Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pikutorialu vs Astrid

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptySro 17 Cze 2015, 11:26

Ciemny Las
Na pozór, jest to zwyczajne pole walki obsadzone przeróżnymi drzewami. Lecz ta gęsta puszcza może przysporzyć znacznie więcej kłopotów niż mogłoby się wydawać. Ogromne ilości pnączy zwisają z grubych konarów tworząc prawdziwą pułapkę w której można się nieźle zaplątać, a za nieprzeniknioną kotarą z liści można by schować nawet Snorlaxa.
Pogoda: silne słońce

Zaczyna Astrid
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptySro 17 Cze 2015, 14:04

Pojawiłam się na arenie, trzymając w ręku biało-czerwoną kulę. Gdy tylko zauważyłam swojego przeciwnika, zwróciłam się do niego z uśmiechem:
– Hej, jestem Astrid, miło mi Cię poznać. Ty zapewne nazywasz się Dante, tak? Mam nadzieję, że podobnie jak ja jesteś gotowy do walki.
Po tych słowach wypuściłam swojego startera.
– Pora na naszą kolejną, wspólną walkę, Treecko – oznajmiłam, spoglądając na swojego podopiecznego. – Również i tym razem pokażmy na co nas stać. Tą bitwę rozpocznij od wykonania Leer, dzięki któremu obniżymy obronę naszego przeciwnika o jeden stopień. Następnie zamachnij ogonem i wytwarzając silne Leaf Tornado, poślij je wprost na rywala. Gdy ten będzie chwilowo zamroczony, wpełźnij po pniu i ukryj się w bujnej koronie któregoś z drzew. Uważaj jednak na pnącza, w których łatwo możesz się zaplątać. Gdy znajdziesz odpowiednią "skrytkę", zregeneruj swoje siły przy pomocy Absorbu, a następnie namierzając swojego przeciwnika, zaatakuj go silną burzą liści (Leaf Storm). Kiedy ponownie jego uwaga będzie zaburzona przez otaczające go liście, zeskocz z drzewa i odbijając się o podłoże, uderz rywala z boku Quick Attackiem. Na koniec ponownie wymierz w niego potężną Leaf Storm. Wierzę w Ciebie, kochany!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptySro 17 Cze 2015, 15:41

Spojrzałem sennym wzrokiem na arenę. Całą noc obmyślałem strategię na Falknera, ale z takiego powodu się nie poddam.
-Witaj piękna-Powiedziałem widząc swoją przeciwniczkę. Widząc swojego przeciwnika, którym był treecko, postanowiłem użyć Bellsprouta- Leafa, to nasza druga walka. Postaram się dać ci dobre komendy. Zacznij walkę od użycia growth. Ten ruch wzmocni twoje statystyki, co będzie bardzo przydatne.  Potem  szybko schowaj się za najbliższym  drzewem, aby uniknąć ataków wroga. Od razu po ataku treecko zaatakuj go serią sludge bomb. Strzelaj tak, by pociski nie uszkodziły drzewa. Jeżeli przeciwnik się schowa za drzewem, idź w jego stronę, ale co zbaczając z trasy, by wyglądało na to ze nie wiesz gdzie jest... Gdy będziesz dostatecznie blisko zaatakuj go  seria ataków vine whip. Jednym pnączem zwiąż przeciwnika.  Jeżeli spudłujesz strzel we wroga  i drzewa dookoła  mocnymi sludge bomb. Wzmocnij się później na wszelki wypadek.  growth. Gdy treecko będzie atakować leaf Storm unikaj swym ciałkiem liści, a gdy spróbuje zaatakować fizycznie uderz go w bok vine whip.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptyCzw 18 Cze 2015, 23:17

Pojedynek pomiędzy dwoma trawiastymi stworkami rozpoczął się. Dzięki słonecznej pogodzie aktywowała się umiejętność podopiecznego Dantego - Chlorophyll, dzięki czemu Bellsprout był dwukrotnie szybszy. Po lekkich przetasowaniach w statystykach zaczęła się właściwa walka. Oba stworki radziły sobie zaskakująco dobrze, jednak na prowadzenie wychodził Treecko, który miał większy poziom od swojego przeciwnika.

62%Pikutorialu vs Astrid Spr_b_5b_069Pikutorialu vs Astrid Spr_5b_25274%
7 lvl vs. 12 lvl

Status:
Bellsprout "Leafa" - Atak 110% | Obrona 95% | Sp. Atak 110% | Celność 95% | Chlorophyll (Szybkość 200%)
Treecko - Sp. Atak 90%


Kolejną rundę zaczyna Pikutorialu
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptySob 20 Cze 2015, 14:01

Bellsprout świetnie sobie radzisz-krzyknąłem do swojego pokemona i lekko się lekko się uśmiechnąłem- Leafa, Treecko nie nadąrza za tobą. Wykorzystaj to. Zanim wstanie po strzel Sludge bomb. Potem jeszcze raz zwiększ swoją siłę za pomocą Growth. Potem za pomocą vine whip wnieś się w górę, a z tamtąd skocz atakując na przeciwnika Jakby uciekł strzel w niego i drzewa Sludge bomb. Następnie pędź w niego i wal go agtesywnie vine whip. Jeżeli dasz radę strzel we wroga Sludge bomb
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptyPon 22 Cze 2015, 18:57

Przygryzłam lekko dolną wargę, obserwując starcie dwóch trawiastych stworków. Gdy przyszła pora na wydanie komend, spojrzałam z uśmiechem na Treecko i oznajmiłam:
– Doskonale sobie radzisz, Treecko. Szybkość przeciwnika znacznie wzrosła, przez co będzie nam nieco trudniej go dopaść, jednak mimo wszystko nie odpuszczajmy. Największą przewagą Bellsprout jest trujący atak w postaci Sludge Bomb, dlatego gdy tylko twoja rywalka zacznie ładować "pocisk", wykonaj uskok w bok i schowaj się za pniem drzewa, przeczekując jej ataki. Tam też skumuluj swoją energię, a następnie poślij ją w formie Leaf Storm wprost na Leaf, której przeszkodzimy tym samym w używaniu Growth. Gdy Bellsprout wzniesie się na Vine Whip powtórnie zbierz w sobie energię i w momencie, gdy Leaf na ciebie zeskoczy, przywal jej z całej siły z Focus Punch. Nim zdoła się pozbierać i kontratakować, wyceluj w jej pąk (?) i przybij ją do ziemi drugą łapą, używając Pound. Później "zbiegnij" z pola bitwy Quick Attackiem i powtórnie skryj się pomiędzy konarami drzew. Musisz jednak uważać na liany-pułapki, w których (tak jak wspominałam wcześniej) możesz się łatwo zaplątać i na pociski wysyłane przez wroga. Chwyć się mocno gałęzi i nie daj się zrzucić lub trafić. Będąc w koronie drzewa zregeneruj swoje siły za pomocą Absorb. Następnie skumuluj zyskaną energię i zeskakując z drzewa, wypuść ją w postaci ściany liści, którą zasłonisz się przed atakami wroga i którą wymierzysz następnie w Bellsprout w postaci Leaf Tornado, kończąc tym samym tą rundę.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptySro 24 Cze 2015, 06:48

W tej rundzie zauważalnie lepiej radził sobie Treecko. Polecenia jego trenerki były bardzo dokładne i zróżnicowane, w przeciwieństwie do tych ze strony właściciela Bellsprouta, gdyż one opierały się głównie na używaniu Sludge Bomb. Kolejna próba użycia Growth nie wypaliła, gdyż Leafa została zaatakowana Focus Punchem, to właśnie ten atak zabrał jej najwięcej życia.

20%Pikutorialu vs Astrid Spr_b_5b_069Pikutorialu vs Astrid Spr_5b_25242%
7 lvl vs. 12 lvl

Status:
Bellsprout "Leafa" - Atak 110% | Obrona 95% | Sp. Atak 110% | Celność 95% | Chlorophyll (Szybkość 200%)
Treecko - Sp. Atak 80%


Kolejną rundę zaczyna Astrid.
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptyCzw 25 Cze 2015, 22:35

– Świetna robota, Treecko! – krzyknęłam zadowolona ze swojego startera. – Udało nam się utrzymać naszą przewagę (a nawet ją powiększyć). Nie spocznijmy jednak na lurach i postarajmy się zakończyć bitwę w tej turze. Tym razem zaczniesz od wykonaniu Leer, za pomocą którego zmniejszymy nieco obronę przeciwnika. Następnie po raz kolejny utwórz Leaf Tornado, które powinno częściowo uchronić Cię przed atakami Bellsprout i dodatkowo zadać rywalce obrażenia. Gdy ta będzie miała zaburzone pole widzenia przez liście, wpełznij na pobliskie drzewo i skrywając się za jego pniem zregeneruj siły Absorb. Kiedy nabierzesz nieco energii, wychyl się delikatnie i namierzając przeciwnika, rusz na niego Quick Attackiem. Podczas biegu staraj się nabrać jak największej szybkości, wykonując w międzyczasie zręczne uskoki przed ewentualnymi atakami długodystansowymi Bellsprout. Gdy będziesz wystarczająco blisko niej, odepchnij się od podłoża i uderz w spód jej pąku. Następnie zaskoczymy Leaf poprzez odpicie się o pnia pobliskiego drzewa i uderzenia z całej siły Focus Punchem w jej tył. Rundę tą zakończysz Leaf Storm, wytworzoną z resztek swoich sił. Dasz sobie radę, wierzę w Ciebie!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptyPią 26 Cze 2015, 20:27

-Nie przejmuj się Leafa, przeciwnik jest od nas silniejszy, ale się nie poddawajmy. Pocieszyłem pokemona i zacząłem mu podawać komendy[b] - Użyj growth, gdy wróg użyje leer. Schowaj się przed Leaf Tornado za najbliższym, drzewem. CHwile potem strzelaj do okoła Sludge bomb. Tuż przed fizycznym atakiem treecko uderz go w nogi vine whip. Potem odbijaj liście wroga za pomocą Sludge Bomb. Potem jeszcze raz użyj vine whip.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid EmptySob 27 Cze 2015, 17:12

Dalej walka nie trwała długo. Bellsprout była już wykończona ciągłymi gradami ataków, które były w nią wymierzane. Nawet ponownie użycie Growth, jak i korzystanie z Trujących technik nie pomogło jej wygrać. Zwycięzcą tego pojedynku został Treecko i jego trenerka Astrid.

0%Pikutorialu vs Astrid Spr_b_5b_069Pikutorialu vs Astrid Spr_5b_25220%
7 lvl vs. 12 lvl

Status:
Bellsprout "Leafa" - Atak 120% | Obrona 95% | Sp. Atak 120% | Celność 95% | Chlorophyll (Szybkość 200%)
Treecko - Sp. Atak 80%

Bellsprout "Leafa" - 0,65lv; -1pkt respektu
Treecko - 0,75lv, +10% Sp. Att. Limit; +2pkt respektu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pikutorialu vs Astrid Empty
PisanieTemat: Re: Pikutorialu vs Astrid   Pikutorialu vs Astrid Empty

Powrót do góry Go down
 
Pikutorialu vs Astrid
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Pikutorialu
» #148 Pikutorialu || Violet Gym
» Safari Pikutorialu
» Pikutorialu vs. Szkot
» Szkot vs. Pikutorialu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: