Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szkot Vs Vebre

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptySro 11 Cze 2014, 17:55

A wiec pora na kolejną walkę na Lazurowej arenie!

Dzisiejsza arena, to sawanna. Lekko porośnięta trawą ziemia, dużo kamieni różnych rozmiarów oraz średnich drzew. Zapowiada sie ciekawe starcie!

Kolejka:
Vebre
Szkot
Ja
Szkot
Vebre
Ja
etc
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptySro 11 Cze 2014, 22:46

Uśmiechnąłem się do mojej rywalki. Podrzuciłem pokeball z Kerrigan w dłoni i spojrzałem na pole bitwy. Walka będzie zacięta, ale damy rade. Kamienne pole wskazywało na to, że będzie można je użyć w interesujący sposób, drzewa zaś mogły stanowić kryjówkę.

-Witaj! - krzyknąłem stając na swojej części pola. Skłoniłem się teatralnie i uniosłem pokeball. -Powodzenia Liso. Niech to będzie porządna walka! - zrobiłem krok do tyłu. Wypuściłem swojego pierwszego pokemona.

-Snorunt! Czas na bitwę. Zacznijmy od użycia Double Team, otocz swojego przeciwnika klonami, a następnie rzuć synchronicznie Water Pulse ze wszystkich stron, możemy trafić na konfuzję, więc o tyle lepiej. Nie czekajmy dłużej moja droga Kerrigan, użyj Water Pulse ponownie, a następnie zaatakuj Ice Beam, przebijając wodną kulę! Zasyp rywala gradem lodowych ostrzy. Szybko podbiegnij do niego i zaatakuj ruchem Bite! Chwyć przeciwnika i przy buzi wytwórz kulę Water Pulse, którą wyładuj prosto na grzbiecie swojego przeciwnika. Żeby za bardzo nie ucierpieć, użyj Double Team do translokacji jak najdalej od oponenta, a następnie rzuć kolejne Water Pulse! Zakończ używając serii groźnych i konfundujących ataków Water Pulse!!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptySob 14 Cze 2014, 13:19

Zajęłam swoje miejsce na przeciwko trenera gotowego podjąć ze mną walkę. Uśmiechnęłam się, kiwając mu delikatnie głową na przywitanie po czym wyciągnęłam z torby PokeBall.
- Możesz być pewien, że tak łatwo nie oddamy tej walki. Alba, zaczynamy!

Jak tylko przeciwnik zacznie od Double Team ty szybko odpowiedz mu swoim Heat Wave z całej siły atakują wszystkie jego kopie! Teraz nim zacznie uderzać Smokescreen oraz uniknij Water Pulse pomagając sobie przy tym swoim Aerial Ace! Jak tylko zobaczysz lecący w twoją stronę Lodowy atak odpowiedz na niego swoim Fire Blast! Nie czekaj aż przeciwnik będzie w stanie użyć jakiegoś ataku przeciw tobie tylko uderzaj w Snorunt serią Ember! Bardzo dobrze Ci idzie mój mały, oby tak dalej a uda nam się ją pokonać! Kiedy Snorunt będzie chciała Cię ugryźć przygotuj się do uderzenia Crush Claw i trzymaj go jak najdłużej w zwarciu uderzając swoimi pazurami! Teraz użyj Leer i dodatkowo poturbuj przeciwnika używając Aerial Ace! Przygotuj się mój mały do kolejnego ataku, niweluj lecące ku tobie Water Pulse swoim Nature Power! Następnie kiedy chociaż na chwilę zaprzestanie ataku zaskocz go Fire Blast! Alba teraz użyj po raz kolejny swojego Smokescreen, a kiedy dym trochę opadnie Aerial Ace uderzając Snorunt w brzuch! Nie czekaj na odpowiedź ze strony lodowego Pokemona tylko z bliska uderzaj w niego Crush Claw. Wykorzystaj to, że jesteś blisko atakując przeciwniczkę serią Heat Wave! Pamiętaj o unikach, bo te Water Pulse mogą nam trochę przeszkodzić! Zakończ tą turę Leer i Fire Blast!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyNie 15 Cze 2014, 12:59

A więc epicka batalia rozpoczęła się. Cynda starał sie unikać ataków, choć nie zawsze mu się to udawało - lepiej szło mu blokowanie lodowych ataków swoimi ognistymi, co neutralizowało oba ataki. Kolejne ogniste ataki trafiły lodowego poka, wywołując nie małe obrażenia. Snornut ugryzł Cyndaquila...ale użycie Water Pulse nie było już najlepszym pomysłem. Eksplozja odrzuciła oba poki od siebie - co prawda i tak Cyndaquil oberwał od tego mocniej, ale Snornut nie wyszła z tego bez szwanku. Double Team nie ma możliwości przemieszczenia pokemona, więc to się nie udało.

Cyndaquil: 65%
Snornut: 60% | Obrona 90%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPon 16 Cze 2014, 17:13

- Świenie Ci idzie Alba! Teraz zacznij od silnego Fire Blast, a zaraz po ognistym ataku Leer! Nie daj się zaskoczyć Snorunt, jej wodny atak nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia! Jak tylko zobaczysz, że Pokemon przeciwnika ponownie atakuje Water Pulse, ty odpowiedz Fire Blast! Nie czekaj na kolejny atak przeciwnika, tylko szybko przystąp do uderzenia Heat Wave! Cały czas obserwuj przeciwnika żeby nie dać się mu zaskoczyć. Kiedy znajdzie sie blisko Ciebie uderzaj w niego z zacięciem Crush Claw! Następnie przygotuj się i póki będzie blisko uderz Fire Blast! Teraz użyj Dig i przez chwilę pozostań pod ziemi, po czym wykop się tuż pod przeciwnikiem! Kiedy Snorunt zostanie wyrzucona w powietrze nie czekaj tylko zaatakuj swoim Fire Blast! Bardzo dobrze sobie radzisz mój mały, jeszcze trochę i pokonasz lodowego Pokemona! Teraz szybko rozpocznij atakowanie Snorunt swoim Heat Wave! Nie pozwól jej na chwilę wytchnienia, niwelując w razie czego Water Pulse ponownie swoim Fire Blast! Pamiętaj o unikach, mój mały! Żeby twoje uniki były znacznie szybsze wykorzystaj do nich Aerial Ace! Teraz szybko atakuj Nature Power pod nogi swojego przeciwnika, by trochę go zdekoncentrować, a następnie szybko Heat Wave i Ember! Alba teraz zasłoń przeciwnika Smoke Scereen, nie czekając aż dym opadnie ponów Dig z zaskoczenia uderzając spod ziemi w swojego przeciwnika!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPon 16 Cze 2014, 19:35

-Kerrigan, czas pokazać im twoje prawdziwe, mroczne oblicze. Użyj Water Pulse, którego użyj do zniwelowania nadchodzącego ognia! Z odrobiną szczęścia uda nam się wytworzyć parę wodną, jeśli tak to dobrze, jeśli nie, to nic. Użyj Double Team, by przenieść się do Cyndaquil i otocz klonami swojego przeciwnika i wtedy użyj Bite! Szarpnij go za tyłek, jednak nie sparz się ogniem na jego grzbiecie! Przerzuć go i zaatakuj Ice Beam! Owszem, lodowe ataki nie są najskuteczniejsze przeciw ognistemu typowi, jednak ten ruch ma szanse na zamrożenie rywala.. a to przydało by się nam jak nic! Uniknij Heat Wave, pozwól mu zaatakować w klona, użyj Double Team przed jego Crush Claw, by ponownie zaatakował klona i w plecy sprzedaj mu serią Water Pulse'ów..! Potem zmniejsz jego obronę Leerem! Szybko odskocz, jego Dig będzie dla nas szansą! Użyj Water Pulse i wrzuć wodą kulę do dziury zróbmy im małą powódź.. niech sobie czeka pod ziemią! Gdy wyskoczy i będzie chciał Cię podrzucić, na co raczej bym nie liczył, użyj Ice Beam i odrzuć go od siebie! Następnie użyj Double Team do translokacji i zakończ serią kolejnych Water Pulse'ów!!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyWto 17 Cze 2014, 22:29

Water Pulse był za mały żeby zalać tunel podziemny, który skręcał się i w pewnym momencie zaczął iść ku górze. Jak pisałem wcześniej, Double Team nie ma nic wspólnego z przemieszczaniem się, więc nie pomogło przemieścić się Snornut'owi, co naraziło go na szerokie ogniste ataki. Poza tym runda szła dosyć wyrównanie, pokemony neutralizowały swoje ataki w większości - a te które się przedarły wyrządzały więcej szkód Snornut'owi niż Cyndaquil'owi.

Cyndaquil: 30% | Obrona 90%
Snornut: 20% | Obrona 80%
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptySro 18 Cze 2014, 20:07

-Nie martw się tym co jest..! Zrób unik przed jego najbliższym atakiem i zaatakuj Water Pulse, następnie wyskocz nad rywala i pikuj w jego stronę spadając. Złap go Bite'm i rzuć daleko, potem zaatakuj Ice Beam! Nie przerywaj promienia tak długo jak dasz radę, a następnid uderz Water Pulsem w swojego przeciwnika. Użyj Leer by zmniejszyć jego obronę, uderz Water Pulse, a następnie poszargaj Cyndaquila swoimi ostrymi zębami używając ataku Bite! Zakończ Water Pulse'ami, całą serią.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyCzw 19 Cze 2014, 22:10

- Alba, zacznij tą turę od Fire Blast by zniwelować jego uderzenie Water Pulse! Kiedy Snorunt wyskoczy i zacznie pikować na Ciebie zaatakuj go serią Ember, a następnie uskocz by nie dać się mu ugryźć! Uważaj na kolejny Water Pulse i zaatakuj lodowego Pokemona Heat Wave! Świetnie Ci idzie mój mały, uderz ponownie swoim Fire Blast! Kiedy Snorunt będzie chciał Cię kąsać, uderzaj w niego Crush Claw! Teraz odrzuć go od siebie jak najdalej swoim Fire Blast i zakończ tą potyczkę uderzając serią Heat Wave!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyCzw 19 Cze 2014, 22:16

Początek tej rundy był wyrównany, Snornut co prawda ugryzł rywala, ale nie miał wystarczająco sił aby nim rzucić, udało mu się jednak uniknąć kolejnych ataków rywala. Wydawało się że obejmie przewagę. Do czasu aż Fire Blast i Ice Beam zderzyły się ze sobą, wywołując ogromną eksplozję, która niemal zmiotła oba pokemony z powierzchni ziemi. Kiedy dym opadł - oba pokemony leżały nieprzytomne na arenie.

exp:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPią 20 Cze 2014, 19:43

Wróciłam do PokeBalla swojego Cyndaquila uśmiechając się delikatnie.
- Świetnie sobie poraziłeś. Odpocznij. Teraz kolej na mojego drugiego Pokemona. Feria zaczynamy!
Powiedziałam rzucają kulę ze Sylveonem.
- Rozpocznij rudę od użycia Dazzling Deam celując w wielkie szczęki przeciwnika! Następnie uskocz przed jego atakiem, a następnie seria Shadow Ball! Teraz użyj Tail Whip do obniżenia jego obrony a zaraz po tym Fairy Wind! Uskocz przed kolejnym atakiem Trapnicha i zaatakuj swoim Fairy Wind! Kiedy będzie blisko Ciebie sypnij na niego Sand Attack, a potem uderz silnym Tackle! Może uda nam się go oczarować przez co będziemy miały większe szanse w tym pojedynku! Przeskocz nad Trapnichem po czym uderz w niego Fairy Wind! Bardzo dobrze sobie radzisz, po kolejnym ataku przeciwnika szybko wyprowadź w jego stronę Dazzling Geam! Poradzisz sobie moja mała! Tail Whip i zaatakuj go Shadow Balls!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPią 20 Cze 2014, 20:37

-Dzięki wielkie mała! - zawróciłem do pokeballa Snorunt. Na jej miejsce wypuściłem Trapincha.

-Twoja kolej misiaku! Zacznijmy od Sand Tomb, unieruchom przeciwniczkę, a następnie zaatakuj ją Mud-Slap tak, by ochronić się przed Shadow Ballami! Gdy będzie obniżać twoją obronę, skorzystaj z jej zmniejszonego ruchu i użyj.. Fissure! Następnie szybko odsuń się od niej i sprowadź słońce na arenę ruchem Sunny Day! Teraz możemy spokojnie atakować z daleka, użyj więc SOLARBEAM! Tak, następnie użyj Fissure raz jeszcze, korzystajmy z efektu sand tomb, który będzie atakował twoją rywalkę co chwilę. Zaatakuj jeszcze serią Mud-Slapów, które niech obniżą jej celność, a następnie zakończ potężnymi Solarbeam!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptySob 21 Cze 2014, 15:59

A więc zaczęli walkę! Sylveon została na dzień dobry uwięziona w Sand Tomb, ale potem juz nie było tak kolorowo kiedy się uwolniła. Oba poki coraz bardziej obniżały swoją celność, co utrudniało życie Trapnicha - jego kluczowy atak Fissure był coraz mniej celny. Nie do końca wiem co ma Sunny Day do Solar Beam'u...ale słoneczko zaczęło i tak świecić.

Trapnich 72% | 90% Celność | 90% Obrona
Sylveon 66% | 90% Celność | Sand Tomb

Sunny Day In Effect.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptySob 21 Cze 2014, 18:40

Sunny Day powoduje, że Solarbeam nie wymaga przygotowania (:

-Trapinch, świetna robota! Teraz użyj Sand-Attack po którym szybko poślij swojej rywalce Solarbeam! Nie czekaj na jej akcję, a wleć w nią z atakiem Fissure, to nasza ostatnia szansa na użycie tego ataku! Potem już nie będzie tak łatwo, sand-attack za pewne będzie w ruchu. Użyj Mud-Slap, a następnie z zasłony błota zaatakuj Sylveon ruchem Solarbeam ponownie. Niech słoneczny promień zdominuje to starcie, a gdy tylko Feria podskoczy, zaatakuj ją Sand Tomb i otocz piaskiem w locie! Wypróbuj jej ruchy zbierając atak Solarbeam, ale nie wypuszczaj go, a użyj dopiero w celu nasycenia Mud-Slap, rzuć rywalce słoneczne Solar-Mud-Slap wybijając ją z pantałyku, a potem odsuń się od niej i postaraj zasłonić przed nadchodzącymi atakami. Użyj ataku Mud-Slap i zmniejsz jej celność Sand-Attackiem, a następnie zakończ serią Solarbeamów!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPon 23 Cze 2014, 12:07

- Feria zacznij do Fairy Wind, a kiedy przeciwnik będzie chciał uderzyć w Ciebie Solarbeam przygotuj się i zasłoń się swoim Protect! Na Sand-Attack przeciwnika odpowiedz swoim Sand Attackiem, a następnie uderzaj go serią Shadow Ball! Uskocz przed Mud-Slapem dużej mrówki, a następnie zaatakuj go swoim Dazzling Geam! Bardzo dobrze Ci idzie moja mała! Teraz Tail Whip i ponownie zaatakuj swoim Fairy Wind! Uniknij kolejnego ataku słonecznym promieniem, a następnie podbiegnij do Trapnicha używając swojego Tackle! Może uda nam się go zauroczyć, a to pomoże nam w tym pojedynku! Teraz zaatakuj go z bliska Disarming Voice! Następnie odskocz od przeciwnika i z dystansu zaatakuj swoim Fairy Wind! Po raz koleny Tail Whip i uderzaj serią Shadow Balls!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPon 23 Cze 2014, 14:50

Sand Tomb nie wyszedł - pokemon rywalki był już uwięziony przez ten atak, więc kolejne nie miały sensu. A Sand Tomb robił swoje, utrudniając Sylveon życie i poruszanie się. Solar Beam przestrzelony przez Mud Slap totalnie zniszczył Mud Slapa, tracąc przy tym część swojej mocy - mimo to zaskoczył rywalkę i trafił ją dość mocno. Potem walka przeszła w krótki dystans, gdzie przewagę miała Sylveon - dzięki swojej szybkości i zwinności. Zdecydowanie była bardziej zwrotna niż jej oponent.

Trapnich 42% | 80% Celność | 90% Obrona
Sylveon 36% | 80% Celność | Sand Tomb

Sunny Day In Effect.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPon 23 Cze 2014, 16:31

- Świetnie sobie radzisz moja mała! Teraz zacznij od Sand Attack, a zaraz po tym uderz w Trapnicha swoim Dazzling Geam! Będziemy trzymać go jak najdalej od Ciebie! Użyj Tail Whip, a zaraz po machaniu ogonem uderz serią Shadow Ball! Kiedy Trapnich będzie chciał Cię zaatakować postaraj się uniknąć ataku wykonując skok i uderz swoim Fairy Wind! Kiedy mrówa będzie się zbliżać do Ciebie sypnij mu piaskiem w oczy, a następnie wykonaj Discharming Voice! Bardzo dobrze Ci idzie, nie poddajemy się zaatakuj teraz przeciwnika Dazzling Geam! Zaraz po ataku nie czekaj na reakcję ze strony Trapnicha tylko zaatakuj Fairy Wind! Namieszajmy jeszcze trochę, tak więc obniż obronę przeciwnika Tail Whipem a zaraz po tym ataku z dystansu zaatakuj go Shadow Ball!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPon 23 Cze 2014, 21:14

-Zakończmy to Trapinch! Użyj ruchu Mud-Slap i skontruj jednocześnie atak Sylveon i oślep ja błotem, następnie zaatakuj ruchem Feint, którym przebij się przez jej defensywy i z bliska zaatakuj Sylveon ruchem Solarbeam! Następnie odskocz finezyjnie i gdy ta będzie atakowała Tail Whip, obniż jej celoność ruchem Sand-Attack, przed Shadowballeami natomiast uchroń się atakami Mud-Slap, błotem odbij kule. Nie atakuj fizycznie, gdy ta będzie chciała użyć Fairy Wind, sand-attack też nie będzie miało sensu, użyj więc Solarbeam, korzystaj z aktywnego Sunny Day! Uniknij jej ataku piaskiem i zaatakuj Mud-Slap, pozwól Sand Tombowi robić swoje, a potem użyj Solarbeam raz jeszcze. Gdy tylko twoja rywalka użyje ruchu Tail Whip po raz kolejny, wpadnij w nią z Feint Attack i wtedy z bliska użyj Mud-Slap, po którym znowu użyj Solarbeam i tym też ruchem zablokuj atak kul cienia rywalki!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyWto 24 Cze 2014, 22:37

Trapinch miał problem - nawet kiedy nie musiał ładować Solarbeam'u, nie miał się jak ruszyć w trakcie wykonywania ataku, który nie okazywał się zbyt efektowny, z powodu celności mrówki. Plan z odbijanie błota też nie miał wielkiego efektu - bo jak wcześniej w połączeniu z Solarbeam'em - czysto energetyczny atak przechodził przez błoto jak nóż przez masło, tracąc przy tym trochę mocy - jednak wciąż mocno uderzając Trapinch'a. Sylveon także miała problemy z trafianiem, jednak wśród jej celnych ataków wylądowały także dwa critical hit'y, które Trapinich mocno odczuł na swojej skórze.

Trapnich 14% | 70% Celność | 80% Obrona
Sylveon 16% | 70% Celność | Sand Tomb

Sunny Day In Effect.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyCzw 26 Cze 2014, 18:26

- Bardzo dobrze sobie radzisz Feria! Poradzimy sobie! Jeszcze tylko parę ataków i zakończymy ten pojedynek! Zaatakuj swoim Fairy Wint po czym szybko Tail Whip, a następnie zasyp przeciwnika serią Shadow Balls! Teraz uskocz przez atakiem przeciwnika, przygotowując się do uderzenia Dazzling Geam! Kiedy uderzysz w niego, nie przestawaj atakować tylko zaraz przejdź do uderzenia Fairy Wind! Uda Ci się moja mała, jeszcze tylko wytrzymaj trochę! Teraz szybko uderz serią Tackle, starając się przewrócić przeciwnika i uderz po raz ostatni z bliska Disarming Voice!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyCzw 26 Cze 2014, 21:03

-Jeszcze chwila Trapinch.. damy radę. Nie przejmuj się niczym! Odbijmy się od dna, odbijmy się od.. ziemi! Wyskocz nad Sylveon i zbierając energię uderz rywalkę dewastującym Solarbeam, musimy go wykorzystać jak najmocniej, tak długo jak działa Sunny Day i Sand Tomb trzymające Sylveon w miejscu. Użyj Solarbeam, żeby skontrować atak swojej rywalki i zaatakuj ją Mud-Slap i odwróć się przed emitowanym z Dazzling Gleam blaskiem. Zwróć się w jej stronę i zrób krok w cień, zaatakuj Feint Attack i zbliska wymierz Ferii cios Mud-Slap, odrzuć sylveon i zakończ serią Solarbeamów!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPią 27 Cze 2014, 12:09

Sand Tomb zakończył się, przywracając Sylveon pełnię ruchów w momencie najbardziej jej potrzebnym. Trapinch był...no cóż, forum jest PG, więc nie mogę napisać tego co chce...zatrzymajmy się na tym że jego sytuacja nie była najlepsza. Kiedy Trapinch odwrócił się żeby uniknąć Dazzling Gleam - Fairy Wind zdmuchnęło go i posłało kawałek dalej. Zdążył jednak zebrać się na czas i Critical Hit Solarbeam'em wykończył nadbiegającą Sylveon.

- Sylveon jest niezdolny do walki! Zwycięzcą tej rundy zostaje Trapinch!

exp:
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPią 27 Cze 2014, 16:20

-Dzięki za walkę Trapinch! Spisałeś się świetnie, powrót. - zawróciłem mrówczaka do pokeballa. Na jego miejsce wypuściłem Scythera.

-Scyther, zapraszam! Zacznijmy od Leer, którym zmniejsz obronę rywala, a następnie przygotuj się do wykonania trafienia krytycznego ruchem Focus Energy.. skup energię i wyleć wysoko w powietrze. Wystrzel niczym błyskawica starając się uniknąć ataku przeciwnika, użyj Quick Attack i zaatakuj Swablu, przeleć dalej i zaatakuj ją jeszcze raz Quick attack odbierając porcję zdrowia. Zadaj im obrażenia swoim Pursuit i zdewastuj zdrowie rywala atakiem Vacuum Wave! Użyj wciągającego wiru, żeby wybić Swablu z pozycji, niech ruszy w stronę ziemi, a ty za nim! Uderz Brick Break i wbij Swablu w ziemię, użyj Focus Energy by zebrać moc trafienia krytycznego i zaatakuj serią Quick Attacków.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyPią 27 Cze 2014, 16:49

- Dobra robota Feria! A teraz odpocznij!
Powiedziałam wracając swojego Pokemona do kuli i wypuszczając kolejnego, Swablu.
- Mary pokaż się! Zacznij od Growl a następnie nie czekaj tylko zaatakuj przeciwnika Heat Wave! Kiedy będziesz widziała Scythera lecącego na Ciebie z Quick Attack uderz w niego Aerial Ace, kontrują uderzenie! Następnie szybko Furry Attack! Ponownie użyj swojego Growl, a następnie by trzymać przeciwnika na dystans uderz Air Cutter! Nie pozwól mu zbliżyć się do Ciebie dlatego kiedy będzie Cię ponownie uderzyć, kontruj swoim Heat Wave! Bardzo dobrze Ci idzie moja mała! Teraz poprzeszkadzajmy mu trochę w wykonaniu kolejnego ataku, blokując Scythera twoim Twiser! Następnie po raz kolejny uderz swoim Heat Wave! Uniknij ataku przeciwnika swoim Aerial Ace, a następnie uderz w robaka Omnis Wind! Zakończ tą rundę swoim Growl, obniżając siłę jego ataków!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre EmptyNie 29 Cze 2014, 22:16

Walka rozpoczęła się w dosyć szybkim tempie, oba pokemony używały ataków które się wyprzedzały więc jeśli ktoś często mrugał - omijał dużą część walki. Przewagę na początku wywalczyła sobie Swablu - głównie dzięki Heat Wave, które trafiając wyrządzało dosyć spore szkody po stronie robaczego pokemona.

Swablu: 84% | 90% Obrona
Scyther: 72% | 90% Atak
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkot Vs Vebre Empty
PisanieTemat: Re: Szkot Vs Vebre   Szkot Vs Vebre Empty

Powrót do góry Go down
 
Szkot Vs Vebre
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Szkot vs Vebre
» Szkot vs Vebre
» Event #3 | Finał | Vebre vs. Szkot
» Zefonit vs Vebre
» Vebre vs Nivis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: