Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mozaikowe przenosiny

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mozaika
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 23
Dołączył : 22/05/2014

Mozaikowe przenosiny Empty
PisanieTemat: Mozaikowe przenosiny   Mozaikowe przenosiny EmptyPon 26 Maj 2014, 21:14

Obecny MG: Neytiri
Przyszły MG: Shisui
Powód Przenosin: Jeszcze się dobrze nie zaczęło, a już co chwilę wychodzą kwiatki. Najpierw chciałam, by gra była perfekt zarówno dla mnie, jak i dla Neytiri. Ona mnie tu zaprosiła, znamy się z innego forum. Wypadało więc zapytać, czy kontynuujemy historię z poprzedniego forum, czy idziemy w grę, którą ja jej prowadziłam (na podstawie lubianej przez nas książki). Chciałam by miała tyle radochy co ja. Historia została jako tako opracowana... Mniej jako niż tako. Chciałam mieć Mozaikę telepatkę, skończyło się na zmiennokształtnej. Starterem miała być ponyta lub charmander, jak zwykle u mnie. Niestety nie mam opcji zapisywania archiwum na gg, bo bym Wam pokazała. Szybko wpisik, bo regulamin zabrania "ustawek", więc jaki jest, każdy widzi. A potem się zaczęło robić dziwnie. A to teksty, że jeszcze zobaczy jaki starter, na moją prośbę zmieniania się w rattatę bądź pidgeya, coś zwinnego co w razie czego ucieknie przed zjedzeniem- aluzje do tego, że się zastanowi, bo musi się poznęcać. Okay, uznałam to za żarty, luźną sytuację. A dziś już się wkurzyłam, odpisy odpisami, prosić się nie lubię. Ponadto zaczęło się zaostrzać. Historię cofnęła mi aż do wykopalisk, choć prosiłam o szybki start. Rozwleka się, brak faktów i logiki w wydarzeniach. To coś, czego nie lubię. Na zwrócenie uwagi, że w zasadzie nie mam do czego odpisać nie wykraczając poza uprawnienia gracza z mg już jest gotowe oburzenie, żem taka i owaka, a zatem opisu nie będzie, może jutro. Chciałam sytuacje ułagodzić, że może zedytuję post, tylko niech się jakoś ustosunkuje do sytuacji, ale po co. Zostałam zignorowana (myślałam, że poszła do toalety czy coś), ale jednak nie, wyłączyła gg z fochem. Może uznacie, ze przesadzam, ale ja po prostu wyrosłam z głupich pyskówek, tym bardziej, że sama nikogo nie obrażam. Szanuję innych i siebie, więc i tego wymagam od otoczenia. Nie dam się obarczać epitetami i czekać ze skomleniem na odpisy. Przykro mi z powodu tego, co się stało z moją dawną koleżanką. Nie poznaję jej.
Zgoda Poprzedniego MG: Jeśli się pojawi, to mam nadzieję, że jakoś to wyjaśni. Nie miałam okazji zapytać i prawdę mówiąc kark mam sztywny do kłaniania się niższym od siebie.
Zgoda Przyszłego MG: Tak. Dziękuje.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Mozaikowe przenosiny Empty
PisanieTemat: Re: Mozaikowe przenosiny   Mozaikowe przenosiny EmptyWto 27 Maj 2014, 05:26

Mozi. Kuzwa. Wiesz jaka mam sytuacje z telefonem wiec nie udawaj obrazonej. *pada na kolana* wybacz mi o Pani ze nie moglam napisac na gg bo musialam gdzies pojechac pilnie. I nie bylo mowy czy Charmander czy Ponyta tylko byla mowa o Ponycie ze nie chcialas nia zaczynac bo woecznie tak robisz. A ze robie odpis dzis badz jutro to wybacz ale skonczyly sie czasy co robie 50 odpisow dziennie. Masz moja zgode ale dla mnie z twojej strony wyszla lekka porobana sytuacja. Znasz mnie i sie dziwie ze o to ze nie napisalam na gg badz cos masz pretensje. Tlumacz sobie jak chcesz. Ja tym czasem i tak bede robila przerwe od forum bo mam przyjaciela w szpitalu.
Powrót do góry Go down
Mozaika
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 23
Dołączył : 22/05/2014

Mozaikowe przenosiny Empty
PisanieTemat: Re: Mozaikowe przenosiny   Mozaikowe przenosiny EmptyWto 27 Maj 2014, 19:08

Cóż, to chyba nie do końca wszystko.
"(...) to na kiego wala jeszcze do mnie piszesz? (...) I wybacz mi do chuja pana ze zniknelam z gg (...) Kurwa wybacz mi! A teraz blagam odwalcie sie ode mnie wszyscy!"

Tak jak już pisałam, wyrosłam z pewnych tekstów, nie lubię wulgaryzmów i braku szacunku do własnego gracza.

Przepraszam za bałagan.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mozaikowe przenosiny Empty
PisanieTemat: Re: Mozaikowe przenosiny   Mozaikowe przenosiny Empty

Powrót do góry Go down
 
Mozaikowe przenosiny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przenosiny Yoi'a
» Przenosiny Vaphela
» Przenosiny Mhroka
» Przenosiny Sigmy
» Przenosiny Shiny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: