Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Celestia Vs Mhrok

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Celestia Vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Celestia Vs Mhrok   Celestia Vs Mhrok EmptyWto 16 Cze 2015, 21:56

Wkroczyliście na dosyć spore złomowisko, wypełnione...złomem? No w sumie czego się spodziewaliście? Zajęliście swoje miejsca na polu walki a Bellsprout z gracją kopnął starą puszkę, jako znak do rozpoczęcia walki!

Kolejka:
Celestia
Mhrok
Bellsprout-Sędzia
Mhrok
Celestia
Bellsprout-Sędzia
itd.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Celestia Vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Celestia Vs Mhrok   Celestia Vs Mhrok EmptyPią 19 Cze 2015, 22:22

Weszłam na arenę lekko zdyszana. Bardzo spieszyłam się na walkę, choć i tak udało mi się spóźnić. Co za wstyd, być wyzywającą i nie pojawić się na czas? Na szczęście jednak zdążyłam przed zakończeniem walki i mogłam próbować swoich sił w potyczce o tytuł Stalowego Czempiona. Przywitałam się z Mhrokiem, którego znałam już dobrze z potyczek na arenie i zabrałam się do rzeczy. Wypuściłam Metanga i nie czekając na nic przygotowałam się do ataku!
- Grazille, czas na ciebie! Nie daj się Aronowi, wiem, że dasz sobie radę. Zacznij od silnego uderzenia za pomocą Brick Break! Powinno to dosyć mocno zaboleć twojego przeciwnika! Potem, bez zbędnego wahania i zwlekania zbliż się do Arona, zamachnij i zadrap najsilniej jak potrafisz. Matal Claw powinien zostawić na jego stalowym pancerzu chociaż mały ślad, a i być może odepchniesz go tym trochę do tyłu. Wykorzystaj więc to - zbliż się do niego i uderz głową za pomocą Iron Head! Idąc za ciosem, ponownie zbierz w sobie energię i zaatakuj przeciwnika Brick Break. Powinniśmy skupić się na tym ataku, skoro może nam dać przewagę nad Aronem! Obydwoje jesteście dosyć ciężcy, ty jednak poruszać się nad ziemią, dlatego powinno ci być trochę łatwiej. Zacznij okrążać przeciwnika, a gdy będziesz za nim, czas na twój atak! Brick Break od tyłu, a gdy tylko poskutkuje przygotuj się do kolejnego ataku. Tym razem będzie to Iron Head! Pamiętaj o ciągłych unikach, bo mały stworek na pewno nie poprzestanie na przyjmowaniu ciosów! Z pewnością będzie ciężkim przeciwnikiem, więc nie spuszczaj go z oczu! Gdy tylko zauważysz chwilę przerwy pomiędzy jego kontratakami, ponownie skup się na zadawaniu obrażeń. Zacznij od jeszcze jednego ataku walczącego, czyli ponownie Brick Break, a potem zbliż się do niego i zacznij haratać jego pancerz za pomocą Metal Claw! Odsuń się potem na bezpieczna odległość i czekaj. Kiedy się do ciebie zbliży, bez wahania odrzuć go od siebie jak najdalej celując w niego Metal Claw! Potem jak najszybciej tylko możesz wyceluj w niego kolejnym atakiem tak, by trafił w niego zanim jeszcze się podniesie. Najlepszy do tego będzie kolejny Brick Break! Mógłbyś potem znowu się od niego odsunąć, jednak jeżeli przez chwilę nie będzie wstawał, nie wahaj się. Atakuj dalej! Zacznij od silnego uderzenia Iron Head, a dopiero potem się wycofaj. Uderzanie głową może być męczące więc daj sobie chwilę na dojście do siebie. W tym czasie obserwuj ruchy przeciwnika i gdy tylko zobaczysz, że się do ciebie zbliża czekaj. W ostatniej chwili zrób unik i z boku wyceluj w niego swoim Break Brick! Powinno go to chociaż trochę odepchnąć, więc nie marnuj czasu. Od razu jeszcze raz zaatakuj Break Brick, po którym zbliż się do niego i zacznij machać łapkami. Metal Claw powinno go trochę poranić, a gdy będzie oszołomiony od natłoku twoich ataków - jeszcze raz Break Brick! Wiem, że dasz sobie radę Grazille! Do boju! - Dopingowałam pokemona trzymając za niego kciuki. Teraz nie zostało mi nic innego, jak wierzyć w mojego Metanga!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Celestia Vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Celestia Vs Mhrok   Celestia Vs Mhrok EmptyNie 21 Cze 2015, 19:04

Czekałem na arenie kilka minut, gdyż mój dzisiejszy przeciwnik trochę się spóźniał. Po chwili na arenę wszedł mój oponent. Gdy zauważyłem, że była to Celestia, uśmiechnąłem się. Miałem już parę okazji, żeby z nią walczyć, jak i udawało mi się ją spotkać w nieco bardziej prywatnych sytuacjach. Arnie znajdował się już na arenie i wyczekiwał na walkę. Przeciwnikiem dla niego miał być Metang, który najprawdopodobniej był wyewoluowaną formą Belduma, z którym miałem okazję walczyć kilka dni wcześniej.
- Arnie, szybko Protect! - krzyknąłem do pokemona, gdy tylko Celestia rozkazała Metangowi atakować. - Otocz się tarczą, która uchroni ciebie przez ciosem ze strony twojego przeciwnika. Niestety istnieje minus tej techniki, i to dosyć poważny. Im częściej będzie ona przez nas używana, tym większa istnieje szansa, że ochronna tarcza nie powstanie. Z tego powodu musimy starać się unikać krytycznych sytuacji i zostawić Protect na nagłe sytuacje, w których nie będzie innego wyjścia. Gdy tylko ona opadnie, natychmiast przejdź do kontrataku. W tym pojedynku musimy stawiać na ataki typu Ziemnego, gdyż to właśnie one będą zadawały podopiecznemu Celestii największe obrażenia i pozwolą nam wygrać. Dlatego wykorzystaj do kontrataku Earth Power. Uderz w podłoże swoimi stalowymi nóżkami, niech pod Metangiem rozstąpi się ziemie i powstanie wyrwa, która wybuchnie i go rani. Następnie poślij w swojego przeciwnika Water Pulse. Niech woda przedostanie się przez pancerz Metanga i dotrze do najgłębszych części jego ciała. Metang znowu chce uderzyć Brick Breakiem. Nie używaj jednak Protect do ochrony, tylko wykonaj Dig i wykonaj unik pod ziemię. Następnie wyskocz i uderz w swojego oponenta od dołu. Water Pulse miał na celu nie tylko zadania obrażeń, ale także wspomożenie kolejnego ataku. Naładuj swoje ciałko elektrycznością, po czym uwolnij ją w postaci fali elektromagnetycznego, która rozniesie się po arenie. Shock Wave! Wygrana w walce nie zależy jednak tylko od zadawanych przeciwnikowi obrażeń. Ważne jest również to, żeby ataki oponenta robiły tobie jak najmniejszą krzywdę. Dlatego teraz nieco ciebie wzmocnimy. Wykonaj na Metangu Rock Tomb. Niech sterta ciężkich kamieni stworzy coś na kształt grobu, który przytwierdzi podopiecznego Celestii do podłoża. Zanim Metang wydostanie się ze swojego kamiennego grobowca minie kilka chwil. Jednak my  nie będziemy czekać na to z założonymi rękoma, tylko wykorzystamy ten czas w innym celu. Wykonaj Iron Defense! Technika ta raptownie zwiększy wartość twojej Obrony, przez co kontaktowe ataki, którymi atakuje ciebie Metang, będą miały jeszcze mniejszą moc. Zbierz we wnętrzu siebie energię, którą zmaterializuj w kilka sporych kamieni (Ancient Power). Oprócz zadawania obrażeń, technika ta ma też niewielką szansę na zwiększenie twoich statystyk. Miejmy nadzieję, że szczęśliwa gwiazda się go nas uśmiechnie i drugorzędny efekt tego ataku się ujawni i ciebie wzmocni. Następnie wyślij te kamienne pociski prosto w Metanga. Zaraz po nich wykonaj Rock Slide. Niech przyzwane skały spadną na ciało Metanga i przycisnął go mocno do podłoża. Wykorzystaj to i wykonaj Earthquake, aby przyzwać potężne trzęsienie ziemi, które wstrząśnie całą płytą areny i zada obrażenia Metangowi. Uniknij kontrataku ze strony swojego przeciwnika. W tym celu wykorzystaj Dig. Przez chwilę poprzemieszczaj się w podziemiach areny. Następnie wyskocz i uderz w Metanga swoimi stalowym ciałkiem. Przed kolejnym atakiem uchroń się przy pomocy Protect. Utwórz barierę, która wchłonie siłę Brick Breaka, którym zamierza uderzyć w ciebie podopieczny Celestii. Następnie wykonaj Bulldoze. Stąpaj mocno po ziemi i wpraw ją w drgania. Nie dosyć, że Metang otrzyma całkiem spore obrażenia, to jeszcze istnieje szansa na to, że prędkość poruszania się zostanie zmniejszona. Pojedynek trwa już całkiem długo, więc warto go już ostatecznie zakończyć. Wykonaj Rock Tomb, aby partia ciężkich skał przytwierdziła twojego przeciwnika do podłoża, dodatkowo tworząc coś na kształt grobowcu dla Metanga. Zaraz po tym ponownie przywołaj potężne trzęsienie ziemi. Niech Earthquake zakończy ten przydługawy pojedynek, twoją wygraną oczywiście.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Celestia Vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Celestia Vs Mhrok   Celestia Vs Mhrok EmptyWto 23 Cze 2015, 14:00

Trzeba przyznać że walka była zaskakująco wyrównana. Przynajmniej na początku. Aron, pomimo bycia tylko małym żuczkiem, dotrzymywał kroku Metang'owi i był w stanie uniknąć kilku ataków - ale kiedy jeden z Brick Break'ów go trafił, maluch odleeeeeeeeeciał i wbił się w starą pralkę, przebijając się przez nią na wylot. Dalsza część walki nie różniła sie tak bardzo i Metang zdołał pokonać swojego rywala, co było głównie zasługą tego jednego, jedynego ataku.

Aron FNT +0.7lvl -1pkt resp
Metang +1.2lvl +2pkt resp +10 sp attack limit
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Celestia Vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Celestia Vs Mhrok   Celestia Vs Mhrok Empty

Powrót do góry Go down
 
Celestia Vs Mhrok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mhrok vs Celestia
» Grupa A | Mhrok vs Celestia
» Gra Celestia
» MG Celestia
» Box - Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: