Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mhrok vs Celestia

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyPon 01 Cze 2015, 17:07

Tym razem arena była dość staromodna. Trawa rosła tu niesamowicie wysoka, nawet do dwóch metrów, pośrodku stał wielki kamienny słup i właściwie nie było nic tam ciekawego poza tym. Powodzenia, zaczyna Mhrok.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyCzw 04 Cze 2015, 00:08

Po raz kolejny miałem okazję zmierzyć się z Celestią. Przywitałem się z dziewczyną i zacząłem przyglądać się na arenie, na której przyszło mi dzisiaj walczyć. Na pierwszy rzut oka mogło by się wydać ona bardzo pomocna, Aron mógłby się skryć wśród wysokiej trawy i stać się niewidoczny dla przeciwnika. Niestety on mógł zrobić to samo, co nieco umniejszało potencjał pola walki.
- Arnie, pokaż się! - wypuściłem swojego Arona na arenę. - Zacznij od rozpędzenia się na Belduma i uderz w niego Iron Headem. Po twoim ciosie stworek powinien odlecieć kawałek dalej, wtedy ty wykonaj Rock Slide. Niech przywołane przez ciebie głazy uderzą w twojego przeciwnika i docisną go do areny. Wtedy przywołaj silne trzęsienie ziemi. Earthquake, teraz! Belduma, jako pokemona częściowo Stalowego, siła tej techniki powinna nieco zaboleć. Nie możemy podczas pojedynku opierać się jedynie na ciągłym atakowaniu, musimy pamiętać o tym, że przeciwnik może kontratakować. Dlatego wykonaj Iron Defense, który dosyć gwałtownie zwiększy współczynnik twojej Obrony. Następnie poślij w Beldum Water Pulse. Gdy stalowy stworek będzie cały pokryty wodą, wydobądź ukrytą w sobie energię i użyj Shock Wave. Miejmy nadzieję, że połączenie tych dwóch technik nieco wzmocni moc Elektrycznego ataku. Zaraz po tym zaatakuj Belduma Earth Power. Niech ziemia zacznie się silnie trząść, pomoże to tobie w pokonaniu podopiecznego Celestii. Następnie wykonaj Dig i ukryj się pod powierzchnią ziemi. Pogrąż trochę, Beldum wtedy będzie coraz bardziej zdezorientowany co do twojego dokładnego położenia. Wtedy ty nagle wyskocz i uderz w niego. Gdy ponownie znajdziesz się na powierzchni, zaatakuj swojego przeciwnika Ancient Powerem. Przyzwij kilka głazów, a następnie ciśnij je w Beldum z ogromną prędkością. Na koniec ponownie wykonaj Earthquake i wstrząśnij całą areną.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyPon 08 Cze 2015, 06:51

Kolejny pojedynek z Remigiuszem, no proszę! Stawaliśmy na arenie tyle razy, że aż ciężko było mi to zliczyć. Przywitałam się więc z szerokim uśmiechem i przygotowałam do walki. Widząc pokemona, którego wybrał mój przeciwnik uśmiechnęłam się tylko. Znałam go już całkiem nieźle!
- Do dzieła Grazille! - Powiedziałam wypuszczając Belduma. Cóż, czekała mnie ciężka walka, ale wiedziałam, że jakoś sobie poradzę. Opracowanie taktyki dla pokemona, który umie tylko dwa ataki było nie lada wyzwaniem. No ale, ja miałabym nie dać sobie rady? Pfff.
- No dobrze kochanie, nie ma sensu zwlekać. Gdy przeciwnik będzie na ciebie biec ze swoim pierwszym atakiem, ty zrób dokładnie to samo. Uderz w niego swoim Iron Head! Zobaczymy, którego z was odrzuci bardziej do tyłu. Potem, nim przeciwnik się otrząśnie, rozpędź się na niego tak, jakbyś chciał wykonać znowu ten sam manewr. Gdy będziesz blisko niego, odskocz jednak na prawą stronę, okrąż go i spróbuj zaatakować od tyłu. Tym razem uderz Take Down! Zdaję sobie sprawę, że ta walka będzie dla ciebie przede wszystkim obijaniem jednego stalowego pancerza o drugi, jednak musimy to jakoś przeboleć. Staraj się cały czas pozostawać w  ruchu, by być jak najbardziej trudnym przeciwnikiem! Zacznij chować się w trawie, jest na tyle wysoka, byś mógł w niej zniknąć. Co oznacza, że Aron również. Musisz się mieć cały czas na baczności! Nie atakuj pierwszy, czekaj aż Arnie wyłoni się zza trawy. Wtedy będziesz miał pewność, gdzie dokładnie się znajduje. Wtedy zaatakuj go swoim Iron Head! Jeżeli uda ci się go przy tym odepchnąć, bez wahania rozpędź się na niego jeszcze raz i ponownie uderz Iron Head! Powinno go to odrobinę zakręcić. W końcu, nawet mimo jego stalowej skorupki, musi odczuwać tak potężny atak! Później możesz schować się jeszcze raz w trawie, licząc na to, że dzięki temu jego kolejne ataki nie będą cię dosięgać. Zachowuj się najciszej jak potrafisz i czekaj, aż znowu pojawi się w polu twojego widzenia. Pamiętaj jednak, że jeśli ty widzisz jego, on może ujrzeć ciebie! W takim przypadku będzie się liczyć szybkość wykonania ataku. Nie zwlekaj więc i uderzaj od razu. Gdy tylko zobaczysz Arona, zaatakuj Iron Head! By pogłębić atak i zadać więcej obrażeń, zaraz za uderzeniem głową zaatakuj go swoim Take Down. Uważaj jednak, gdyż to może zaboleć i ciebie! Wtedy jak najszybciej odsuń się od przeciwnika i skryj się ponownie w wysokiej trawie. Tym razem jednak zbliż się do ogromnego kamienia i tam przeczekaj jego kolejną szarżę! Gdy będzie odpoczywał między jednym a drugim atakiem, ponownie przyjdzie pora na ciebie! Uderz go Iron Head celując prosto w pyszczek. Staraj się przy tym przewrócić go na grzbiet. Przy tej wadze i anatomii będzie niczym żuk. A co za tym idzie - chwilę zajmie mu ponowne stanięcie na nogach! Wykorzystaj to wtedy i zaatakuj Iron Head celując prosto w brzuch! Potem Take Down i od razu unik, gdyż pewnie już będzie na nogach! Zacznij go okrążać, chowając się w trawie. Pamiętaj jednak, że każdy twój ruch wywołuje ruch trawy, a przez to twoja pozycja staje się widoczna. Na zakończenie rundy uderz w niego, najlepiej atakując z boku bądź tyłu, ostatnim już Take Down. Do boju, Grazille! - Dopingowałam swojego pokemona nie za bardzo widząc, co działo się w tej trawie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyWto 09 Cze 2015, 10:53

Oba pokemony dawały z siebie wszystko, na co pozwalały im obrane przez trenerów taktyki. Mijały długie minuty, lecz mimo to, nie zbliżaliśmy się do zakończenia walki w zbyt szybkim tempie. Oba stworki wyprowadzały celne i silne ataki. Stalowej łapce nawet udało się doprowadzić do potknięcia u swojego przeciwnika.
Aron[b]: 50% hp
Beldum: 50% hp
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyWto 09 Cze 2015, 23:28

Walka potoczyła się lepiej, niż myślałam. Uśmiechnęłam się pod nosem, szykując taktykę na kolejną rundę.
- Bardzo dobrze ci idzie, Grazille. Trzymaj tak dalej, a na pewno nam się uda! Staraj się cały czas pozostawać w  ruchu, by być jak najbardziej trudnym przeciwnikiem! Zacznij chować się w trawie, jest na tyle wysoka, byś mógł w niej zniknąć. Co oznacza, że Aron również. Musisz się mieć cały czas na baczności! Nie atakuj pierwszy, czekaj aż Arnie wyłoni się zza trawy. Wtedy będziesz miał pewność, gdzie dokładnie się znajduje. Wtedy zaatakuj go swoim Iron Head! Jeżeli uda ci się go przy tym odepchnąć, bez wahania rozpędź się na niego jeszcze raz i ponownie uderz Iron Head! Powinno go to odrobinę zakręcić. W końcu, nawet mimo jego stalowej skorupki, musi odczuwać tak potężny atak! Później możesz schować się jeszcze raz w trawie, licząc na to, że dzięki temu jego kolejne ataki nie będą cię dosięgać. Zachowuj się najciszej jak potrafisz i czekaj, aż znowu pojawi się w polu twojego widzenia. Pamiętaj jednak, że jeśli ty widzisz jego, on może ujrzeć ciebie! W takim przypadku będzie się liczyć szybkość wykonania ataku. Nie zwlekaj więc i uderzaj od razu. Gdy tylko zobaczysz Arona, zaatakuj Iron Head! By pogłębić atak i zadać więcej obrażeń, zaraz za uderzeniem głową zaatakuj go swoim Take Down. Uważaj jednak, gdyż to może zaboleć i ciebie! Wtedy jak najszybciej odsuń się od przeciwnika i skryj się ponownie w wysokiej trawie. Tym razem jednak zbliż się do ogromnego kamienia i tam przeczekaj jego kolejną szarżę! Gdy będzie odpoczywał między jednym a drugim atakiem, ponownie przyjdzie pora na ciebie! Uderz go Iron Head celując prosto w pyszczek. Staraj się przy tym przewrócić go na grzbiet. Przy tej wadze i anatomii będzie niczym żuk. A co za tym idzie - chwilę zajmie mu ponowne stanięcie na nogach! Wykorzystaj to wtedy i zaatakuj Iron Head celując prosto w brzuch! Potem Take Down i od razu unik, gdyż pewnie już będzie na nogach! Zacznij go okrążać, chowając się w trawie. Pamiętaj jednak, że każdy twój ruch wywołuje ruch trawy, a przez to twoja pozycja staje się widoczna. Gdy przeciwnik będzie na ciebie biec ze swoim atakiem, ty zrób dokładnie to samo. Uderz w niego swoim Iron Head! Zobaczymy, którego z was odrzuci bardziej do tyłu. Potem, nim przeciwnik się otrząśnie, rozpędź się na niego tak, jakbyś chciał wykonać znowu ten sam manewr. Gdy będziesz blisko niego, odskocz jednak na prawą stronę, okrąż go i spróbuj zaatakować od tyłu. Tym razem uderz Take Down! Zdaję sobie sprawę, że ta walka będzie dla ciebie przede wszystkim obijaniem jednego stalowego pancerza o drugi, jednak musimy to jakoś przeboleć. Na zakończenie rundy uderz w niego, najlepiej atakując z boku bądź tyłu, jeszcze raz Take Down. Dasz sobie radę, już niewiele zostało! - Dodawałam otuchy swojemu pokemonowi, trzymając jednocześnie kciuki za jego sukces.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptySro 10 Cze 2015, 16:26

Beldumy znane były ze swojej dosyć.. ograniczonej puli ruchów. Jednak ten należący do Celestii radził sobie całkiem nieźle. Liczyłem na szybką walkę, jednak najwyraźniej będzie ona musiała jeszcze trochę potrwać.
- Świetnie ci idzie Arnie! - krzyknąłem do swojego podopiecznego, żeby dodać mu otuchy. - Zacznij od wykonania Dig. Schowaj się po ziemią, po czym wyskocz i uderz w Belduma. Wykorzystaj to, że jesteś blisko niego i zaszarżuj na swojego przeciwnika, po czym uderz w niego Iron Headem. Następnie szybko wykonaj Rock Tomb. Niech partia ciężkich kamieni stworzy coś na kształt grobu, który przytwierdzi twojego przeciwnika do podłoża. Zanim Beldum należąca do Celestii wydostanie się spod tej sterty ciężkich głazów minie kilka chwil, jednak my nie będziemy czekać, tylko wykorzystamy ten czas w innym celu. Wykonaj Iron Defense! Technika ta raptownie zwiększy wartość twojej Obrony, przez co kontaktowe ataki, którymi atakuje ciebie Beldum, będą miały jeszcze mniejszą moc. Zaraz po tym wyślij w stalowego pokemona silny Water Pulse, który zmoczy jego całe ciałko. Następnie wykonaj Shock Wave. Niech wyładowanie elektromagnetyczne poważnie rani mokrego od twojego poprzedniego ataku Belduma. Po tym ciosie ponownie użyj Dig i ukryć się pod powierzchnią areny. Przez chwilę pokrąż pod ziemią, aby nieco zniecierpliwić oraz wystraszyć twojego przeciwnika. Potem wyskocz kawałek od niego, po czym użyj Rock Slide. Przyzwane przez ciebie kamienie powinny przygwoździć twojego przeciwnika do areny. Teraz szybko wykonaj Earthquake. Wywołane przez ciebie trzęsienie ziemi powinno poważnie ranić stalowego pokemona. Na zakończenie pojedynku zaatakuj Belduma Ancient Powerem. Wierzę w ciebie Arnie! Na pewno wygrasz tą walkę!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptySro 10 Cze 2015, 17:37

Mimo iż wszystko dookoła mówiło, a wręcz wrzeszczało "przegra Aron bo ma gorsze taktyki" nie doszło do tego. Wszystkie jego ziemne ataki dawały nieźle popalić stalowej ręce, przez co ta w końcu padła niezdolna do walki. Chociaż... nie powiem, było blisko remisu.
Beldum: +0.7lv, -1 pkt. respektu
Aron: 3%hp, +1.2lv, +10% Sp. Attack Limit, +2 pkt. respektu
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptySob 13 Cze 2015, 14:42

Widząc porażkę Belduma westchnęłam tylko pod nosem i cofnęłam pokemona do kuli. prawdę mówiąc, do końca liczyłam na zwycięstwo. Niemniej jednak - nie poddawałam się. Czekały nas jeszcze dwie walki i kolejną czas zacząć! Wypuściłam z kuli Sneasela, gotowa do starcia.
- Dobrze Scar, twoja kolej. Zaczynamy! Taktycznym posunięciem będzie użycie Leer już na samym początku! Obniżmy jej obronę, by kolejne ciosy zadawały więcej obrażeń! Jak już ci się to uda, zacznij biegać wokół przeciwniczki. Wykorzystamy twoją zwinność! W razie jakiegokolwiek ataku uciekaj przyspieszając swoje ruchy za pomocą Quick Attack. Odskocz na bok, odbij się od ziemi i uderz w przeciwniczkę drapiąc ją przy tym po twarzy przy użyciu Scratch! Pamiętaj, że im bliżej oczu trafisz, tym większe prawdopodobieństwo, że uda ci się na chwilę odwrócić jej uwagę! Wtedy odskocz od niej i lądując na ziemi skup całą swoją siłę w nogach i odbij się od niej za pomocą Quick Attack. Kiedy już znajdziesz się odpowiednio blisko przeciwniczki, użyj Fury Cutter! Zadrap ją tyle razy, ile tylko zdołasz! Potem odsuń się od niej i zablokuj wszystkie pomocnicze ataki za pomocą Taunt! W razie jej kontrataku wykonaj unik przy użyciu kolejnego Quick Attack! Odskocz na prawo tylko po to, by odbić się za chwilę od ziemi i wskoczyć prosto na twarz przeciwniczki. Podrap ją od razu swoim Fury Cutter i staraj się podciąć jej nogi. Niech się przewróci! Jeżeli ci się to uda, świetnie, będziesz mógł na nią skoczyć i jeszcze raz zadrapać Scratchem! Odsuń się od niej wtedy i przygotuj na unik, gdyby chciała zaatakować. Potem ostudź trochę atmosferę za pomocą swojego Icy Wind! Niech przymrozi przeciwniczkę na chwilę. Wtedy my to wykorzystamy! Rzuć w nią Shadow Ballem! Nie zatrzymuj się ani na chwilę przyspieszając swoje ruchy za pomocą Quick Attack. Zbliż się do przeciwniczki i uderz ją Dynamic Punch! Odskocz szybko do tylu i nie zwlekaj ani przez chwilę. Od razu użyj Dark Pulse! na zakończenie tej rundy zaatakuj jeszcze raz za pomocą Shadow Ball! Dasz sobie radę! - Dopingowałam pokemona. Miałam nadzieję, że chociaż jemu uda się pokonać przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptySob 13 Cze 2015, 18:51

Ucieszyłem się, gdy Arniemu udało się wygrać. Beldum, mimo ograniczonej ilości ruchów, był bardzo trudny przeciwnikiem. Jednak to był dopiero początek, czekały mnie jeszcze dwie potyczki. Przyzwałem Arona do jego kuli, aby mógł sobie odpocząć po pojedynku. Teraz przyszedł czas na walkę mojej Snorunt.
Koori, do boju! - wypuściłem na arenę swoją podopieczną. - Rozpocznij od wykonania Water Pulse. Poślij w Sneasela wodny puls, który sprawi, że wydra będzie cała mokra. Wtedy wyślij w niego Ice Beam, który całą ją zamrozi. Gdy twój oponent będzie zamrożony użyj Leer, żeby zmniejszyć obronę Sneasela. Następnie wyskocz na podopiecznego Celestii i zaatakuj go silnym Ice Shardem. Niech wystrzelone lodowe odłamki ranią Emolgę. Zaraz po tym wystrzel w wydrę utrzymujący się Ice Beam. Postaraj się przymrozić jego kończyny do podłoża i tym samym uniemożliwić mu ucieczkę czy ewentualny kontratak. Następnie zbliż się do niego i uderz w niego potężnym Ice Punchem. Sneasel na pewno będzie chciał ciebie zaatakować, jednak my mu na to nie pozwolimy. Double Team, szybko! Jak utworzysz swoje kopie, mroczna wydra nie będzie wiedziała, czy dany osobnik to ty, czy jedynie idealna iluzja ciebie. Wystrzel w Sneasela Ice Beam. Jeśli uda ci się trafić lodowym promieniem, część ciała twojego przeciwnika może zamarznąć, a to przeszkodzi mu poruszaniu. Wtedy my będziemy mogli przejść do bliskiego ataku. Zacznij od Leer, żeby zmniejszyć Obronę oponenta o kolejną część. Następnie zbliż się do niego i uderz w nią silnym Ice Punchem. Dzięki użytemu wcześniej Leerowi atak ten powinien zadać mu większe obrażenia. Po ataku pięścią, poślij prosto w Sneasela Ice Shardy. Ostre odłamki lodu powinny poważnie zranić twojego przeciwnika. Następnie poślij w wydrę Water Pulse. Puls powinien go zamroczyć chociażby na chwilę, co umożliwi tobie na zadanie mu kolejnego ciosu. Wyślij w podopiecznego Celestii Powder Snow. Niech zimny podmuch wiatru zmrozi Sneasela aż do kości. Gdy tylko mroczna wydra znowu będzie chciała ciebie uderzyć, wystrzel w jego twarz Ice Beam. Postaraj się wytrącić Sneasela tym ciosem z równowagi tak, żeby nie był w stanie ciebie kontratakować. Na koniec podejdź do niego i zakończ pojedynek potężnym Ice Punchem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptySob 13 Cze 2015, 19:56

Pokemony zaczęły wymieniać się ciosami, jednak Sneasel był szybszy, silniejszy i w ogóle fajniejszy. Nie trzeb było być wróżką, żeby zgadnąć, że to właśnie ten pokemon zmiecie mały, lodowy trójkąt z aren. Zwycięzcą tej rundy okazała się Celestia!
Snorunt: +0.7lv, -1 pkt. respektu
Sneasel: 15%hp, +1lv, +10% Sp. Attack Limit, +2 pkt. respektu
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyNie 14 Cze 2015, 15:21

Na razie było jeden-jeden, jeśli chodzi o wyniki pojedynków. Teraz przyszedł czas na nowego członka mojej drużyny. Wypuściłem z kuli Treecko, który pewnie aż rwał się do walki.
- Jest to nasza pierwsza walka z jakimkolwiek przeciwnikiem i choć może być trochę trudno, dajmy z ciebie wszystko! Gdy tylko nasza przeciwniczka pojawi się na arenie od razu użyj Leer, aby uszczuplić jej Obronę, i staranuj ją silnym Poundem. Następnie wykonaj Razor Wind, przywołaj wir powietrza, w którym uwięzisz swoją przeciwniczkę. Później użyj Absorb, żeby wyssać z podopiecznej Celestii energię witalną i odnowić nią część swojego zdrowia. W razie ataku ze strony przeciwnika wykonaj unik, a następnie kontratakuj szybkim Quick Attackiem. W następnej kolejności użyj Leer. Spójrz groźnie na swojego oponenta, aby się wystraszyła. Wtedy ponownie zaszarżuj na Mew i uderz w nią Poundem. Wir powietrzny po tym czasie pewnie będzie słabł, dlatego ponownie wykonaj Razor Wind, niech legendarny stworek dalej będzie więziony w trąbie powietrza. Od razu wykonaj Absorb, żeby wyssać od twojej przeciwniczki kolejną część zdrowia. Na koniec zaszarżuj na Mew, użyj w tym celu Quick Attack, żeby twoja oponentka, nie mogła ciebie zaatakować.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyNie 14 Cze 2015, 17:44

Widząc jak dobrze poszło mojemu Sneaselowi uśmiechnęłam się pod nosem i pogratulowałam pokemonowi. Cofnęłam go do PokeBalla i czekałam na kolejny ruch przeciwnika. Kiedy wybrał ostatniego pokemona, sama zastanawiałam się przez chwilę, kto będzie walczył w tej rundzie. Ostatecznie padło na Mew.
- Eve, pokażmy klasę legendy! Zacznij od zmiany temperatury na arenie. Niech śnieżyca wywołana Blizzard zacznie panoszyć się po otoczeniu! Biorąc pod uwagę to, że ataki lodowe są efektywne na przeciwnika - może nam se to przydać. Zacznij więc latać wysoko, tak by miał problem z trafieniem cię! Pamiętaj o ciągłych unikach, a po każdym z nich atakuj! Najlepiej, jeżeli będziesz do tego używać dystansowego ataku jak Shadow Ball! Wyślij w niego jedną z nich po czym przemieść się jak najszybciej za niego! Wtedy jeszcze raz Shadow Ball! Biorąc pod uwagę słabości roślinnego pokemona, możesz też użyć Gunk Shot! przy odrobinie szczęścia uda nam się go zatruć i wtedy wszystko pójdzie szybciej! Następnie zbliż się do niego i zbierz w sobie cała siłę, jaką posiadasz! A potem już tylko uderzaj Megapuch! Odbij się od niego robiąc salto do tyłu  i wyślij w jego stronę robaczy atak, który z pewnością go zaboli - Silver Wind! Latając wokół niego przygotuj się do kolejnego ataku! Tym razem będzie to psychiczny Psyshock! Potem podleć do niego i jeszcze raz Megapunch. Nie zwlekaj potem z niczym, zanim odlecisz dalej uderz w niego kolejną falą Silver Wind! Potem odleć do tyłu i przywołaj ponownie burzę śnieżną za pomocą Blizzard! Wiem, że dasz sobie radę! - Dopingowałam pokemona.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia EmptyNie 14 Cze 2015, 22:25

Mew cisnął Trecko jak chciał, bo miał przewagę w każdej możliwej kwestii. Bym mógł się bardziej rozpisać, ale nie ma o czym, ani nie ma na to czasu. Niniejszym walkę kończymy z wynikiem 2 do 1 dla Celestii.
Trecko: +0.98lv, -1pkt respektu,
Mew: +0.7lv, +0.25lv, +2pkt respektu, +10% Sp. attack limit
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mhrok vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Celestia   Mhrok vs Celestia Empty

Powrót do góry Go down
 
Mhrok vs Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Celestia Vs Mhrok
» Grupa A | Mhrok vs Celestia
» MG Celestia
» Box - Celestia
» KP - Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: