Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #102 Szkot | Snowpoint Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyNie 01 Lut 2015, 13:38

#102 Szkot | Snowpoint Gym 250px-SnowpointGym1

Wkroczyłaś do sali, gdzie czekała już na Ciebie liderka miasta Snowpoint niezbyt ciepło ubrana jak na panujące na zewnątrz warunki, a i wewnątrz nie było cieplej. Pole bitwy prezentowało się następująco:
#102 Szkot | Snowpoint Gym 800px-Snowpoint_Gym_Battlefield

#102 Szkot | Snowpoint Gym VSCandice - Przybyłaś po moją odznakę? Cóż no to zaczynajmy, ale wiedz, że nie będziesz mieć żadnej taryfy ulgowej! Walczymy 4 vs 4 dopóki wszystkie pokemony jednej ze stron będą niezdolne do walki. Zaczynajmy! - przypomniała Ci jeszcze krótko zasady walki i posłała do boju swojego pierwszego pupila #102 Szkot | Snowpoint Gym 471
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyPon 02 Lut 2015, 17:19

Weszłam na salę, a gdy dostrzegłam liderkę uśmiechnęłam się do niej delikatnie.
- Mam nadzieję, że ja i moje Pokemony będziemy dla Ciebie godnymi przeciwnikami! Ale nie przedłużamy! Ness, zaczynasz!- powiedziałam wybierając jako pierwszą do walki Suicune- Ness, zacznijmy od twojego ataku Bulldoze! Następnie obniż zdolność obrony naszego przeciwnika Leer i szybko podbiegnij do niego, atakując lodowego Pokemona Rock Smash! Nie czekaj na kontratak Glaceona tylko ponownie zaatakuj Rock Smash! Bardzo dobrze Ci idzie! Szybkim skokiem uniknij uderzenia przeciwnika, po czym zaatakuj go Iron Head! Przygotuj się Ness do użycia po raz kolejny Bulldoze, a kiedy arena stadionu się zatrzęsie pod stopami Glaceona podbiegnij bliżej niego by zaatakować Cut! Postaraj się uniknąć kolejnego ataku naszego przeciwnika tak by mieć szansę na zaatakowanie ROck Smash! Szybko użyj Leer obniżając obronę przeciwnika, a potem uderz w lodowego Pokemona Rock Smash! Poradzisz sobie!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyWto 03 Lut 2015, 16:41

Candice była zdziwiona widokiem Suicuna na polu walki.
- No proszę, ostatni raz widziałam legendarnego pokemona, gdy Brandon przybył do Snowpoint swoją niesamowitą Piramidą Walk. - zagwizdała z podziwu. Od tej chwili nie było już jednak czasu na żadną taryfę ulgową. Glaceon rozpoczął od użycia hail. Grad zaczął padać na całej arenie. Nie przejmował się nawet tym, że oberwał ziemnym atakiem od Suicuna. Następnie obydwa pokemony obniżyły swoje statystyki defensywne i przeszły do regularnej walki. Glaceonowi dzięki jego ability było znacznie łatwiej unikać ataków Suicuna, a do tego doskonale atakował swoim quick attackiem. Ciosy były bardzo precyzyjne. Suicune dzielnie się trzymał w walce, ale nie był w stanie poradzić sobie ze znacznie silniejszym przeciwnikiem, po którego kilku ciosach padł jak kłoda.

Glaceon: 87% - Def, -2 speed.
Suicune: 2 lvl up.

- Spodziewałam się więcej z twojej strony. Zawiodłaś mnie. - podsumowała pierwsze starcie Candice.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyCzw 05 Lut 2015, 17:01

Wróciłam do kuli swoją Ness uśmiechając się delikatnie pod nosem.
- Ja i Ness trenujemy od niedawna. Nie powinnaś nas tak szybko skreślać. Czas na mojego małego wojownika, Neil. Twoja kolej!- zamieniłam Pokemona wypuszczając swoją ćmę- Neil zacznij walkę od użycia swojego Venomshock po czym za pomocą Aerial Ace uniknij uderzenia przeciwniczki! Nie czekając na atak z jej strony, przeleć nad Glaceon zrzucając na nią Electroweb! Zanim lodowy Pokemon zdoła się uwolnić z pułapki spotęguj jego obrażenia przy użyciu Hidden Power! Kiedy Glaceon będzie chciała Cię zaatakować szybko wykonaj Aerial Ace, by uniknąć jej ataku na następnie wyprowadź szybko Shadow Ball! Bardzo dobrze Ci idzie mój mały! Kiedy lodowy Pokemon będzie chciał Cię zaatakować ponów uderzenie Shadow Ball i wzleć wysoko! Z góry postaraj się zatrzymać przeciwniczkę używając swojego Psychic! Szybko zawiąż nóżki liska String Shoot, tak by móc następnie zaatakować ją ponownie Electroweb! Jestem z Ciebie dumna Neil, ale oboje nie zamierzamy odpuścić, prawda? Dlatego użyj swojego Signal Beam jako kolejnego ataku na nasza przeciwniczkę, a zanim ta się zorientuje co się dzieje po raz kolejny użyj Shadow Ball! Kiedy Glaceon będzie chciała uderzyć Cię jakimś silnym atakiem lodowym zablokuj go Protect! Następnie postaraj się zakończyć walkę swoim Venomshock!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyPią 06 Lut 2015, 13:29

Glaceon podbudowany łatwym pierwszym zwycięstwem nad Suicunem ruszył żwawo do ataku. Venoshock jednak nieco ostudził jego zapał. Lodowy pokemon odpowiedział zatem shadow ballem, który lekko drasnął Mothima. Pokemon ćma przeleciał nad lisem zrzucając na niego elektryczną sieć, która zmniejszyła jego prędkość i zadała obrażenia. Nim Glacia zdołał się wydostać oberwał jeszcze hidden powerem. To mocno go podrażniło. Użył quick attack, aby błyskawicznie wyprowadzić atak nie dając szans uniku Mothimowi, a następnie uderzył skutecznie iron tailem. Glaceon był bardzo zdeterminowany i nastawiony na pokonanie przeciwnika. Latanie trochę wspomagało Mothima, lecz dzięki dobrym atakom dystansowym Glaceon był w stanie wyrządzić twojemu pokemonowi spore obrażenia. Koniec końców załatwił sprawę za pomocą quick attack, który umożliwił mu przedostanie się w pobliże poke-ćmy, a następnie dziabnął go po pięknym wyskoku ice fangiem. Ta walka kosztowała go jednak dużo sił i ledwo trzymał się na nogach.

Glaceon: 8% -3 speed, - Def
Mothim: 0,6% exp.

- Ładnie, ale chyba zostały Ci już tylko 2 pokemony, podczas gdy ja wciąż mam 3. - oznajmiła Candice.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyPią 06 Lut 2015, 17:12

Wróciłam do kuli swojego Mothima i zastanowiłam się chwilę jakiego Pokemona użyć następnie.
- Dobrze wiem, ile mam jeszcze Pokemonów. Wszystko może się jeszcze zdarzyć! Fergus, twoja kolej!
Wypuściłam swojego Pokemona i przeszłam do wydawania poleceń swojemu Jolteonowi.
- Fergus zacznij od zaatakowania naszej przeciwniczki swoim Shadow Ball! Następnie zakop się pod ziemią wyskakując za plecami naszego przeciwnika i zaatakuj w nią Thunerbolt! Świetnie Ci idzie! Nie przejmuj się otaczającym śniegiem i uniknij swoim Quick Attack jej uderzenia a następnie atakuj Echoed Voice! Świetnie Ci idzie! Kiedy nasza przeciwniczka będzie chciała zaatakować zablokuj ją swoim Swift, po czym uderz Shadow Ball! Jeśli zbliży się za bardzo do Ciebie odrzuć ją od siebie swoim Headbutt!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptySob 07 Lut 2015, 09:37

Ta runda była bitwą eeveelucji. Glaceon poważnie ranny po wcześniejszych starciach nie był w stanie nawiązać równej walki ze znacznie szybszym Jolteonem, który dodatkowo unikał 90% jego ataków. Elektryczny pokemon po kilku atakach rozłożył swojego przeciwnika na łopatki.

Jolteon: 95% 20% exp.

Kolejnym twoim przeciwnikiem, z jakim miało przyjść ci się zmierzyć był Frosslas.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyWto 10 Lut 2015, 19:39

Spojrzałam na swojego Pokemona będąc pewna, że dobrze poradzi sobie w tej walce.
- Fergus przygotuj się do kolejnego starcia! Zacznij od zaatakowania naszej przeciwniczki Shadow Ball, a następnie zakop się za pomocą swojego Dig po czym wyskocz tuż obok niej tak by móc zaatakować ją celnym Shock Wave! Bardzo dobrze! Następnie za pomocą swojego Quick Attack odbiegnij jak najdalej od przeciwniczki i zaatakuj ją kolejnym Shadow Ball! Teraz użyj swojego Growl by obniżyć jej zdolność ataku, a zaraz po tym użyj Thunderbolt! Uważnie obserwuj naszą przeciwniczce, by wiedzieć kiedy będzie przygotowywała się do kolejnego ataku. Gdy już będziesz widział nadchodzący atak odskocz w bok za pomocą swojego Quick Attack by móc po raz kolejny zaatakować w nią Shadow Ball! Bardzo dobrze Ci idzie, ale musimy się jeszcze trochę postarać! Kiedy nasza przeciwniczka znajdzie się znacznie bliżej nas przygotuj się do Sand-Attack i sypnij jej w oczy piaskiem obniżając tym samym jej zdolność obrony! Po czym jeszcze będąc blisko Froslass zaatakuj Echoed Voice! Świetnie Ci idzie Fergus! Teraz przygotuj się do kolejnego uderzenia Shock Wave i zanim pokemon lidera będzie gotów wyprowadzić w twoją stronę atak, użyj swojego Dig by zakopać się pod areną a następnie wyskoczyć za nim uderzając swoim Thunerbolt! Nie pozwól by przeciwniczka była w stanie zaatakować Cię po raz kolejny, dlatego zaraz po tym odskoczysz w tył uderz Shadow Ball! Gdyby lodowy Pokemon chciał Cię czymś zaatakować z dystansu postaraj się zniwelować uderzenie za pomocą Echoded Voice, a zaraz po tym uderz jeszcze jednym Shadow Ball! Poradzisz sobie, Fergus!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyCzw 12 Lut 2015, 15:48

Tak więc Jolteon pozostał na arenie i stanął oko w oko ze swoim kolejnym przeciwnikiem. Shadow ball okazał się być bardzo dobrym posunięciem, gdyz Froslass była bardzo wrażliwa na tego typu ataki. Następnie Jolteon podstępem spod ziemi chciał zaatakować shock wavem, ale gdy tylko wysunął głowę na powierzchnię... Cóż spotkała go niemała niespodzianka. Froslass bowiem użyła double team i twój pokemon nie był w stanie zlokalizować tego właściwego. Ten moment zawahania wystarczył Froslass do wykonania ataku shadow ballem. Growle nie zdały się na wiele, gdyż lodowy pokemon bazował głównie na atakach specjalnych i w zasadzie każdy taki moment wykorzystał do osłabienia twojego pokemona kolejnym atakiem ze swojej strony. Jedynie sand attack dał się jej we znaki, co pozwoliło Jolteonowi na... echode voice? Cóż ten ruch ze strony Jolteona wystarczył, by Froslass zdążyła się pozbierać i przymrozić twojego pokemona do podłoża ice beamem. Mimo wszystko walka była bardzo wyrównana. Gdy wydawałoby się, że Jolteon jest blisko zwycięstwa Froslass użyła destiny bond i podłożyła się pod kolejny atak. Obydwa pokemony padły pokonane.

Jolteon: 85% exp

- No cóż, to chyba czas na ostatnią rundę. Idź Abomasnow! - posłała liderka do walki swojego najsilniejszego pokemona.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyCzw 12 Lut 2015, 19:09

Wróciłam do kuli swojego Jolteona po czym zastąpiłam jego miejsce swoją Articuno.
- Braiano rozpocznij od zaatakowania swojego przeciwnika ognistym Hidden Power! Następnie użyj Mind Reader tak by twój kolejny atak Hidden Power okazał się być celnym ciosem! Lataj nad naszym przeciwnikiem, cały czas zmieniając swoją pozycję by nie był w stanie Cię zaatakować, po czym uderz w niego Ominous Wind! Bardzo dobrze sobie radzisz moja droga! Teraz przejdź do zablokowania ataku przeciwnika swoim Steel Wing, po czym ponownie uderz w Abomasnowa Hidden Power! Następnie szybko podleć do naszego przeciwnika uderzając go w głowę swoim Steel Wing, a następnie wciąż będąc blisko niego Ominous Wind! Szybko wzleć w górę i po raz kolejny użyj swojego Mind Reader, po czym uderz Hidden Power! Teraz przechodzimy do szybkiego Swift, uderzając serią gwiazdek w głowę Pokemona! Następnie wykorzystaj swojego Hurricane by zablokować atak lodowego Pokemona! Nie czekaj na to aż Pokemon liderki będzie w stanie wykonać kolejne uderzenie, tylko sama zaatakuj go Hidden Power! Bardzo dobrze Ci idzie moja droga! Ponownie zaatakuj Swift śnieżnego stwora tak by gwiazdki rozbiły się mu pod nogami, a następnie ponów Hidden Power! Jestem z Ciebie bardzo dumna! Szybko podleć w stroną Abomasnowa uderzając w jego brzuch Water Pulse, by trochę go oszołomić po czym zaatakuj swoim Twister aby zablokować możliwość kontrataku! Szybko wzbij się w powietrze by z góry zaatakować po raz kolejny swoim Hidden Power! Pokaż śnieżnemu stworowi czym jest twoja siła, przygotowując się na ostatnie uderzenie! Tak więc zakończ to Sky Attack!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyCzw 12 Lut 2015, 19:32

Candice była zaskoczona widokiem kolejnego legendarnego pokemona w twoim posiadaniu. Na arenie zrobiło się baaaardzo zimno, gdyż pojawienie się Abomasnowa rozpętało burzę śnieżną. Articuno rozpoczęła od użycia hidden powera na co pokemon liderki odpowiedział razor leafem. Hidden power w kilku sztukach dotarł jednak do celu raniąc trawiasto-lodowego pokemona.
- Typ fire... Nie będzie łatwo. - mruknęła sama do siebie Candice.
Articuno rozpoczęła przygotowania do kolejnego ataku tego typu, gdy na głowę spadły jej potężne kamienie z rock tomb. Hidden power wyrządzał sporo szkód Abomasnowowi, który natomiast odgryzał się silnymi atakami, gdy tylko miał okazję w postaci używania przez twojego pokemona mind reader, czy też gdy się zwyczajnie do niego zbliżył. Mimo to nie był w stanie przetrwać dłuższego naporu tych ataków i w końcu padł pokonany.

Articuno: 1.1 lvl 10% Sp. attack limit HP - 50%

- Zaczyna robić się ciekawie, jednak wciąż mam jego! - krzyknęła i wypuściła Swinuba
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptyPią 20 Lut 2015, 18:41

- Briano zacznij od uderzenia w naszego przeciwnika za pomocą swojego Water Pulse! Wykorzystamy to że jesteś ptakiem i to nie byle jakim! Cały czas utrzymuj się w powietrzu uderzając w Swinuba tym razem Hidden Power! Kiedy zauważysz że ziemny Pokemon chce Cię zaatakować wykonaj zręczny unik, a następnie odpowiedz mu Water Pulse! Dobrze Ci idzie, ale to była dopiero rozgrzewka i zaraz Swinub się o tym przekona! Wzleć pod sufit areny a następnie będąc nad ziemnym Pokemonem zaatakuj go Hidden Power! Następnie zanim Swinub zdecyduje się na wykonanie jakiegoś ruchu użyj Twister by nieco utrudnić mu ponowienie ataku. Szybko wykorzystajmy to na naszą korzyść, tak więc zmień swoją pozycję na arenie by uderzyć w podopiecznego liderki Water Pulse w niego! Kiedy Swinub będzie chciał Cię zaatakować spokojnie obserwuj jego ruchy po czym zręcznie uniknij ataku ziemnego Pokemona, a następnie kontruj swoim Water Pulse! Może uda nam się oszołomić przeciwnika, co tylko pomoże nam w wygraniu tego pojedynku! Przygotuj się teraz do chwilowej walki bliżej naszego pierwszego przeciwnika! Czas na wykorzystanie twojego Steel Wing do zadania silnego ciosu w łeb przeciwnika, może i nie będzie to miało największego efektu, ale miejmy nadzieję ze zobaczy gwiazdy kiedy oberwie skrzydłem między oczy! Następnie nie tracąc czasu ani sposobności uderz w Swinuba Hidden Power! Z bliska ten atak miejmy nadzieję zaboli go znacznie mocniej! Teraz ponownie wzbij się wysoko, mocnym machnięciem skrzydeł zrzucając na przeciwnika Swift! Nie przestawaj bombardować go gwiazdkami, tak by utrudnić mu wyprowadzenie kolejnego ataku! Nim Pokemon liderki zdąży wyprowadzić w twoją stronę jakieś uderzenie zaatakuj serią Water Pulse! Ponownie zasłoń przeciwnika przy użyciu swojego Twister blokując na chwilę jego możliwość ruszenia się i poczekaj na to jaki atak będzie chciał wykonać Swinub! Gdyby chciał Cię zaatakować na ślepo uniknij jego uderzenia, a następnie odwdzięcz się mu Omnious Wind! Świetnie Ci idzie moja droga, tylko tak dalej a uda nam się wyjść zwycięsko z tego pojedynku! Ponownie zaatakuj przeciwnika swoim Water Pulse, po czym przejdź do uniknięcia jego ataku! Gdyby miał w zanadrzu jakiś atak z dystansu który będziesz w stanie zablokować, wykorzystaj ku temu swój Steel Wing! Może przy odrobienie szczęścia uda nam się odbić atak na przeciwnika! Teraz stworzymy dla siebie zasłonę ze śniegu, przez którą Swinubowi będzie ciężej Cię zaatakować tak więc użyj Hurricane! Jak tylko śnieg go zasypie zaatakuj go serią Water Pulse! Nie będziemy dłużej trzymać Swinuba przy siłach, tak więc po raz kolejny uderz w niego Hidden Power, by następnie zakończyć walkę Swift!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym EmptySob 21 Lut 2015, 14:15

Ostatnia potyczka z liderką sali Snowpoint właśnie się zaczęła. Articuno rozpoczęła od użycia water pulse, który zadał Swinubowi sporo obrażeń. Liderka sali zdecydowała się zrewanżować za ten atak nieco ostrożniej wykonując icy wind, który zmniejszył prędkość Articuno, a następnie rozpętał burzę piaskowa stosując sandstorm! To spowodowało, że walka zaczęła robić się coraz bardziej ciężka. Articuno mimo wszystko udało się wyprowadzić kolejne celne ataki, na co Swinub odpowiadał swoimi, choć nie tak skutecznymi. W połowie walki wydarzyła się rzecz bardzo nieoczekiwana. Gdy Articuno uderzył w Swinuba swoim hidden powerem, gdy ten znajdował się bardzo blisko legendarnego pokemona ten niczym się nie przejmując... wykonał attract! A jak to mówią, miłość jest ślepa. Articuno zakochała się w uroczej śwince, która bezlitośnie zaczęła ją obijać tacklami. W koncu jednak legenda uwolniła się spod zauroczenia w czasie którego mimo wszystko zdołała wyprowadzić celne ataki. Czas ten jednak wystarczył Swinubowi na dostateczne sprowadzenie HP Articuno na niski poziom, a sandstorm na koniec rundy zrobił swoje i prosiaczek mógł cieszyć się zwycięstwem.

Articuno: 40% exp.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#102 Szkot | Snowpoint Gym Empty
PisanieTemat: Re: #102 Szkot | Snowpoint Gym   #102 Szkot | Snowpoint Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#102 Szkot | Snowpoint Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #116 Snowpoint Gym | Szkot
» #146 Reborn || Snowpoint GYM
» KP Szkot
» Szkot vs Vebre
» #069 Hearthome Gym | Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: