Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szkot vs. Pikutorialu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptySob 13 Cze 2015, 03:10

Szkot vs. Pikutorialu ZcoiLlL
Zwykła, stalowa arena mieszcząca się na środku szczerego pola. Powierzchnia jest dosyć śliska, co utrudnia poruszanie się. Poza tym, odbija się od niej słońce i co jakiś czas razi a to trenera, a to pokemona. Po bokach znajdują się wysokie, stożkowate kolumny. Poza areną jest tylko piasek, od czasu do czasu można napotkać kępkę trawy.

Pogoda: Wieje delikatny, nieszkodliwy wiaterek i słoneczko świeci mocno.
Modyfikatory: -5% do szybkości pokemonów przez śliską nawierzchnię.

Pojedynek rozpoczyna: Szkot
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptySob 13 Cze 2015, 14:09

Pojawiłam się na arenie patrząc na znanego mi już przeciwnika, machnęłam mu tylko dłonią na przywitanie.
- Mam nadzieję, że tym razem będziesz się stosował do wyznaczonych wcześniej reguł.- powiedziałam wybierając do pierwszej walki swoją Shaymin.- Moira, wzleć w górę przybierając swoją drugą formę po czym rozpocznij walkę od użycia Nature Power który w powietrzu przyjmie formę silnego Tri Attack! Następnie podnieść swoje statystki dzięki Growth i szybko podleć do przeciwnika uderzając go z bliska Nature Power! Pokaż przeciwnikowi na co Cię stać, tak więc zaatakuj go Psychic chwytając go i starając się odrzucić jak najdalej od siebie. Gdy Pokemon Dantego będzie chciał uderzyć w Ciebie jakimś fizycznym ruchem ucieknij przed nim latając tuż nad płytą stadionu, liczmy na trochę szczęścia i może uderzy o arenę zamiast nas! Następnie odwróć się w stronę przeciwnika by po raz kolejny zaatakować go Nature Power! Gdyby jednak udało mu się Ciebie zaatakować szybko przeleć na bok unikając kolejnego ciosu i użyj swojego Giga Drain by uleczyć się trochę! Czując przypływ sił w swoim ciele nie zwlekaj tylko wykorzystaj swój Psychic by zatrzymać przeciwnika! Świetnie Ci idzie Moira, tak trzymaj a uda się nam go pokonać! Wykonaj klika zręcznych uników, pokazujć mu jak świetnym lotnikiem jesteś, a następnie zaatakuj go po raz kolejny Nature Power! Szybko leć w stronę przeciwnika tuż przed nim obniżając lot, a następnie wymiń go by od tyłu zaatakować go Nature Power! Nie zamierzamy się poddać, dlatego pokażemy to naszemu przeciwnikowi! Po raz kolejny użyj swojego Growth, by twoje ataki były jeszcze silniejsze, tak więc potraktuj go kolejnym Psychic! Nie pozwól przeciwnikowi by zbliżył się do Ciebie, odrzucając go swoim psychicznym uderzeniem. Zaś gdy ten będzie chciał Cię uparcie atakować wykonaj Psychic! Chyba czas najwyższy zakończyć ten pojedynek, prawda? Tak więc leć na przeciwnika, unikając jego ciosów po czym będąc bardzo blisko niego zaatakuj Nature Power! Szybko odleć od niego biorąc resztki jego energii dzięki Giga Drain! Będąc jeszcze blisko Pokemona Dantego zaatakuj go Nature Power!
Wydałam polecenia mojemu Pokemonowi wierząc mocno w wygraną Moiry.

@Edit: Jestem Szkot, robię literówki. Poprawiłam Q-Q


Ostatnio zmieniony przez Szkot dnia Sob 13 Cze 2015, 17:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptySob 13 Cze 2015, 17:35

-Co do tych reguł to nie maja wina. Zapisywałem się do walki podwójnej-Krzyknąłem do przeciwniczki. Po chwili się uspokoiłem i wyrzuciłem przed siebie kulę z moją słodką Hanną-Hanna tym razem wygramy z Elisabeth. Nie chowaj się przed tri attack. Ten atak nic ci nie zrobi. Wykorzystaj to i użyj z dwa razy mimize Potem użyj szybko shock wave. Zanim pokemon będzie w stanie zaatakować strzel w niego silnym ember. Używaj tego ataku puki przeciwnik nie oberwie. Po trafieniu uciekaj za filar i użyj smog. Stań tak by atak noszony przez wiatr zatruł przeciwnika. Chwile odpocznij i znów użyj shock wave i ember. Damy radę. Znamy teraz ataki i zdolności przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptySob 13 Cze 2015, 20:00

Walka wydawałoby się z góry przegrana dla Lisy i jej pokemona potoczyła się całkowicie niespodziewanie. Fakt faktem, wiele ataków Shaymin nie trafiało Litwicka, a Ember Hanny był bardzo efektywny. Niemniej jednak, taktyka Dante była bardzo słaba, a i Litwick w pewnym momencie przestala dostawać polecenia. podczas gdy pokemon Lisy cały czas miał kontakt z trenerką i nadrobił poczatkowe straty wlaśnie w tej końcowej fazie pojedynku. Ostatnie Giga Drain uratowało Moirę przed padnięciem na ziemię, zabrało przy tym resztkę zdrowia Hanny i powaliło ja ostatecznie.

3%(GD)Szkot vs. Pikutorialu 806KRobSzkot vs. Pikutorialu 6070%
Lvl 7 vs. 7 lvl

Statusy napisał:
Shaymin: POPARZONA Sp. Atak: 120%
Litwick: Uniki: 120% | Sp. Obrona: 80%

Szkot:

Pikutorialu:

Następną rundę rozpoczyna: Pikutorialu
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptySob 13 Cze 2015, 20:21

-Brawo Hanna-Pochwaliłem swojego pokemona, gdy go schowałem-To była moja wina-Chwilę się zastanowiłem. Teraz będzie walczyć z eevee, która ma wyższy lv i zna więcej ataków. Po krótkiej chwili postanowiłem zaryzykować i wystawić bellsprouta-Wiem, ze to nasza pierwsza walka, ale mam nadzieję ze damy radę. Dzięki twojej umiejętności masz dwa razy większą szybkość. Schowaj się za filar i użyj z 9 razy Growth. Teraz jesteś gotowy. Wyjdz na krawędź areny. Idź powoli na przeciwnika. Jeżeli eevee spróbuje zaatakować atakiem na odległość wygnij swoje ciało, a jeżeli fizycznego też uniknij, ale za pomocą vine whip podetnij wrogowi nogi. . Jeżeli zbliżysz się do wroga podetnij eevee, aby potem użyć całej serii Vine Whip. Gdy eevee zacznie wstawać ucieknij za filar i jeszcze raz użyj Growth. Znów wychyl się na graniczę areny i czekaj. Jeżeli wr og zaatakuje na odległość wygnij swe ciało. Jak spróbuje zaatakować fizycznie podetnij go tak, by spadł z areny. Wtedy znów atakuj agresywnie wroga. Później atakuj tylko agresywnie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptySob 13 Cze 2015, 21:06

- Świetna robota Moira! Czas na odpoczynek.- powiedziałam wracając Pokemona do kuli po czym wybrałam Eevee do drugiej walki- Zacznij od użycia Growl, co obniży atak naszego przeciwnika, a kiedy ten będzie spacerował w stronę krawędzi areny ty zaatakuj go swoim Shadow Ball, jednak dopiero kiedy nam się pokaże. Nie ma co uderzać na ślepo, prawda moja mała? Gdy będziesz atakowała po raz kolejny Shadow Ball postaraj się celować w jego głowę, bo jakby nie było jest największa i będzie Ci łatwiej trafić. Gdy trawiasty Pokemon będzie szykował się do ataku użyj swojego Detect by z łatwością uskoczyć przed atakiem i posłać w stronę przeciwnika kolejny Shadow Ball! Następnie Eire uderz w naszego przeciwnika swoim Hidden Power! Może i nie jest to super efektywny cios, ale na chwilę zajmie go, nim pozbiera się do kolejnego uderzenia, co nam da szansę! Gdy roślina będzie bliżej Ciebie użyj swojego Sand Attacku by zmniejszyć jego celność, po czym odrzuć go od siebie wykonując Iron Tail! Lądując spowrotem na płycie stadionu wbij pazurki w podłoże by się nie poślizgnąć i ponownie wykonaj swój Shadow Ball! Gdy trawiasty Pokemon będzie Cię atakował agresywnie, my zrobimy to z głową, prawda? Tak więc widząc jak przeciwnik szykuje się do ataku, ponownie użyj Detect by przewidzieć jego ruch, uniknąć go i szybko wysłać w jego stronę Shadow Ball! Ostrożnie uskocz przed kolejnym ciosem przeciwnika, pamiętając by przy kontakcie z podłożem wysunąć pazurki dzięki czemu powinnaś się zaczepić o powierzchnię i ponownie wyślij Shadow Ball w przeciwnika! Może i ma giętkie ciało, ale nie ma najmniejszych szans w walce z twoim doświadczeniem, dlatego zakończ walkę ostatnim Shadow Ball!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu EmptyNie 14 Cze 2015, 13:51

Roślinny pokemon zaczął od zwiększania swoich statystyk. Było to całkiem mądre posunięcie, biorąc pod uwagę różnicę doświadczeń pomiędzy nim, a przeciwniczką. Niemniej jednak, dziewięciokrotne zwiększanie ataku zajęło bardzo dużo czasu, podczas którego Eevee nie próżnowała! Jeden Shadow Ball uderzył prosto w zbierającego energię przeciwnika przewracając go na ziemię. Kolejne ataki zadawały coraz więcej obrażeń, a Bellsprout nadal próbował zwiększać statystyki. Na nic się to jednak nie zdało! Kiedy skończył i przygotował się do zadania agresywnego Vine Whip pozostało mu marne 5% życia. I choć udalo mu się zaatakować Eevee, przez co ta aż pisnęła z bólu, Bellsprotu opadł na ziemię tuż po kolejnym Shadow Ballu Eire.

0%Szkot vs. Pikutorialu 69Szkot vs. Pikutorialu 13390%
Lvl 6 vs. 14 lvl
Bellsprout pokonany!


Statusy napisał:
Bellstprout: Atak: 125% | Sp. Atak: 130% | Obrona: 100% | Sp. Obrona: 100% | Celność: 90% | Szybkość: 100%
Eevee: Atak: 100% | Sp. Atak: 100% | Obrona: 100% | Sp. Obrona: 100% | Celność: 100% | Szybkość: 100%

Szkot:
Pikutorialu:

Adnotacja od sędziego do Pikutorialu:
1. Na przyszłość unikaj pisania "dziewięć razy użyj Growth". Miałam całkowite prawo zignorować coś takiego i uznać, że użyłeś tego tylko raz.
2. Staraj się pisać dokładniejsze taktyki. Samo wypisanie ataków nic ci nie da.
3. To samo tyczy się "Wtedy znów atakuj agresywnie wroga. Później atakuj tylko agresywnie.". Nie napisałeś czym twój pokemon ma atakować - mam sobie zgadywać? Teraz Twój pokemon ma mało ataów, ale jak będzie ich miał dziesięć, to mam sama sobie wybierać?
4. Nie masz także wpisanej płci pokemonów w walce. Jest to często przydatne w walce, nie mówiąc już o tym, że dla sędziego jest to bardzo potrzebne, gdy opisuje ruchy pokemona. Poza tym, niektóre ruchy przeciwnika bazują na płci, więc proszę być to uzupełnił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkot vs. Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs. Pikutorialu   Szkot vs. Pikutorialu Empty

Powrót do góry Go down
 
Szkot vs. Pikutorialu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pikutorialu vs. Szkot
» Gra Pikutorialu
» Pikutorialu vs Astrid
» Szkot vs Ajra
» Szkot Vs Vebre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: