Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test Prawdziwego Wikinga

Go down 
AutorWiadomość
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

Test Prawdziwego Wikinga Empty
PisanieTemat: Test Prawdziwego Wikinga   Test Prawdziwego Wikinga EmptySro 24 Cze 2015, 23:03

Test Prawdziwego Wikinga 1906643
TEST PRAWDZIWEGO WIKINGA
Porozumienie na linii MG-gracz oraz podobne poglądy dotyczące prowadzenia rozgrywki fabularnej to dwie, najważniejsze według mnie rzeczy. Chciałabym, żebyście czerpali przyjemność z prowadzonych przeze mnie przygód. Pragnę również uniknąć częstych sprzeczek dotyczących gry. I dlatego właśnie stworzyłam ten nietypowy test. Choć z samymi wikingami ma on nie za wiele wspólnego, to jednak pozwoli stwierdzić czy pasujemy do siebie jak ulał (nawet jeżeli jedno z nas ma smoczą naturę), czy też może zagryziemy się nawzajem, gdy tylko dojdzie do naszej współpracy.
Radzę odpowiadać zgodnie z prawdą. W przeciwnym razie test nie ma najmniejszego sensu. Jest stworzony dla dobra każdego, przyszłego kandydata, a co chyba najważniejsze – nie ma z niego ocen! Także zachęcam do rozwiązania i (być może) do zobaczenia w Smoczej Jaskini!


{Test}
1. Ilu odpisów wymagasz od MG?
A. Przynajmniej jednego dziennie.
B. Przynajmniej jednego na trzy dni.
C. Przynajmniej jednego na tydzień.

2. Jeżeli dany MG odpisał swoim pozostałym graczom, a Tobie nie – co robisz?
A. Zgłaszam to do któregoś z Administratorów.
B. Piszę do MG.
C. Czekam na cierpliwie na odpis, w ostateczności działam.

3. Jeżeli MG jest obecny na forum i odpisuje poza swoim działem, nie zaglądając nawet do prowadzonych gier – co robisz?
A. Piszę do niego, aby mi odpisał.
B. Pytam się na spokojnie, czy będzie miał chwilę by odpisać w mojej grze.
C. Nic nie robię, czekam cierpliwie na odpis z jego strony.

4. Czego wymagasz od MG?
A. Krótkich, częstych odpisów.
B. Długich lub krótkich (długość nie ma znaczenia), byleby ciekawych i częstych odpisów.
C. Długich i ciekawych odpisów, częstość nie ma znaczenia.

5. Horror, przygodowy, fantasy... Gdybyś miał(a) wybrać gatunek, który najbardziej Ci się z tej trójki podoba, który by to był?
A. Horror.
B. Przygodowy.
C. Fantasy.

{Odpowiedzi}

Najwięcej odpowiedzi A – przykro mi, ale obawiam się, że nasza współpraca nie będzie owocna. Zupełnie się od siebie różnimy i mimo że niektórzy mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, w przypadku prowadzenia gier się to nie sprawdzi. Wspólne pisanie byłoby w tym przypadku męczarnią, a tego wolałabym uniknąć. Spróbuj szczęścia u innych Mistrzów Gry.
Najwięcej odpowiedzi B – choć w pewnych kwestiach nie do końca się zgadzamy... nie widzę większych przeszkód, żebyśmy spróbowali wspólnego pisania. Zapraszam do zapisów!
Najwięcej odpowiedzi C – jesteś graczem idealnym! Bez dwóch zdań stworzymy zgrany duet. Zapraszam do zapisów!
Powrót do góry Go down
 
Test Prawdziwego Wikinga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test Nov'y
» Test Daichi
» Test DeeDee
» Test Patcha
» Test Astrid.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG Astrid.-
Skocz do: