Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Turniej vs. TinTower

Go down 
+2
Wojas021
The Coon
6 posters
AutorWiadomość
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyNie 27 Kwi 2014, 20:46

Jestem niesamowicie leniwy, więc wklejam swoje pw do Szkota.

Cytat :
Hej, chciałem się zapytać czy dostałbym pozwolenie na hm... pewien projekt xD

Od początku, słyszałaś o Tin Tower? Jest to forum pokemon zajmujące się głównie tematyką competitive. Regularnie pojawiają się turnieju na symulatorze Pokemon Showdown, rzadziej na konsolkach, o dziwo do każdego turnieju jest sporo chętnych (obecnie trwa końcówka turnieju z 16 zawodnikami). Jakiś czas temu wyszła inicjatywa turnieju z innym forum, a dokładnie z MewNews, zaskoczeniem było to, że turniej całkowicie wypalił, zawodnicy z obu for z chęcią walczyli ze sobą itp. (Chyba już się domyślasz o co chce zapytać xD) W każdym razie chciałbym zorganizować event TinTower vs. Lazure, popytam ludzi na CB co oni na to, o dziwo szybciutko co najmniej 2 chętnych znalazłem. Więc znalezienie 4-5 zawodników to nie będzie problem :)
Może zanim przejdę do szczegółów odpowiem na 2 inny pytania:
1. Czo z tego będzie Lazure miało? TT w odróżnieniu od takich tytanów jak popl i pvf, żyje i ma się dobrze, co więcej wielu ludzi uciekło tam z wyżej wymienionych form. Do tego tamtejsi userzy nie są w połowie tak ograniczeni jak ci co zostali na pvf. Powiedzmy sobie szczerze, dzięki takiemu eventowi, Lazure uzyska o wiele większy rozgłos niż dzięki wszystkim "wymianom banerów" razem wziętych.
2. Czo ja będę z tego miał? Utrę nosa szefowi kadry competitive, który najpierw nie chciał mnie wziąć turnieju vs MewNews, a potem żałował tego patrząc jak niszczę jego wszystkich faworytów -.- W skrócie zawiść xD

Więc jakby to miało wyglądać, podajesz mi dział gdzie mogę założyć temat z zapisami do tego turnieju, ja spamuje na CB i zbieram chętnych. Jeśli będzie więcej niż 4-5 osób, robię play offy każdy vs każdy i biorę tych najlepszych.
Nie chwaląc się, ani nie przesadzając, jestem jednym z lepszych na tt (obecnie jestem w półfinale turnieju z porą szansą na wygranie go), więc z chęcią pomogę tutejszym w zrobieniu drużyny itp.
Oczywiście w takim przypadku nie będę brać udziału w turnieju, gdyż 1,5 roczny staż na TT niezbyt sprzyja stanięciu w szeregach Lazure, a nie wstanę w szeregach TT jeśli przez ten cały czas pomagałem ludziom z Lazure (nie chce być zdrajcą dla żadnego z for).

Jeśli wolałabyś wyznaczyć inną, bardziej znaną i zaufaną osobę do poprowadzenia tego "projektu", nie ma problemu :) W tędy byłbym łącznikiem między forami i mógłbym z czystym sumieniem stanąć w szeregach reprezentacji TT.

Mam nadzieję, że się zgodzisz, to dobra zabawa, rozgłos dla Lazure i przede wszystkim pewne robienie sobie sojusznika (MewNews dzięki temu jest cały czasz w ciepłych relacjach z TT).

Jeśli ktoś nie załapał, turniej miałby odbyć się na symulatorze http://play.pokemonshowdown.com/ proponowałbym także od razu tier (format) 5 gen OU, gdyż nie każdy 6 genę ogarnia (a jest dość poplątana).
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 08:25

The Coon napisał:

Jeśli ktoś nie załapał, turniej miałby odbyć się na symulatorze http://play.pokemonshowdown.com/ proponowałbym także od razu tier (format) 5 gen OU, gdyż nie każdy 6 genę ogarnia (a jest dość poplątana).

Otóż to. Jednak nawet 5 geny nie ogarniają wszyscy, więc tak sobie wczoraj myślałem, czy by trochę nie udało się zmienić systemu walk na walki randomami. Jakie są moje argumenty za tym? Oto one:
  • Czas - nie każdy ma tyle czasu, aby bawić się w składanie teamu.
  • Umiejętności - co jak co, ale by złożyć dobry team i jeszcze odpowiednio go używać trzeba mieć coś niecoś pojęcia o nim. Nawet jeśli ktoś złoży team za uczestników, to nie będą się nim odpowiednio posługiwać.
  • Uczestnicy - z TT pewnie tak czy siak byłaby ta sama liczba osób mniej więcej, ale u nas nie bardzo. Składanie teamu odbierze części z nich ochotę na to, a w przypadku przegranej będzie gadanie, że oni umieją grać, a my nie. Randomy zachęciłyby userów od nas.
  • Frajda - z grania randomów jest większa frajda:D

Myślę, że wystarczająco uzasadniłem swoje zdanie na ten temat. Fakt, że random to random i wiele tu zależy od farta, ale to można rozegrać w sposób, że dana para gra do x zwycięstw i tyle.
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 10:00

Jak pisałem, 5 gen OU to tylko moja propozycja. Wiem, że nie byłoby problemu z randomami :)
Potrzeba tylko więcej osób do wyrażenia swojego zdania ^^
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 10:10

1. Ja jestem jak najbardziej za.
2. Co więcej zawsze mogą być problemy typu że ktoś wziął legendarnego pokemona ktoś nie i wiele innych. Zawsze będą nieporozumienia w OU. Dlatego wolałbym Randomy.
3. Chętnie wezmę udział.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 10:29

W Randomy chcętnie zagram ^^ Niestety tworzenie swoich teamów u mnie jest mega słabe :C
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 12:20

Randomyyy <3
Co prawda sporo zależy od farta, ale za to frajda faktycznie większa :D
Myślę, że para do x zwycięstw na randomie byłoby nawet sprawiedliwe, nie można marudzić, że wszystko wina złego teamu.
Podsumowując, jestem na tak i może nawet wzięłabym udział c:
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 15:15

Rozmawiałem z adminem TinTower, tak jak się spodziewałem, zgodził się. Ale!

1. Na TT twa obecnie turniej konsolowy 6 geny i to ruszy dopiero jak owy się zakończy (czyli tydzień albo półtora).
2. Prawdopodobnie w tym turnieju wezmą udział 3 fora ^^ Lazure vs. TinTower vs. MewsNews. Czo znaczy, że będzie jeszcze więcej zabawy ^^
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 15:17

Super ^^ A wiadomo ile reprezentantów każde z for ma wystawić?
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 15:20

Admin dopiero się zgodził i musi jeszcze z MewsNews pogadać czy oni na takie coś pójdą. Więc rzeczy jak ilość uczestników to dopiero wyjdą z czasem, ale pewnie 4-5.
Jak się zgłosi więcej chętnych, to zrobimy play offych na forum i ci najlepsi będą Lazure reprezentować ^^

Format Random 5 gena (bo wiecie, nie każdy 6 ogarnia, a jest taki tier na showdownie)
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 15:25

The Coon, pomysł świetny. Sama, co prawda nie będę brała w tym udziału, bo czasu u mnie brak i to bardzo. Ale liczę na to, że użytkownicy będą się świetnie bawić :"D
Jak dla mnie możesz się tym wszystkim zająć, bo pewnie ogarniasz to najlepiej z nas wszystkich.

Co do czasu, który oni potrzebują na zakończenie swojego turnieju - idealny moment na to, żeby wyłonić najlepszych zawodników u nas.

Plus powiedz mi, czy poza tym forum TiT i portal MN dałoby się namówić na jakąś współpracę, cokolwiek? Tak poza tym turniejem? W sumie fajnie by było, nie sądzisz? :'3
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 16:31

Czo do współpracy, to trzeba z adminem TinTower, Enygmą pogadać (mam zgodę na podanie jego gg, ze zaznaczeniem, że jest głównie wieczorami).
Napisał mi, że jest chętny i otwarty na propozycje ^^

Czo do MN to szczerze nie wiem, nie mam żadnego kontaktu z tamtejszym adminem.

Czo do wyłaniania zawodników, to tak i nie. Oficjalny temat z zapisami zrobię w poniedziałek, by tutejsi chętni mogli się lepiej przygotować :)

A właśnie, skoro mam się tym wszystkim zająć, to chciałbym, żeby ktoś podał mi jakiś dział gdzie mogę zrobić oficjalny temat z zapisami :) (bo w "Pomysły" to tak niezbyt xD)
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 16:35

Współpraca i kontakt z Adminem - wyślij mi numer na PW, a jeszcze dzisiaj wieczorem, albo jutro się z nim skontaktuję. Jeżeli macie jakieś pomysły na współpracę z tym forum, to też możecie do mnie napisać.

Co do MN, myślę, że sama jakoś się z nimi skontaktuję już po tym turnieju :'3

Mówiąc, idealny moment, miałam na myśli właśnie ten tydzień/półtora :'3

Do zrobienia zapisów itp. polecam ten dział :'3 Zrób nowy temat i rządź się w nim ;'3
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyCzw 01 Maj 2014, 17:52

The Coon napisał:

Format Random 5 gena (bo wiecie, nie każdy 6 ogarnia, a jest taki tier na showdownie)    

Aż takie znaczenie ma to przy randomach? Przy OU jeszcze, ale randomy raczej niewielkie, ale co mi tam, będzie jak będzie ;p
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower EmptyPią 02 Maj 2014, 02:27

Więcej na ten temat w dziale Współpraca Tin Tower.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Turniej vs. TinTower Empty
PisanieTemat: Re: Turniej vs. TinTower   Turniej vs. TinTower Empty

Powrót do góry Go down
 
Turniej vs. TinTower
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Turniej
» Turniej Łapania Robaków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: