Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nie skarga, a ból dupy O:

Go down 
+2
Wojas021
Vebre
6 posters
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 16:49

Chodzi o dział mistrzów. Trudno się tam dostać ze względu na to, że często trudno znaleźć przeciwnika, do tego dochodzi to, że walczyć można albo normalnie albo o tytuł. Jest to troszku nabijalnia respektu, może obostrzenie co do obron by dało radę, ale nie wiem czy ma to sens.. lepiej moim zdaniem to rozszerzyć.

Pytanio-propozycja nr. 1) Może zezwolić na walkę w dwóch działach jednocześnie..?

Pytanio-propozycja nr. 2) Może zezwolić na walkę z przeciwnikiem NPC o tytuł, który nie jest jeszcze zajęty?


Nim pojawią się hejty o najazd na konkretne osoby.. na prawdę nie o to mi chodzi, więc proszę o pohamowanie jakichkolwiek słów goryczy.
Temat nie został założony również po to, żeby nie robić personalnej nagonki, nie jest to nikomu potrzebne, a jedynie świadczy o tym.. heh, świadczy o tym o czym świadczy (; już się przekonaliśmy jak umieją się niektórzy zachować.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:01

Cytat :
Pytanio-propozycja nr. 1) Może zezwolić na walkę w dwóch działach jednocześnie..?

To popieram akurat. Zaczełoby się coś dziać w mistrzach, no bo teraz tak niby można tam walczyć o te tytuły, ale jak ktoś go zdobędzie to właściwie nie ma wyzwań, bo praktycznie nie ma wyzwań, każdy woli powalczyć na arenie. Innymi słowy teraz wyglada to tak: Wygraj walkę i miej stały dochód respa.

Cytat :
Pytanio-propozycja nr. 2) Może zezwolić na walkę z przeciwnikiem NPC o tytuł, który nie jest jeszcze zajęty?

Tu jestem przeciwko akurat. Wszystkie tytuły zaraz byłyby obite i resp by się nabijał.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:23

...To raczej powinno pójść do pomysłów (względnie do mnie bezpośrednio, bo to w sumie tylko kosmetyczna zmiana a to ja mam kontrolę nad MA) D:

Wiec dlaczego to wylądowało w skargach? xD
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:24

Umm... no, ten tego. Na temat proszę xD
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:26

ALE TO JEST NA TEMAT! XD
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:27

Vebre napisał:
Pytanio-propozycja nr. 1) Może zezwolić na walkę w dwóch działach jednocześnie..?

Jak dla mnie - ok. Ale maks dwie walki w jednym czasie i tyle. I tyczy się to tylko mistrzostw o dany tytuł. W sensie: 1 walka normalna + 1 walka o mistrzostwa.

Vebre napisał:
Pytanio-propozycja nr. 2) Może zezwolić na walkę z przeciwnikiem NPC o tytuł, który nie jest jeszcze zajęty?

Nie. NPC to obóz walk. Bez sensu jest wbijanie poziomu respa co tydzień za wygraną z NPC.

Wojas021 napisał:
Zaczełoby się coś dziać w mistrzach, no bo teraz tak niby można tam walczyć o te tytuły, ale jak ktoś go zdobędzie to właściwie nie ma wyzwań, bo praktycznie nie ma wyzwań, każdy woli powalczyć na arenie. Innymi słowy teraz wyglada to tak: Wygraj walkę i miej stały dochód respa.

Mnie do tej pory wyzwał tylko Vebre. Nikogo innego chyba nikt nie wyzwał.

Ogólnie, to trzeba by ten temat ruszyć. Sama mam zamiar kogoś wyzwać w walce o tytuł mistrza ognistych pokemonów. I Jamesa o tytuł wodnych. Ale mam zaplanowaną walkę z Berrym, więc to musi poczekać.


Vebre napisał:
Nim pojawią się hejty o najazd na konkretne osoby.. na prawdę nie o to mi chodzi, więc proszę o pohamowanie jakichkolwiek słów goryczy.
Temat nie został założony również po to, żeby nie robić personalnej nagonki, nie jest to nikomu potrzebne, a jedynie świadczy o tym.. heh, świadczy o tym o czym świadczy (; już się przekonaliśmy jak umieją się niektórzy zachować.

A tego już nie rozumiem. Nie odebrałam tego za najazd na kogoś, dopóki tego nie napisałeś .^.

I btw. czemu to jest w skargach, a nie propozycjach?


Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Czw 19 Cze 2014, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:29

Celestia napisał:
Vebre napisał:
Nim pojawią się hejty o najazd na konkretne osoby.. na prawdę nie o to mi chodzi, więc proszę o pohamowanie jakichkolwiek słów goryczy.
Temat nie został założony również po to, żeby nie robić personalnej nagonki, nie jest to nikomu potrzebne, a jedynie świadczy o tym.. heh, świadczy o tym o czym świadczy (; już się przekonaliśmy jak umieją się niektórzy zachować.

A tego już nie rozumiem. Nie odebrałam tego za najazd na kogoś, dopóki tego nie napisałeś .^.

Ostatni temat z expem zamienił się w coś chorego, dlatego to napisałem. Nie mam złych intencji i wolałem napisać tak, niż się naciąć :d
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:30

Vebre napisał:
Celestia napisał:
Vebre napisał:
Nim pojawią się hejty o najazd na konkretne osoby.. na prawdę nie o to mi chodzi, więc proszę o pohamowanie jakichkolwiek słów goryczy.
Temat nie został założony również po to, żeby nie robić personalnej nagonki, nie jest to nikomu potrzebne, a jedynie świadczy o tym.. heh, świadczy o tym o czym świadczy (; już się przekonaliśmy jak umieją się niektórzy zachować.

A tego już nie rozumiem. Nie odebrałam tego za najazd na kogoś, dopóki tego nie napisałeś .^.

Ostatni temat z expem zamienił się w coś chorego, dlatego to napisałem. Nie mam złych intencji i wolałem napisać tak, niż się naciąć :d

No spoko. Ostatni temat był po prostu chory. Nie powiem, przez kogo.
Ale wracając do tematu, z ReBornem możemy się zgodzić na coś takiego, co napisałam w poście wyżej.
I nadal twierdzę, że powinno to być w propozycjach, więc przeniosę. xD
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:41

Dopuszczenie 1 wala na arenie i 1 walka o mistrzostwo. Jak najbardziej za. Sama chcę powalczyć o tytuł , a nikogo nie ma.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:41

Regulamin MA zmieniony. .3.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 17:42

Celestia napisał:

Wojas021 napisał:
Zaczełoby się coś dziać w mistrzach, no bo teraz tak niby można tam walczyć o te tytuły, ale jak ktoś go zdobędzie to właściwie nie ma wyzwań, bo praktycznie nie ma wyzwań, każdy woli powalczyć na arenie. Innymi słowy teraz wyglada to tak: Wygraj walkę i miej stały dochód respa.

[1]Mnie do tej pory wyzwał tylko Vebre. Nikogo innego chyba nikt nie wyzwał.

[2] I Jamesa o tytuł wodnych. Ale mam zaplanowaną walkę z Berrym, więc to musi poczekać.

[1] Właśnie o to mi chodziło tylko jedno wyzwanie :c

[2]To jest nas dwoje :D
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: EmptyCzw 19 Cze 2014, 21:43

Myślę że temat można już zamknąć skoro sprawa się rozwiązała i wszyscy się zgadzamy c:
Więc zamykam <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie skarga, a ból dupy O: Empty
PisanieTemat: Re: Nie skarga, a ból dupy O:   Nie skarga, a ból dupy O: Empty

Powrót do góry Go down
 
Nie skarga, a ból dupy O:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na Vaphela
» Skarga na Zefonita
» Pierwsza skarga od Marcina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: