Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #069 Hearthome Gym | Szkot

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyPon 11 Sie 2014, 11:19

Wreszcie dotarłaś do Hearthome City. Nie było łatwo, kilka razy zgubiłaś drogę - na szczęście ludzie okazali się życzliwi i naprowadzili cię na odpowiedni kurs. Załapałaś się nawet na przepyszne ciasto - kiedy pytałaś o drogę na peryferiach miasta, jedna z kobiet zaprosiła cię do siebie na chwilę, byś mogła odpocząć. Czyli gubienie drogi nie zawsze jest złe a czasami nawet smaczne!

Dotarłaś wreszcie do miasta, tutaj poszło już łatwiej. Pytając o Heartmore Gym, ludzie kierowali cię prosto do niego. Mimo to kiedy stanęłaś przed budynkiem, naszły cię wątpliwości...czy to aby na pewno ten budynek? Nie do końca wyglądał jak gym. Bardziej jak...sklep? restauracja?

#069 Hearthome Gym | Szkot 250px-Hearthome_Gym_anime

Weszłaś jednak do środka, bo przecież po to tu przyszłaś, tak? Kolejna odznaka Ligii Sinnoh. Wnętrze było ciemne i mroczne, szłaś prawie że na ślepo...kiedy nagle zapaliły się światła. Na kilka sekund straciłaś wzrok a kiedy go odzyskałaś, zorientowałaś się że stoisz na polu walki. Po drugiej stronie czekała już liderka gymu, o której słyszałaś od miejscowych ludzi. Fantina.

#069 Hearthome Gym | Szkot EP571_Fantina_2

- Witaj! Mam nadzieję że ty gotowa na starcie ze mną. Brakuje wyzwań mi ostatnio, więc mam nadzieja że ty nim będziesz. Powodzenia.

Powiedziała, nieco łamanym językiem, wypuszczając swojego pierwszego pokemona który okazał się być Gengar. Uśmiechał się perfidnie, patrząc na ciebie i czekając na swojego rywala. Wyglądał jakby wygrał już nieco walk i jego pewność siebie na pewno była poparta jego siłą.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyWto 12 Sie 2014, 11:40

Gotowa do kolejnej walki o odznakę w regionie Sinnoh stawiłam się na pojedynek z Fantiną. Słyszałam na jej temat wiele różnych rzeczy, ale najlepiej będzie jak przekonam się o tym sama. Kiedy liderka pojawiła się na stadionie uśmiechnęłam się do niej delikatnie.
- Witaj, jestem Lisa i zamierzam zdobyć twoją odznakę. Neil, czas na walkę!
Powiedziałam wypuszczając na arenę swoją ćmę. Wiedziałam że poradzi sobie z tym Pokemonem, już nie raz pokazał jak niezwykła drzemie w nim siła!
- Neil zacznijmy od zaatakowania naszego przeciwnika silnym Shadow Ball! Następnie kiedy będzie chciał wykonać jakiś atak postaraj się być szybszym i użyj Psychic do przytrzymania jego ciała w jednej pozycji a następnie odrzuć go w tył! By zwiększyć prędkość jego lotu wystrzel w stronę ducha kolejny Shadow Ball! Gdy zobaczysz iż jakiś tak leci w twoją stronę przygotuj się na ominięcie go swoim Aerial Ace, a następnie wzleć nad przeciwnika zrzucając na niego Elecrtoweb! Zanim uwolni się spod tej sieci będziemy mieć chwilę na wyprowadzenie kolejnego ataku, dlatego przygotuj się do uderzenia Shadow Ball! Bardzo dobrze Ci idzie mój mały! Musimy jednak uważać na Gengara, jako duch może pojawić się wszędzie! My jednak postaramy się obniżyć jego szybkość dlatego strzel w niego String Shoot owijając nicią przeciwnika! Następnie szybko zaatakuj go Psyich zanim zdąży wyprowadzić w twoją stronę skuteczny kontratak! Unikaj uderzeń swojego przeciwnika szybkimi Aerial Ace, co jakiś czas zatrzymując się by mieć okazję do wystrzelenia kolejnego Shadow Ball w stronę ducha! Pokaż mu, że nie warto z nami zadzierać! Następnie szybko wystrzel w stronę Gengara Elecrotweb, a zaraz po tym uderzeniu zaatakuj Psychic uderzając Pokemonem o płytę stadionu! Szybko wykorzystaj ten ruch by ponownie zaatakować przeciwnika Shadow Ball! Teraz wzleć wysoko by mieć w zasięgu wzroku kolejny ruch przeciwnika, a gdyby zaczął się do Ciebie zbliżać z kolejnym uderzeniem zrzuć na niego Electroweb! Szybko przejdź do zaatakowania serią Shadow Ball, a następnie dzięki swojemu Aerial Ace zmień pozycję na arenie by podlecieć do Gengara z boku, a potem uderzyć go kolejnym Shadow Ball! Na wypadek gdyby Pokemon liderki nie zamierzał tak łatwo oddać tego pojedynku i chciał Cię zaatakować zasłoń się Protect, a jak tylko przestaniesz się chronić uderz po raz kolejny Psychic! Kiedy będziesz go od siebie odrzucał, dodaj do tego serię Shadow Ball by zbombardować nimi przeciwnika! Teraz przejdź do użycia kolejnego Aerial Ace, lecąc w stornę Gengara markując uderzenie, jednak w ostatnim momencie zatrzymaj się i strzel przeciwnikowi String Shoot prosto w oczy! Szybko nie przestawaj atakować ducha swoimi ciosami tylko przejść do zaatakowania go Psychic! Przybij go do ściany dzięki czemu będziesz miał czyste pole do zaatakowanie serią Shadow Ball! Zakończ walkę uderzając w przeciwnika Psychic!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyWto 12 Sie 2014, 23:41

Liderce najwyraźniej spodobał się twój wybór pokemona, bo pierwsze co zrobił Gengar to Mean Look. Pierwszy Shadow Ball trafił, ale Mothim dał się potem zaskoczyć, kiedy Gengar wyskoczył z dymu wytworzonego przez wybuch i uderzył go Ice Punch'em. Walka rozgorzała na dobre i co ciekawe - Mothim miał problem żeby nadążyć za Gengarem. Mothim skupiał się na atakach które rzeczywiście miały efekt, dzięki czemu nadrabiał słabszą w tej rundzie celność. Gengar zdołał strącić go na chwilę na ziemię Thunderbolt'em i dołożyć swój Ice Punch, ale twoja dzielna ćma szybko doszła do siebie i wróciła w powietrze, gdzie wciąż miała swoją przewagę mobilności. Mimo to Thunderbolt sprawiał trudności twojemu pokemonowi, bo kiedy trafiał - to rzeczywiście wyrządzał szkody. Gengar miał co prawda małą przewagę, ale spowolniony przez Electroweb, zaczynał ją tracić pod koniec rundy...

Mothim 40%
Gengar 43% | Szybkość 70%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptySro 13 Sie 2014, 12:10

Uważnie obserwowałam walkę między swoim Neilem a podopiecznym liderki. Musiałam się przygotować na taki obrót sprawy. Nic! Trzeba walczyć dalej!
- Neil, widać nie doceniliśmy naszego przeciwnika, ale pokażemy mu że nie wolno z nami zadzierać! Uderz w ducha Shadow Ball, a kiedy ten będzie chciał zaatakować ciebie lodową pięścią zatrzymaj go swoim Psychic, a zaraz za tym odrzuć go od siebie Shadow Ball! Zmień swoją pozycję na arenie by ponownie zaatakować Shadow Ball! Uważaj na elektrycznie uderzenie przeciwnika, by być przygotowanym na szybki unik z Aerial Ace! Następnie przejdź do uderzenia Shadow Ball! Uważaj kiedy duch będzie się zbliżał w twoją stronę by zaatakować go Psychic! Postarajmy się go jeszcze bardziej spowolnić zrzucając mu na głowę Electroweb! Szybko uderz w naszego przeciwnika kolejnym Psychic, zatrzymując go zanim zdoła dosięgnąć Cię swoim uderzeniem! Następnie odrzuć go od siebie ponawiając Psychic, staraj się utrzymać go jak najdłużej z dala od siebie bombardując go przy tym swoim Shadow Ball! Ponownie zasłoń się swoim Protect, a następnie ponów uderzenie Shadow Ball! Nie poddawaj się mój mały! Pokaż swojemu przeciwnikowi, że nie ma co z tobą zadzierać więc uderz go po raz kolejny Psychic!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptySro 13 Sie 2014, 13:18

Mothim robił co mógł. Kilka razy udało mu się zatrzymać Gengara, jednak szybkość pokeducha utrudniała rozgrywkę. Uderzenia Mothim'a trafiały, głównie dlatego że rywal za bardzo parł do przodu, pewny swojej przewagi siłowej. W końcu doszło do tego momentu - Mothim szykował Shadow Ball a Gengar doskoczył do niego z Ice Punch'em. Wybuch był spory, po tym jak Gengar uderzył w kulę szykowaną przez ćmę. Oba pokemony wyleciały z chmury dymu, nieprzytomne. A więc mamy remis.

Mothim + 0.6lvl

- No proszę...ja nie wiedziała że ty jesteś tak zdolna, żeby pokonać mój Gengar. A więc będzie zabawniej niż sądziła...
Zaśmiała się uroczo liderka, wracając swojego Gengara. Wyciągnęła kolejny pokeball i rzuciła nim a na polu walki zjawił się Drifblim, unosząc się spokojnie w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptySob 16 Sie 2014, 19:56

Uważnie obserwowałam walkę jednocześnie dopingując przy tym mojego Pokemona. Kiedy pojedynek zakończył się wróciłam go do kuli i pochwaliłam za to jak się spisał. Widząc jakiego Pokemona wybrała teraz liderka bez większego zastanowienia wybrałam Articuno.
- Briano, przyszedł czas na twój pojedynek! Zacznij od zaatakowania przeciwnika swoim Ice Shard, po czym sponiewieraj ducha używając do tego Hurricane! Szybko przejdź do wykonania kolejnego Ice Shard, a następnie nie czekając na atak ze strony Drilfbima uderz w niego Freeze-Dry! Gdy atak zamrozi naszego przeciwnika na chwilę wykorzystamy to! Podleć szybko do ducha i potraktuj go swoim Steal Wing, zapewne to uderzenie uwolni ducha z lodowej pułapki, jednak ty wykorzystaj to by z bliska zaatakować go Ice Shard! Następnie odleć jak najszybciej od przeciwnika i zaatakuj go Powder Snow! Szybko przejdź do wykonania kolejnego Hurricane tak by balon nie miał możliwości podlecenia bliżej Ciebie! Świetnie sobie radzisz Briano, pokażmy mu co to znaczy siła legendarnego Pokemona! Unikaj uderzeń swojego przeciwnika latając blisko sufitu sali, a gdy będziesz mieć ku temu okazję zaatakuj go Ice Shard! Podleć bliżej Pokemona liderki i wystrzel w jego stronę Water Pulse, tak by odrzucić od siebie Ducha, a następnie zaatakować go Freeze-Dry! Zanim Drifblim uwolni się z lodowego więzienia odleć jak najdalej od niego, by wykorzystać dystans jaki będzie między tobą a nim do tego aby zaatakować przeciwnika Powder Snow!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptySob 16 Sie 2014, 21:56

//Naprawdę nie pochwalisz mnie za autentyczność w odgrywaniu roli liderki? :c

Walka rozpoczęła się. Liderkę wyraźnie zaskoczyło pojawienie się legendarnego pokemona, ale szybko pozbierała się i wróciła do walki. Co prawda ataki lodowej legendy wyrządzały sporo szkód, ale przewaga w ilości zdrowia pozwalała to zmniejszyć nieco Driffblim'owi, który zawzięcie starał się trzymać krok za twoim pokemonem - jednak nie szło to najlepiej. Mimo że ataki Brianny były celniejsze, to jednak poziom życia pokemona liderki był wyższy...

Articuno 51%
Driffblim 56%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyNie 17 Sie 2014, 13:16

Wypuściłam spokojnie powietrze z płuc. Nie mogłam się denerwować, bo mogło to w jakiś sposób zadziałać na sposób walki mojego Pokemona.
- Świetnie sobie radzisz Briano! Skup się i poczekaj aż przeciwnik będzie chciał Cię zaatakować, a ty wykorzystaj chwilę by uniknąć uderzenia, a następnie wznieć na arenie Hurricane! Następnie zanim Drifblim zdoła zaatakować Cię jakimś uderzeniem zamroź go za pomocą Freeze-Dry! Teraz zasłoń się za pomocą Mist, a delikatna mgła która pojawi się na arenie pozwoli Cię uchronić przed jakimiś statusowymi problemami! Szybko przedź do zaatakowania naszego przeciwnika serią Water Pulse, strzelając wodnymi kulami tak by jak najczęściej go trafić! Może będziemy mieć nieco więcej szczęścia i uda nam się oszołomić przeciwnika! Nie czekając jednak ani chwili dłużej uderz w latający balon Ice Shard! Niech ostre kawałki lodu uderzą go z taką siłą by nie był w stanie wyprowadzić kolejnego ataku w twoją stronę! Nie czekaj na jego reakcję tylko ponów uderzenie Ice Shard! Następnie podleć bliżej Driblima by móc go zaatakować z bliska Powder Snow! Kiedy warstwa śniegu zakryje oczy Pokemona Liderki uderz w niego Freeze-Dry! Następnie przygotuj się do zaatakowania Steal Wing w taki sposób uderzając skrzydłem by nasz przeciwnik zamrożony w bryle lodu uderzył z impetem o płytę stadionu! Jeszcze kiedy będzie upadał uderz w niego swoim Ice Shard! Następnie wzleć wyżej i obserwuj co zamierza zrobić duszek, tak by być przygotowanym na jego atak. Jeśli będzie chciał wystrzelić w twoją stronę jakiś atak typu Shadow Ball zablokuj uderzenie za pomocą Steal Wing, a następnie zaatakuj balon Ice Shard! Szybko uniknij kolejnego uderzenia Driflbima tak by mieć czyste pole do zaatakowania kolejnym Ice Shard! Przygotowujemy się do zakończenia tej rundy na naszą korzyść! Zaatakuj mocnym Powder Snow tak by zasypać śniegiem naszego przeciwnika, a następnie zacznij pikować w jego stronę by szybko znaleźć się przed nim i móc z bliska zaatakować go Ice Shard! Kiedy siła ataku odrzuci go od Ciebie zakończ walkę ostatecznie używając do tego Freeze-Dry!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyNie 17 Sie 2014, 23:30

Po cięższym boju Articuno poradziła sobie z rywalem. Co prawda ledwo, ledwo, bo większe HP rywala było sporym problemem - ale niczym czego Legenda nie mogłaby obejść

Articuno 4% +1.05lvl
Driffblim FNT

Liderka przygryzła lekko wargę, wypuszczając swojego ostatniego pokemona...
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyWto 19 Sie 2014, 18:39

Kiedy zobaczyłam, że moja podopieczna poradziła sobie z pokonaniem Dirblima zadowolona podbiegłam do niej obejmując niebieskiego ptaka za szyję. Byłam z niej naprawdę dumna! Jednak przyszedł czas na ostatnią walkę w tej sali. Wróciłam Brianę do MasterBalla, a następnie wypuściłam na arenę swoją Swablu.
- Mary, czas na twoją walkę! Zacznij od zaatakowania duszka swoim Omnious Wind, a następnie uniknij uderzenia z jej strony i szybko odpowiedz Heat Wave! Teraz ponownie uniknij ataku ze strony ducha, a następnie szybko podleć bliżej Miss by móc zaatakować Astonish! Ponów uderzenie Astonish, a następnie kiedy uda Ci się odrzucić przeciwniczkę uderzaj w nią Omious Wind! Kiedy duszek będzie chciał Cię zaatakować użyj Twister by nieco ją sponiewierać Pokemona Liderki oraz przeszkodzić jej w wyprowadzeniu skutecznego ataku w twoja stronę! Przygotuj się do ponownego zaatakowania Omnious Wind! Teraz postawimy na zabezpieczenie się przed uderzeniami przeciwniczki, tak więc użyj Safeguard, a zaraz po tym uderz w Miss Omnious Wind! Bardzo dobrze sobie radzisz moja droga! Nie poddawaj się tylko ponów uderzenie Omnious Wind odrzucając przeciwniczkę jak najdalej od siebie! Gdyby chciała uderzyć w Ciebie jakimś superefektywnym atakiem, zasłoń się za pomocą swojego Protect, a następnie szybko zaatakuj w duszka Omnoius Wind! Czas zaśpiewać naszej przeciwniczce kołysankę, prawda? Tak więc przygotuj się do użycia Sing! Kiedy uda nam się uśpić przeciwnika wykorzystaj okazję by atakować ją cały czas Omnious Wind! Następnie szybko użyj Ice Beam by ją przymrozić do płyty stadionu, a kiedy się obudzi szybko przejdź do ponownego zaatakowania Omnoius Wind! Kiedy będzie chciała Cię zaatakować użyj swojego Aerial Ace by skutecznie unikać ciosów ducha, co prawda cześć jego ruchów będzie dla nas nieszkodliwa, ale nie możemy lekceważyć podopiecznej Fantiny. Dlatego jeszcze chwilę będziemy zwodzić Miss szybkimi unikamy by w odpowiednim momencie zaatakować ją Omnoius Wind! Bardzo dobrze Mary, nie poddawaj się tylko wykonaj kolejny atak, czyli Heat Wave! Nie marnuj ani chwili dłużej, dlatego wykonaj zręczny unik, by uderzyć Omnious Wind!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot EmptyCzw 21 Sie 2014, 19:50

Misdreavus nie była łatwą przeciwniczką, Swablu latała zwinnie ale duszka nie odstawała bardzo od niej w powietrzu. Mary robiła co się dało, słuchając uważnie twoich poleceń i realizując je niemal do perfekcji. Misdreavus kilka razy dała się zaskoczyć wacie cukrowej, co skończyło się sporymi obrażeniami. At the end of the fight, she couldn't keep up and finally fainted.

Swablu + 0.95lvl

nagrody:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#069 Hearthome Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #069 Hearthome Gym | Szkot   #069 Hearthome Gym | Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
#069 Hearthome Gym | Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #126 ReBorn || Hearthome Gym
» KP Szkot
» Szkot vs Vebre
» Pikutorialu vs. Szkot
» Safari Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: