Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasy Postaci

Go down 
+2
Wojas021
Szkot
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Podział na profesje?
Tak
Klasy Postaci - Page 2 Vote_lcap58%Klasy Postaci - Page 2 Vote_rcap
 58% [ 7 ]
Nie
Klasy Postaci - Page 2 Vote_lcap42%Klasy Postaci - Page 2 Vote_rcap
 42% [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 12
 

AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Klasy Postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasy Postaci   Klasy Postaci - Page 2 EmptyPią 11 Lip 2014, 09:24

ReBorn napisał:
Minusy nie powinny być do wyboru :x bo np. koordynator wybierze sobie brak shiny pokemonów zamiast ćwiczenia kombinacji i koniec końców - minusów nie będzie miał. Tylko plusy powinniśmy móc wybrać D:
Przede wszystkim, wybieranie sobie -plusów i minusów jeszcze nigdzie nie zostało zatwierdzone. Ale to fakt, minusów na pewno nie będzie można sobie wybierać.

Vebre napisał:
Zacznę od pytania. Ile jest do wyboru plusów i minusów? Po 1 ? 1 i 2, 2 i 5? Nie doczytałem prawdopodobnie, albo nie zostało wspomniane, bardziej prawdopodobna jest pierwsza wersja, ale jest późno, proszę o usprawiedliwienie x.x.
Na razie? Nic. Ale jeżeli będzie opcja z wyborem, zamknie się to w 2 plusach. Maks trzech, ale w to wątpię. Zapewne skończy się na tym, że będziecie wybierać z 4 opcji 2.

Vebre napisał:
Cytat :
Za walki na forumowej Arenie Pokazowej otrzymują więcej respektu:
Za wygraną walkę: 4ptk, za przegraną tracą 3ptk.
Chciałem zapytać czy to na pewno tak..? 3 punkty straty to żaden plus. Raczej jako kare bym to rozpatrywał.
To jest zarówno plus, jak i minus. Koordynator dostaje więcej respektu, ale i go więcej traci w razie przegranej.

Vebre napisał:
Exp za walki pokazowe.. to jest fajne, ale czy tylko fabularnie? Czy mowa jest również o arenie pokazowej na stadionie? Jeśli tak, to super!
Na fabule tylko. Trenerzy też mają exp tylko na fabule większy.

Vebre napisał:
Myślałem też o czymś w rodzaju poffin/poké-block makera, którego mogliby używać koordynatorzy. To znaczy, można byłoby kupić (ew. kupić od hodowcy, jeśli coś podobnego do ogródka weszłoby w życie) jagody i odpowiednio połączyć, co dawałoby boost do pokazów. Luźna, ledwo naszkicowana sugestia, żaden tam pomysł obv.
Jestem na nie z tego względu, iż będzie to po prostu kłopotliwe.

ReBorn napisał:
Co do kasy w gymach - cóż...8 000 na region...ok. Ale...ile ten region będziesz robił? Ja idę dość szybko a mija 4 miesiąc i kończę pierwszy region (nie wiem czy wygram ostatni gym za 1 podejściem) więc masz 8 000 na 4 miesiące. 2 000 na miesiąc. I to jeśli masz tempo takie jak ja. Co jest raczej rzadkie. Czy to rzeczywiście tak długo? Podejrzewam że w grze można by rozegrać 3-4 pokazy w ciągu 4-5 miesięcy i to by wyszło podobnie. Ale to tylko pomysł, który można swobodnie torpedować ;)
Myślę, że Vebre chodziło raczej o jeden gym. Bo w całym regionie masz do zdobycia 44.000$ Więc mi nie pierdol, że to mało, jak na 4 miesiące gry James. Fabularnie w tym czasie zdążyłabym mieć, uwaga, jeden pokaz koordynatorski. Nawet z tempem Twojej gry, miałbyś jeden i powoli przygotowywał się do drugiego.

Na razie to na tyle. Jak mi się coś przypomni to jeszcze napiszę.


A, ogólnie pomysł z wyborem kilku cech jest spoko.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Klasy Postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasy Postaci   Klasy Postaci - Page 2 EmptyPią 11 Lip 2014, 10:53

Cytat :
Na razie? Nic. Ale jeżeli będzie opcja z wyborem, zamknie się to w 2 plusach. Maks trzech, ale w to wątpię. Zapewne skończy się na tym, że będziecie wybierać z 4 opcji 2.

3 Plusy lepiej zbalansowałoby minusy. 2 Plusy na 3/4 obowiązkowe minusy to jest nic właściwie. Te Plusy musiałyby być cholernie mocne.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Klasy Postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasy Postaci   Klasy Postaci - Page 2 EmptyPią 11 Lip 2014, 10:58

Wojas021 napisał:
Cytat :
Na razie? Nic. Ale jeżeli będzie opcja z wyborem, zamknie się to w 2 plusach. Maks trzech, ale w to wątpię. Zapewne skończy się na tym, że będziecie wybierać z 4 opcji 2.

3 Plusy lepiej zbalansowałoby minusy. 2 Plusy na 3/4 obowiązkowe minusy to jest nic właściwie. Te Plusy musiałyby być cholernie mocne.

Dlatego właśnie nie będzie opcji wybierania sobie plusów. I nie mówię za siebie. To są słowa Szkota.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Klasy Postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasy Postaci   Klasy Postaci - Page 2 EmptyPią 11 Lip 2014, 11:18

Wybór plusów sprawiłby że postacie mogłyby się choć trochę różnić, zamiast być identyczne D:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasy Postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasy Postaci   Klasy Postaci - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasy Postaci
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Karta Postaci Rei
» Vebre - Karta Postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: