Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klucz do przyszłości!

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klucz do przyszłości!   Klucz do przyszłości! - Page 2 EmptyPią 08 Maj 2015, 13:35

Ta przerwa w głosie pielęgniarki była dość niepokojąca po słowach że wszystko się wyjaśni. To dało mi do myślenia i starałem sobie wszystko przypomnieć od ostatniego momentu jaki pamiętam.
Dobrze. odpowiedziałem tylko pielęgniarce i gdy tylko wyszła z pokoju zacząłem analizować wszystko. Pamiętałem, że wyruszyłem w podróż by odnaleźć klucze Arceusa w celu uwolnienia mojej rodziny i przyjaciela. Po rozmowie z Rynato obudziłem się w jakimś lesie, ruszyłem w dość krótką podróż i trafiłem na jakiś teren jakby wojskowy pilnie strzeżony. W końcu gdy mnie wypuścili z tamtego miejsca z kolejną misją, że miałem coś dla nich znaleźć pamięć mi się urwała. Czyżby to była sprawka tego co działo się w tamtej bazie? Nie wiedziałem, bo nagle obudziłem się w całkiem nie znanym mi miejscu i pielęgniarka nie chce mi teraz niczego wyjaśnić. Wzrokiem poszukałem swoich balli i po znalezieniu ich starałem się podnieść z łóżka by wypuścić Vulpixa. Niech chociaż on mi potowarzyszy w tej nudnej dziurze. Nudnej z powodu faktu, że nigdy nie umiałem wyleżeć zbyt długo w miejscu.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klucz do przyszłości!   Klucz do przyszłości! - Page 2 EmptySro 17 Cze 2015, 11:33

Nagle znowu znalazłeś się w ruinach... Jak to w ruinach pomyślałaś gdy tylko popatrzyłeś przed siebie, a tam tylko widziałeś jak kilka pokemonów ściera się ze sobą i nie ma najmniejszego zamiaru przestać. Kilka Reuniclusów, dwa Beeheyemy i Gardevoir walczyły ze stadem Dusclopsów, wszystko co widziałaś było wynikiem starcia na poziomie psychiczno-eterycznym. Te oczy należały prawdopodobnie do Gengara, który unosił się wysoko nad polem bitwy, widocznie go to rozbawiło. Dookoła widziałaś las, ale niedaleko znajdowały się jakieś zabudowy, nie wiadomo co to dokładnie jest, ale lepsze to niż burza psychiczna.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klucz do przyszłości!   Klucz do przyszłości! - Page 2 EmptyPią 19 Cze 2015, 15:25

[i]Co tu jest ku*wa grane?![/b] spytałem sam siebie rozglądając się po otoczeniu. Znalazłem się raptem w środku jakieś bitwy. Jakoś nie bardzo podobała mi się ta sytuacja w związku z czym po cichaczu starałem się oddalić od zamieszania i zbadać zabudowy w okolicy. Ciekawe tylko jak bliska była ta okolica. Starałem się ułożyć wszystko w głowie, już nie wiem czy to co teraz się dzieje nie jest kolejnym snem bądź inna anomalią. Popatrzyłem po sobie czy wszystko mam typu balle itp.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klucz do przyszłości!   Klucz do przyszłości! - Page 2 EmptyWto 23 Cze 2015, 14:22

Im dalej znajdowałeś się od miejsca walki tym rzeczywistość wydawała się bardziej "realna", chyba znajdowałeś się w Trick Roomie przez przypadek wędrując po lesie. Nie sądziłeś, że mogłeś znaleźć się pod jego wpływem jako człowiek, ale widocznie Gengar był bardzo mocny, przez co jego ataki wydawały się nadzwyczaj potężne. Kiedy dotarłeś do zabudowy, mogłeś już swobodnie dostrzec granice całego Trick Room'u, albo Wonder Room'u, ciężko było Ci określić, jaki był to atak, ale nie zastanawiałeś się już nad tym. Byłeś przy jakichś ruinach, wydawałoby się Elektrowni, albo czegoś na ten kształt. Wszystkie balle były na swoim miejscu, ale nagle wyskoczył przed Ciebie pokemon, trudno było go zidentyfikować.




/// I need DT
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klucz do przyszłości!   Klucz do przyszłości! - Page 2 EmptyCzw 02 Lip 2015, 08:33

Walka pokemonów walką pokemonów, ale ciekawe co było w tych ruinach elektrowni? Postanowiłem skierować się do tych ruin. To mogło być ciekawe przeżycie. Po upewnieniu się ze wszystko mam bylem zwarty i gotowy do podroży. Idąc sobie spokojnie i kulturalnie ścieżka coś mi wyskoczyło na drogę. Aby zidentyfikować stworka skanuję go Dexem. Ciekawiło mnie co to może być, tym bardziej, że tuż zaraz odbywa się jakaś mała wojna i nie słychać ani widać było jakiegokolwiek pokemona w okolicy oprócz tych walczących.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klucz do przyszłości!   Klucz do przyszłości! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klucz do przyszłości!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG Sigma-
Skocz do: