Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #082 Snowbelle Gym | Vebre

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyPon 01 Wrz 2014, 21:40

Dotarłeś do zaśnieżonego Snowbelle. Pogoda nie dopisywała - ale wiedziałeś że to nie wakacje. 7 Odznak już masz. Pora na 8. Słyszałeś o Wulfricu i wiedziałeś czego się spodziewać. Ale co będzie dalej? Tego się dowiesz niedługo.

Wszedłeś do sali i po drugiej stronie zobaczyłeś pokaźnego faceta. Obok niego lewitował wielki płatek śniegu - Cryogonal.

- A więc - kolejny. Miło mi cię poznać, chłopcze. Zobaczmy czy przełamiesz lód Snowbelle. Cryogonal, zacznij.

Powiedział a pokemon przefrunął nad pole walki.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyWto 02 Wrz 2014, 11:25

-Witaj Wulfrick! Jestem Finn. Sporo o tobie słyszałem, już nie mogę doczekać się naszego starcia! Twoja odznaka będzie moją ósmą, to tylko kwestia czasu. Zaczynajmy! - skinąłem głową i zająłem pozycję przy polu walki.

Chwyciłem za kulę z trapinchem i wypuściłem go.
-Na początek pójdzie ten pan! Trapinch, do boju! Kochany mój, bądźmy szybcy i bezlitośni. Zacznijmy z grubej rury, Trapinch wykonaj Rock Slide i spowoduj, że rywal nie będzie Cię widział, na wyprowadzenie konkretnego kontrataku zostanie nam jednak mało czasu. Mamy wiele superefektywnych fizycznych ciosów, a atak jest twoją niebywale mocną stroną, Cryogonal jest jednak równie zabójczy dla Ciebie, jak ty dla niego, to będzie ciężka walka. Zza kamiennej zasłony szybko wbij się w niego ze swoim Superpower i zdewastuj tym ruchem jego wszelkie nadzieje na powstanie. Zaatakuj go Rock Smash i odsuń się. Użyj Sand Tomb, by pokryć arenę piaskiem i schować się przed przeciwnikiem. Rywal nie jest szybki, jest jednak wytrzymały, uważaj na to. Pokaż swoją energię, przygotuj Feint i wbij się w rywala ignorując jego całą obronę, a następnie wykonaj z bliska kolejne SuperPower! Spadnij na ziemię i spod rywala zaskocz go lawiną kamieni z Rock Slide! Superefektywne ataki będą działały dobrze, spróbujmy jednak czegoś nowego. Użyj Sand-Attack i zmniejsz celność rywala, a następnie znowu zasyp go kamieniami z Rock Slide, zobaczmy jak sobie z tym poradzą, zakończ ruchem Superpower!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyWto 02 Wrz 2014, 19:46

Trapinch miał niewielką przewagę, która jednak zmalała kiedy jeden z lodowych ataków zamroził mrówkę. Walka wydawała się wyrównana i ciężko było stwierdzić w tym momencie kto wygra. Superpower na końcu rundy zyskał jednak twojemu stworkowi przewagę - zapłacił jednak za to, obniżonymi statami.


Trapinch 42% | Atak 80% | Obrona 80%
Cryogonal 33%
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyWto 02 Wrz 2014, 21:10

-Trapinch! Świetna robota, oby tak dalej! Teraz Rock Slide'm zasłoń mu pole widzenia i wpadnij w niego ze swoim Bite! Chwyć Cryogonala i rzuć nim w ziemię, skocz za nim i wykonaj Rock Smash używając również mocy opadania do wykonania mocniejszego ciosu. Zbierz energię i nie pozwól Cryogonalowi odbić się od ziemi i wrócić w przestrzeń. Na lodzie będzie bezsilny, zaatakuj go Rock Slide, by przygnieść go do ziemi jeszcze bardziej i oślep go swoim Sand-Attack! Ze zmniejszoną celnośćią będzie jeszcze mniej efektywny. Nie możemy wykonać wielu Superpower, jednak zaatakuj tym ruchem i zdewastuj zdrowie rywala, po czym wykonaj kolejne Rock Smash! może uda się nam obniżyć obronę przeciwnika. Wykonaj kolejne Rock Slide, którym przygotuj sobie grunt pod Grand Finalé, suń pod piaskiem, który przywołałeś Sand Tomb'em, a następnie wyskocz i z zaskoczenia wpadnij w Cryogonala z silnym Superpower i wyniszcz go ostatnim Rock Smash!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyWto 02 Wrz 2014, 21:19

Przewaga Trapincha zmalała - głównie przez obniżony atak. W dodatku obniżona obrona pozwoliła Cryogonal'owi nadrobić to co się działo. Na koniec ostatnie ataki wymieniły się - nokautując oba pokemony. Lider wypuścił Abomasnow'a.

Trapinch + 0.4lvl
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 11:21

-Świetna robota Trapinch! Teraz powrót, zasłużyłeś na odpoczynek. - zawróćiłem mrówkę do pokeballa. Poradził sobie dobrze, chociaż mógł poradzić sobie lepiej, no cóż. Czas na kolejną rundę!

-Charmeleon, na arenę! - wypuściłem swojego ognistego jaszczura. -Zacznijmy z grubej rury, podpal powolnemu Abomasnowowi tyłek, a następnie użyj Smokescreen, by schować się przed jego uderzeniem. Musimy finezyjnie wyskoczyć zza zasłony dymnej, przygotuj swój Fire Fang i zeskocz na cztery łapy, odepchnij się i suń po lodzie na swoich ostrych pazurach. Wykonaj Aerial Ace, by przyspieszyć i z pewnością trafić w przeciwnika! Doleć do Abomasnow i uderz go swoim Fire Fang, po którym wykonaj bliski Fire Blast! Ognisty znak nasyć mocą Ember, dzięki któremu dodatkowo odepchnij się od lodowo-trawiastego giganta. Wykonaj Fire Pledge, którym zajmij abomasnowa i kup sobie trochę czasu. Trzeba zakończyć to w wielkim stylu! Wyskocz w powietrze i wykonaj obrót dookoła własnej osi otaczając się żarową mgiełką z Ember, następnie przejdź do wykonywania Dragon Rush, z którym rusz prosto na rywala! Nim uderzysz abomasnowa dołóż do tego wszystkiego Fire Fang i wbij się z tym super atakiem w pokemona przeciwnika! Takiej mieszance na pewno nie sprosta!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 15:10

Burza śnieżna rozpętała się na polu, kiedy tylko Abomasnow się na nim pojawił. Rip miał problemy z widocznością i mimo że większość ataków rywala nie była zbyt efektywna, to jednak Charmeleon miał większe problemy. Zamieć raniła i zasłaniała widok - w dodatku kolorystyka rywala sprawiała iż ten zlewał się z tłem, dzięki zamieci i to też utrudniało celowanie. Koniec końców warunki pogodowe przesądziły o wyniku tej walki, choć przeciwnik też nie trzymał się najlepiej.


Charmeleon FNT + 0.6lvl
Abomasnow 8% | Burned
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 15:46

-Rip..?! Nie! - wrzasnąłem. Hail zniszczyło moje szanse na wygraną.. przynajmniej w teorii. Ale zaraz.. czy przypadkiem nie będzie to dla mnie plusem? Abomasnow jest podpalony, a Froslass wraz ze swoją umiejętnością.. oj tak!

-Niczym się nie martw Charmeleon! Ona Cię porządnie pomści! - wykrzyknąłem zawracając pokemona do pokeballa.

-Kerrigan, wykorzystajmy tę gradową aurę! Użyj swojego robaczego Hidden Power, a następnie wyślij Abomasnow'owi swoje Shadow Ball! Ukryj się w zamieci, unikając ataków wroga.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 16:14

Nie ma o czym zbytnio pisać, burza śnieżna pomogła Frosslas uniknąć ataku Abo, po którym poparzenie zrobiło swoje.

- No proszę, ciekawy dobór pokemonów, chłopcze.

Powiedzał Wulfric, wypuszczając Avalluga.

Frosslas + 1.1lvl +10% Sp attack limit
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 16:30

-Dzięki Wulfric! Nie znasz jeszcze mojego ostatniego pokemona, on jest dopiero strzałem w dziesiątkę! - krzyknąłem z uśmiechem.

-Świetnie kochana! Powodzenia w dalszej walce Kerrigan, damy sobie radę!

Popatrzyłem na pokemona przeciwnika. Cóż.. był silny i straszny, ale był też ciężki, a-mobilny i bardzo powolny.. może warto wykorzystać prędkość i spryt mojej małej Froslass?

-Kerrigan, bądź sprytna i szybka! Każdy atak Avalugga może być tym jedynym, zabójczym. Rywal jest niebotycznie silny, jednak jego mobilność i prędkość pozostawiają wiele do życzenia. Zacznij od podlecenia przed jego mordę i użycia Confuse Ray, zaraz potem zniknij w burzy śnieżnej. Niech konfuzja go wyłączy z rozgrywek, dołóż jednak do tego Attract, którym przypieczętuj swoją wyższość w tym starciu. Przemieść się za plecy rywala i uderz w nie Water Pulse, po którym szybko wykonaj Double Team, by jeszcze bardziej rozmyć się w zamieci. Podleć do boku przeciwnika i piśnij tak, żeby rywal przestraszył się i myślał, że znalazł swój cel, nic bardziej mylnego! Niech twoje Astonish będzie jedynie preludium do zagłady Avalugga. Użyj Double Team, które będzie celem dla twojego przeciwnika, ty zaś lataj wokół niego i rzucaj kolejne kule Water Pulse, nie pozwól mu się trafić, jeśli dobrze to rozegramy, wyjdziemy z tej walki zwycięsko! Uważaj na każdy ruch rywala, bądź szybka i przebiegła, atakuj kolejnymi Water Pulse, damy radę Froslass! A Confuse Ray i Attract tylko nam w tym pomogą!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 16:50

Przed ostatnia walką rozpoczęła się. Froslass udało się wprowadzić rywala w stan konfuzji, który udaremnił mu kilka ataków. Froslass dzięki zwiększonej przez abillity unikliwości dawała sobie radę, kontrując część ataków rywala. Mimo przewagi siły, Avallug nie miał aż tak dużej przewagi jak mogłoby się wydawać. Niestety wciąż to on był na prowadzeniu. Mimo wszystko - z problemami, bo z problemami - AVallug wygrał to starcie. Choć konfuzja kosztowała go dużo życia...

Avallug 16%
Froslass FNT +0.8lvl

- No chłopcze, jestem ciekaw twojego ostatniego wyboru.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 20:15

-Kerrigan! Powrót, świetnie się spisałaś, na pewno ta walka nie pójdzie na marne. - zawróciłem ją do pokeballa. Pierwsze starcie w tej sali było ogromnym zaskoczeniem, nie spodziewałem się, że moje pokemony poradzą sobie aż tak dobrze, jednak została moja ostatnia nadziejka. Płomień nadziei związany z jej zwycięstwem tlił się słabym światłem, wiedziałem, że nie wygram, mogłem jednak przejrzeć plany rywala, a to był jakiś punkt zaczepny!

-Budew, na scenę! - pojawiła się moja ostatnia kruszyna. -Kochana, użyj Sunny Day, a następnie Attract! Potem sparaliżuj Avalugga swoim Stun spore i wyskocz w powietrze. Zacznij obracać się dookoła własnej osi i zbieraj przy sobie Water Sport, dołóż Dazzling Gleam i oślep przeciwnika! Szybko wyląduj na rywalu i z bliska wystrzel w niego Hidden Power, po którym wyskocz i użyj Extrasensory! Zakończ serią Sludge Bomb'ów!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 20:20

Sprytne posunięcie ze zmianą pogody, bo zdecydowanie nie było to w smak rywalowi. Mimo że Avallug nie miał dużo życia, to zdołał nieco zranić Budew - choć paraliż mu to pod koniec uniemożliwił.

Budew 81% +0.5lvl

- No...czas na ostatnią rundę, chłopcze. Idzie ci wspaniale, ale to już chyba koniec.

Powiedział i wypuścił Mamoswine.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 20:49

-Oj tak, to już chyba koniec. Jesteś bardzo mocnym trenerem Wulfric!

-Budew, to jest ostatnia runda, cała piecza spoczywa na tobie, jednak nie martw się! Spisałaś się już i tak niesamowicie, bardzo Ci dziękuję za tę walkę.
Użyj Attract i oczaruj rywala, następnie wykonaj Shadow Ball, którym zaślep przeciwnika! Przejdź do szybkeigo Bullet Seed i ostrzeliwuj rywala nasionami tak długo, jak tylko dasz radę. Wyskocz w powietrze i rzuć się na niego. Wskocz na mamoswine'a i użyj Mega Drain ssąc jego energię i lecząc się jak tylko możesz. Wykonaj Growth utrzymując swoje Mega Drain, następnie wykonaj ABsorb i dołóż kolejne Growth by zwiększyć statystyki i wyssać więcej mocy, następnie znowu zaatakuj Mega Drain! Odskocz od rywala i ostrzeliwuj go Energy Ballami. Przygotuj się do Extrasensory, którym odrzuć rywala daleko i wyssij z niego kolejną porcję energii ruchem Mega Drain. Użyj Stun Spore, po którym mrugnij do rywala oczkiem i jeszcze raz wykonaj serię Mega Drainów! Dobrze mała, świetnie dajesz radę!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 03 Wrz 2014, 21:23

Walka zapowiadała się ciekawie. Niestety nie była taka. Budew była naprawdę bardzo w złej sytuacji. Absorb ratował ją, Mega Drain jeszcze bardziej...jednak koniec końców, to Mamoswine świętował zwycięstwo.

Budew +1.3lvl

- Wróć tu jeszcze Finn. Jesteś świetnym trenerem i rzeczywiście sprawiłeś mi problemy. Jestem pewien że następnym razem nie pójdzie mi tak dobrze.

Powiedział Wulfric, kładąc ci rękę na ramieniu i uśmiechając się. Fajny koleś. Zdecydowanie fajny.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyPon 08 Wrz 2014, 19:38

Wszedłem do sali ponownie.
-Witaj Wulfric! Przyszedłem prosić o rewanż. Zgodzisz się? Chyba nie masz wyjścia! Wyzywam Cię do bitwy! - krzyknąłem ustawiając się na miejsce dla wyzywającego.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyWto 09 Wrz 2014, 18:44

Wulfric pojawił się, razem z Mamoswine'em. Widocznie akurat ćwiczyli.

- Bardzo chętnie, Finn. Pokaż czego się w między czasie nauczyłeś. Mamoswine, zaczniesz.

Powiedział i pogładził pokemona, który wszedł na pole walki.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 10 Wrz 2014, 10:12

-Cześć Mamoswine! Chyba ktoś jeszcze chciałby się z tobą spotkać. Leć kwiatuszku!

Użyj Attract i oczaruj rywala, następnie wykonaj Shadow Ball, którym zaślep przeciwnika! Przejdź do szybkeigo Bullet Seed i ostrzeliwuj rywala nasionami tak długo, jak tylko dasz radę. Wyskocz w powietrze i rzuć się na niego. Wskocz na mamoswine'a i użyj Mega Drain ssąc jego energię i lecząc się jak tylko możesz. Wykonaj Growth utrzymując swoje Mega Drain, następnie wykonaj ABsorb i dołóż kolejne Growth by zwiększyć statystyki i wyssać więcej mocy, następnie znowu zaatakuj Mega Drain! Odskocz od rywala i ostrzeliwuj go Energy Ballami. Przygotuj się do Extrasensory, którym odrzuć rywala daleko i wyssij z niego kolejną porcję energii ruchem Mega Drain. Użyj Stun Spore, po którym mrugnij do rywala oczkiem i jeszcze raz wykonaj serię Mega Drainów! Mamoswine nie będzie wiedział co się dzieje, wykonaj Energy Ball z dużej odległości i wystrzel w niego jak z karabinu swoje groźne Bullet Seed! Następnie wyskocz w powietrze i zacznij obracać się dookoła własnej osi, użyj Water Sport by okryć się wodną mgiełką, rzuć to wszystko swoim Extrasensory w Mamoswine'a, niech ten improwizowany wodny atak da mu do myślenia! Zakończ kolejną już serią Mega Drainów, których użyj do posilenia się energią wroga!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 10 Wrz 2014, 10:26

Efekt tego starcia był podobny do ostatniego. Ataki Budew okazywały się naprawdę skuteczne, ale mimo wszystko Mamoswine poradził sobie z pokonaniem twojego chwasta. Mimo wszystko poszło jej i tak lepiej niż ostatnio.

Budew FNT +1.1lvl
Mamoswine 42%
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 10 Wrz 2014, 10:44

-Cudownie mała! Powrót. - zawróciłem maliznę do pokeballa i wypuściłem Froslass.

-Froslass, zacznijmy od super efektywnego Water Pulse, po którym oczaruj rywala ruchem Attract! Wyleć w powietrze i rozmyj się korzystając z pomocy Double Team, a następnie okrążaj przeciwnika ostrzeliwując go swoimi Water Pulse'ami. Rywal nie będzie wielki zagrożeniem, jeżeli będzie bił sam siebie, użyj więc Confuse Ray i kontynuuj ostrzał ruchem Water Pulse! Froslass, bądź bezwzględna i zabójcza, nie pozwól mu na to, żeby coś wykombinował. Atakuj jak szalona, nie wahaj się przed użyciem.. Psychic! Złap Mamoswine'a i wbij go w lód, a następnie przytwierdź do podłoża Ice Beam'em, rzuć w niego kilkoma kulami Water Pulse dla wzmocnienia efektu i zakończ Shadow Ball'em!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySro 10 Wrz 2014, 12:35

Froslass skupiła się na jednym ataku, co nie było złym pomysłem. Jednak stała się przez to przewidywalna dla swojego przeciwnika. Nie przeszkodziło jej to mimo wszystko w wygranej, kiedy Mamoswine padł wreszcie nieprzytomny.

Froslass 61% | Unikliwość 110% +0.95lvl +10% Sp Attack limit
Mamoswine FNT

- Hmmm...Froslass...a więc Abomasnow poczeka. Cryogonal, twoja kolej!

Powiedział Wulfric, wypuszczając drugiego pokemona.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyCzw 18 Wrz 2014, 14:01

-Dzięki za walkę Froslass. Powrót. - zawróciłem dusznicę do pokeballa i wypuściłem na jej miejsce trapincha.

-Trapinch, na arenę! Pamiętasz kolegę? Oj tak, zniszcz go! Trapinch, do boju! Kochany mój, bądźmy szybcy i bezlitośni. Zacznijmy z grubej rury, Trapinch wykonaj Rock Slide i spowoduj, że rywal nie będzie Cię widział, na wyprowadzenie konkretnego kontrataku zostanie nam jednak mało czasu. Poprzeszkadzajmy rywalowi, użyj Sunny Day, to pomoże Charmeleonowi w kolejnych starciach, a następnie Rock Slide! Mamy wiele superefektywnych fizycznych ciosów, a atak jest twoją niebywale mocną stroną, Cryogonal jest jednak równie zabójczy dla Ciebie, jak ty dla niego, to będzie ciężka walka. Zza kamiennej zasłony szybko wbij się w niego ze swoim Superpower i zdewastuj tym ruchem jego wszelkie nadzieje na powstanie. Zaatakuj go Rock Smash i odsuń się. Użyj Sand Tomb, by pokryć arenę piaskiem i schować się przed przeciwnikiem. Rywal nie jest szybki, jest jednak wytrzymały, uważaj na to. Pokaż swoją energię, przygotuj Feint i wbij się w rywala ignorując jego całą obronę, a następnie wykonaj z bliska kolejne SuperPower! Spadnij na ziemię i spod rywala zaskocz go lawiną kamieni z Rock Slide! Superefektywne ataki będą działały dobrze, spróbujmy jednak czegoś nowego. Użyj Sand-Attack i zmniejsz celność rywala, a następnie znowu zasyp go kamieniami z Rock Slide, zobaczmy jak sobie z tym poradzą, zakończ ruchem Superpower!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptySob 20 Wrz 2014, 00:43

Walka szła świetnie, Trapinch nie był może zbyt szybki - ale zdecydowanie nadrabiał w innych aspektach walki. Każde użycie Superpower - mimo że efektywne, dawało coraz gorsze efekty. W dodatku obrona Trapincha też nie była tak dobra jak wcześniej. Mimo wszystko mrówce udało się wygrać to starcie.

Trapinch 15% +0.6lvl
Cryogonal FNT

Wulfric zaśmiał się głośno.
- Świetnie ci idzie chłopcze. Powodzenia dalej.
Powiedział, wypuszczając Abomasnowa.

Hail started.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyPią 03 Paź 2014, 13:01

-Dzięki za walkę Trapinch, powrót. - zawróciłem pokemona do jego pokeballa i wypuściłem Froslass.

-Kerrigan, przywitaj się z kolegą! Wykonaj w tym celu Attract, a następnie ostrzał z robaczego Hidden Power! Zaatakuj go swoim Confuse Ray i zacznij bawić się jego osobą ruchem Psychic. Rzucaj ataki Abomasnowa z powrotem na rywala, nie pozwól mu się trafić, użyj Hail jak płaszcza! Zaatakuj Omnious Wind nie tylko po to, żeby zadać obrażenia, ale i po to, żeby zwiększyć swoje statystyki. Następnie kontynuuj ostrzał Hidden Power, w krytycznym momencie użyj Destiny Bond by pociągnąć Abomasnowa do grobu za sobą. Trzymaj się mała!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre EmptyPon 06 Paź 2014, 19:33

Cóz, polecenia dla Froslass nie byłyby zbyt wyszukane, ale przez jakiś czas dawały efekty. Confuse Ray podziałał, choć nie na długo. Hidden Power pozwalało jej nadrabiać straty a jej Abillity pozwalało kontrolować to co robił przeciwnik. Jednak wciąż to pokemon lidera był w przewadze i nie wróżyło ci to najlepiej, szczególnie że Froslass miała jeszcze jeden problem - Abomasnow trafił Leech Seed'em...

Froslass 38% | Leech Seed
Abomasnow 43%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#082 Snowbelle Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #082 Snowbelle Gym | Vebre   #082 Snowbelle Gym | Vebre Empty

Powrót do góry Go down
 
#082 Snowbelle Gym | Vebre
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» #057 ReBorn | Snowbelle Gym
» Box Vebre
» #018 Cyllage Gym | Vebre
» #061 Anistar Gym | Vebre
» Szkot vs Vebre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: