Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test Hitekiego.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptyPon 01 Cze 2015, 22:42

Poprowadź rozgrywkę, nie muszę ci pewnie niczego tłumaczyć. Powodzenia!
Cytat :
Poprowadź przygodę:
Główny bohater: Keilah, lat 16
Pokemon: Togetic ♀ "Lina"
Krótka historia: Wychowana na małej farmie dziadków od małego spędzała dużo czasów przy pokemonach. Rodzice zmarli gdy miała pięć lat, więc do tej pory ich nie pamięta. Zawsze jednak mogła liczyć na pomoc babci i dziadka i to dzięki nim jest tym, kim jest. Jej marzeniem jest zostać mistrzem Pokemonów typu Fairy. Wyruszyła w podróż już jakiś czas temu, jednak dopiero niedawno udało jej się zdobyć pierwszą wstążkę - wybrała bowiem drogę koordynatorki.
Towarzysz: Steven, lat 21. Jego pokemonem jest Dragonite ♂ "Blaze".
Steven wychowywał się na farmie obok. Jako syn sąsiadów bardzo często zaglądał i pomagał przy pracach na farmie. Zaprzyjaźnił się z małą Keilah kilkanaście lat temu i od tamtej pory sprawuje nad nią pieczę. Obiecał dziadkom dziewczyny, że nie spuści z niej oka, dlatego też gdy wrócił ze swojej wyprawy (podczas której udało mu się zdobyć puchar Ligii Kanto) postanowil towarzyszyć dziewczynie w jej przygodzie.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptyPon 01 Cze 2015, 23:03

Razem ze Stevenem szliście spokojnie przez las, pojedyncze promienie słońca przebijały się przez korony drzew co wskazywało na to, że na otwartej przestrzeni pewnie jest upalnie. Tu jednak drzewa zapewniały osłonę i w efekcie przyjemny chłodek. Byłaś pogrążona we własnych rozmyślaniach i twój przyjaciel zdaje się tak samo.
- Właściwie to dokąd teraz idziemy? - Pytanie chłopaka było równie proste co niespodziewane i już po kilku sekundach okazało się... trudne. Po tym jak zdobyłaś wstążkę i przez kilka dni się nią cieszyłaś teraz wybraliście się na spacer po lesie i tak jakoś wyszło, że oddaliliście się od miasta na dosyć spory już kawałek. Może zawrócić, może iść dalej już do następnych zabudowań? A może najzwyczajniej się tym nie przejmować i cieszyć się chwilą! W końcu cóż może być piękniejszego, przyroda, jakieś poke-ptaki śpiewają gdzieś tam w koronach drzew, delikatny wietrzyk wtóruje im przeplatając się z promieniami słońca, które - jak już było mówione - przebijają się przez liście tworząc smugi światła w zielonkawym półmroku. Niemalże rajska sceneria, po co się więc przejmować rzeczami tak przyziemnymi jak kierunek w którym zmierzacie? Wszak każdy kierunek podobno jest dobry, o ile prowadzi do celu... ale tak czy inaczej wypada odpowiedzieć jakoś przyjacielowi.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptyWto 02 Cze 2015, 15:11

Spacerowałam ramię w ramię ze Stevenem cały czas nie mogąc uwierzyć w to, że zdobyłam swoją pierwszą wstążkę. Było to moim marzeniem od tak dawna, że gdy w końcu się spełniło nie mogłam w to uwierzyć!
Pogoda była naprawdę ładna, więc wdychałam ciepłe, świeże powietrze i wsłuchiwałam się w śpiew ptaków. Las zawsze był dla mnie miejscem odpoczynku, często chowałam się w przydrożnym borze, kiedy miałam dosyć wszystkiego. Wymykałam się z farmy i tylko Steven umiał mnie wtedy odnaleźć.
Czułam jak materiał sukienki delikatnie ociera się o moje nogi wywołując tym przyjemne łaskotanie. Z zamyślenia wyrwał mnie dopiero głos mojego towarzysza, na którego spojrzałam pytająco. Musiałam przez chwilę zastanowić się nad sensem jego słów, by móc odpowiedzieć.
- Ach. No chyba przed siebie, prawda? - Zaśmiałam się dźwięcznie i przysunęłam do niego bliżej. Znaliśmy się od lat i choć był starszy o pięć lat czułam się przy nim bardzo swobodnie. Na początku nie chciałam, żeby szedł ze mną w podróż, gdyż sądziłam, że będę mu tylko zawadzać. Teraz jestem szczęśliwa, że miałam go przy sobie. Dużo lepiej podróżuje się z przyjacielem!
- Odeszliśmy już chyba daleko do poprzedniego miasta, a do zmroku jeszcze trochę czasu. Masz PokeNav na wierzchu? Sprawdź może, co mamy na swojej drodze.- Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko. Czekałam aż zrobi to, o co go poprosiłam.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptyWto 02 Cze 2015, 17:16

Gdy odpowiedziałaś na pytanie chłopak spojrzał na Ciebie lekko rozbawiony.
- No tak, to chyba oczywiste. - Uśmiechnął się i spojrzał na drogę, która ciągnęła się przed wami. Las powoli rzedniał, a zastępowały go trawiaste zbocza z rzadka tylko porośnięte drzewami i krzaczkami.
- Jasne, już sprawdzam... - Steven spojrzał na urządzenie. - Oho... zbliżamy się do Lavender Town, miasta duchów. Byłam tam już raz, właściwie to tylko małe miasteczko. Jedyny ciekawy obiekt to wieża - cmentarz. Grasuje tam wiele pokemonów duchów, niektórzy twierdzą, że to duchy zmarłych tam pokemonów, ale jak dla mnie to im się tam pewnie podoba i tyle. Ciemno, cicho... duchy lubią takieeee! - Nim chłopak dokończył swoją wypowiedź potknął się o coś i runął jak długi. - Co jest?! - Wykrzyknął zaskoczony i spojrzał pod nogi, gdzie z ziemi wyłaniał się brązowy stworek. Chyba był lekko oszołomiony, wyglądał osobliwie. Brązowe ciało, czerwony nos... ale właściwie to widziałaś tylko głowę, bo reszta pokemona była schowana pod ziemią.
Test Hitekiego. 050
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptyPon 08 Cze 2015, 00:56

Na uśmiech mojego towarzysza odpowiedziałam tym samym. Czułam się przy nim bardzo swobodnie, ale trudno żeby było inaczej, jak znaliśmy się już tyle lat. Słuchałam więc uważnie, gdy mówił dokąd idziemy. Kiwałam głową ze zrozumieniem i podeszłam bliżej łapiąc go pod ramię.
- Duchy? Cmentarz? No to zdecydowanie nie najprzyjemniejsze miejsce, do jakiego moglibyśmy trafić. No ale, można tak się chyba zatrzymać, prawda? Z chęcią zjadłabym jakiś ciepły posiłek i wykąpała się pod bieżącą wodą. - Dodałam i już miałam powiedzieć coś jeszcze, gdy Steven wyrżnął nosem w ziemię. Przez chwilę śmiałam się pod nosem, zakrywając przy tym usta, by jednak jakoś się powstrzymać. Dopiero potem podałam mu rękę.
- Nic ci nie jest? - Zapytałam czując wyrzuty sumienia. Szybko jednak straciłam nim zainteresowanie, gdyż ujrzałam sprawcę całego wypadku. Wyciągnęłam PokeDex i od razu zeskanowałam nieznane mi stworzenie. No, może nie do końca nie znane - na farmie mieliśmy problem z takimi, bo przekopywały wszystkie grządki. Babcia zawsze na nie narzekała, ale nigdy wcześniej nie interesowałam się Diglettami na tyle, by poznać chociażby ich zdolności.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptyPon 08 Cze 2015, 06:50

Steven pozbierał się szybko i popatrzył na pokemona, a pokemon popatrzył na niego. Różnica w ich spojrzeniach była jednak znacząca. Chłopak patrzył bowiem z zainteresowaniem, a pokemon tak, jakby go chciał ubić. No bo co mu się dziwić, od kiedy to za wyskakiwanie z pod ziemi bez ostrzeżenia na środku ścieżki dostaje się kopa w głowę. Ty tymczasem zeskanowałaś pokemona i oto co powiedział Ci pokedex:
- Diglett, pokemon kret. Digletty całe swoje życie spędzają pod ziemią i wysuwają ponad nią jedynie głowę. Nikt nie wie jak wygląda ciało tego pokemona.
Test Hitekiego. 050
Natura: Podróżnik Lvl: 23
Ataki: Sucker Punch, Bulldoze, Sand-attack, Magnidute, Mud-Slap, Growl, Scrath, Astonish, Rock Slide

Chłopak sięgnął również po swój pokedex, ale widząc, że ty go uprzedziłaś zajrzał Ci przez ramię na skan pokemona.
- No... nie spodziewałem się tak doświadczonego pokemona tutaj.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. EmptySro 10 Cze 2015, 15:13

Spojrzałam niepewnie na pokemona i na swoją torbę. A gdyby tak spróbować... Sięgnęłam do niej w poszukiwaniu kuli z moim pokemonem. Wypuściłam mojego wróżkowego pokemona i ukucnęłam tuż przed nim. Pogłaskałam delikatnie go po głowie po czym sięgnęłam znów po pokedex. Właściwie, nigdy go nie skanowałam. Czym prędzej naprawiłam ten błąd a moje spojrzenie znów spoczęło na krecie.
- Myślisz, że damy mu radę?
Odezwałam się cicho, tak żeby zimny stworek mnie nie usłyszał. W końcu nie chciałam doprowadzać do jakichś wielkich potyczek, jeśli mój jedyny podopieczny nie ma na to ochoty. Następnie przyjrzałam się chłopakowi, któremu przyszło ze mną podróżować.
- Jest dość ciekawy... chyba spróbuję go złapać.
Powiedziałam tak, aby tym razem Diglet mnie usłyszał. Ciekawe jaka będzie jego reakcja i w ogóle. Czy będzie chciał mieć z nami jakikolwiek dalszy kontakt, po tym niezbyt miłym wydarzeniu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Hitekiego. Empty
PisanieTemat: Re: Test Hitekiego.   Test Hitekiego. Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Hitekiego.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test Nov'y
» Test Daichi
» Test DeeDee
» Test Patcha
» Test Astrid.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: