Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie Adopcyjne

Go down 
+36
Veni
Patch de La Reynie
Okultysta
Dramo
Shirou
Astrid.
DeeDee
wikkaz
Yoi
Dante
Inumaru
Vaphel
Paluel
Cornel
Rei
Dżon Denwer
Nova
Mhrok
The Coon
Castiel
Misha
Shisui
Shiny
Elmo
Yami
Wojas021
ReBorn
Shiko
Vebre
Celestia
Ajana
Ajra
Zefonit
Neytiri
Berry
Szkot
40 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 16:56

Podanie Adopcyjne EJGgiNn

Jeśli chcesz przygarnąć nowego Pokemona.
Mając chwilę czasu, spędziłeś parę minut przyglądając się biegającym po ogrodzie stworzenia. Ujrzałeś wśród nich tego jedynego, który od razu skradł twoje serce! Czym prędzej pobiegłeś do Prof. Lilie wypełniając podanie, o adopcję porzuconego Pokemona.

Zapoznaliście się z regulaminem Adopcji? W Ogrodzie Lilie chodzi Pokemon który wam się podoba? Teraz czas, wypełnić podanie i poczekać za rozpatrzeniem wniosku!

Cytat :
Nr. Podania: Czyli kolejno jaki nr ma wasze podanie. Zaczynamy oczywiście od #001.
Chcę przygarnąć: Wypisać należy nazwę oraz poziom Pokemona. W przypadku dwóch takich samych Pokemonów, na identycznym poziomie, dodajemy naturę.
Powód: Dlaczego właśnie ty masz dostać danego Pokemona?
Inne: W celu weryfikacji, osoby posiadające więcej niż 5lv respektu, podać link do waszego DT. Jeśli wasz respekt jest w poziomach 1-4, pozostawić to pole puste.

Oraz wersja dla leniwych:

Kod:
[b]Nr. Podania:[/b]
[b]Chcę przygarnąć:[/b]
[b]Powód:[/b]
[b]Inne:[/b]

Statystka Adopcji -czyli kto, ile przygarnął Pokemonów.:


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Czw 12 Lut 2015, 15:41, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 17:05

Nr. Podania: #001
Chcę przygarnąć: Aron'a
Powód: No więc jak już pisałem wcześniej - bardzo lubię tego Pokemona, jest wręcz jednym z moich ulubionych, co potwierdza miejsce w moim dream-teamie. Aron łączy w sobie dwa ciekawe typy i stworek ten na pewno pomógłby mi w rozgrywce. Jeśli go dostanę - będę się opiekował tak dobrze, jak tylko potrafię. Aron będzie zapewne świetnie się czuł w mojej drużynie ^^"
Inne: -
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 17:07

Nr. Podania: #002
Chcę przygarnąć: Gastly, lvl5
Powód: Jest to bardzo dobry pokemon, jego ewolucje sa coraz mocniejsze. Jest to pokemon duch trujacy. Mylse ze taki typ bedzie bardzo dobrym uzupelnieniem mojej druzyny. Trujaco duchowy typ jest ciekawym polaczeniem. Pooze i pokonac paru przeciwnikow glownie w typie ziemnym, walczacym i normalnym
Inne: -

poprzednie podanie bylo o arona wiec edytowalam


Ostatnio zmieniony przez Neytiri dnia Sob 26 Kwi 2014, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 17:13

Nr. Podania: #003
Chcę przygarnąć: Horsea
Powód: To świetny pokemon, którego typ po ewolucji zmienia się na wodno smoczy. Pozwoli mi to stawać w szranki z wieloma pokemonami, które dla zwykłych, wodnych pokemonów byłyby nie do pokonania. Ten pokemon będzie świetnym fundamentem dla team'u pokemonów tego typu, na których, przede wszystkim, mam zamiar zbudować swoją potęgę.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 17:46

Nr. Podania: #004
Chcę przygarnąć: Starly samiczka
Powód: Sama nie wiem czemu. Dla mnie samej jest to najlepszy ptasi pokemon. I chyba powody mi się skończyły. Niestety nie jestem dobra w laniu wody w takich sytuacjach. Mogłabym zachwalać w tym miejscu moje cechy i to jak kocham pokemony i tak dalej. Po prostu chcę z tego małego zwinnego ptaszka stworzyć prawdziwego wojownika. Taka Amazonkę!
Inne: -
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 17:54

Nr. Podania: #005
Chcę przygarnąć: Gastly Lv. 5
Powód: Bardzo lubię tego pokemona. Jest to chyba mój ulubiony pokemon typu duch i jeden z ulubionych poków w ogóle. Na dodatek natura psotnik świetnie mi do niego pasuje, bo właśnie z takim charakterem zawsze mi się kojarzył. Gastly znajduje się na mojej liście poszukiwanych na straganie, a niedługo również w DT.
Inne: --
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySob 26 Kwi 2014, 19:23

Cytat :
Podanie nr. 001 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 kwiecień 2014

Cytat :
Podanie nr. 002 odrzucone!
Powód: Posiadanie więcej Pokemonów niż inna osoba zainteresowana adopcją oraz ona posiada Gastly w DT.

Cytat :
Podanie nr. 003 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 kwiecień 2014

Cytat :
Podanie nr. 004 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 kwiecień 2014

Cytat :
Podanie nr. 005 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 kwiecień 2014


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Nie 27 Kwi 2014, 00:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 00:29

Nr. Podania: #006
Chcę przygarnąć: Flareon, lvl. 6
Powód: Kocham wszystkie eeveelucje, co pewnie nikomu nie umknęło. W DT mam je wyszczególnione wszystkie, łącznie z samym Eevee. Moim marzeniem jest zebranie ich wszystkich i wytrenowanie na najlepsze pokemony <3 A nie ukrywając, Flareon jest jedną z najkochańszych ewolucji Eeveego. Pewnie z tego względu, że jest najbardziej podobny (wizualnie) do pokemona, z którego ewoluuje.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 00:29

Cytat :
Podanie nr. 006 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 kwiecień 2014
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 00:38

Nr. Podania: #007
Chcę przygarnąć: Budew samiczkę
Powód: Budew jest pokemonem, który ewoluuje w roselię, a ta, jest moim ulubionym pokemonem trawiastym. Roselia znajduje się w moim Dream Teamie, a budew z pewnością znajdzie wśród moich druhów z drużyny dobry, ciepły domek.
Inne: https://pokelazure.forumpolish.com/t96-wymarzona-druzyna <- dream team
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 00:39

Cytat :
Podanie nr. 007 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 kwiecień 2014
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 01:27

Nr. Podania: 008
Chcę przygarnąć: Vulpix, lvl 6
Powód: Vulpix jest jedną z... najsłodszych pokemonów. Jest też zazwyczaj bardzo silna, więc stałby się świetnym dodatkiem do drużyny. Jako samica ognistego typu miałaby doborowe towarzystwo w postaci Houndoura, a także zapewnioną odpowiednią opiekę. Jeśli dostałaby się pod moją opiekę nie rozwinęłaby się za bardzo pod względem bojowym, za to byłaby szczęśliwa jako istota żywa i mająca uczucia.
Inne: Nie mam jej w DT, ale wielu pokemonów których zyskania pragnę tam nie ma. Za trudno ograniczyć się do określonej puli...
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 03:52

Nr. Podania: 009
Chcę przygarnąć: Vulpix, lvl 6, samiczka
Powód: Owa samiczka widnieje na liście pokemonów których poszukuje, nie ważne u kogo grałem - Vulpix zawsze była częścią mojego teamu. To jest pok który ZAWSZE znajdzie u mnie swoje miejsce, nie zależnie od levelu czy czegokolwiek innego C:
Inne: Cóż, nie wiele więcej mogę tu dodać...Bo co więcej mógłbym dopisać? C:
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 08:54

Nr. Podania: 010
Chcę przygarnąć: Mankey
Powód: Uwielbiam tego pokemona i jego ewolucję. Zawsze należał do grupy moich ulubinych pokemonów, jak prawie wszystkie z tych, które posiadał Ash. Bojowe usposobienie tego pokemona zawsze mi się podobało, a jak wiecie jestem zwolennikiem wojowników.
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 13:51

Cytat :
Podanie nr. 008 odrzucone!
Powód: Chęć adopcji Pokemona tylko do posiadania w KP, a nie rozwijania jej.
Cytując: "Jeśli dostałaby się pod moją opiekę nie rozwinęłaby się za bardzo pod względem bojowym"

Cytat :
Podanie nr. 009 odrzucone!
Powód: Posiadanie zbyt dużej ilości Pokemów, brak zrobionego DT i wciąż nie uzupełnione pola w profilu!

Cytat :
Podanie nr. 010 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 27 kwiecień 2014
Powrót do góry Go down
Yami
Zafascynowany Pokemonami
Yami


Napisanych : 50
Dołączył : 01/04/2014

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 14:22

Nr. Podania: #011
Chcę przygarnąć: Panienkę Vulpix
Powód: Zależy mi na zbudowaniu zrównoważonego teamu. Vulpix jest bardzo pięknym pokemonem, którego można wystawiać w pokazach jak i zwykłych walkach. Dzięki jej typowi ognistemu w mojej drużynie będzie panowała odpowiednia różnorodność. Z pewnością nie zawiodę jej jako opiekun i trener. (DT jest w KP!)
Inne: -
Powrót do góry Go down
Elmo
Początkujący Trener
Elmo


Napisanych : 155
Dołączył : 26/04/2014
Wiek : 26
Skąd : biorą się idioci?

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 27 Kwi 2014, 18:16

Nr. Podania: #012
Chcę przygarnąć: Vulpix, 6
Powód: Więc tak, zacznijmy od wyglądu. Vulpix jest tak ładnym pokemonem, że nie da się tego opisać. W przygodzie byłaby traktowana prawie jak księżniczka, głaskana, pieszczona i w ogóle, oczywiście w miarę rozsądku. Dochodzą do tego jeszcze pokazy, przez swoje ogony, przyjemny pyszczek oraz efektowne ataki ma naprawdę spore szanse na wygranie w nich. Nie wspomnę o jej ewolucji. Teraz przejdźmy do możliwości bitewnych. Posiada szeroką paletę ataków ognistych, dzięki temu, że jest taka zwinna można tworzyć nią naprawdę niezłe kombinacje. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia oraz jej zmęczenie. Dodatkowo typ ognisty, przyda się na przeciwników trawiastych, stalowych oraz robakach. Ułatwi to walki z liderami, czy też zwykłymi trenerami. Dodatkowo ogień, jest jednym z podstawowych typów, który powinien być w dobrej drużynie. Mam zamiar rozwijać ją pod każdym kątem, wyglądu oraz efektywności podczas walki. Po ewolucji stanie się śmiertelnym i przepięknym pokemonem. Dlatego bardzo chciałbym ją mieć.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyPon 28 Kwi 2014, 18:53

Cytat :
Podanie nr. 011 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 28 kwiecień 2014

Cytat :
Podanie nr. 012 odrzucone!
Powód: Osoba składająca podanie o tego samego Pokemona, posiada go w swoim Dream Teamie
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyWto 29 Kwi 2014, 07:27

Nr. Podania: #013 Oby nie okazala sie pechowa.
Chcę przygarnąć: Golduck 6lvl
Powód: Uwielbiam tego pokemona, ktory pomimo niezbyt ciekawej pre evolucjo potrafi zaskakiwac. Jest to naprawde silny pokemon, gdy sie go odpowiednio potrenuje. Pomimo swojego wodnego typu jego psychiczne ataki sa bardzo przydatne. Fakt faktem mam wodnego pokemona w swojej druzynie ale zawsze znajdzie sie miejsce dla kolejnego, ktory jest naprawde cudowny. W moim DT on sie nie zmiescil z powodu malej liczby wymazonych stworkow w druzynie. Mam nadzieje ze tym razem nie przegram w adopcji jaknostatnio o malego Arona. Wracajac do niebieskiej zmutowanej kaczki... spisze sie zarowno na ladzie jak i wodzie w przeciwienstwie do wiekszosci wodnych pokemknow.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyWto 29 Kwi 2014, 12:24

Cytat :
Podanie nr. 013 odrzucone!
Powód: Nieznajomość regulaminu.
"6. Możemy Adoptować Jednego Pokemona na Dwa Tygodnie! Data możliwości adoptowania kolejnego pokemona liczy się od czas rozpatrzenia poprzedniego wniosku! Liczy się także, jeśli poprzednie podanie zostało odrzucone."


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Pią 09 Maj 2014, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyWto 29 Kwi 2014, 13:02

Nr. Podania: #014
Chcę przygarnąć: Starly, Lv 5
Powód: Jeden z najsłodszych poke-ptaków - a w późniejszej ewolucji najbardziej "badass'owy" poke-ptak. Zawsze miałem do niego słabość, koksząc go nie miłosiernie już na poprzednich wersjach forum :) Przydatny, mocny i naprawdę fajny :D Nie muszę dodawać że znajduje się w DT, bo to jest oczywiste :)
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyWto 29 Kwi 2014, 14:08

Cytat :
Podanie nr. 014 odrzucone!
Powód: Nieznajomość regulaminu.
"6. Możemy Adoptować Jednego Pokemona na Dwa Tygodnie! Data możliwości adoptowania kolejnego pokemona liczy się od czas rozpatrzenia poprzedniego wniosku! Liczy się także, jeśli poprzednie podanie zostało odrzucone."


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Pią 09 Maj 2014, 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyCzw 01 Maj 2014, 16:19

Nr. Podania: #015
Chcę przygarnąć: Golduck, lv. 6
Powód: Zacznijmy od tego, że uwielbiam wodne pokemony. Uważam, że mają potencjał i idealnie pasują dla początkującego trenera, chociażby dlatego, iż na ogół w pierwszym gymie, lider sali trenuje pokemony kamiennie/ziemne, a jak wiadomo, wodny typ je kontruje. Podoba mi się w nim wygląd, siła, a także natura, dzięki której łatwiej byłoby mu dogadać się z moją postacią. Mogę zagwarantować, że na 90% nie wrzucę go do boxu (ofc. licząc od tego legalnego czasu na wrzucenie :P), ponieważ mam zamiar od samego początku skupić się na jego treningu, gdyż myślę, iż jest to pokemon, który wspaniale pasowałby do mojego main teamu. Tyle.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptyNie 04 Maj 2014, 01:41

Cytat :
Podanie nr. 015 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 5 maj 2014
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne EmptySro 07 Maj 2014, 14:33

Nr. Podania: #016
Chcę przygarnąć: Podanie Adopcyjne 240
Powód: Chociaż Magby nie znajduje się na mojej liście piętnastu ulubionych Pokemonów, to i tak strasznie lubie zarówno jego, jak i jego ewolucję. Jeśli tylko otrzymam możliwość treningu tego Pokemona, na pewno zajmę się nim tak dobrze, jak tylko potrafię. Magby w mojej drużynie zapewne będzie się czuć świetnie. Dodatkowo Pokemon typu ognistego zapewne sprzyda mi się podczas mojej podróży, gdyż takowego jeszcze nie posiadam. Dodatkowo w moim obecnym teamie znajduję się "bliźniak" Magby'ego - Elekid, więc Poki zapewne niezwykle się ze sobą zaprzyjaźnią ^o^
Inne: -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Adopcyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie Adopcyjne
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz-
Skocz do: