Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Shisui

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 20:44

-Nic Ci nie zrobię mały, nie bój się. Chcę się z Tobą tylko zaprzyjaźnić. Jesteś głodny? Oprócz miodu, mam tutaj dla Ciebie pyszną karmę, która na pewno Ci zasmakuje. Masz ochotę?- powiedziałem najmilszym głosem, jaki mogłem z siebie wydobyć, a następnie zwróciłem się do Chimchara- Chimi, powiedz mu, że nie ma się czego bać. Zrozumie Cię lepiej niż mnie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 21:28

20/ Teddiursa chwilę Ci się przyglądał, ale jednak jego ciekawość wzięła górę i powoli podszedł bliżej sięgając łapka po karmę Pokemon. Chimchar kiwnął głową i powiedział coś do Pokemona, na co misiek uśmiechnął się szerzej.
- Ursaa!
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 22:20

-I jak? Smakuje Ci? Wiesz, tak się składa, że jesteś jednym z moich ulubionych pokemonów i byłbym bardzo rad, gdybyś zechciał do nas dołączyć. Oczywiście, nigdy nie brakowałoby Ci takiego miodu oraz takiej karmy. To jak? Dołączysz do nas?- zapytałem, wyciągając Safariballa i wystawiając go w stronę Teddiursy.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 22:38

21/ Teddiursa uśmiechnął się do Ciebie zadowolony z karmy jaką dostał od Ciebie po czym usiadł na ziemi dojadając spokojnie resztę. Był tym tak zajęty, że nie zauważył Safari Balla. Po prostu siedział i mlaskał.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptySob 17 Maj 2014, 09:45

Czekam cierpliwie aż skończy, po czym ponawiam pytanie i gest. Ma lekki tupet, ale mogę mu to wybaczyć, w końcu to pokemon z mojego DT ^^. Ma wilczy, a raczej niedźwiedzi, apetyt, ale to również nie powinno stanowić większego problemu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 14:29

1/ Misiek skończył oblizywać swoją łapkę i spojrzał na Ciebie przechylając główkę. Mimo iż lubił jedzenie, wizja utraty wolności tylko po to by mieć więcej jedzenia chyba go nie zachęcało.
- Ursa...
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 14:57

-Jeżeli się boisz o to, że będziesz cały czas siedział w pokeballu, nic z tego. Jeśli tylko będziesz chciał, będziesz wędrował razem ze mną, nie siedząc w kulce. Zwiedzisz też wiele ciekawych miejsc, poznasz wiele ciekawych pokemonów, a także sam się rozwiniesz i staniesz się potężnym Teddiursą, a w przyszłości Ursaringiem. Coś, o czym inne Teddiursy mogą tylko pomarzyć. Nie mówiąc już o ogromie jedzenia, którego tutaj nie spotkasz, i które na Ciebie czeka. To jak? - nie dawałem za wygraną.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 15:21

2/ To co mówiłeś chyba znacznie bardziej podobało się miśkowi, niż próba zwodzenia go jedzeniem. Teddiursa wstał z miejsca i podszedł bliżej, czekając aż złapiesz go do PokeBalla.
- Tedi ursa!
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 15:25

Zadowolony, stukam miśka Safariballem, i czekam na rezultat. Można powiedzieć, że jeden z celów już osiągnąłem, bo złapałem Teddiurse. Zostały jeszcze 3 pokemony, i będę mógł się zwijać. Niestety, do nich jeszcze długa droga ^^.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 16:36

3/ Tak więc kiedy udało Ci się złapać już kolejnego Pokemona, ruszyłeś dalej przed siebie. Radosny i beztroski! Brakowało Ci do pełnego szczęścia tylko jednego... Chimchara! Nagle zdałeś sobie sprawę z tego, że się zgubiłeś.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 16:42

Poważnie? Na serio? Jak mogłem zgubić pokemona? Pierwsza myśl głosiła, abym wrócił się do miejsca, w którym, rzekomo, go zostawiłem. Doświadczenie i wiedza z filmów mówiła natomiast, że to tylko pogorszy sprawę. Zacząłem więc wołać Chimchara. Nie bałem się, że spłoszę pokemony- w tej chwili zależało mi tylko na tym, by małpka mnie usłyszała.
-Hej, Chimchar? Chimi? Gdzie jesteś, mały? Pokaż się, to dam Ci pyszną karmę!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 17:11

4/ W tak gęstym lesie jak ten, nie trudno było się zgubić. Starałeś się jakoś wrócić na polanę gdzie spotkałeś Teddiursę jednak nie udawało Ci się! Wina za zgubę leżała po dwóch stronach, bo przecież Chimchar powinien trzymać się blisko Ciebie, prawda?
- Czaaaar!
Usłyszałeś gdzieś z oddali.

Skan misia:
Kod:
[img]http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/216.png[/img]
[b]Teddiursa[/b][img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Lv.[/b] 7
[b]Natura:[/b] Ciekawska
[b]Ataki:[/b] Fling, Covet, Scratch, Baby-Doll Eyes, Lick, Fake Tears
[b]Ability:[/b] Quick Feet
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 17:15

Dzięki :3

-Chimchar? Odezwij się jeszcze raz!- odkrzyknąłem, po czym starałem się iść w stronę miejsca, z którego dochodził krzyk Chimiego.
-Nie ruszaj się, już do Ciebie idę!
Z jednej strony było mi trochę głupio, że zgubiłem własnego pokemona. Z drugiej strony, powinien się trzymać blisko mnie, a nie łazić samemu, przez co byłem na niego trochę wściekły.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 17:18

5/ - Cziiiim!
Zawołał Pokemon, a ty dzielnie szedłeś w stronę skąd dochodził głos. Pech chciał, że musiałeś przedrzeć się przez wielkie kszaczory i poharatałeś sobie spodnie! Po jakiś 10 minutach, może więcej przedzierania się odnalazłeś swojego Pokemona w towarzystwie takiego stworka:
Safari Shisui - Page 4 163
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 17:23

-Och, cześć, eee... Hoot-Hoot?- nie byłem pewien, czy nie pomyliłem nazwy pokemona-To Twój przyjaciel, Chimi?
Zeskanowałem ptaka pokedexem, by się dowiedzieć o nim co nieco.
-Chimchar, nie odchodź tak więcej, proszę. Martwiłem się o Ciebie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 17:28

6/ - Hu huu!
Przywitała Cię sówka, a ty zobaczyłeś pomiędzy Pokemonami trochę jagód. Widać, że się zakolegowali a Hoothoot dodatkowo zadbał by twój Pokemon nie był głodny czekając za tobą. Zeskanowałeś go i oto co zobaczyłeś:
Cytat :
Safari Shisui - Page 4 163
HoothootSafari Shisui - Page 4 Male
Lv. 7
Natura: Odpowiedzialny
Ataki: Tackle, Growl, Hypnosis, Foresight
Ability: Insomia


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Nie 18 Maj 2014, 19:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 17:38

A Ability to...? xD

-Zająłeś się nim? Dzięki wielkie. Jak mógłbym Ci się odwdzięczyć? Chcesz coś zjeść? Pobawić się? Pójść z nami?-na to ostatnie zdanie położyłem szczególny nacisk. Hoot-hoot to bardzo fajny pokemon, który mógłby stanowić o sile mojej drużyny, oczywiście, jeżeli się zgodzi.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyNie 18 Maj 2014, 19:05

7/ - Hu huuu...
Zahuczała sówka, chyba trochę Cię ignorując, bo odwróciła się w stronę Chimchara mówiąc coś do niego i razem z małpką zaczął zajadać się owocami. Twój podopieczny chwycił jedną z jagód i wskoczył Ci na ramię podając ją.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyPon 19 Maj 2014, 19:08

-Dzięki Chimi- powiedziałem, próbując jagody. Początkowa złość na małpkę niemal całkiem się już ulotniła, bo oto okazało się, że znalazł i zaprzyjaźnił się z tak świetnym pokemonem jak Hoothoot.
-A tak właściwie, to jak to się stało, że się rozdzieliliśmy?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyWto 20 Maj 2014, 12:46

8/ - Czim czaaar?
Powiedział Pokemon robiąc skruszoną minę. Widać słoik z resztką miodu mimo iż był pusty bardziej zainteresował małpkę niż szukanie dzikich Pokemonów.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyWto 20 Maj 2014, 19:39

-Już dobrze, dobrze. Ale następnym razem bardziej uważaj, proszę- powiedziałem i uśmiechnąłem się do Chimchara. Nie umiałem się na niego zbyt długo gniewać, nawet gdy żarł nieswoją karmę. Podszedłem do Hoothota i zapytałem:
-A co z Tobą? Mogę Cię tylko poczęstować pyszną karmą, i, jeśli chcesz, zaprosić do wspólnej podróży. Nie musisz się zgadzać, już i tak dużo zrobiłeś. To jak?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptySro 21 Maj 2014, 15:59

9/ Małpka widać, była zdecydowanie zadowolona z twojego podejścia jak i z tego iż nie byłeś na nią jakoś bardzo zły! Chimchar wskoczył Ci na ramię, a z tej perspektywy przyglądał się sówce.
- Huu huu!
Zawołała radośnie. Chyba się zgodził
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptySro 21 Maj 2014, 19:08

-Świetnie, no to witamy w drużynie- powiedziałem, dotykając Hoothoota Safariballem. Miło było złapać pokemona o takich możliwościach bitewnych. No a my, cóż, powinniśmy ruszyć dalej. Tym razem jednak bardziej zwracam uwagę na Chimchara -,^.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptySro 21 Maj 2014, 21:53

10/ Dotknąłeś sówkę SafariBallem, a ona złapała się bez problemu. Chimchar był już grzeczny i nie było niczego co mogło rozproszyć uwagę małpki więc dalej mogliście już bez problemu ruszyć na poszukiwanie nowych Pokemonów.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 EmptyCzw 22 Maj 2014, 17:54

Przybiłem 'żółwika' z Chimcharem. To była głównie jego zasługa. Posadziłem go sobie na ramieniu i, dodając mu otuchy, ruszyłem naprzód. Starałem się zorientować, w którą stronę jest centrum lasu i obrać ten kierunek, by dojść do owej wielkiej polany.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Shisui - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shisui   Safari Shisui - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Shisui
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» KP Shisui
» Safari Yoi
» Safari Celestia
» Safari Zefonit
» Safari Sigmy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: