Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #002 Szkot | Striaton Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#002 Szkot | Striaton Gym Empty
PisanieTemat: #002 Szkot | Striaton Gym   #002 Szkot | Striaton Gym EmptySob 27 Sie 2016, 22:00

#002 Szkot | Striaton Gym 250px-Striaton_Gym_field

Od paru dni przymierzałaś się do podjęcia wyzwania jakim była walka w sali Striaton. Dobrze wiedziałaś iż było tu aż 3 liderów, ale mocno wierzyłaś w zdolności swojej ekipy. Będąc gotowa do walki stawiłaś się na arenie gdzie na drugim jej końcu czekała już trójka liderów, a jako pierwszy wystąpił na przód zielonowłosy.
#002 Szkot | Striaton Gym VSCilan
- Zapraszam do walki moja droga! Nazywam się Cilan i razem z moim Pansagem będziemy waszym pierwszym wyzwaniem. Mamy nadzieję, że przygotowałaś się należycie do tego pojedynku, zaczynajmy więc!
Mówiąc to rzucił przed siebie kulą z której wyszła zielona małpka i przybrała bojową pozę na jednej ze skał.
#002 Szkot | Striaton Gym 511
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#002 Szkot | Striaton Gym Empty
PisanieTemat: Re: #002 Szkot | Striaton Gym   #002 Szkot | Striaton Gym EmptyNie 28 Sie 2016, 19:11

Weszłam na salę rozglądając się po arenie i starając się ułożyć plan działania w głowie. Co prawda byłam przygotowana do walki, ale nie spodziewałam się że teren będzie wysadzony kamieniami.
- Tak, przyszłam tu aby się z tobą zmierzyć. Jestem Grace i nie zamierzam się tak łatwo poddać. Holly, zaczynaj!
Powiedziałam podrzucając w górę kulę ze swoją Ponytą, nie czekając ani chwili dłużej zaczęłam wydawać polecenia swojej podopiecznej.
- Rozpocznij od zaatakowania Ember biorąc na cel naszego przeciwnika. Obserwuj go uważnie a gdy będzie chciał przejść do kontrataku postaraj się uniknąć jego ruchu! Gdy będzie blisko Ciebie poślij w jego stronę Swift! Kiedy przeciwnik zasypany gwiazdkami będzie chciał się przebić przez nie przygotuj się do zaatakowania Secret Power, jeśli będziemy mieć trochę szczęścia może uda nam się zmniejszyć celność przeciwnika! Po raz kolejny zaatakuj Ember, po czym biegnij slalomem po arenie tym samym starając się zmylić trawiastego Pokemona, a gdy będziesz miała okazję uderzaj w niego Ember! Kiedy małpka będzie uderzała jednym ze swoich ruchów zaprzyj się mocno i ochroń Protectem a następnie zaatakuj Ember! Bardzo dobrze Ci idzie, jestem z Ciebie dumna! Czas na kolejną porcję Swift, a tuż po tym jak atak uderzy w naszego przeciwnika rusz na niego z szarżą Tackle, jeśli uda Ci się obrzucić od Ciebie Pokemona lidera przypal go Ember! Bardzo dobrze sobie radzisz! Przeskocz jeden z mniejszych kamieni z góry uderzając Pansage kolejnym Ember!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#002 Szkot | Striaton Gym Empty
PisanieTemat: Re: #002 Szkot | Striaton Gym   #002 Szkot | Striaton Gym EmptyCzw 03 Lis 2016, 10:57

Nie czekając na ruch przeciwnika Holly rozpoczęła walkę atakując swoim Emberem. I choć atak okazał się być celny to Pokemon lidera szybko wyprowadził kontrę w postaci Energy Ball. Jednak tuż po tym twój Pokemon uderzył zieloną małpę salwą gwiazdek która odrzucila podopiecznego lidera na tył sali. Nim małpka pozbierała się do wykonania kolejnego ruchu napotkała się z kontrą ze strony ognistego konika. Walka był dość wyrówana, a mimo iż twoja Holly zdawała się być nieco słabsza to przeaga typów zadziała na twoją korzyść.
21%#002 Szkot | Striaton Gym 77 #002 Szkot | Striaton Gym 511 0%
Mechanika napisał:
Ponyta otrzymuje +1 do Wygranych Walk
Lider pogratulował Ci wygranej, a po chwili jego miejsce zajął kolejny z braci.
#002 Szkot | Striaton Gym VSChili
- No proszę! Udało Ci się pokonać Cilana, ale jestem ciekaw jak poradzisz sobie ze mną i moim Pokemonem. Nazywam się Chilli! A twoim przeciwnikiem będzie mój ognisty przyjaciel, Pansear
#002 Szkot | Striaton Gym 513
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#002 Szkot | Striaton Gym Empty
PisanieTemat: Re: #002 Szkot | Striaton Gym   #002 Szkot | Striaton Gym EmptyPon 28 Lis 2016, 21:46

Zadowolona z wygranej Holly wracam ją do kuli a na jej miejsce wysyłam Lancelota.
- Gotowy? To będzie nasza pierwsza walka w gymie. Dajmy z siebie wszystko!
Powiedziałam do Pokemona zastanawiając się chwilę nad taktyką, by już po chwili zacząć wydawać małemu Raltsowi polecenia.
- Lancelot zacznij od wycelowania w naszego przeciwnika Confusion po czym szybko Teleportuj się za niego i uderz z całej siły Thunder Punch! Kiedy przeciwnik będzie chciał Cię zaatakować szybko postaraj sie uniknąć ataku po raz kolejny używając Teleport! Dla zmyłki otocz ognistego Pokemona Double Team by następnie zaatakować znów Thunder Punch! Kiedy Pokemon lidera będzie się do Ciebie zbliżał powstrzymaj jego atak swoim Confusion i miejmy nadzieję że po kolejnym tym ataku uda się nam go oszołomić! Teraz szybko Teleportuj się i uderz z góry Signal Beam! Wiem że ten ruch nie będzie super efektywny ale da nam chwilę na o byś ponownie zbliżył się bliżej małpki i uderzył w nią silnym Thunder Punch! Postaraj się załadować ten sam atak w obu łapkach szybko uderzając małpkę! Na sam koniec odskocz w tył i zakończ pojedynek Confusion!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#002 Szkot | Striaton Gym Empty
PisanieTemat: Re: #002 Szkot | Striaton Gym   #002 Szkot | Striaton Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#002 Szkot | Striaton Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #131 Shirou || Striaton Gym
» #083 Striaton Gym || Leniu
» #107 Unova || Striaton Gym
» #009 Wojas021 l Striaton Gym
» KP Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Liderzy Sal :: Unova-
Skocz do: