Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 DeeDee vs Mhrok

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok EmptyNie 01 Mar 2015, 16:18

Spotkaliście się w parku nad małym oczkiem wodnym z wysepką pośrodku. Było bardzo małe, tak samo jak i wysepka, taka arena dla ubogich. Ale na chwilę obecną lepszej nie potrzebujecie.

Zaczyna DeeDee.
Powrót do góry Go down
DeeDee
Początkujący Trener
DeeDee


Napisanych : 122
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 26
Skąd : Morecambe

DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok EmptyNie 01 Mar 2015, 16:26

Zgodziła się na walkę Januszem. O cholercia, szalenie kontrowersyjne. Walka roku, normalnie Bitwa Legend. Wypuściła rybę do wody i od razu wydała polecenie.
- Staraj się jak najmniej wyskakiwać z wody. Snorunt posiada atakt ofensywny, Ty nie, co nie znaczy, że nie możesz wygrać. Wierzę w Ciebie, Januszu. Nie daj się wciągnąć na ląd i pływaj jak najszybciej, a kiedy przeciwnik będzie się odsłaniał, możesz spróbować wyskakiwać nad wysepką, w powietrzu chlastając go płetwą. Pryskaj mu też wodą w oczy, a co tam, to on ma przewagę, ale my jesteśmy sprytni. Oboje.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok EmptyPon 02 Mar 2015, 07:08

Wkroczyłem wolnym krokiem do parku. Emocje buzowały wewnątrz mojego ciała i prawie przyprawiały mnie o mdłości. Za kilka minut miałem zacząć walkę z Jedynym Prawdziwym Magikarpem Januszem. Sam jeszcze nie byłem do końca świadomy, jaka siła zmusiła mnie do podjęcia tej decyzji. Jednak mimo wszystko dam z siebie sto procent i będę starał się wygrać.
- Koori, twój przeciwnik jest szybki, jednak ma jedno, bardzo istotne ograniczenie, jeśli zabierzemy go z wody będzie czuć się jak... ryba bez wody. Poczekaj, aż Janusz wyskoczy i będzie chciał ciebie zaatakować. Wtedy ty użyj Powder Snow, aby zamrozić otaczające was oczko wodne. Następnie wykonaj unik, aby Magikarp w ciebie nie uderzył. Kolejnym twoim posunięciem, będzie użycie Double Team, aby wykonać swoje idealne kopie. Widok kilku Snoruntów na raz będzie musiał bardzo zdezorientować Janusza. Najpierw użyj Leer, żeby zmniejszyć zdolności defensywne czerwonołuskiej ryby, a następnie kop go jak piłkę pomiędzy swoimi kopiami. Pod koniec, gdy będziesz czuła, że nie zdołasz już dłużej utrzymać kopii, użyj Powder Snow. Niech lodowa zamieć jeszcze bardziej zamrozi lód, a dodatkowo uderzy w Magikarpa.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok EmptySro 04 Mar 2015, 13:55

Magikarp zaczął od wyskoku, okładając przy tym swojego przeciwnika z ogona. Niestety lodowy atak malucha był za słaby aby zamrozić oczko wodne w ciepły dzień. Dzięki temu Janusz nie miał aż tak przerąbane jakby mógł. Przy następnej próbie ataku Snover wykonał Double Team dzięki czemu Magikarp go nie trafił. Gdy ten wykonał Leer, Janusz był podwodą i nawet nie poczuł siły ataku. Na koniec jedno Powrder Snow zraniło rybę.

Magikarp: 85% hp
Snover: 98% hp
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok EmptySro 04 Mar 2015, 19:31

- Koori, świetnie ci idzie! - pogratulowałem Snorunt i przystąpiłem do dalszej walki. - Użyj Double Team, aby ponownie zmylić Janusza co do tego, którą z utworzonych kopii jesteś. Zaczekaj aż Magikarp wyskoczy z wody, po czym wyślij w nią Ice Beam. Co prawda Powder Snow nie zadziałał i nie zamroził oczka wodnego, jednak nasz Lodowy Promień powinien już móc podobał temu zadaniu. Postaraj się zamrozić całą wodę, a jeśli będziesz czuła, że nie podołasz temu zadaniu, to postaraj się jedynie umożliwić Magikarpowi powrót do wody. Gdy ryba będzie ślizgać się po lodzie, użyj Ice Beam, żeby wychłodzić twojego przeciwnika aż do samych ości. Następnie wykonaj Bide. Janusz będzie wkurzony po uderzeniu promienia, więc będzie chciał ci oddać. Co prawda Bide sprawi, że nie będziesz mogła mu oddać, jednak jest to nam na rękę. Po kilku chwilach zamień w otrzymane obrażenia w silny atak i wyprowadź go na Magikarpa.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok EmptySob 07 Mar 2015, 18:10

DeeDee przegrywa walkowerem.

Magikarp: +0.2lv
Sbover: +0.35lv
Powrót do góry Go down
Sponsored content





DeeDee vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: DeeDee vs Mhrok   DeeDee vs Mhrok Empty

Powrót do góry Go down
 
DeeDee vs Mhrok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra DeeDee
» Dayana + Vebre vs Wojas + DeeDee
» Bank DeeDee
» #120 DeeDee || Pewter Gym
» Test DeeDee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: