Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #096 Celestia || Saffron Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 23 Gru 2014, 21:14

Po ostatniej przegranej walce z liderką Sabriną poważnie wzięłaś się za trening! Teraz wszystko postawiłaś na jedną kartę, wygrasz... albo spalisz się ze wstydu i nigdy więcej tu nie wrócisz. Już dobrze znałaś tą salę, panował tu półmrok a na drugim jej końcu czekała na Ciebie Sabrina, chyba trochę zaskoczona!
#096 Celestia || Saffron Gym 250px-Saffron_Gym_Battlefield
#096 Celestia || Saffron Gym VSSabrina- No, no... Kogo ja tu widzę? Celestia, nie mylę się? Czuję iż tym razem przybyłaś do mnie z znacznie silniejszymi Pokemonami. Mam nadzieję, że przyłożyłaś się należycie do treningów, bo tak samo jak poprzednim razem, nie będzie łatwo! Abra rozpoczynasz walkę!
#096 Celestia || Saffron Gym 63
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyCzw 22 Sty 2015, 15:16

Weszłam na salę czując, jak zaczyna boleć mnie brzuch. Zdecydowanie za bardzo się tym wszystkim stresowałam, ale z drugiej strony... Ostatnim razem przegrałam z Sabriną, więc miałam prawo być zdenerwowana!
- Zrobiłam wszystko, co było w mojej mocy. - Powiedziałam tuż po przywitaniu z liderką i uśmiechnęłam się szeroko. Na widok Abry odetchnęłam głęboko i wypuściłam Togetica.
- No dobrze, Sonny. Zaczynamy! Wznieś się w powietrze i nim przeciwnik zdoła się teleportować użyj Yawn! Miejmy nadzieję, że go to uśpi! Jeżeli to się uda, od razu użyj Dream Eater, żeby zabrać mu jak najwięcej energii póki będzie spał! Potem, nie przejmując się niczym zbytnio zaatakuj go z całej siły swoim Mega Kick! Jeżeli się nie obudzi, możesz uderzyć w niego tym razem Zen Headbutt, jeżeli jednak będzie już obudzony staraj się trzymac od niego z daleka i zaatakuj swoim Fairy Wind! Potem zaatakuj jeszcze raz przy okazji Magical Leaf! Na zakończenie użyj jeszcze Flamethrower! Wiem, że dasz sobie radę!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 27 Sty 2015, 18:12

Po raz drugi stawiłaś czoło Sabrinie, jednak tym razem byłaś znacznie lepiej przygotowana do tej walki! Tak więc wybrałaś do pierwszej walki Sonnyego, który rozpoczął atak od Yawn, który niestety się nie powiódł! Abra zwinnie użył teleport pojawiając się za twoim Sonnym i uderzając go Knock Off! Twój Pokemon upadł na arenę, jednak szybko podniósł sie i odwdzięczył się Abrze Mega Kickiem, choć nie był to najbardziej efektywny ruch. Następnym ruchem twojego podopiecznego było Fairy Wind, które trafiło w Pokemona Sabriny, jednak ten szybko odwdzięczył się Shadow Ball! Twój Togetic został odrzucony prawie pod twoje nogi, jednak udało mu się wyrównać lot i zaatakować Magical Leaf, na który Abra odpowiedział superefektywnym Thuner Punch!
64%#096 Celestia || Saffron Gym 176 #096 Celestia || Saffron Gym 63 62%
Status:
Sonny: -
Abra: -
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyPią 30 Sty 2015, 03:47

Tak jest! Oto mi chodziło. Tym razem nie było tak źle i dzięki temu, jak radził sobie Togetic poczułam ulgę. Choć oberwało mu się kilka razy, odbudowałam w sobie pewność siebie, która była mi naprawdę potrzebna do walki z liderką. Spoglądając na ruchy przeciwnika na szybko oceniałam, co dalej zrobić.
- Bardzo dobrze Sonny! Oby tak dalej. Tym razem zacznij od Fairy Wind! Niech magiczny pył wzbije się w powietrze i uderzy przeciwnika. Gdy będzie zbyt zaaferowany pyłkiem, my to wykorzystamy. Wzbij się w powietrze i zaatakuj Flamethrower! Być może uda nam się porządnie poparzyć przeciwnika. Cały czas uważaj na Teleport Abry, gdyż jest to dosyć irytujący ruch. Jak tylko zobaczysz, że przeciwnik jest zajęty unikaniem twojego ataku, nie wahaj się uderzać dalej. Solar Beam powinno być całkiem dobre na tę chwilę! Potem, nie dając mu chwili na kontratak użyj ataku, którego nauczyła cię Nessie - Hyper Voice! Niech fala dźwięku uderzy w przeciwnika i ogłuszy go chociaż na chwilę. Zacznij latać wokół Abry i używajac Magical Leaf staraj się go zmęczyć jak najbardziej. Nawet, jeżeli będzie wykonywał teleport - nic nie szkodzi. W ten sposób szybciej się zmęczy i w końcu będzie musiał odpocząć. Wtedy to wykorzystasz i zaatakujesz jeszcze raz swoim Flamethrower! Pamiętaj też, by cały czas próbować Yawn! Uśpienie przeciwnika dałoby nam dosyć sporą przewagę, którą chętnie byśmy wykorzystali! Jeżeli tylko uda ci się ten manewr, bez chwili zwłoki zacznij wysysać jego energię za pomocą Dream Eater! Cały czas przy tym atakuj innymi atakami, takimi jak chociażby Solar Beam! Nie poddawaj się ani na chwilę. Wiem, że jesteś prawdziwym wojownikiem i dasz sobie radę, Sonny! - Dopingowałam pokemona jednocześnie obserwując rezultat mojej strategii. Co będzie dalej? Zobaczymy! Byłam jednak bardzo pozytywnie nastawiona i wiedziałam, na co stać moich przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 03 Lut 2015, 16:36

Przyglądając się pierwszej turze walki pomiędzy Abrą a twoim Sonnym dobrze wiedziałaś już jak rozegrać kolejny pojedynek. Co prawda, podczas tej walki przewaga typów nie była po stronie nikogo z was tak więc każdy z was miał równe szanse na wygraną! Prawdą było iż Teleport Abry był nieco kłopotliwy, ale nie była to bariera nie do pokonania! Twój maluszek miał przecież coś, czego nie posiadał Abra! Skrzydła! Dzięki umiejętności latania, twój podopieczny bez większych problemów wykonywał uniki i ponownie atakował. Po zaciętej walce to Sonny wyszedł z niej jako zwycięzca!
12%#096 Celestia || Saffron Gym 176 #096 Celestia || Saffron Gym 63 0%
Status:
Sonny: -
Abra: -
Cytat :
Sonny: +1lv
#096 Celestia || Saffron Gym VSSabrina- Widzę, że tym razem znacznie lepiej przygotowałaś się do walki z moimi Pokemonami! Bardzo dobrze, lubię godnych siebie przeciwników, jednak musisz się przygotować że z każdym kolejnym moim Pokemonem będzie trudniej! Drowzee! Twoja kolej!
#096 Celestia || Saffron Gym 96
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 03 Lut 2015, 22:58

Przyglądałam się walce zadowolona z postępów Sonnego. Kto by pomyślał, że jeszcze niedawno Steven znalazł go w jajeczku? No, ale teraz był już dorosłym chłopcem i walczył niczym prawdziwy wojownik! Po wygranej walce klasnęłam w dłonie i uśmiechnęłam sie szeroko.
- Brawo, Sonny! Jestem z ciebie bardzo dumna. - Powiedziałam przytulając do siebie pokemona. Kiedy przeciwniczka wybrała kolejnego stworka do walki przez chwilę się zastanawiałam. Postanowiłam jednak dać Sonnemu chwilę odpoczynku. Niech posiedzi przez chwilę na moim ramieniu, a walkę stoczy kolejny z moich pokemonów.
- Idź, Naria! Czas na ciebie. - Powiedziawszy to wypuściłam Dratini. Uśmiechnęłam się do smoka i pogłaskałam ją po główce.
- Zacznij od Thunder Wave! Postaraj się go sparaliżować, bo to ułatwi nam sprawę. Jak tylko ci się to uda, od razu użyj Leer! Obniżenie jego obrony tez będzie dosyć przydatne. Potem ześlij z nieba ogromny deszcz meteorytów! Niech Draco Meteor w przeciwnika! Potem użyj Thunderbolt! Zdecydowanie go to zaboli! Potem zastosuj jeszcze raz Thunderbolt! Rażenie go prądem powinno przynieść interesujący efekt! Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na kolejną turę będzie Blizzard! Zamróź otoczenie wokół niego, a potem wyceluj w niego swoim Icy Wind! Powinno podziałać! A zanim się podniesie po tym ataku - uderz jeszcze raz Thundeboltem! Potem możesz spróbować także swoim ziemnym Hidden Power! Ale to nie wszystko! Nie damy mu się tak łatwo pokonać, co to - to nie! Atakuj jeszcze raz Thunderboltem! Niech poczuje moc elektryczności! Na pewno będzie go to bolało. Wtedy zaatakuj go śnieżycą powstałą w wyniku Blizzard! Na zakończenie uderz jeszcze raz deszczem meteorytów! Niech Draco Meteor zrówna go z ziemią! - Dopingowałam pokemona jednocześnie obserwując walkę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyPią 06 Lut 2015, 16:57

Naria rozpoczęła od sparaliżowania twojego przeciwnika który przez to nie był w stanie wykonać Hipnozy jaką poleciła Sabrina. Gdy twoja podopieczna obniżyła obronę przeciwnika. Następnym ruchem było uderzeni Draco Meteor, i chodź atak trawił w przeciwnika to tan podbiegł szybko do Narii uderzając ją Ice Punch! Twój Pokemon wykorzystał to, że był blisko przeciwnika i zaatakował elektrycznym uderzeniem! Twoja mała Naria bardzo starała się w walce z psychicznym Pokemonem, mimo iż ten był silniejszy od niej. Jedyną rzeczą jaka jej trochę utrudniała walkę był zmniejszony atak smoczycy. Choć z drugiej strony sparaliżowany Drowzee co jakiś czas nie był w stanie zaatakować! Po kolejnej wymianie ciosów oba pokemony padły pokonane!
0%#096 Celestia || Saffron Gym 147 #096 Celestia || Saffron Gym 96 0%
Status:
Naria: Atak 70%
Drowzee: Obrona 90%, Paraliż
Cytat :
Naria: +1lv
#096 Celestia || Saffron Gym VSSabrina- No proszę! Czegoś takiego się nie spodziewałam! Tym razem radzisz sobie znacznie lepiej niż w twoim poprzednim pojedynku. Pamiętasz Slowpoke? Teraz z nim będziesz walczyć!
#096 Celestia || Saffron Gym 79
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 10 Lut 2015, 16:55

Uśmiechnęłam się cofając do kuli Dratini i wzdychając z ulgą. Może i zremisowałyśmy w tym pojedynku, jednak mieliśmy już za sobą dwóch przeciwników. Cicho pogratulowałam mojej Narii, po czym schowałam kulę do torby. Widząc kolejnego przeciwnika westchnęłam lekko i bez chwili namysłu wybrałam pokemona.
- Twoja kolej, Nessie. - Powiedziałam głaskając Espeon po głowie i wybierając ją do pojedynku z kolejnym przeciwnikiem.
- Zacznij od Hyper Voice! Niech uderzy w przeciwnika i na chwilę go zdekoncentruje. Wtedy wypuść na niego serię gwiazd za pomocą Swift! Wskocz na jedną z nich, odbij się i wyskocz wysoko w górę. Z tej pozycji wyceluj w przeciwnika i uderz w niego swoim Iron Tail! Staraj się tym przygnieść go do ziemi. Kiedy już co się to uda - uderz szybkim Quick Attack. Odskocz od niego i użyj Shadow Ball! Zaraz za cienistą kulą puść kolejny Swift! Niech gwiazdki pokażą mu się przed oczami! Potem szybki Hyper Voice, którym ogłupisz go jeszcze bardziej. Użyj Sand Attack, celując piaskiem w jego oczy. Niech nie będzie w stanie nic widzieć. Wtedy wykorzystaj sytuację i zaatakuj Bite! Przed każdym jego atakiem chowaj się pod ziemią za pomocą Dig! Wyskakuj wtedy spod ziemi przy akompaniamencie Shadow Balli i Hyper Voice! Uderzaj w niego cały czas. Nie daj mu nawet chwili na to, by kontratakował! Nie pozwól mu przejąć kontroli nad walką. Używaj cały czas Swift! Skacz po gwiazdkach i zbliżaj się do przeciwnika, a potem uderzaj go swoim Iron Tail!


Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Wto 26 Maj 2015, 01:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 10 Lut 2015, 20:35

Nessie zamachała ogonkiem i szybko zajęła swoje miejsce na polu przeznaczonym do walki. Nie musiałaś dwa razy powtarzać prośby o wykonanie ataku. Kiedy wasz przeciwnik zaatakował Water Pulse, twoje Nessie skutecznie zablokowała atak swoim Hyper Voice po czym przystąpiła do ataku gwiazdkami. Szybki atak pierwszy uderzył w Slowpoke, który zaraz po tym odwzajemnił się twojej podopieczny silnym Psychic uderzając nią o arenę. Mimo tego Nessie nie zamierzała się poddać i przystąpiła do kolejnego uderzenia. Zwinność twojego Pokemona dała się nieźle we znaki wodnemu Pokemonowi, który nie był tak szybki jak Espeon! Z uwagą obserwowałaś walkę pomiędzy dwoma Pokemonami, i musiałaś przyznać, że twoja Espeon bardzo dobrze poradziła sobie w walce! Po kolejnej wymianie ataków Nessie wygrała!
20%#096 Celestia || Saffron Gym 196 #096 Celestia || Saffron Gym 79 0%
Cytat :
Nessie: +1lv
#096 Celestia || Saffron Gym VSSabrina- Moje gratulacje! Udało Ci się pokonać moje 3 Pokemony! Ale wiesz, co to oznacza? Musisz pokonać jeszcze mojego asa! A z nim nie pójdzie Ci tak łatwo, więc przygotuj się! Alakazam, twoja kolej!
#096 Celestia || Saffron Gym 65
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyNie 15 Lut 2015, 17:03

Przyglądałam się walce wiedząc, że Nessie jest w stanie sobie poradzić. Znałam ją na tyle dobrze, że wiedziałam, jak dobrze jest wytrenowana. Niemniej jednak nie byłam zbyt pewna siebie, bo to nigdy nie kończyło się dobrze.
- Brawo, Nessie! - Powiedziałam przywołując do siebie pokemona i przytulając do siebie mocno. Na słowa liderki uśmiechnęłam się tylko i przyjrzałam jej kolejnemu pokemonowi. Cóż, wybór miałam już łatwy - Flareon.
- Dobrze, Flame. Zaczynamy, na spokojnie. Przede wszystkim, wykorzystaj nawierzchnię. Sypnij piaskiem prosto w oczy przeciwnika za pomocą Sand Attack! Przez chwilę nie powinien nic wiedzieć, więc wykorzystaj to! Wiem, że możemy to wygrać mimo tego, iż przeciwnik jest silniejszy! Biegaj wokół niego atakując swoim Flamethrower! Biegaj cały czas wokół niego i staraj się unikać ataków. Kiedy wyczujesz odpowiedni moment, wyceluj w przeciwnika swoim Fire Blastem! Rozejrzyj się po otoczeniu i rozpędź się, jak najbardziej możesz i zaatakuj przeciwnika swoim Quick Attak! Sypnij na niego piaskiem jeszcze raz! Sand Attack powinien go trochę zamroczyć. Wykorzystaj to i zaatakuj kolejnym Quick Attack! Celuj prosto w jego brzuch - to prawie zawsze jest najsłabszy punkt!. Niech odrzuci go do tyłu! Wtedy przysmaż go trochę Emberem! Odskocz na bok i rozpędź się atakując swoim Tackle! Powinno go chociaż trochę zaboleć!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyWto 17 Lut 2015, 19:11

Tak więc przyszedł czas na ostatnią rundę walki pomiędzy tobą a Sabriną! Flame był gotów do uderzenia, podobnie jak Alakazam. I choć twój Pokemon rozpoczął atak sypiąc piaskiem w stronę przeciwnika, to Alakazam użył swojego Teleport przez co w ułamku sekundy przeciwnik był w stanie zaatakować Flame. Twój Pokemon mimo że oberwał dość mocno, to nie zamierzał się poddawać! I choć twojemu Pokemonowi szło całkiem nieźle, to doświadczenie Alakazama brało górę!
76%#096 Celestia || Saffron Gym 136 #096 Celestia || Saffron Gym 65 78%
Status:
Alakazam: Celność 80%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyNie 22 Mar 2015, 11:24

Obserwowałam walkę przez cały czas zadowolona. Flareon radził sobie bardzo dobrze i miałam przeczucie, że tym razem uda nam się pokonać liderkę. Nie chciałam jednak zapeszać, bo nigdy nic nie wiadomo, więc po prostu uśmiechnęłam się do przeciwniczki i skupiłam na dalszym pojedynku.
- Jest dobrze! Wykonaj Sand Attack! Spraw aby chmura piachu ukryła cię przed wzrokiem przeciwnika! Teraz musimy jak najlepiej wykorzystać tą zasłonę piaskową! Zanim Alakazam będzie w stanie cię dostrzec ukryj się pod ziemią z pomocą Dig! Nie spiesz się, pod ziemią cię nie dorwie! Gdy będziesz gotów wyskocz tuż za nim i wbij w niego swoje kły! Bite doskonale się do tego nada! Złap go z całych sił, jego słaba obrona na pewno ulegnie! Teraz odskocz w tył! Aby uniknąć kontrataku wroga wystrzel w jego kierunku Fire Blast! Jeśli nie zrobi uniku to przepłaci to niemałymi obrażeniami! Wykorzystaj tą okazję, oddal się od psychicznego pokemona! Teraz zmniejsz jego obronę z pomocą Tail Whip! Zacznij biegać dookoła swojego rywala klucząc przy tym aby nie mógł cię trafić swoimi atakami! Postaraj się go skołować! Gdy ci się to uda wystrzel w jego kierunku ze swoim Quick Attack! Uderz go ze wszystkich sił swoją głową! Gdy oddasz atak odskocz nieco w tył! Po tym odbij się dobrze od podłoża i rzuć się na szyję podopiecznego Sabriny z Bite! Teraz czas na agresywną ofensywę, nie ma co się cackać! Wiem, że uda nam się wygrać! Postaraj się zwiększyć dystans! Bądź przy tym ostrożny, w końcu przeciwnik preferuje walkę na odległość! Nie spuszczaj przeciwnika z oczu! Gdy twój tylko postanowi wyprowadzić jakiś atak poślij w jego kierunku Fire Blast! Odwróć w ten sposób jego uwagę, a jeśli się nam poszczęści uda ci zniwelować jego atak! Korzystając z tej okazji wykonaj kolejny Dig! Zniknij pod ziemią! Sabrina będzie się spodziewać kolejnego ataku od tyłu! Dlatego wyskocz tuż przed psychicznym pokemonem i zatop w jego ciele swoje zęby! Bite!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyPon 23 Mar 2015, 20:35

Flame po raz kolejny sypnął piaskiem w przeciwnika, który mimo obniżonej celności nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem Teleportu i uderzeniem w plecy twojego Pokemona. I mimo iż oberwał on Thunderpunch, szybko zakopał się pod areną unikając tym samym unikając kolejnego uderzenia. Widziałaś iż Alakazam jest lepiej wyszkolony od twojego Flareona, ale w tej turze szło mu nieco gorzej przez wciąć tkwiący piasek w oczach! Co prawda Flame nie udało sie doskoczyć do szyi Alakazama, ale ugryzienie w ramię było równie skuteczne.

51%#096 Celestia || Saffron Gym 136 #096 Celestia || Saffron Gym 65 47%
Status:
Alakazam: Celność 80%, Obrona 90%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyCzw 26 Mar 2015, 21:00

- Dobrze, Flame. Znowu tak samo, wykorzystajmy najpierw powierzchnię. Sypnij piaskiem prosto w oczy przeciwnika za pomocą Sand Attack! Przez chwilę nie powinien nic wiedzieć, więc wykorzystaj to! Wiem, że możemy to wygrać mimo tego, iż przeciwnik jest silniejszy! Biegaj wokół niego atakując swoim Flamethrower! Biegaj cały czas wokół niego i staraj się unikać ataków. Kiedy wyczujesz odpowiedni moment, wyceluj w przeciwnika swoim Fire Blastem! Rozejrzyj się po otoczeniu i rozpędź się, jak najbardziej możesz i zaatakuj przeciwnika swoim Quick Attak! Sypnij na niego piaskiem jeszcze raz! Sand Attack powinien go trochę zamroczyć. Wykorzystaj to i zaatakuj kolejnym Quick Attack! Celuj prosto w jego brzuch - to prawie zawsze jest najsłabszy punkt! Niech odrzuci go do tyłu! Wtedy przysmaż go trochę Emberem! Odskocz na bok i rozpędź się atakując swoim Tackle! Powinno go chociaż trochę zaboleć! Potem znowu Sand Attack! Spraw aby chmura piachu ukryła cię przed wzrokiem przeciwnika! Teraz musimy jak najlepiej wykorzystać tą zasłonę piaskową! Zanim Alakazam będzie w stanie cię dostrzec ukryj się pod ziemią z pomocą Dig! Nie spiesz się, pod ziemią cię nie dorwie! Gdy będziesz gotów wyskocz tuż za nim i wbij w niego swoje kły! Bite doskonale się do tego nada! Złap go z całych sił, jego słaba obrona na pewno ulegnie! Teraz odskocz w tył! Aby uniknąć kontrataku wroga wystrzel w jego kierunku Fire Blast! Jeśli nie zrobi uniku to przepłaci to niemałymi obrażeniami! Wykorzystaj tą okazję, oddal się od psychicznego pokemona! Teraz zmniejsz jego obronę z pomocą Tail Whip! Zacznij biegać dookoła swojego rywala klucząc przy tym aby nie mógł cię trafić swoimi atakami! Postaraj się go skołować! Gdy ci się to uda wystrzel w jego kierunku ze swoim Quick Attack! Uderz go ze wszystkich sił swoją głową! Gdy oddasz atak odskocz nieco w tył! Po tym odbij się dobrze od podłoża i rzuć się na szyję podopiecznego Sabriny z Bite! Teraz czas na agresywną ofensywę, nie ma co się cackać! Wiem, że uda nam się wygrać! Postaraj się zwiększyć dystans! Bądź przy tym ostrożny, w końcu przeciwnik preferuje walkę na odległość! Nie spuszczaj przeciwnika z oczu! Gdy twój tylko postanowi wyprowadzić jakiś atak poślij w jego kierunku Fire Blast! Odwróć w ten sposób jego uwagę, a jeśli się nam poszczęści uda ci zniwelować jego atak! Korzystając z tej okazji wykonaj kolejny Dig! Zniknij pod ziemią! Sabrina będzie się spodziewać kolejnego ataku od tyłu! Dlatego wyskocz tuż przed psychicznym pokemonem i zatop w jego ciele swoje zęby! Bite!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym EmptyPon 30 Mar 2015, 18:13

Flame zawarczał pod nosem widząc z jakim przeciwnikiem ma do czynienia. Alakazam nie zamierzał dał za wygraną, dlatego szybko przeszedł do wykonywania kolejnych ruchów. Tu skupiłaś się na wydawaniu poleceń swojemu Pokemonowi przez, co nie pozostawaliście dłużni Alakazamowi! Sabrinie chyba zaczynał się walić grunt pod nogami... Po kolejnej bardzo trudnej turze Flame udało się pokonać przeciwnika. Choć sam ledwo co stał na swoich nóżkach!
1%#096 Celestia || Saffron Gym 136 #096 Celestia || Saffron Gym 65 0%
Status:
Alakazam: Celność 80%, Obrona 90%
Cytat :
Flame: +1lv 50% exp, +10% Sp. Attack Limit
Flame poznaje Fire Fang!
#096 Celestia || Saffron Gym VSSabrina- No prosze Celestio. Udało Ci się pokonać wszytskie moje Pokemony. Dobrze wiesz, co to oznacza prawda? W nagrodę otrzymasz moją odznakę, i będziesz mogła zawalczyć z kolejnym liderem! Powodzenia!
Powiedziała Sabrina dając Ci swoją odznakę oraz trochę nagród.
Cytat :
Odznaka #096 Celestia || Saffron Gym 20px-Marsh_Badge
Dodatkowe: 7.000$, 10 Punktów Respektu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#096 Celestia || Saffron Gym Empty
PisanieTemat: Re: #096 Celestia || Saffron Gym   #096 Celestia || Saffron Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#096 Celestia || Saffron Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #063 Celestia | Saffron
» #174 - ReBorn | Saffron Gym
» Gra Celestia
» MG Celestia
» Box - Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: