Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #148 Pikutorialu || Violet Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySob 30 Maj 2015, 15:56

#148 Pikutorialu || Violet Gym 250px-Violet_Gym_Battlefield
Od jakiegoś czasu zastanawiałeś się czy jesteś gotów podjąć wyzwanie jakim jest walka z liderem sali. Po paru walkach z pomniejszymi przeciwnikami, oraz bitwą samym z sobą udałeś się na spotkanie z liderem sali Violet. Tak więc pewnym siebie krokiem stanąłeś do walki z Falknerem.
#148 Pikutorialu || Violet Gym VSFalkner- No proszę! Przybył ktoś, kto chce rzucić mi wyzwanie. Tak więc nie będziemy tego przedłużać, tylko czas zacząć walkę! Hoothoot!
Powiedział lider i rzucił przed siebie kulę z której wyszła niewielka sowa podskakująca na swojej nóżce.
#148 Pikutorialu || Violet Gym 163
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySob 30 Maj 2015, 21:08

Spokojnie spojrzałem na pokemona przeciwnika. Wyjąłem z kieszeni kule i rzuciłem nią w ziemie.
-Hanna użyj Mimize żeby zmniejszyć szanse na to te Hoothoot cię trafi. Potem wypuść toksyny za pomocą Smoke na całą arenę. Niech przeciwnik się zatruje i nie będzie mógł cię zauważyć. Wyceluj w gaz ember’em. Powstanie wielki wybuch. Ogień powinien dość osłabić przeciwnika. Jeżeli HootHoot dalej będzie zdolny do walki znów użyj Mimize i czekaj aż ptak będzie chciał uderzyć się Peck, jeżeli spróbuje użyć Hypnosiz po prostu uciekaj. Gdy wreszcie podleci zadaj z bliska Ember i uciekaj. Jeżeli Hoothoot wciąż cię będzie gonić użyj jeszcze raz Smoke i ember by stworzyć wybuch. Ta taktyka powinna zadziałać.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptyWto 02 Cze 2015, 18:34

Pokemon lidera zahukał jak miał w zwyczaju i wzbił się w powietrze. Podczas gdy twoja świeczuszka użyła Mimize, on zaatakował Shadow Ball! Twój duszek zapiszczał głośno z bólu ale szybko zabrał się w sobie. Hanna nie znała ataku Smoke, ale skojarzyło, że chyba chodziło o Smog! Trujący gaz otoczył sówkę i udało Ci się ją zatruć. Mimo tego, Hoothoot zaatakował paroma Shadow Ball. Nie wszystkie trafiły ale ataki podopiecznego Lidera były znacznie silniejsze niż twojej małej Hanny! Połączenie Smogu z Emberem nie wywołało wybuchu, jak planowałeś... Jeśli chcesz wygrać odznakę musisz się trochę bardziej postarać!

43%#148 Pikutorialu || Violet Gym 607 #148 Pikutorialu || Violet Gym 163 71%
Status:
Hoothoot: Zatrucie
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptyWto 02 Cze 2015, 18:40

Grr, Litwick użyj jeszcze raz mimize i uciekaj. Co chwilę używaj ember w stronę przeciwnika. Gdy będziesz zmęczona zbierz całe swoje siły i użyj jak tylko możesz potężnego embera jak możesz. Smog nie powoduje wybuchu więc typko na tyle nas stać. Proszę cię postaraj się jak tylko możesz. To jest bardzo ważna dla mnie walka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySro 03 Cze 2015, 17:58

Twoja podopieczna bardzo starała się należycie wykonywać twoje polecenia. I choć Mimize sporo pomogło w unikaniu ataków Hoothoota, to i tak miał nad duszkiem znaczną przewagę! Zwłaszcza jeśli chodziło o doświadczenie. Trucizna dawała się we znaki sowiemu Pokemonowi, lecz mimo to miał on przewagę nad Hanną! Po kolejnej wymianie ataków twoja Litwick zemdlała!
0%#148 Pikutorialu || Violet Gym 607 #148 Pikutorialu || Violet Gym 163 37%
Status:
Hoothoot: Zatrucie
Cytat :
Litwick "Hanna": +80% exp
#148 Pikutorialu || Violet Gym VSFalkner- Jak na pierwszy raz, idzie Ci całkiem nieźle. Ale jeśli chcesz zdobyć moją odznakę musisz się bardziej postarać! Pamiętaj, że ja mam jeszcze jednego Pokemona, poza Hoothootem!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySro 03 Cze 2015, 18:10

-Dzielnie walczyłaś, wybacz mi, nie umiałem wydać ci odpowiednich poleceń-Powiedziałem chowając moją partnerkę do pokeballa i wyrzucając w powietrze kulę z Mukrowem-Ten jest bardziej doświadczony. Matthew użyj ice wind, celuj w oczy by nie miał sans zaatakować i w skrzydła by ta sowa opadła na ziemię. Potem wleć w nią połączeniem pulsuit i peck, po każdym, ataku okrążaj przeciwnika przez 20 sekund i powtarzaj atak. Gdy będziesz miał mało hp bądz energii oddal się jak najdalej od sowy i użyj kilka razy roost. Potem znów użyj ice wing prosto w oczy przeciwnika i powtórz połączenie pulsuit i peck. Dasz radę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySro 10 Cze 2015, 20:32

Wybrałeś do walki swojego Murkrowa który z początku był trochę zdezorientowany. Jednak domyślił się, że chodzi Ci o atak Icy Wind, tak więc uderzył nim w przeciwnika. Hoothoot jednak nie zamierzał się poddawać, uderzając w twojego stworka Confusion, co wprowadziło go w stan oszołomienia! Gdy po raz kolejny Murkrow zabierał się do wykonania kolejnego ataku oszołomienie dało się we znaki przez co zarył dziobem w arenę! Mimo lepszego wyszkolenia trucizna dawała się we znaki Hoothootowi, który skutecznie nie pozwolił wylądować Mattiew by ten użył Roost, lecz po kolejnej turze Trucizna pokonała sówkę!
74%#148 Pikutorialu || Violet Gym 198 #148 Pikutorialu || Violet Gym 163 0%
Status:
Hoothoot: Zatrucie
Murkrow: Oszołomienie
Cytat :
Murkrow "Mattiew": +80% exp
#148 Pikutorialu || Violet Gym VSFalkner- Udało Ci się pokonać mojego Hoothoota. Ale co powiesz na walkę z jeszcze jednym moim Pokemonem! Z Pidgeotto nie będzie tak łatwo! Naprzód!
Powiedział lider wracając do kuli pokonanego Pokemona, wypuszczając na jego miejsce swojego drugiego podopiecznego.
74%#148 Pikutorialu || Violet Gym 198 #148 Pikutorialu || Violet Gym 17 100%
Status:
Murkrow: Oszołomienie
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySro 10 Cze 2015, 21:31

-Murkrow damy rade-krzyknąłem w strone mojego pokemona-Zacznijmy od wyruwnania szans. Szybko użyj Roost. Potem poleć nad przeciwnika i użyj Icy Wind! Celuj przeciwnikowi w twarz. Szybko poleć mniejwięcej nad prawe skrzydła wroga. Wykonaj korkociąg w dół. Zwiększ siłę uderzenia za pomocąPulsuit Gdy znajdziesz się pod wrogiem tuż po uderzeniu użyj Icy Wind potem wleć w brzuch wroga atakująć Peck
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptyPią 12 Cze 2015, 17:19

Widząc, że twój Pokemon zamierza wylądować Pidgeotto przetrącił go swoim Aerial Ace, uniemożliwiając ten ruch. Jednak twojemu Pokemonowi udało się celnie zaatakować Icy Wind, który okazał się być super efektywnym ruchem! Gdy twój Pokemon zaczął się zbliżać do podopiecznego lidera, jego Pokemon uderzył Ominous Wind odrzucając od siebie przeciwnika. Jednak gdy poleciłeś swojemu Pokemonowi kolejny ruch on zachwiał się i upadł! Cóż, oszołomienie wciąż dawało się mu we znaki, jednak kiedy Mattiew podniósł łepek oberwał Air Slash! Ale były i dobre strony! Oszołomienie przestało działać!
51%#148 Pikutorialu || Violet Gym 198 #148 Pikutorialu || Violet Gym 17 89%
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptySob 13 Cze 2015, 17:44

-Matthew postarajmy się to wygrać-Krzyknąłem do pokemona-Szybko zacznij od użycia dwa razy roost. Leć nad przeciwnika i uderz go ice wind. Po ataku błyskawicznie zleć pod wroga i powtórz ice wind.Wykorzystaj to ze pidgeotto jest w lodzie więc uderz go od dołu pulsuit a potem od góry peck. Dobij go ice wind
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym EmptyWto 16 Cze 2015, 17:44

Tym razem Murkrowowi udało się wykonać Roost, dzięki czemu odzyskał 25% swojej wytrzymałości. Jednak drugie takie posunięcie już się nie udało! Pidgeotto szybko zaatakował Aerial Ace przetrącając twojego Pokemona, przez co ten upadł na ziemię. Zanim twój podopieczny podniósł się, Pokemon Falknera zdołał celnie zaatakować Omnoius Wind. Twój Pokemon nie zna uderzenia jakim jest Ice Wind dlatego też spojrzał na Ciebie zdezorientowany pozostając bezbronnym na kolejne ataki przeciwnika. I choć Murkrow sam starał się coś zrobić to nie był w stanie pokonać przeciwnika.
0%#148 Pikutorialu || Violet Gym 198 #148 Pikutorialu || Violet Gym 17 71%
Cytat :
Murkrow "Mattiew": +80% exp
#148 Pikutorialu || Violet Gym VSFalkner- Jak widać, nie jesteś jeszcze przygotowany na walkę z moimi Pokemonami. Wróć kiedy będziesz gotowy stawić mi czoła!
Powtarzałam Ci już parę razy, że nie ma takiego ataku jak Ice Wind, a Icy Wind. Jednak ty to olałaś, a przez to twój Pokemon nie wykonał ruchu. Tak więc naucz się poprawnie pisać ataki i dłuższe taktyki, bo nikt nie będzie Ci prowadził walki z jednym Pokemonem na 10 postów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#148 Pikutorialu || Violet Gym Empty
PisanieTemat: Re: #148 Pikutorialu || Violet Gym   #148 Pikutorialu || Violet Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#148 Pikutorialu || Violet Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Pikutorialu
» Safari Pikutorialu
» Pikutorialu vs. Szkot
» Szkot vs. Pikutorialu
» Pikutorialu vs Astrid

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: