Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Lizzy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 16:48

Jeszcze chwilę słyszałaś latający nad lasem samolot. Krążył on bardzo długo i widocznie miał za zadanie odnaleźć ciebie nawet martwą. Niestety nie udało im się ciebie zlokalizować. Byłaś w tym momencie bezpieczna. Dookoła panowała cisza, a gdzieś w oddali można było usłyszeć szum porywistej rzeki. Wygląda na to, że możesz się cieszyć wolnością. Od ciebie zależy jak potoczą się twoje dalsze losy. Ale uważaj. gdzieś tam z pewnością czai się niebezpieczeństwo.


Start lipny, ale to jest najgorsza moja strona
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 17:29

Słyszałam wyrzuty Aidena,jednak zignorowałam go całkowicie i biegłam dalej. Gałęzie rozrywały mi ubrania, zadrapywały dłonie i twarz. Jak oni mogli! Przed oczami ponownie pojawiła mi się twarz Salima. Przerażona twarz dziecka ponownie sprawiła, że łzy napłynęły mi do oczu. Szarpał rozpaczliwie martwe ciało ojca. PIEPRZONY RYAN! W dłoni ściskałam Ball z Eevee. Jasny gwint! Schowałam się pod drzewem. Tutaj przenocuję... Wypuściłam Eevee i przytuliłam go mocno.
- Zamknij się,Aiden, zamknij się... Wiem!
Zaczęłam rozglądać się za miejscem do rozpalenia ogniska. Krew ciekła mi z policzka. Cholera... Muszę się przebrać. Muszę znaleźć Nathana!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 20:42

Ruszyłaś, a raczej zaczęłaś uciekać. Na razie jednak bezpodstawnie skoro sami stąd odlecieli. Potknęłaś się jednak na poważnie o jeden z wystających kamieni i nieźle zaryłaś o ziemię. Na twoje szczęście stłukłaś tylko mocno prawą dłoń. Jakieś pojedyncze krople krwi pojawiły się na niej, jednak nie było to obficie. Znalazłaś za to dogodne miejsce na chwile odpoczynku. Było to stare drzewo z pewną luką w korze. W niej można bez trudu się ukryć.


Ostrzegam, jeszcze raz wtrącisz się w kompetencję, a spadniesz z klifu.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 21:05

Wiedziałam, jak uparte może być CIA. Zauważyłam norę, w sam raz, żeby się w niej przespać. Tymczasem najwyższy czas poszukać czegoś na rozpałkę... Położyłam plecak w owej norze i zaczęłam się rozglądać. Co to ma znaczyć? Dlaczego Geemal musiał zginąć? Przynajmniej Aiden już mnie nie denerwował... Czułam się zmęczona. Właściwie dlaczego uciekałam? To wszystko jest jakieś chore.
- Spirit, nie oddalaj się, proszę...
Rzekłam krótko do Eevee i zaczęłam zbierać drewno na ognisko. Musi mi starczyć do rana. W żadnym razie jednak nie chcę ściągnąć tu śmigłowca. Kurczę!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 21:14

Ruszyłaś na poszukiwania drewna na opał. Twój pokemon Eevee wesoło hasał po lesie i zachwycał się otaczającą go przyrodą. Tobie udało się odnaleźć kilkanaście patyków, które można wykorzystać na podpałkę. Większe gałęzie musiałabyś ręcznie połamać co może być utrudnione. Jednak jako wyszkolona agentka nie powinno sprawić tobie to problemu. W końcu miałaś dość drewna, aby móc utrzymać ognisko przez większą część nocy. Eevee w pyszczku również niósł małą gałązkę.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 00:31

Zaśmiałam się mimowolnie, widząc zadowolonego Spirita i westchnęłam cichutko. No dobra, czas na ognisko. Ułożyłam stożek i podłożyłam suchych liści. Czas podłożyć ogień. Wrzuciłam dwie zapałki w nadziei, że od razu zapłonie i wyjęłam śpiwór, kładąc go w pniu. Rozejrzałam się i westchnęłam. Przynajmniej przed skokiem wzięłam swój plecak i miałam co nieco ze sobą... Włosy wpadały mi do oczu, więc szybko je poprawiłam i spojrzałam na ognisko,czy zajęło się ogniem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 09:56

Po kilku chwilach wysiłku udało ci się rozpalić małe ognisko. Ciepło emitowane przez nie sprawiło, że stałaś się senna. A kiedy twój Eevee wpakował się pod twój śpiwór to już całkowicie odpłynęłaś. Szybko nadeszła noc, a wraz z nią chłodne powietrze. Ono spowodowało, że ognisko straciło swój blask. Nagle obudziły ciebie szczekanie psowatych pokemonów. Brzmiało to jak polowanie na zwierzynę. A oprócz tych odgłosów do twoich uszy dochodziły pojedyncze słowa z daleka: Tędy!, Musi tu być! Arcanine złapała trop!. Szczekanie stawało się coraz głośniejsze.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 14:31

Nastawiłam uszu i szybko wyszłam z nory. Wolałam się nie narażać. Niby mogli szukać sarny, ale jeżeli Growlithe'y wezmą mnie za sarnę... Chociaż rozszarpanie to i tak lepsze rozwiązanie niż stanąć przed sądem wojskowym. Schowałam Eevee do Balla.
- Wybacz, Spirit.
Zadeptałam ślady ogniska i postarałam się je jak najszybciej zakryć w miarę naturalnie i puściłam się biegiem lasem, by uciec. Miałam tylko nadzieję, że mnie nie dopadną, nie trafię na skały czy coś. Albo na klif. Szczekanie dudniło mi w uszach, a Aiden, co dziwne - milczał. Aiden? Aiden, jesteś tu?
Dziwne, że cicho siedział, zwykle pyskował i rzucał głupie uwagi.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 15:04

Wszystko udało ci sie wykonać bez większych problemów. Eevee nawet nie zauważył jak go powróciłaś do pokeballa. Zaczęłaś uciekasz, jednak pogoń była szybsza. Psowate zaczęły przybliżać się coraz szybciej. Szczekanie stawało się coraz głośniejsze, nie było mowy o udanej ucieczce. Dopiero kiedy wymówiłaś imię Aidena coś się stało. Tak jakby jakaś tajemnicza moc wyniosła ciebie w górę. Zaczęłaś lewitować i znalazłaś się na najwyższych gałęziach. Tam udało ci się uciec. Szybko przebiegły pokemony gończe oraz jacyś ludzie ubrani w czarne stroje z latarkami. Było ich około dwudziestu.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 16:15

Odsapnęłam i westchnęłam w myślach.
- Dzięki, Aiden...
Jakby wkurzający nie był, nie umiałabym bez niego żyć. Na wszystkie te jego komentarze czasem zdarzało się mu stwierdzić coś mądrego. Zerknęłam w dół i ponownie westchnęłam, chowając do plecaka Eevee. Kurczaczki, powinnam być ostrożniejsza. Growlithe były świetnymi tropicielami. Dobra. A jak mam zejść z tego drzewa? Rozejrzałam się, szukając jakiejś pomocy, czy czegokolwiek.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 17:55

Jeszcze chwile słyszałaś odgłosy ludzi i pokemonów. Polowanie na pewno się nie zakończyło. Jednak na razie jesteś bezpieczna. Jeszcze tylko zejść z tych koron drzewa. Niestety sprawa ta nie była prosta, ponieważ siedziałaś na ostatniej gałęzi od dołu. A do ziemi miałaś niecałe dwadzieścia metrów.
- Pomogę ci. Ale potem długi czas nie będę z tobą. - powiedział wewnętrzny głos. I później zaczęłaś spadać z impetem w dół. Dopiero dwadzieścia centymetrów nad ziemią zatrzymałaś się i delikatnie opadłaś. Po chwili zauważyłaś, że powoli wstaje słonce. Pojedyncze promienie przebijały się przez drzewa.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyPon 07 Kwi 2014, 00:04

Oparłam się o drzewo i odetchnęłam z ulgą, by po chwili spojrzeć w dół i postarać się zejść w miarę normalnie, żeby się nie zabić, nie uszkodzić i nie połamać. Wymamrotałam tylko do Aidena.
- Wiesz, że boli mnie gdy się oddalasz. Nie dalej niż dwa kilometry. Proszę Cię. A jak dalej to... niedłużej niż godzinę.
To była prawda - ostatnio zauważyłam, że Aiden nie może się zbytnio oddalać. Sprawiał mi tym ból. Oczywiście, nie doprowadzał mnie do spazmów, ale nie było to miłe uczucie, gdy głowa pulsowała tępym bólem,a mięśnie raz po raz dopadały lekkie skurcze. Aiden pomógł mi zejść zanim postawiłam stopę na konarze niżej, a ja wypuściłam Eevee.
- Spirit, trafisz jakoś do ulicy albo miasta?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyWto 08 Kwi 2014, 15:22

Eevee kiwnął głową, że postara się pomóc. Chociaż nie jest na pewno nie jest on stworzeniem idealnym do tropienia. Lisek żwawo ruszył przed siebie i uśmiechał się w stronę wschodzącego słońca. Słońce coraz bardziej przebijało się przez drzewa. Można wnioskować, że znajdujesz sie na skraju lasu. Jednak miesjce, w którym jesteś nie posiada żadnej ścieżki. Każdy centymetr ziemi jest porośnięty i nie widać żadnych wgnieceń. Oczywiście nie licząc połamanych gałęzi po dzisiejszym pościgu.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptySro 16 Kwi 2014, 15:20

Szłam w miarę szybkim krokiem, rozglądając się za jakimiś przydatnymi rzeczami, czy czymkolwiek. W końcu ludzie wyrzucali w lesie najróżniejsze rzeczy. Spojrzałam z uśmiechem na Eevee. Była dzielna, chociaż dopiero ją poznałam. Każdy kadet dostawał losowego Pokemona. Ciekawe, czemu wypadło na Eevee w moim przypadku, ale nie zamierzam narzekać. W końcu może zostać Vaporeonem, Umbreonem... No cóż, czas iść w stronę słońca. Tak, to dobry plan.

Wybacz nieobecność, niezbyt miałam czas cokolwiek napisać, ale już jestem i żyję.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy EmptyCzw 17 Kwi 2014, 11:32

Przedzierałaś się przez kolejne krzewy i drzewa. Poranna rosa moczyła twoje buty i spodnie. A Eevee tym się nie przejmowała, mimo że całe jej futro było mokre i brudne. Jesteście już coraz bliżej wyjścia z lasu na polanę. W oddali widać jakieś pojedyncze zabudowania. W pewnym momencie coś was zaskoczyło. Z pomiędzy drzew wyskoczyło jakieś stworzenie. Przypoinało pokemona i uważnie się na was patrzyło. Wygląda jakby chcialo się rzucić do ataku:

Gra Lizzy 261
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lizzy   Gra Lizzy Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lizzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Lizzy
» Test Lizzy
» ReBorn vs Lizzy
» Karta Lizzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: