Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie Adopcyjne

Go down 
+36
Veni
Patch de La Reynie
Okultysta
Dramo
Shirou
Astrid.
DeeDee
wikkaz
Yoi
Dante
Inumaru
Vaphel
Paluel
Cornel
Rei
Dżon Denwer
Nova
Mhrok
The Coon
Castiel
Misha
Shisui
Shiny
Elmo
Yami
Wojas021
ReBorn
Shiko
Vebre
Celestia
Ajana
Ajra
Zefonit
Neytiri
Berry
Szkot
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 07 Maj 2014, 14:41

Nr. Podania: #017
Chcę przygarnąć: Machop pan
Powód: 1. do trzech razy sztuka z adopcjamim 2. jest to silny pokemon walczacy a takiego brakuje w mojej druzynie, ktora by urozmaicil swoik typem. Dodatkowy plus ze jest to pokemon kanto a jest to moja ulubiona generacja, pokemony nie sa za specjalnie wymyslone niensa np workiem na smieci jak Trubbinch czy lodem waniliowym jak Vanilite. Mysle ze przyda sie jak i bedzie mial nowy dom bo jego poprzedni wlasciciel Gluchy aa bardzo sobie pozwal i wcale go nie uzywal. Nawet nie mial czasu.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 07 Maj 2014, 14:52

Nr. Podania: #018
Chcę przygarnąć: Bagon
Powód: Uwielbiam jego ewolucję, Salamance. Jego typem jest Dragon, co tylko dodaje mu uroku w moich oczach. Nie znalazł się w moim DT tylko dlatego, że uwielbiam więcej niż 15 pokemonów i po prostu brakło miejsca. Posiada silne ataki i jest bardzo elastyczny w kwestii ustalania taktyk. Z pewnością byłby wiodącą postacią w mojej drużynie i byłby często używany i dopieszczany różnego rodzaju 'buffami' (TM). Jako, że jak na razie mam tylko 1 pokemona, mógłbym poświęcić mu dużo czasu. Jest to też moja pierwsza adopcja, więc mam czyste konto w tej kwestii ^^.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Misha
Zafascynowany Pokemonami
avatar


Napisanych : 71
Dołączył : 02/05/2014

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyCzw 08 Maj 2014, 15:07

Nr. Podania: #019
Chcę przygarnąć: Starly Lv. 5
Powód: Starly, Starly kto by nie kochał tego ptaszka? To jedyny "ptasior", którego tak bardzo chce w swoim team'ie. Inne pokemony ptaki jakoś mnie nie kręcą... Czemu Starly? Oj powodów jest wiele. Chyba zdecydowanie za dużo, by wymienić wszystkie. No po prostu Starly jest typem pokemona, któremu nie da się odmówić, a jego późniejsze ewolucje... *.* Bomba. Na pewno nie trafi do box'u. Nie, nie. Jego tak po prostu nie można odrzucić w kąt. Przecież jego ewolucja (Staraptor) jest w moim DT. Przyznam, że mogłam jego wybrać na pierwszego pokemona, ale niestety nie zrobiłam tego. Więc wypadało by to nadrobić, prawda? :D
Inne:


Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 12:21

Cytat :
Podanie nr. 016 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 9 maj 2014

Cytat :
Podanie nr. 017 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 9 maj 2014

Cytat :
Podanie nr. 018 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 9 maj 2014

Cytat :
Podanie nr. 019 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 9 maj 2014
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 13:20

Nr. Podania: 020
Chcę przygarnąć: Eevee "Shadow", lvl 6, samiec
Powód: Ten Eevee po prostu mi się podoba. Nie mam żadnego pokemona typu normalnego, a to wbrew pozorom ważny członek każdej drużyny. Nie ma poziomu piątego, jest już zaprawiony w walkach, których u mnie mu też nie zabraknie. Na dodatek jego ewolucja, Glaceon, jest w moim DT - to jeden z ciekawszych lodowych pokemonów. Umiejętność tej ewolucji także świetnie pasuje do imienia, które nadał mu poprzedni właściciel.
Inne: Ostatnie podanie 27 kwietnia.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 13:22

Nr. Podania: 21
Chcę przygarnąć: Eevee, Shadow
Powód: Eevee jest najwspanialszym pokemonem, zwłaszcza, jeśli przypomnimy sobie o tym, że ten maluch może ewoluować w 8 różnych pokemonów! Jego ewolucja znajduje się w moim Dream Team, jest to Umbreon. Nie będę jednak ukrywał, że wszystkie eeveelujce, jak i sam lisek są dla mnie wyjątkowe. Dlaczego powinienem dostać Eevee? Świetnie się nim zajmę, obdarzę czułością i opieką, dam mu możliwość rozwinąć się w mojej drużynie w takim kierunku, jakim on będzie tego chciał.
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 13:26

Cytat :
Podanie nr. 020 odrzucone!
Powód: Nieznajomość regulaminu.
"6. Możemy Adoptować Jednego Pokemona na Dwa Tygodnie! Data możliwości adoptowania kolejnego pokemona liczy się od czas rozpatrzenia poprzedniego wniosku! Liczy się także, jeśli poprzednie podanie zostało odrzucone."
Cytat :
Podanie nr. 021 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 9 maj 2014.
PAMIĘTAJ IŻ NIE MOŻESZ ZMIENIĆ IMIENIA SWOJEGO POKEMONA!


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Pią 09 Maj 2014, 13:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 13:29

Nr. Podania: #022
Chcę przygarnąć: Sneasel
Powód: Jeden z moich ulubionych pokemonów. Mam go oczywiście w swoim DT. Strasznie się ucieszyłam kiedy zobaczyłam go w adopcjach. Kiedy tylko zdobędę na to środki zacznę inwestować w TMy dla niego. Nie jestem jeszcze pewna czy mam w planach go ewoluować, ale na decyzję mam jeszcze czas.
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 14:29

Cytat :
Podanie nr. 022 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 9 maj 2014.
Powrót do góry Go down
Elmo
Początkujący Trener
Elmo


Napisanych : 155
Dołączył : 26/04/2014
Wiek : 26
Skąd : biorą się idioci?

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 13 Maj 2014, 15:36

Nr. Podania: #023
Chcę przygarnąć: GastlyPodanie Adopcyjne - Page 2 Male
Powód: Jak widać Gastly jest duchem, przez co ataki typu normalnego i walczącego nic mu nie zrobią, to daje ogromną przewagę podczas walki. Drugi typ sprawia, że jest zabójczy podczas walki, jeśli umie się to wykorzystać. Jego trening, nauka ataków z TM to będzie podstawa. Po ewolucjach będzie nie do pokonania. Dodatkowo jego wyższa forma jest w moim DT, co sprawia, że naprawdę chciałbym go mieć.
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 13 Maj 2014, 16:04

Cytat :
Podanie nr. 023 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 13 maj 2014.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 12:02

Nr. Podania: #024
Chcę przygarnąć: Sylveon, lv 7
Powód: Sylveon jest jednym z moich ulubionych Pokemonów, poza tym ma swoje miejsce w mym DT. Z pewnością ten Pokemon przy mnie stanie się silnym wojownikiem, a czas między walkami będzie spędzać w towarzystwie moim oraz pozostałych członków drużyny.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Castiel
Początkujący Trener
Castiel


Napisanych : 125
Dołączył : 03/05/2014

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 12:14

Nr. Podania: #025
Chcę przygarnąć: Kadabra, lv 7
Powód: Alakazam jest to jeden z moich ulubionych pokemonów. Nie znalazł się w moim DT z prostego względu. Chciałem jak najbardziej ograniczyć liczbę pokemonów w swojej drużynie. Niestety kiedy pojawia się taki osobnik wszystko zostaje zachwiane. Walka u boku takiego pokemona będzie z pewnością niezwykłą przygodą oraz nie zabraknie mu ciepła z mojej strony.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 12:21

Nr. Podania: #026
Chcę przygarnąć: Kadabra, lv 7, samiec
Powód:Dlaczego? Jest to najlepszy psychiczny pokemon istniejacy w świecie pokemon. Szaleję za nim niemiłosiernie i dlatego w mojej drużynie na baaaardzo długo zagrzeje miejsca. Z pomocą takiego pokemona na pewno uda mi się wypełnić marzenia, które spotkają mnie w przygodzie. Zwinny i szybki sprawdzi się w walkach oraz na zwiadach. A z pewnością za trud pokemona odwdzięczę się troską i miłością.
Inne: -
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 12:32

Nr. Podania: #027
Chcę przygarnąć: Grovyle lv 7, samiec
Powód: Najszybszy i zwinniejszy trawiasty, nielegendarny pokemon. Niesamowity design łączy się ze świetnym i przestronnym polem ataków których może poznać. Znany ze swojej samodzielności i siły charakteru, do tego jest świetnym opiekunem i obrońcą dla słabszych. Pokemon ten posiada wiele cech, których może nauczyć Yumiko podczas wspólnej podróży, cech których ona powinna się nauczyć, by ruda małpa w końcu dała jej spokój ;p        
Inne: -
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 14:09

Nr. Podania: #028
Chcę przygarnąć: Dedenne, Lvl 7, Samica
Powód: Totalnie zabójczo-uroczy chomiczek, który zajmuje miejsce w moim DT C: Mowy nie ma że takie słodkie stworzenie kiedykolwiek ujrzy wnętrze mojego boxu a jednocześnie stanie się najpotężniejszym elektrycznym chomikiem na świecie! C:
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 13:32

Cytat :
Podanie nr. 025 odrzucone!
Powód: Inna osoba starająca się o Adopcję tego Pokemona posiada go w DT.

Cytat :
Podanie nr. 026 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 15 maj 2014.

Cytat :
Podanie nr. 027 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 15 maj 2014.

Cytat :
Podanie nr. 028 odrzucone!
Powód: Nieznajomość Regulaminu.
"6. Możemy Adoptować Jednego Pokemona na Dwa Tygodnie! Data możliwości adoptowania kolejnego pokemona liczy się od czas rozpatrzenia poprzedniego wniosku! Liczy się także, jeśli poprzednie podanie zostało odrzucone.
Pokemony oznaczone * możemy adoptować raz na 3 tygodnie!
Powrót do góry Go down
Yami
Zafascynowany Pokemonami
Yami


Napisanych : 50
Dołączył : 01/04/2014

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 16:48

Nr. Podania: #029
Chcę przygarnąć: Misdreavus Lvl.7 Samiczka
Powód: Niesamowity poke-duszek w końcu dostępny! Jest to baardzo uroczy pokemon, który w moich rękach mógłby pokazać swoje liczne atuty - bojowe jak i wizulanie. Jej temperament może okazać się znaczną zaletą. Z racji swojego duchowego typu nie będzie miała okazji trafić do boxu. Chętnie będzie imprezowała (czyt. walczyła) na stadionie czy w przygodzie.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 17:21

Cytat :
Podanie nr. 029 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 15 maj 2014.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 18:03

Cytat :
Podanie nr. 024 zaakceptowaneo.
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 15 maja 2014.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 20 Maj 2014, 07:18

Nr. Podania: #030
Chcę przygarnąć: Squirtle Lvl 7 Samiec
Powód: Squirtle jest marzeniem każdego trenera, także i moim. Niezmiernie lubię tego pokemona za jego charakter i niezwykłe zdolności batalistyczne. Razem moglibyśmy wiele osiągnąć tocząc mnóstwo zwycięskich potyczek. Razem na pewno stworzymy zgrany zespół, a sam Squirtle nie będzie czuł się samotny, ani odrzucony przez resztę moich pokemonów.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 20 Maj 2014, 07:34

Nr. Podania: #031
Chcę przygarnąć: Mareep lv. 7
Powód: Mareep może wydawać się na początku jedynie słodką przytulanką lub miłym zwierzątkiem domowym. Częściowo może i jest to racja, ale owce te posiadają jeszcze duży potencjał bojowy. Jego elektryczne ruchy mogą zaszkodzić pokemonom różnego typu. W swojej drużynie posiadam już pokemona, który lepiej będzie się sprawował w atakach z bliska, zatem Mareep w czasie ewentualnych dwu walk, może nawet nie otrzymać żadnych obrażeń. Kolejnym argumentem jest posiadanie tego gatunku w swoim DT.
Inne: ---
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 20 Maj 2014, 12:36

Cytat :
Podanie nr. 030 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 20 maj 2014.

Cytat :
Podanie nr. 031 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 20 maj 2014.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 20 Maj 2014, 19:02

Nr. Podania: 32
Chcę przygarnąć: Luxio
Powód: Ten pokemon jest naprawdę świetny, jeden z moich ulubionych (a raczej jego ewolucja). Zawsze się staram takowego wcielić do swojego teamu, bo jest przytulaśny i w ogóle... Więc dajcie mi go albo umrę z żalu :c Cóż myślę znajdzie u mnie milutki domek tak w ogóle, zawsze dbam o swoje pokemony. Inne powody to to, że ma bardzo dobre ataki, którymi można najpierw na przykład sparaliżować przeciwnika, a potem ostro go potraktować silniejszymi atakami. O ile oczywiście się go wytrenuje, co staram się robić.
Inne: --


Ostatnio zmieniony przez Nova dnia Wto 20 Maj 2014, 19:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 EmptyWto 20 Maj 2014, 19:10

Cytat :
Podanie nr. 031(?) odrzucone!
Powód: Brak odnośnika do Karty Postaci w swoim podpisie oraz błąd numeracji podania!


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Wto 20 Maj 2014, 19:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie Adopcyjne
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz-
Skocz do: