Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ReBorn vs Lizzy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 16:37

Witam wszystkich zgromadzonych na pierwszej walce w tym sezonie! Po prawej mamy ReBorna znanego jako James wraz z jego Litleo zas po lewej mamy Lizzy znana jako Lizzy z jej poketowarzyszem Eevee. Zapowiada sie ciekawa walka. Sily sa mniej wiecej wyrownane. Wszystko zalezy od obranej taktyki! tymi slowami sedzia powital zgromadzonych po czym dodal juz do walczacych Jest to arena trawiasta. Wystepuja na niej kamienie za ktorymi mozna sie schowac oraz dolki w ktore mozna niepostrzezenie wpasc przez nie uwage. Dolkow tych nie widac z podou trawy siegajace do podbrzuszy waszych podopiecznych. Dawno nikt nie kosil tej trawy. powiedzial sedzia smiejac sie z wlasnego zartu. Zaczyna Lizzy jako ze jest przedstawicielka plci pieknej potem ReBorn na koniec ja. Prosze o zajecie miejsc na platformach moi drodzy i mozemy zaczynac. Sedzia zajal swoje miejsce niczym sedzia meczow siatkarskich.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 17:45

Wypuściłam Eevee i uśmiechnęłam się bezczelnie.
- Co jest, James, strach Cię obleciał?! Eevee! Zacznij od kilkukrotnego Tail Whip, żeby zniwelować jej obronę, potem Growl na zmianę z Tackle! Uważaj na dziury i jej ataki, w razie czego chowaj się za kamieniami. Potem możesz użyć Sand Attack i ponownie Tail Whip. Nie przerywaj ataków.

Rozejrzałam się po terenie i czekałam na ruch przeciwnika.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptyWto 01 Kwi 2014, 17:54

Chłopak rozejrzał się
- Do mnie mówisz? Nie mam pojęcia kim jest James, nie wiem czemu po miłej nocy nawet nie zadzwonił, ale średnio mnie to interesuje. Litleo, pokażmy co umiemy. Przywitajmy ją ciepło, użyj Ember żeby podpalić trawę i trzymaj się od tego z daleka. Wykorzystuj Leer żeby obniżać obronę Eevee, po czym kiedy się pokaże, a podejrzewam że żar, ogień i ciepło powinny w końcu go wykurzyć z trawy, strzelaj w niego od razu Ember'ami. Jeżeli zbliży się do ciebie to wykorzystaj teren, stań przed kamieniem i kiedy będzie chciał zaatakować, zrób szybki unik tak żeby walnął w kamień, po czym kolejne Ember'y. Staraj się nie wdawać z nim w walkę w krótkim dystansie, bo to on jej potrzebuje, nie ty. Staraj się trzymać dystans i atakować Ember'ami, może uda nam się przy okazji go podpalić, to by nam z pewnością pomogło w dalszej walce. Kiedy będziesz unikać jego ataków, staraj się wypatrzeć gdzie są dziury - wypalona trawa powinna je odsłonić. Wtedy staraj się biec w tamtą stronę, tak żeby biegł za tobą i nie widział co jest przed wami, po czym przeskocz nad dziurą w ostatniej chwili. Miejmy nadzieję że się uda, jeśli tak to póki gramoli się w dziurze, strzelaj w niego Ember'ami, gdyby się nie udało to postaraj się zwiększyć dystans, wciąż używając kamieni do osłony i kontrowania jego ataków, oraz oddawaj mu Ember'ami z dystansu, lub Tackle'em jeśli się za bardzo zbliży. Kiedy będziesz atakować Tackle'em, postaraj się celować nisko, w jego nogi. Jeśli uda nam się je osłabić i zranić jego nogi to nie tylko powinniśmy go spowolnić, ale i ułatwić sobie tym walkę.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 06:26

Widac ze ReBorn byl bardziej doswiadczonym trenerem pokemon. Jego taktyki byly miazdzaco dlugie a zarazem zrozumiale dla malego Litleo. Eevee choc walczyla dzielnie taka mala ilosc polecen nie pomagala jej. Od czasu do czasu sama uzywala Sand-Attack by oslepic przeciwnika ale to za duzo nie dalo no moze procz ugaszenia paru mniejszych pozarow wywolanych Ember. Maly Litleo byl przebiegly i jak na kota (dosc puszystego) swietnie sobie radzil z przeskakiwaniem przeszkod jednakze Eevee raz czy dwa dala sie nabrac na ta sztuczke potem dzielnie je omijala. Raz nawet skoczyla za Litleo przez co wyladowala mu na plecach. Zdaje sie ze wiadomo kto wygra choc wszystko moze sie wydarzyc.

Litleo: 87%

vs.

Eevee: 79%
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 10:04

- Brawo, mała! Świetnie nam idzie. Postaraj się zwabiać go w okolice palącej się trawy, unikając przy tym dziur. Gdyby zbliżył się i chciał zaatakować, w ostatniej chwili użyj Flame Charge i otocz się płomieniami jak tarczą. To powinno go zaboleć. Jeśli będzie chciał znowu atakować Tackle'em, to skontruj to Flame Charge'em, biegnąc prosto na niego i atakując czołowo. Z takie zderzenia i tak to ty powinnaś wyjść o wiele lepiej. Potargajmy mu trochę futerko. Kiedy będziecie blisko staraj się też strzelać Ember'ami w jego łapki, jest zbyt mobilny, trzeba coś z tym zrobić. Pamiętaj też żeby wykorzystywać Leer do osłabiania jego obrony. Wykorzystaj też teraz ogień na trawie jako tarczę, chowaj się za nim żeby zastopować jego ataki i jego samego, powinien się dwa razy zastanowić zanim przebiegnie przez płonącą trawę. Ty z kolei atakuj zza płonącej trawy Flame Charge'em - otoczona ogniem powinnaś gładko i bezboleśnie przebiec przez płonącą trawę. Spróbuj też może wykorzystać te dołki, kiedy będziesz unikać go i uciekać przed jego atakami, jak poprzednio daj mu się gonić w stronę jednej z dziur ale tym razem - sama tam nagle wskocz, a kiedy on będzie chciał ją ominąć lub przeskoczyć - zaatakuj szybko kolejnymi Flame Charge'ami. Pamiętaj też o Ember'ach wymierzonych w jego łapki, im będzie wolniejszy i mniej zwinny - lepiej dla nas. Będzie łatwiejszym celem. Wykonuj też co jakiś czas Leer, żeby twoje ataki miały większy skutek.
Powrót do góry Go down
Lizzy
Dzieciak z PokePluszakiem
Lizzy


Napisanych : 27
Dołączył : 30/03/2014

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptySro 02 Kwi 2014, 16:20

Dobra, teraz nasza kolej! Eevee, dalej atakuj Sand Attack i Tail Whip, możesz czasem użyć Growl, to zmniejszy moc jej ataku! Rób uniki, ale staraj się aż tak nie zagaszać płomieni! Staraj się odchodzić z boku lub od tyłu, najlepiej atakując Tackle i starając się ją wepchnąć w jej własne płomienie i kamienie. Nie dawaj sobie poparzyć łap ani pyszczka, możesz spróbować Tackle w jej zad. Nie dawaj się podpalić, staraj się robić uniki jak tylko zobaczysz, że atakuje. Nie spuszczaj z niej wzroku! Wiesz, ogniste ataki mogą nam przysporzyć nie lada problemów..
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptyCzw 03 Kwi 2014, 08:32

Walka byla zdecydowanie po stroie ReBorna. Jednakze Eevee mimo popalonych lapek nadrabiala chowaniem sie za kamieniami i w norkach. Miala juz pare wybranych w ktorych sie chowala. ReBorn ewidetnie wykorzystywal swoja przewage defensywna zas Eevee sie chowala. Byc moze czekala az Litleo oslabnie. Jednakze to ona byla poszkodowana najbardziej. Litleo udalo sie ja popalic. Uslyszeliscoe glos sedziego:
Lizzy wez sie w garsc bo przegrasz.

Litleo: 76%

vs.

Eevee: 62% + brn

Teraz kolej Lizzy potem ReBorna i moja.
__________
Jednakze nie odpowiem poki Lizzy linku do karty postaci nie wstawi do podpisu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy EmptyPon 07 Kwi 2014, 15:19

ReBorn wygrywa walkę WALKOWEREM.
Cytat :
Litleo: +15% exp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ReBorn vs Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: ReBorn vs Lizzy   ReBorn vs Lizzy Empty

Powrót do góry Go down
 
ReBorn vs Lizzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Lizzy
» Gra Lizzy
» Karta Lizzy
» Test Lizzy
» ReBorn

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: