on znajdzie jakiś ciekawy okaz.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 22:38

5. Szliście tak jeszcze spory kawałek gdy nagle potknąłeś się o kępę trawy i wpadłeś twarzą prosto w kałużą. W tym momencie Elekid zaczął się śmiać starając się abyś tego nie dostrzegł podczas gdy wcześniej wspomniana kępa wstała i zaczęła piszczeć złowrogo jakbyś zabił jej pół rodziny chochelką. Gdy tylko oczyściłeś powieki z błota twoim oczom ukazał się taki oto pokemon.
Berry's Safari 043
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 22:47

Hmmm ten Pokemon raczej mnie nie interesuje. Ale mimo wszystko go zeskanuję. Może akurat jest jakiś mega fajny. :D Tak więc pomimo mojej niechęci do trawiastego stworka - używam Dexa, ażeby poznać jego dane. Prawdopodobnie jednak od razu wyruszę, by szukać dalej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 22:59

6. Po krótkiej chwili przemielania informacji pokedex wypluł skan pokemona.

Berry's Safari 96px-043Oddish
Oddish Berry's Safari Male
Berry's Safari GrassBerry's Safari Poison
Lv: 7 (0/100 exp)
Natura: Skromny
Ability: Chlorophyll
Ataki:
~ Absorb
~ Sweet Scent
Sp. Attack:
Sp. Attack Limit:

Ten najwyraźniej poirytowany podszedł do ciebie gibiąc swoimi liśćmi na boki i zaczął gryźć cię po bucie i nogawce spodni. Zupełnie jakby był jakimś pieskiem albo chociaż miał zęby.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySob 14 Cze 2014, 23:44

- Co za cholerstwo... Odwal się ode mnie.
Staram się delikatnie przemówić do rozsądku roślinnemu Pokemonowi. Oddish to zdecydowanie nie jest stworek, którego chcę złapać. Ani raczej go nie sprzedam, ani tym bardziej nie chcę go w swojej drużynie. Staram się więc odepchnąć go w jakiś sposób. Nie chcę zabijać pierwszego Pokemona napotkanego na drodze. Próbuję więc jakoś odpędzić go.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyNie 15 Cze 2014, 08:58

1. Stworek jeszcze bardziej rozgniewany zawołał głośno.
- Odi...!
Aż normalnie zapiszczało ci w uszach po czym zobaczyłeś jakby szła do ciebie łąka. Jakby to miejsce ruszyło ku tobie, lecz co to mogło być? To tylko ogromne stadko Oddish'ów, które nie jest do końca zadowolone twoją obecnością.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyNie 15 Cze 2014, 17:47

Coś czuję, że w tym safari naprawdę dużo będzie się działo. :D OK, lubię tego typu przygody. Ale przygoda ze stadem Oddishów... niekoniecznie mnie interesuje.
- Elekid, uciekamy!
Zwracam się do mojego startera, po czym szybciutko wychodzę naprzód sprawdzając jednocześnie, że Elekid jest ze mną.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyNie 15 Cze 2014, 17:55

2. Szybko uciekałeś a Oddish jakby miał szczęki piranii nie chciał puścić twojej nogawki. Po dłuższej chwili byliście już na wzgórzu nieopodal drzewa, a mały roślinny pokemon dalej złowieszczo memłał twój ubiór. Elekid tymczasem oparł się o piękną, rozłożystą jabłoń, chcąc odpocząć w cieniu.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyWto 17 Cze 2014, 17:34

Nie chciałem tego robić i naprawdę nie chcę zamordować tutaj żadnego Pokemona, ale ten roślinny stworek doprowadza mnie do ostateczności. No cóż - sam tego chciał. Biorę rozmach i częstuje go mocnym kopniakiem. Niech spada. Dosłownie. Mam nadzieję, że teraz się ode mnie odwali, a ja wraz z Elekidem będę mógł kontynuować poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySro 18 Cze 2014, 17:48

3. Pokemon kopnięty poleciał... daleko, podróżując w ten oto sposób wstrząsnął sporą ilością liści na drzewie, z którego prosto na twojego podopiecznego spadł kolejny dziki pokemon. Twoim oczom ukazała się całkiem zabawna scena. Mała, brązowa wiewiórka ujeżdżająca elektrycznego pokemona, który zaskoczony biega w kółko nie wiadomo dlaczego. Tak oto spotkałeś
Berry's Safari 161
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySro 18 Cze 2014, 20:25

Uff. Udało mi się przynajmniej odpędzić się od trawiastego Pokemona. Możemy iść dalej i dalej. I właśnie ruszam w dalszą drogę czekając oczywiście na Elekida. Stworek, którego właśnie napotkaliśmy również nie za bardzo mnie interesuje, także będziemy szukać dalej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySro 18 Cze 2014, 20:43

4. Tak więc szliście i szliście, i szliście... i tak długo aż słońce schyliło się lekko ku horyzontowi i zaczęło nieznośnie razić was w oczy. Słodka woń kwiatów i świergot jakiś poke ptaków latających wysoko na niebie umilał wam podróż, aż tu nagle... Jak nie trzaśnie, jak nie łupnie! Niniejszym ogłaszam, że wpadłeś do jakiejś dziwnej dziury, wyglądającej na stare tunele techniczne. Chyba będzie trzeba poszukać wyjścia. A może wolisz posiedzieć w ciemności? Mniejsza, w każdym razie masz do wyboru dwie ścieżki. Jedną w lewo i drugą trochę bardziej na prawo.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySro 18 Cze 2014, 20:56

Teraz powinien się zamartwić upadkiem, ale nic z tego. Może nawet uda nam się znaleźć jakiegoś ciekawego stworka żyjącego właśnie tutaj w tunelach. Zobaczymy. Mając przed sobą dwie drogi pewnym krokiem ruszam w prawo.
- Elekid, mam prośbę. Rozjaśnij trochę sytuację Thunder Wave'm!
Mam nadzieję, że nie rażę żadnego Pokemona piorunem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptySro 18 Cze 2014, 21:05

5. Pokemon rozjaśnił drogę przed wami. Twoim oczom ukazał się długi tunel przypominający trochę ogromną rurę miedzianą. Przynajmniej wyglądał tak z barwy, w końcu metal ten jest zbyt drogi aby robić zeń tunele prowadzące donikąd. Na końcu można było dostrzec coś w rodzaju wielkiego korka i jakiegoś szyfru. Na drzwiach widać było rysunek błyskawicy, podczas gdy z boku, na ścianie widniały trzy przyciski. Na pierwszym z nich było coś na kształt lodowej góry, na drugim jakby bryła ziemi, a na trzecim pięść. I... żadnej podpowiedzi? Próbuj.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyPią 20 Cze 2014, 08:46

Elekid dobrze sobie poradził, ale przede mną następny problem - który guzik wybrać? Nie mam zielonego pojęcia, który guzik wybrać i myślę, że jakieś większe wywody myślowe na ten temat nic mi nie dają. Dlatego też bez zastanowienia wybieram pierwszy guzik. Ten na którym jest coś na kształt lodowej góry.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyPią 20 Cze 2014, 09:52

6. Drzwi zatrzeszczały po czym nic się nie stało. A może...? Podłoga nagle zapadła się pod wami i spadliście do ciemnej dziury. Czułeś jak coś pełza po tobie, nad tobą i w ogóle wszędzie. Co to mogło być? Elekid lekko się rozjarzył a waszym oczom ukazało się stado takich stworków.
Berry's Safari 504
Niezbyt milusia ta pułapka.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyPią 20 Cze 2014, 10:11

Bleh, ale okropieństwo. Dlaczego akurat takie Pokemony muszą podróżować w stadach? O ironio.
No cóż - wykorzystamy podobną technikę, jak poprzednio. Jeśli ucieczka nie pomoże to zalecam Elekidowi lekkie porażenie prądem. Ja natomiast znowu będę musiał paru z nich potraktować z buta.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari EmptyPią 20 Cze 2014, 10:28

7. Przedzierałeś się przez stado pokemonów, co nie było zbyt łatwe. Zupełnie jakbyś wchodził w może silnie falujące co powodowało, że nieraz, nie dwa wyrżnąłeś zadkiem o podłoże. Szedłeś tak wolno aż w końcu wydostałeś się z komnaty do jakiegoś tunelu, gdzie z rzadka łaziły kolejne szczury. Mogłeś wręcz poczuć lekki wiaterek z tamtego kierunku. To chyba wyjście!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Berry's Safari Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari Empty

Powrót do góry Go down
 
Berry's Safari
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Wojas021
» Safari Berry
» Safari Nivis
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: