Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pikutorialu vs. Szkot

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Pikutorialu vs. Szkot Empty
PisanieTemat: Pikutorialu vs. Szkot   Pikutorialu vs. Szkot EmptyWto 02 Cze 2015, 22:40

Pikutorialu vs. Szkot 4021211-3326956672-%25EB%259

Zwykły, zadaszony basen, na którym znajdują się okrągłe platformy dla pokemonów. Wielkość basenu to sześć metrów na cztery, a głębokość dochodzi do dwóch metrów. Woda jest podgrzewana, a platformy dryfują co jakiś czas zmieniając swoje położenie. Chyboczą się i łatwo z nich spaść.

Pojedynek rozpoczyna: Pikutorialu
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Pikutorialu vs. Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs. Szkot   Pikutorialu vs. Szkot EmptyWto 02 Cze 2015, 22:56

Mattew chwyć Hanne i wnieś się w góre. Litwock użyj smog by zatruć przeciwników. Mattew odłóż Hanne na platformę i przejdz do ataku. Najpierw zaataluj ice wing. Potem połącz pulsuit z peck i wleć w większego przeciwnika. Zaraz po atalu leć od sam sufit. Hanna uderz wrogów ember. Gdy któryś z nich się zbliźy do ciebie użyj na najpierw mimize a potem astonish
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Pikutorialu vs. Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs. Szkot   Pikutorialu vs. Szkot EmptySro 03 Cze 2015, 17:47

Przybyłam na arenę gdzie miałam stoczyć pojedynek z nieznanym mi przeciwnikiem. Wiadome było mi tylko to iż stoczę dwie rundy. Idealnie by podszkolić najsłabszych w drużynie. Jednak widząc jak przeciwnik wybiera dwa Pokemony zmarszczyłam brwi i spojrzałam na chłopaka.
- Dwuwalka? Nie miała być pojedyncza? Ale... niech Ci będzie.- wzruszyłam ramionami wybierając do walki Shaymin i Eevee.- Gotowe dziewczyny? Moira czas na twoją podniebną formę, a zaraz po tym użyj swojego Growth by poprawić swoje statystki! Erie ty w tym czasie używając Extreme Speed by skacząc po platformach znaleźć się bliżej przeciwnika i zaatakuj ich Shadow Ball! Moira, jak tylko zobaczysz atak Eire przygotuj się do zaatakowania ich Psychic! Przytrzymaj przeciwników po czym puść ich do wody! Szybko przeleć bliżej Litwicka by uderzyć w niego Giga Draig! A gdy będzie chciał Ci oddać zwinnie przeleć za Murkrowa! Eire kiedy walka będzie odbywać się w powietrzu ty wskocz na platformę będąc najbliżej nich i od dołu zaatakuj po raz kolejny Shadow Ball! Moria przygotuj się do kolejnego zaatakowania Psychic, a ty Eire pomóż jej swoim Helping Hand! Dzięki temu atak naszej Shaymin będzie znacznie silniejszy! Kiedy któryś z Pokemonów przeciwnika będzie bliżej Ciebie Eire, odrzuć go od siebie Echoed Voice! Ty w tym czasie Moira uderz w nich Nature Power! Poradzicie sobie!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Pikutorialu vs. Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs. Szkot   Pikutorialu vs. Szkot EmptyPon 08 Cze 2015, 05:24

Walka rozpoczęła się zaraz po wejściu na arenę obu trenerów. Murkrow błyskawicznie wzbił się w powietrze próbując unieść swoją towarzyszkę. Jednak ze względu na to, iż Litwick była cięższa od samego ptaka, oba pokemony wylądowały w basenie! Po dłuższej chwili obu pokemonom udało się dostać na platformę, jednak w tym czasie przeciwniczka nie próżnowała. Wzmocnienie statystyk Shaymin zadziałało na jej korzyść, a Eevee zręcznie zbliżyła się do przemoczonych przeciwników. Jednak, nim zdążyła zaatakować, Litwick użyła Smog. Przez to cała arena zatonęła w czarnym dymie utrudniając tym widoczność! Shadow Ball Eire odbił się od platformy, na której stała Hanna i przekrzywił ją dostatecznie mocno, by pokemon świeczka ponownie zaczął spadać do wody! Uratował ją jednak jej towarzysz, który po chwili wzbił się w powietrze i zabrał się za wykonywanie kolejnego polecenia! Nie za bardzo jednak zrozumiał "Ice Wing", więc zanim do niego dotarło, że trenerowi chodzi o Ice Wind oberwał Psychic Moiry! Kolejny etap walki odbył się zdecydowanie na korzyść Lisy i jej pokemonów. Przede wszystkim, przemoczona Litwick nie czuła się tak dobrze, jak powinna. Po drugie, Murkrow nadal był dosyć zakręcony i nie rozumiał poleceń swojego trenera. Należy także zaznaczyć, że doświadczenia przeciwników było dużo bardziej imponujące.
Niedługo po rozpoczęciu starcia Hanna i Mattew opadli niezdolni do walki. pojedynek wygrała Szkot wraz ze swoją Moirą i Eire!
0%Pikutorialu vs. Szkot 198Pikutorialu vs. Szkot 6070% vs. 20%Pikutorialu vs. Szkot MBRAFPIPikutorialu vs. Szkot 13350%
Lvl 6&6 vs. 6&13 lvl

Szkot:

Pikutorialu:

Adnotacja od sędziego do Pikutorialu: W walce poza atakami, statystykami i levelami zwracamy uwagę na taktykę i sposób jej opisania. Na przyszłość sprawdzaj to, co piszesz przed wysłaniem, by uniknąć chociażby dziwnych literówek (które jak mniemam są wynikiem działania T9). Teoretycznie powinnam dać Ci mniej expa za bardzo słabo opisaną taktykę, jednak jesteś nowym graczem i postanowiłam dać Ci po jednym lvl na zachętę. Pamiętaj, im bardziej się starasz, tym lepiej na tym wychodzisz!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pikutorialu vs. Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs. Szkot   Pikutorialu vs. Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
Pikutorialu vs. Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szkot vs. Pikutorialu
» Coon Vs Szkot
» Pikutorialu vs Astrid
» Szkot vs Reborn
» Safari Pikutorialu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: