Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Berry

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 16:42

1. Safari.. czyż to nie jest piękne miejsce pełne niezwykłych stworzeń? Po uprzednim zamienieniu kilku słów ze strażnikiem zostałeś wpuszczony na ten niezwykły teren. Przed oczami widziałeś dużo drzew. Wśród nich jest pełno dzikich pokemonów czekających na swojego nowego właściciela.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 16:46

Wraz ze swoim Pokemonem - Squirtlem wchodzimy na strefę safari. Jestem ciekaw, co nas tu spotka, z jakimi Pokemonami będę miał do czynienia. Osobiście mam już upatrzonych kilka typów, które będą moim głównym celem. Niemniej może spotkam po drodze stworka, który rzuci mnie na kolana? Zobaczymy. Na razie czeka nas dłuuuuuga podróż.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 17:18

2. Tak więc ruszyłeś przed siebie spokojną ścieżką wiodącą przez uroczy las, słoneczko delikatnie muskało Twoją twarz a wiatr robił bałagan we Twoich włosach. Twój towarzysz był także zadowolony z przybycia tutaj.. lecz nie za bardzo podobała mu się ta dłuuuga podróż, no ale trzeba się trochę namęczyć, prawda?
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 17:20

- Squirtle, szukaj dokładnie między drzewami, może uda ci się wypatrzyć jakiś ciekawy okaz.
Zdaję sobie sprawę z tego, że żółwika taka podróż może męczyć, ale mam nadzieję, że mimo tego jakoś sobie poradzi. Jeśli uda mi się złapać Pokemony, po które przyszedłem - spotka go nagroda w postaci podwójnej dawki najlepszej karmy. Chyba więc warto.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 17:22

3. Twój pokemon pokiwał głową po czym ruszył w stronę drzew, szło mu to trochę niezdarnie na tych jego krótkich nóżkach ale jednak dał radę. Zatrzymałeś się na chwilę, żeby wsłuchać się w śpiew ptaków gdy dobiegło do Twoich uszu wołanie Twojego podopiecznego.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 17:23

Umieram z ciekawości, cóż takiego zobaczył Squirtle. W końcu to nasz pierwszy Pokemon, którego spotkamy podczas naszego pierwszego wspólnego safari. Ach te emocje. Ruszam więc, żeby zobaczyć, jaki kieszonkowy potwór przykuł uwagę żółwika.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 17:35

4. Gdy podszedłeś do swojego pokemona zauważyłeś, ze wpatruje się on uważnie w coś.. co leży między krzakami. Gdy się nachyliłeś to zauważyłeś małego pokemona, który widocznie utknął w krzakach zaplątując się.
- Wurmple?
Wykrzywił w Twoją stronę łepek.

Safari Berry 265
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyPon 27 Kwi 2015, 18:26

Z tego, co wiem Wurmple może przekształcić się w jednego z dwóch Pokemonów. Przy czym tylko jedna z jego ewolucji mnie interesuje. Nie będę więc podejmować tego ryzyka. Nie interesuje mnie trening Dustoxa w przyszłości. Dlatego też jestem zdecydowany ominąć pierwszego napotkanego tutaj Pokemona. Szukam czegoś ciekawszego.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 11:03

5. Biedny pokemon nie mógł wydostać się z krzaków a Ty go tak zostawiasz? Twój podopieczny był bardzo oburzony i sam próbował wyciągnąć biednego robaczka lecz za bardzo nie miał jak. Dlatego, usiadł koło niego i z obrażoną miną odwrócił głowę w drugą stronę.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:09

Brakowało mi tylko focha w wykonaniu Squirtle'a. Meh.
- Squirtle, maluszku nie przejmuj się. Zaraz pomogę robaczkowi.
Wyciągam w międzyczasie Wurmple'a.
- A teraz, możemy śmiało iść dalej.
Zwracam się do żółwika mając nadzieję, że ten nie będzie już na mnie obrażony.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:21

6. Twój podopieczny pokiwał lekko głową po czym machając na pożegnanie robaczkowi udał się za Tobą.
- Wumprleee!
Robaczek pożegnał się z Wami po czym zniknął w wysokiej trawie a Wy ruszyliście dalej ścieżką rozglądając się za innymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:24

Wurmple na pewno znajdzie sobie jeszcze trenera, który dobrze się nim zaopiekuje. My natomiast wraz ze Squirtle'm idziemy dalej celem znalezienia tych Pokemonów, które konkretnie nas interesują. Wspólnie ruszamy więc dalej cały czas przeszukując pobliskie tereny.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:27

7. Na razie nic nie zwiastowało o tym, że znajdziecie jakiegoś dzikiego pokemona, zrobiło się na Safari dziwnie cicho a słońce coraz bardziej parzyło. Chyba czas znaleźć jakiś cień i wodopój bo Twój pokemon zaczyna być powoli zmęczony tym marszem.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:31

Ło Boże, jaki ten Squirtle jest delikatny i wymagający. :D
Dobra, idziemy dalej. Rozglądam się za jakimś cieniem, w którym będziemy mogli odpocząć, lub za jakimś czystym strumyczkiem, potoczkiem, czy innym źródłem wody, gdzie będziemy mogli ciut się ochłodzić i napoić.
Proszę żółwika, aby i on szukał takowego miejsca.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:35

8. W końcu to wodny pokemon, który nie lubi spacerów. Twój podopieczny nagle skręcił w krzaki a Ty zrobiłeś to samo, znaleźliście się na małej polance przy strumyku gdzie znajdował się.. tak to stado dzikich pokemonów! Widocznie też były spragnione.

Safari Berry 016
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 12:50

Najpierw obowiązki, a potem przyjemności.
- Squirtle, proszę bardzo, teraz spokojnie możesz skosztować wody.
Przy okazji oczywiście sam również staram się w jakiś sposób napoić. Zaraz poszukamy także jakiś jagód, czy innych owoców. W końcu trzeba też coś zjeść.
Teraz jednak czas na przyjemności. Spoglądam na ptaszynę i wiem, że jest to jeden z tych Pokemonów, po które tutaj przyszedłem. Pidgey wygląda dostojnie i elegancko - muszę go mieć.
Wyciągam więc PokeDex i skanuję pierwszego napotkanego Pokemona z tego gatunku.

Trochę tu pobalujemy, bo jednym z moich celów jest Bulbasaur ^^
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 16:40

9. Squirtle był widocznie zadowolony bo z radością podbiegł do wodopoju i dał nura do chłodnej wody. Tymczasem Tobie ukazał się skan najbliższego Pidgey'a.

Cytat :
Safari Berry Pidgey
samiec, Lv: 6
Natura: Żywiołowy
Ability: Keen Eye
Ataki: Tackle, Sand Attack

Było widać, że ani trochę się nie boi tak jak reszta, która spłoszyła się gdy Twój pokemon wparował do wody. Pidgey podleciał do brzegu przechylając lekko łepek na bok i wpatrując się w Squirtle.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 17:10

Pidgey się mnie nie boi i słusznie, bo przecież przychodzę do niego z pokojowym nastawieniem - chcę tylko bezboleśnie dołączyć go do mojej drużyny. Bezpiecznie i ostrożnie podchodzę więc do ptaszyny. Jeśli Pidgey mi na to pozwoli - łagodnie głaskam go po mordce.
- Hej mały. Może zechciałbyś dołączyć do naszej drużyny? Wspólnie ze Squirtle'm na pewno się zaprzyjaźnicie. Jeśli się zgodzisz czeka cię pełna przygód podróż podczas której stoczysz niesamowite walki o odznaki i wstążki.
Czekam na reakcję spotkanego Pokemona.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 17:16

10. Pidgey spojrzał w Twoją stronę trochę nieufnie i gdy chciałeś go pogłaskać to dziobnął Cię w rękę na co wodny pokemon roześmiał się a ptaszyna pomachał lekko skrzydłami.
- Pidgey!
Wsłuchiwał się w Twoje słowa uważnie czekając na wiecej. Chyba musisz go przekonać.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptyWto 28 Kwi 2015, 21:31

Zależy mi na tym Pokemonie, więc mogę poświęcić nawet trochę karmy. Mam nadzieję, że to okaże się skuteczne.
- Pidgey musisz mi zaufać i uwierzyć w to, że zostaniemy prawdziwymi przyjaciółmi. Wyobraź sobie, jak niesamowita będzie nasza wspólna podróż. Wyobraź sobie również siebie, jako wspaniałego, przepięknego Pidgeot'a. Pomyśl sobie, jak bardzo mi na tobie zależy.
Właśnie w celu przekonania do siebie ptaszka i dobrej reklamy siebie - podaję mu porcję karmy.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptySro 29 Kwi 2015, 11:07

11. Pidgey chwycił od Ciebie karmę uważnie wsłuchując się w Twoje słowa.. przez chwilę widocznie się zastanawiał co zrobić aż pieszczotliwie dziobnął Cię w rękę. Pokiwał lekko łepkiem na potwierdzenie tego, że chce z Tobą być w drużynie.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptySro 29 Kwi 2015, 11:55

Jest cudownie! Pierwszy złapany Pokemon w tym safari, no po prostu rewelacja. Bardzo się ciesze z tego, że Pidgey zgodził się do nas dołączyć. Wyciągam więc Safari Ball, w którym dumnie zamykam Pidgey'a.
- Squirtle, możemy iść dalej.
Zwracam się do żółwika, po czym ruszamy w dalszą podróż.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptySro 29 Kwi 2015, 12:01

12. Przez chwilę pokeball błyskał czerwonym światłem, po czym znieruchomiał na Twojej dłoni. Wzbogaciłeś się o nowego pokemona! Ruszyliście więc dalej ścieżką rozglądając się za kolejnymi pokemonami. Tylko.. gdzie one są?
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptySro 29 Kwi 2015, 12:04

Zadowoleni idziemy więc dalej. Pierwszy z trzech Pokemonów, na którym zależało mi najbardziej został złapany, pozostały jeszcze dwa. Wspólnie ze Squirtle'm szukamy więc dalej i dalej. Rozglądam się po każdym zakamarku w poszukiwaniu wymarzonych stworków.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry EmptySro 29 Kwi 2015, 12:06

13. Wiał lekki wiaterek w Twoją stronę a wokół było cicho jak makiem zasiał. Nic na razie nie zwiastowało pojawieniem się kolejnego pokemona. Liście delikatnie szemrały na wietrze a Ty podążałeś przed siebie uważnie się rozglądając. Nagle zobaczyłeś przed sobą skromnie urządzoną chatkę, jakaś starsza kobieta wyszła z niej widocznie nawołując swojego pokemona bo troskliwie rozglądała się dookoła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Berry
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Berry's Safari
» Gra Berry'ego
» Berry's KP
» BERRY KP
» Berry KP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: