Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test Vaphel

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Test Vaphel Empty
PisanieTemat: Test Vaphel   Test Vaphel EmptyNie 10 Sie 2014, 18:43

Jak mniemam, rozumiesz na czym polega test na Mistrza Gry. W zależności od tego, jak będzie Ci szło może on zająć od strony do nawet trzech. Twoim zadaniem jest poprowadzenie gry w najróżniejszych jej aspektach. Twoje umiejętności będą oceniane przez całą Administrację, czyli mnie, Szkota i Vebre.
Powodzenia!


Cytat :
Poprowadź przygodę:
Główna bohaterka: Mayleen, lat 25
Pokemon: Haunter ♂
Krótka historia: Mayleen urodziła się w małej wiosce, na północy królestwa. Od zawsze wiedziała kim jest i dlaczego nikomu nie może zdradzić swojej natury. Bycie wiedźmą nigdy nie było dla niej łatwe, ale gdy tylko się usamodzielniła wyruszyła w podróż, wraz ze swoim przyjacielem - Hunterem. Obecnie poszukuje magicznych kamieni, których ma już pięć. Poza tym, wpadła na trop Gildii Magów, do której chce dołączyć, by szerzyć zło na świecie.
Cel: Odnaleźć Gildię Magów, dołączyć do niej i zgładzić obecnego króla. Ponad to, chce skompletować wszystkie z dwudziestu magicznych kamieni.

Test Vaphel Tumblr_m9do4r22tH1rujapqo1_500


Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Nie 10 Sie 2014, 21:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Test Vaphel Empty
PisanieTemat: Re: Test Vaphel   Test Vaphel EmptyNie 10 Sie 2014, 21:40

Obudziłam się czując odrętwienie na całym ciele. Nie było w tym nic dziwnego, skoro spałam na drzewie, prawda? Nie przejmując się tym, odwiązałam sobie nogi i spojrzałam na mojego małego towarzysza.
- Haunter! Działo się coś niezwykłego w nocy? - Zapytałam pokemona po czym zaczęłam schodzić z drzewa. Ziewnęłam przy tym cicho, starając się rozbudzić. Gdy już znalazłam się na ziemi odetchnęłam z ulgą. Może i byłam wiedźmą, której nic nie straszne, jednak... nie przepadałam za wysokościami. Spojrzałam na niebo i uśmiechnęłam się do siebie. Kolejny poranek nastał, a miasto do którego zmierzałam było już blisko. Zapowiadała się naprawdę piękna pogoda, więc nie miałam czym się martwić.
Co prawda, zawsze wolałam noc. Tą porą łatwiej było się ukryć, łatwiej było podróżować takiej osobie, jak ja. Jednak, kiedy poszukiwało się czegoś, trzeba było zmienić przyzwyczajenia. Poza tym, spanie w biały dzień mogło być niebezpieczne. Gdyby straże z jakiegoś zniszczonego przeze mnie miasteczka ujrzały śpiącą wiedźmę, która ich wszystkich skrzywdziła... Ach, nawet nie chciałam o tym myśleć!
- To, co? Idziemy, no nie? - Zaśmiałam się do Hauntera i ruszyłam przed siebie. Cały czas miałam się na baczności. Starałam się wyciszyć swoją energię, by móc usłyszeć nadchodzących żołnierzy z daleka. Nadal jednak obserwowałam okolicę, mając nadzieję, że nikogo za mną nie przywiało. Nie chciałam szwendać się po mieście z niepotrzebnym ogonem, który w dodatku może mi zagrozić.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Test Vaphel Empty
PisanieTemat: Re: Test Vaphel   Test Vaphel EmptyWto 19 Sie 2014, 11:04

Westchnęłam cicho zastanawiając się, co by tu przekąsić. Problem był dosyć spory, gdyż wszędzie czyhało na mnie niebezpieczeństwo. Pokazanie się w tawernie nie było raczej najlepszym pomysłem, choć w tej wiosce pewnie jeszcze o mnie nie słyszeli. Rozpalanie ogniska byłoby głupie, bo przecież w ten sposób łatwiej im będzie zwrócić na mnie uwagę.
Po chwili zastanowienia spojrzałam na mojego towarzysza i uśmiechnęłam się lekko. Cóż, to nie czas na stanie w miejscu i nic nie robienie. Ruszyłam do miasta licząc na to, że nikt na mnie nie zwróci uwagi. W ostateczności miałam przecież magię, którą mogłam się bronić. Szukałam jakiejś tawerny, bądź innego miejsca, gdzie mogłabym zjeść.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





Test Vaphel Empty
PisanieTemat: Re: Test Vaphel   Test Vaphel Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Vaphel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test Pinokio
» #064 Santalune Gym | Vaphel
» Shiny vs Vaphel
» Test Nov'y
» Test MG Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: