Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MG Celestia

Go down 
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

MG Celestia Empty
PisanieTemat: MG Celestia   MG Celestia EmptySro 26 Mar 2014, 18:06

Cóż, nigdy nie byłam dobra w opisywaniu samej siebie. Także, przepraszam za ten stek bezsensownych literek, który znajdziecie w tym temacie.

Zacznę może od tego, że moja przygoda z PBFami zaczęła się już jakieś sześć/siedem lat temu. Wbrew pozorom - jest to bardzo krótki okres czasu. Mimo to, uważam, że bardzo szybko się rozwinęłam i piszę przyzwoicie. Mistrzem Gry zaczęłam być jakoś niedługo po tym, więc mam już sześcioletnie doświadczenie w prowadzeniu gier, bitew i rozstrzyganiu sporów różnego rodzaju. Adminowałam na wielu forach, więc raczej nie jestem noobkiem.
Z PokePBFami spotkałam się stosunkowo niedawno. Jakieś dwa lata temu - na Celtice. Tam nauczyłam się wszystkiego, co potrzebne Mistrzowi Gry na takim rodzaju forum. Potem MGowałam także na SandStormie.

Co do mnie samej... Jestem raczej bezkonfliktowa, lubię święty spokój i nie jarają mnie kłótnie. Wyrosłam już z czasów, w których każdą zniewagę przyjmowałam do siebie i robiłam wielką aferę. Obecnie mam głęboko gdzieś, co o mnie się mówi, bądź myśli. Co nie zmienia faktu, że jeżeli naprawdę zajdziesz mi za skórę - na pewno poczujesz tego skutki. Mam granice cierpliwości i radzę ich nie przekraczać.
Zazwyczaj robię za maskotkę "od ładnego uśmiechania się", choć sama nie wiem czemu. Mam brzydki uśmiech, serio.

Co do moich oczekiwań od graczy. Przede wszystkim zależy mi na dobrym nastawieniu! Fora służą do zabawy i nie możecie o tym zapomnieć. Wielokrotnie dostaję ataku epilepsji, jak tylko widzę kogoś, kto ma ból dupy, bo forum, bo postać, BO 3 PUNKTY DOŚWIADCZENIA. Nie, takim graczom mówię "do widzenia". Wszyscy jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy. Jeżeli uważasz, że pomyliłam się jako MG, napisz mi to kulturalnie, a na pewno dojdziemy do porozumienia.
Tak jak już mówiłam, skupiam się na dobrej zabawie. Dla mnie w grach tego typu liczy się FABUŁA. Zawsze nie rozumiałam tego dążenia do zdobywania jak najwięcej expa. Ogólnie, niektórzy chyba zapominają, że forum to nie gra komputerowa, w której najważniejsze jest, jak dużo osób pobijesz. Dla mnie forum to jedna wielka historia pisana przez wielu użytkowników. Dlatego też, jeżeli liczy się dla Ciebie tylko exp, idź szukać innego MG. Nie trać na mnie czasu. Mam w zwyczaju pisanie długich rozgrywek, skupiających się na rozwoju postaci. Na jej psychologicznych aspektach i fabularnych rozwiązaniach.
Walki owszem, pojawiają się. Nie są jednak głównym elementem moich rozgrywek.
Cenię sobie także kreatywność i myślenie. Do tego przywykłam do długich postów. Jeżeli piszesz krótsze posty niż te 5 linijek, może być nam ciężko się dogadać pod tym względem.
I tak btw. żadnych, ŻADNYCH powtarzam, emotek w tekście. Proszę. Dopiski, cokolwiek, okej. Ale nie w tekście fabularnym!

Ze swojej strony mogę zapewnić przede wszystkim, miłą atmosferę. Lubię mieć dobry kontakt z graczami i często idę im na rękę. Poza tym, myślę, że moje rozgrywki mogą być całkiem ciekawe. Co do odpisów - robię to tak często, jak tylko mogę. Najlepiej pisze mi się w nocy, jak nikogo na forum nie ma, więc odpisów możecie spodziewać się dopiero nad ranem. No i staram się, żeby chociaż raz na tydzień coś się pojawiło. Ale tak - nie jestem mistrzem spamu.

I jak zwykle zawaliłam was ścianą tekstu. Wybaczcie, ale jak już zacznę to nie potrafię przestać.



MG Celestia 9wnReX6MG Celestia OwVh8f7


Powrót do góry Go down
 
MG Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Celestia
» Box - Celestia
» KP - Celestia
» Gra Celestia
» Celestia Vs Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: Bezpańskie-
Skocz do: