Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skarga na Zefonita

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
The author of this message was banned from the forum - See the message
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:19

To poproszę o te screeny.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:25

To nie był offtop. W poprzednim poście podważałeś opinię sędziów, więc Zef tylko odpisał ci na TWÓJ post. Jeżeli był tam offtop, to w twoim poście.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:30

Vaphel napisał:
Odpisał robiąc offtop. W ogóle wiesz co to słowo znaczy?

Odpisał TOBIE. Podważyłeś w swoim poście opinię sędziów - co także nie było na temat. Więc czemu winisz kogoś za odpisywanie na twoje posty?
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:31

PRZESTAŃCIE SPAMOWAĆ. Pozwólcie administracji rozstrzygnąć problem. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:34

"Nic dziwnego, że większość ludzi z downem uważa za osoby na swoim poziomie."
"To było chamskie, obraziłem ludzi z Downem" Zrozumiałem, że ludzi z Downem obraziłem, bo tak naprawdę mogą być na jego poziomie. Uważając ludzi cierpiących na tą chorobę za sprawnych intelektualnie nie było to obrazą, a Vaphel uważa takich ludzi za normalnych pod względem psychiczny. Cytując WVaphla "Odpowiadam za to co napisałem, a nie za to jak to odebrał." ^^
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:39

Vaphel napisał:
Na to tylko mam dowody. Ale wszyscy wiedzą, ze Zef docina mi dość często. Jeżeli nie zostanie ukarany taką karą jaką ja zostałem dwa tygodnie temu to po prostu będzie niesprawiedliwe.

Czemu? Zgłosiłeś tą "obrazę", która jest średnio obraźliwa...chcesz go karać za to że TY sobie to zinterpretowałeś jak chciałeś? .-.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:40

Vaphel, ale ja z natury jestem złośliwy. Tak naprawdę bardzo cię lubię. Nie chcesz wiedzieć jak potrafię do mojego ukochanego MG się zwracać na GG a nie robi z tego powodu gównoburzy tylko jest śmiech <3 Nie miałem na celu obrażania ciebie.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:41

Pierwsza sprawa, offtop. Vaphel, sam wywołałeś dyskusję poza tematem. Zefonit odniósł się tylko do Twojej wypowiedzi, dobrze pamiętam ten post. Także to oskarżenie - odrzucam.

Co do obrażania. Szczerze mówiąc, JA nie zauważyłam tam nic, co mogłoby Cię obrazić. Jeżeli jednak nadal uważasz, że było to złe zachowanie w stosunku do Ciebie - sprawę tę rozwiąże jeszcze Szkot. C:

I twierdzisz, że na to tylko masz dowody, a wszyscy wiedzą, że Zef Ci docina często. Otóż nie, ja nie wiem. Szkot też nie, a nie zamierzam robić ankiety na ten temat.

Pozostawiam sprawę otwartą dla Szkota.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 21:47

Nie podważyłem, żadnego z uzyskanych przez ciebie dyplomów.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita EmptySro 20 Sie 2014, 22:31

1. OffTop: Sam najpierw wypowiedziałeś się w sposob negatywny, offtopując w temacie. Zefonit tylko odbił piłeczkę.
2. Nie zauważyłam, by Zefonit zachowywał się w stosunku do Ciebie bardziej uszczypliwie niż innych użytkowników.

Szczerze mówiąc, mało obchodzą nas i userów twoje dyplomy. To nie jest forum medyczne, gdzie możesz się pochwalić osiągnięciami z tego zakresu. Skoro uważasz, że ktoś może się "śmiać" z takiej czy innej sprawy dotyczącej twojego życia osobistego ZOSTAW TO ZA DRZWIAMI FORUM.

Dziękuję, dobranoc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na Zefonita Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Zefonita   Skarga na Zefonita Empty

Powrót do góry Go down
 
Skarga na Zefonita
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwsza skarga od Marcina
» Box Zefonita
» Bank Zefonita
» Nie skarga, a ból dupy O:
» Skarga na Vaphela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: