Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Monotype Nuzlocke Random Challenge

Go down 
+9
Mozaika
Tsumi
Mephisto
Monica
ReBorn
Shiko
Ajana
Wojas021
Ajra
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 14:58

1) Gramy na specjalnie przygotowanym przez nas romie w programie Randomizer. Losowe startery, losowe dzikie pokemony. Niech pokemony trenerów i liderów zostaną bez zmian.
2) Typ, którym gramy zostaje wybrany spośród starterów dostępnych po stworzeniu Romu. Typu trzymamy się do końca gry.
3) Na startera nie można wziąć legendy, jak również nie można ich łapać.
4) Każdy pokemon musi posiadać imię.
5) Na każdej drodze możemy złapać tylko jednego pokemona swojego typu! Jeżeli w trawie/jaskini/wody pojawi się inny tym możemy ponownie szukać pokemona swojego typu.
6) Raz posiadanego pokemona nie można później ponownie złapać. W momencie spotkania posiadanego już pokemona możemy jeszcze raz spróbować szczęścia i odnaleźć nowego stworka.
7) Leczyć możemy się jedynie w PC.
8) W każdym mieście możemy kupić maksymalnie 5 pokeball (brak ograniczeń do rodzaju)
9) Zakazuje się używania przedmiotów leczących stany oraz omdlałe pokemony.
10) Zemdlały pokemon bezzwłocznie ma być przeniesiony do boxu „Cmentarz”/”polegli”/”Niebo”. Wszystko zależy od inwencji gracza.
11) Istnieje możliwość złapania pokemona nie pasującego do naszego typu. Jego rola ograniczać się będzie jedynie do nauki HM. Nie walczymy nim, on nie istnieje.
12) Podczas walki w Elitarnej Czwórce mamy możliwość wykorzystania maksymalnie 4 potionów po każdym z elitarnych.
13) Zaczynamy rozgrywkę chronologicznie Od Kanto po Unovę.
14) Każdy uczestnik zobowiązany jest do publikowania swoich dokonań w dowolnym momencie (nowe miasto, nowa lokalizacja)
15) Wszelkie zasady dotyczące łapania przestają obowiązywać tylko w momencie spotkania pokemona Shiny!

Paczka zawierająca Emulator, Rom, Randomizer.

Pytania, skargi, zażalenia?


Ostatnio zmieniony przez Dayana dnia Nie 13 Kwi 2014, 14:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 15:12

1) Chyba, że jedziemy całkowity hard lvl i jednak tą opcję 1 pok na drodze zostaje? :D W końcu jest możliwe, by przejść grę jednym pokiem.
2) No i jak się ma sprawa startera, gdy nie ma on tego typu co zostanie wylosowany?
3) Leczenie może ograniczymy do samego PC i ew. jakas liczba max potionów w E4?
4) Jak z HM'ami? Bo niektóre poki w danym typie nie poznają niektórych hm'ów, a przez to utkniemy.
5) Unikalna zasada, że w przypadku spotkania shiny poka nawet jeśli nie jest on tym pierwszym na drodze, ani nie jest spod naszego wylosowanego typu, to możemy go złapać i nie obowiazuje go banicja typu, czyli możemy korzystać z shiny Tropiusa, jeśli mamy typ ogień. No i taki shiny pok byłby nieśmiertelny. Po pokonaniu nie umiera.
6) Na safarii możemy złapać jedynie jednego poka na danej arene.
7) Możemy kupić określoną ilość balli w sklepie
8) Nie używamy itemów
9) Startera wybieramy zgodnie z ostatnią liczbą ID w karcie trenerskiej. Jeśli wynosi ona od 1-3 to wybieramy Grass, 4-6 to Fire a 7-9 to Water. W przypadku liczby 0 wybiera gracz.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 15:22

Wojas021 napisał:
1) Chyba, że jedziemy całkowity hard lvl i jednak tą opcję 1 pok na drodze zostaje? :D W końcu jest możliwe, by przejść grę jednym pokiem.
Jednak nie ma w tedy frajdy. Co to za gra jednym pokemonem. Nigdy tak nie grałam. Jednak jak większość zostaje przy tym to ok.

Cytat :
2) No i jak się ma sprawa startera, gdy nie ma on tego typu co zostanie wylosowany?
Tworzymy nowy Random? Ewentualnie Gracze nawzajem sobie będą tworzyc Randomy. W końcu przy starterach można wybać jaki pokemon jest starterem.

[quote="3) Leczenie może ograniczymy do samego PC i ew. jakas liczba max potionów w E4? [/quote]
Ok. Dobra propozycja. To może max 4 potiony na jednego Elitarnego?

Cytat :
4) Jak z HM'ami? Bo niektóre poki w danym typie nie poznają niektórych hm'ów, a przez to utkniemy.
Nie mam pojęcia. Można złapać jakiegoś zapychacza na TM

Cytat :
5) Unikalna zasada, że w przypadku spotkania shiny poka nawet jeśli nie jest on tym pierwszym na drodze, ani nie jest spod naszego wylosowanego typu, to możemy go złapać i nie obowiazuje go banicja typu, czyli możemy korzystać z shiny Tropiusa, jeśli mamy typ ogień. No i taki shiny pok byłby nieśmiertelny. Po pokonaniu nie umiera.
Nie mam nic do zarzucenia.

[mention]6) Na safarii możemy złapać jedynie jednego poka na danej arene. 7) Możemy kupić określoną ilość balli w sklepie 8) Nie używamy itemów
9) Startera wybieramy zgodnie z ostatnią liczbą ID w karcie trenerskiej. Jeśli wynosi ona od 1-3 to wybieramy Grass, 4-6 to Fire a 7-9 to Water. W przypadku liczby 0 wybiera gracz.[/mention] napisał:
5 balli na sklep? A to z wyborem startera to chyba mija się z celem. Ewentualnie ja nie rozumiem.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 15:28

1) Jeśli mamy grać wszyscy razem to nie wprowadzałabym tej zasady, ktoś mógłby mieć pecha i odpaść, a tego nie chcemy :<
2) Skoro i tak gramy z randomizerem to proponuje najpierw z wylosowanych starterów wybrać jednego, a potem trzymać się tego typu
3) Też bym wykluczyła, trafi się komuś trucizna w środku drogi i po pokemonie
4) Day zaproponowała HM slave. Ja mam jedynie pytanie czy taki nasz HMowy sługa będzie się uczył jedynie niezbędnych ataków typu cut czy surf, czy możemy w niego też wpakować taki fly lub flash, bez których teoretycznie grę da się przejść?
5) Jestem za :3 Zwłaszcza że pewnie i tak nikt nie trafi na shiny poka
6) Również za
7) Myślę że ok, ale też zależy jaką ilość
Co do itemów masz na myśli dawania ich do trzymania pokom? Ewentualnie te wszystkie podnoszące staty, dobrze rozumiem?
8) Pominąłeś ósemkę :3
9) Skoro i tak mamy zupełnie losowe startery to to się nie trzyma kupy. Chyba że brać pod uwage to, że dany pok jest na miejscu startera trawiastego, wodnego, czy ognistego. Tutaj akurat zostawiłabym wybór :3

10) Mój własny punkt :3 Co jeśli na przykład wylosuje nam się na startera pokemon legendarny? Wolno nam w ogóle mieć legendy?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 15:35

A to w sumie ten 9) punkt już nieważny ;p Niech się reszta wypowie i jedziemy ;p

3) Co do trucizny... No to pech i tyle. Takie są koszty, a robić grę banalną to szkoda.
1) Ok to jedźmy tak jak Ajra napisała w pierwszym poście.
8) Jeśli chodzi o itemy to ban wszystkich, chyba, ze jakiś będzie konieczny do kontynuowania gry. No i nie liczymy RC ;d
4) Hm Slave to pok tylko od HM'ów. Tak jakby go wgl nie było, czyli nie walczyłby jeśli nie jest spod typu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 16:30

1) Gramy na specjalnie przygotowanym przez nas romie w programie Randomizer. Losowe startery, losowe dzikie pokemony. Niech pokemony trenerów i liderów zostaną bez zmian.
2) Typ, którym gramy zostaje wybrany spośród starterów dostępnych po stworzeniu Romu. Typu trzymamy się do końca gry.
3) Na startera nie można wziąć legendy, jak również nie można ich łapać.
4) Każdy pokemon musi posiadać imię.
5) Na każdej drodze możemy złapać tylko jednego pokemona swojego typu! Jeżeli w trawie/jaskini/wody pojawi się inny tym możemy ponownie szukać pokemona swojego typu.
6) Raz posiadanego pokemona nie można później ponownie złapać. W momencie spotkania posiadanego już pokemona możemy jeszcze raz spróbować szczęścia i odnaleźć nowego stworka.
7) Leczyć możemy się jedynie w PC.
8) W każdym mieście możemy kupić maksymalnie 5 pokeball (brak ograniczeń do rodzaju)
9) Zakazuje się używania przedmiotów leczących stany oraz omdlałe pokemony.
10) Zemdlały pokemon bezzwłocznie ma być przeniesiony do boxu „Cmentarz”/”polegli”/”Niebo”. Wszystko zależy od inwencji gracza.
11) Istnieje możliwość złapania pokemona nie pasującego do naszego typu. Jego rola ograniczać się będzie jedynie do nauki HM. Nie walczymy nim, on nie istnieje.
12) Podczas walki w Elitarnej Czwórce mamy możliwość wykorzystania maksymalnie 4 potionów po każdym z elitarnych.
13) Zaczynamy rozgrywkę chronologicznie Od Kanto po Unovę.
14) Każdy uczestnik zobowiązany jest do publikowania swoich dokonań w dowolnym momencie (nowe miasto, nowa lokalizacja)
15) Wszelkie zasady przestają obowiązywać tylko w momencie spotkania pokemona Shiny!

Paczka zawierająca Emulator, Rom, Randomizer.

Pytania, skargi, zażalenia?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 17:14

Pytanie.
Typy tak jakby wybieramy sobie sami wybierając startera right?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 17:24

Wojas021 napisał:
Pytanie.
Typy tak jakby wybieramy sobie sami wybierając startera right?

Na to wychodzi, że tak.
Można w kolejnych odsłonach jakoś inaczej rozwiązać tę sprawę.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 19:39

Podaję swoje statystyki. Nie są one zadowalające. Jadnak na to nic nie poradzę.

Moim typem została woda. A na wybór startera miałam Poliwrath, Lombre, Magikarp. Zatem dużego wyboru nie posiadałam.


Lokalizacja: Cerulean City, dopiero co weszłam.

Obecny skład:
Shellder "Muszla" 17 lvl, droga 22
Gyarados "Lewiatan" 11 lvl, droga 4


Polegli:
Lombre "Sombrero" 12 lvl, przegrana z Ekansem, droga 3, starter
Launtrun "Delfin" 8 lvl, przegrana z Clefiary, Mt. Moon
Surskit "Topik" 8 lvl, przegrana z Clefairy, Mt. Moon
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 20:47

...To wszystko takie hard, a ja się szybko denerwuje przy takich grach, ale niech będzie. Ajrę prosiłabym, żeby napisała zasady dotyczące gry w pierwszym poście tego tematu i tam umieściła link do romu, żeby nie szukać po postach.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 21:13

Pierwsza porażka:
Wybór: Shiftry, Snorlax, Wailord

Typ: Trawiasty

Polegli:
Lombre "Lady Dish", 6 lvl, samica, zmarła od trucizny poza walką na drodze 1.
Shiftry "Miss Seed", 14 lvl, samica, starter, zmarła od trucizny w Viridian

Spotkane: 10.

Randomizuję i zaczynam nową grę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 21:21

Startery: Spearow, Spearow, Kabuto.
Wybrałam: Kabuto
Typ: Kamienny

Obecne Pokemony:
Kabuto "Dante"Monotype Nuzlocke Random Challenge Male lv. 10
Corsola "Coral" Monotype Nuzlocke Random Challenge Femalelv. 5

Lokalizacja:
Droga 1, expie.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 21:45

Startery:

Manectric
Rhydon
Donphan

Wziąłem Manectrica...LET THE FUN BEGIN! XD
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 22:10

Nowe, stan na teraz:

Startery: Sunflora, Crabby, Nidoking

Typ: Trujący

Starter - Nidoking - Beast - lvl 27
Route 1 - nic
Route 2 - nic
Ta droga po lewej - nic
Viridian forest - Oddish - Dishie - śmierć na lvl 6 na Route 1 w wyniku OHKO od Bide Medichama
Route 3 - nic
MT. Moon - Vileplume - Dancer - lvl 10
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 22:14

James, jak przejdziesz Brocka będziesz miał już łatwo ;-;

Trujące Pokemony to też na swój sposób wyzwanie. Ale jestem ciekawa kiedy stanę w grze z kamiennym zespołem xD
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptySob 12 Kwi 2014, 22:20

Zacząłem od nowa.

Startery: Brellom, Shelder i Onix...wybieram Brelloma z nadzieją że będzie lepiej... ; ;
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 00:28

Typ: Trujący

Pokemony:
"Beast" Nidoking, lvl 33
"Dancer" Vileplume, lvl 10
"Witch" Shiny Hoothoot, lvl 11

RIP
"Dishie" Oddish, lvl 6, zmarły w walce z Meditite na drodze nr. 1

Lokacja: S.S.Anne
Gymy: Pewter Gym
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 00:34

Nyan, ale nie możesz łapać Pokemów innych niż typ jakim masz przejść całą grę o:
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 00:35

Może jeśli jest shiny
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 00:37

A faktycznie, nie zauważyłam tego punktu regulaminu tej zabawy c:
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 08:02

Lokalizacja: VermilionCity, po SSAnne, po zdobyciu odznaki
Obawiałam sie Surge i miałam rację. Wszystkie pokemony zakończyły walkę z czerwonym paskiem, a Kaczka została upieczona. A przede mną kolejny trudny przeciwnik Ericka.

Obecny skład:
Kabuto "Demon" Monotype Nuzlocke Random Challenge Malelvl 21, droga 11 (pogromca elektryków z Dig)
Shellder "Muszla" Monotype Nuzlocke Random Challenge Male22 lvl, droga 22
Gyarados "Lewiatan" Monotype Nuzlocke Random Challenge Male27 lvl, droga 4
Relicanth "Devon" Monotype Nuzlocke Random Challenge Malelvl 22, droga 24
Pelipeer "PaniNieba" Monotype Nuzlocke Random Challenge Femalelvl 15, droga 5


Polegli:
Lombre "Sombrero" Monotype Nuzlocke Random Challenge Male12 lvl, przegrana z Ekansem, droga 3, starter
Launtrun "Delfin" Monotype Nuzlocke Random Challenge Male8 lvl, przegrana z Clefiary, Mt. Moon
Surskit "Topik" Monotype Nuzlocke Random Challenge Male8 lvl, przegrana z Clefairy, Mt. Moon
Golduck "Kaczka" Monotype Nuzlocke Random Challenge Male, Diglett Cave, przegrana z Pikachu
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 09:29

Lokalizacja: Vermilion City, przed SSAnne
Jak dotąd szło łatwo. Na start miałem do wyboru Vaporeona, Porygona i Kyogra. Zdecydowałem się na Eeveelucję. Najtrudniej jak na razie było chyba przejść przez Viridian Forest, gdzie były wkurzające Weedle. No i mam niewiele poków, brak szczęścia do fajnych wodnych.

Obecny skład:
Vaporeon 'Vapor' - Monotype Nuzlocke Random Challenge Male lvl 23, mój starter, który do poznania water guna był bezużyteczny ;]
Swampert 'Mudballman' - Monotype Nuzlocke Random Challenge Male lvl 28, pierwszy złapany pokemon i największy koks. Moja nadzieja na E4 ;p


Box:
Horsea 'Fountain' - Monotype Nuzlocke Random Challenge Male lvl 11, złapany na route 10. Uznałem, że się nie przyda na razie i odesłałem do boxu.

Polegli:
Squirtle 'Absolute' - Monotype Nuzlocke Random Challenge Male Lvl. 9, złapany na Route 25, gdzie poległ podczas treningu.
Wingull 'Alius' - Monotype Nuzlocke Random Challenge Male lvl 13, złapany na Route 25, poległ podczas wyjścia z Ceurlean w starciu z człowiekiem Rocketsów.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 13:08

Starter: Pidgeotto F "Aileen"
Typ: Normal

Obecny Skład:
Pidgeotto F "Aileen" - Starter - 19lvl
Rattata F "Minnie" - Droga przed Cerulan City - 13lvl
Togepi M "Pi" - Virdian Forest - 15lvl
Tauros M "Bully" - Route 22 - 19lvl
Meowth M "Neko" - Mt. Moon - 15lvl

Polegli:
Na razie brak xD

Lokalizacja: Cerulan City, zmierzam właśnie do Misty po pokonaniu rywala i odwiedzeniu Billa :)
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 14:33

Póki co gram na cholernego farta. Już parę razy zarówno Kabuto jak i Corsola mieli już po 1HP. Ale póki co gram i nikogo nie straciłam!

Obecne Pokemony:
Kabuto "Dante"Monotype Nuzlocke Random Challenge Male lv. 21
Corsola "Coral" Monotype Nuzlocke Random Challenge Femalelv. 20

Lokalizacja:
Cerulean, expie. Boję się Misty.

@Edit

Pokonane:
Pupitar "Atena" Monotype Nuzlocke Random Challenge Femalelv. 16 - Low Kick od Mankey.

@Edit 2
....Misty załatwiła mi Kabuto na 26 i Corsolę na 24.... :c
Zaczynam od nowa.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge EmptyNie 13 Kwi 2014, 21:21

Startery: Lickitung, Shelgon, Poliwhirl
Typ: Smok
Aktualna lokalizacja: Vermilion City
Odznaki:
Monotype Nuzlocke Random Challenge 40px-Boulder_BadgeMonotype Nuzlocke Random Challenge 40px-Cascade_Badge
Pokemony:
Monotype Nuzlocke Random Challenge Ani372OD Shelgon Rzodkiewka lv. 31 - Starter

Poległy:
Monotype Nuzlocke Random Challenge 147OD Dratini Kapusta lv. 8 - Spotkany w Viridian Forest

Report:
Na razie idzie dosyć łatwo. Największym problemem jest niewielka liczba Pokemonów... Jeszcze Ś.P. Kapusta mi padła od krytyka tuż po złapaniu :C No i oprócz tego wkurzające były Articuno ciągle wyskakujące mi w jaskini, trucizna Nidoranów i brak ataków (Oprócz Bite) na kamienne Pokemony. Tak to luzik .-. Teraz będę sobie łaziła po statku i powoli rozglądam się za jakimś stworkiem od HM'ów :x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge Empty

Powrót do góry Go down
 
Monotype Nuzlocke Random Challenge
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Random move
» Lazure Random League!
» Random Showdown Lazure League
» I Oficjalny Random Lazure Showdown!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Fandom :: Rozmowy-
Skocz do: