Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #116 Snowpoint Gym | Szkot

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptySob 14 Mar 2015, 20:42

Wkroczyłaś na teren Snowpoint Gym i liderka przywitała cię ciepłym - szczególnie ciepłym w tym otoczeniu.
- Witaj. Twoja podróż jest prawie skończona. Ale z każdym krokiem będzie coraz ciężej. Uważaj więc na kroki, bo tutaj łatwo o poślizg. A jeden błąd może zadecydować o twojej porażce. Zaczynajmy!
Powiedziała i wypuściła Swinuba.

#116 Snowpoint Gym | Szkot 250px-Snowpoint_Gym_Battlefield
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyPon 16 Mar 2015, 19:19

Przywitałam uśmiechem liderkę, po czym przygotowałam się do pojedynku. Wzięłam głębszy wdech, wypuszczając powoli powietrze z płuc... Nie ma co przedłużać! Zdecydowanym ruchem rzuciłam przed siebie kulę w której mieszkała Cotton.
- Gotowa moja mała? Tak więc zaczynamy walkę!- zachęciłam Pokemona do pojedynku po czym przeszłam do wydawania poleceń mojemu króliczkowi.- Zacznij od chwycenia naszego przeciwnika swoim Grass Knot, po czym za pomocą swojego Quick Attak zbliż się do niego by móc mu sprezentować Sweet Kiss! Następnie będąc jeszcze blisko Swinuba uderz w niego Fire Punch! Kiedy Swinub będzie chciał Cię zaatakować użyj swojego Quick Attack do uniknięcia ciosu, a następnie wystrzel w jego stronę swój Water Pulse! Wykorzystajmy to ze arena sadionu jest cała pokryta lodem, tak więc unikaj kolejnych ataków przeciwnika ślizgając się po lodzie niczym na łyżwach, a kiedy będziesz dostatecznie blisko lodowego Pokemona uderz Power-Up Punch! Świetnie Ci idzie Cotton! Ale nie zamierzamy się poddawać, dlatego podskocz bliżej Swinuba by po raz kolejny zaatakować Fire Punch! Kiedy zobaczysz zbliżający się w twoją stronę atak zablokuj go za pomocą swojego Protect tak, by zaraz po tym być gotową do uderzenia Water Pulse! Ślizgaj się po lodzie zwodząc przeciwnika, po czym chwyć go przy użyciu Grass Knot by Pokemon liderki nie był w stanie poruszyć się, a my wykorzystamy to do kolejnego ataku! Tak więc zbliż się szybko do Swinuba by uderzyć go Vaccum Wave, a kiedy ten ruch nam się uda nie czekajmy na kolejny jego ruch tylko uderz w niego Fire Punch! Jestem z Ciebie dumna! Ale nie możemy lekceważyć naszego przeciwnika! Przygotuj się do kolejnego uderzenia Power-up Punch, a zaraz po tym jak twój atak będzie silniejszy wystrzel Water Pulse w stronę Swinuba! Jeśli Pokemon będzie Cię atakował, zareaguj szybko Quick Attack chowając się za niewielka górą z lodu by po chwili zaatakować Swinuba po raz kolejny Water Pulse! Poradzisz sobie w tej walce moja mała!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyWto 17 Mar 2015, 16:26

Walka zaczęła się w miarę dobrze. Buenary miała przewagę mobilności, poruszała się po arenie szybciej i zwinniej niż rywal. Choć śliskość areny weszła do gry - na początku twoja króliczka uważała na to, ale przy którymś uniku poślizgnęła się. Po tym z jej mobilnością było gorzej, skupiała się bardziej na tym niż na atakach i obrywała nieco częściej.

Buenary 43% | Atak 110%
Swinub 40%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyPon 23 Mar 2015, 19:04

Z uwagą obserwowałam jak radzi sobie Cotton na arenie. Jak przypuszczałam, wybranie niej było bardzo dobrym pomysłem!
- Świetnie sobie radzisz Cotton! Odbij się od areny by skoczyć na jedną z lodowych skał, w międzyczasie atakując Water Pulse! Stojąc na skale uważnie obserwuj jaki ruch zamierza wykonać Swinub i zaatakuj go Water Pulse! Następnie szybko chwyć przeciwnika swoim Grass Knot, by zaraz po tym za pomocą Quick Attack znaleźć się przy ziemnym Pokemona i uderzyć z całej siły Fire Punch! Ognisty atak powinien mocno zaboleć podopiecznego liderki, a kiedy będzie chciał Cię zaatakować zablokuj uderzenie Water Pulse! Nie poddawaj się i szybko znajdź się bliżej Swinuba by móc zaatakować go Power-Up Punch! Gdy uda nam się ponownie odrzucić Swinuba od siebie uderz w niego Ice Beam by zamrozić go na chwilę. Następnie przejdź do uderzenia Grass Knot uderzając w lodową pułapkę ściskając pnączami przeciwnika! Powonienie uderz w lodowego Pokemona swoim Water Pulse, może uda nam się oszołomić Swinuba. Nie poddawaj się tylko doskocz do Pokemona Liderki w międzyczasie przygotowując się do uderzenia Fire Punch! Będąc wciąż blisko ziemnego Pokemona ponów uderzenie tak by móc go odrzucić od siebie, a gdy Ci się to uda wystrzel w jego stronę Water Pulse! Gdy Swinub będzie się zbierał do wykonania kontrataku przerwij mu ten zamiar posyłając w jego stronę Water Pulse! Bardzo dobrze! Zakończmy ten pojedynek podskakując bliżej przeciwnika i uderzając w niego Fire Punch!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyWto 24 Mar 2015, 15:13

Po wyrównanej walce Buenary udało się pokonać rywala, choć sama stała ledwo na łapkach. Liderka wypuściła Frosslass jako swojego kolejnego pokemona.

Buenary 5% | Atak 115% +0.7lvl +10%Sp attack limit
Frosslass 100%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyCzw 26 Mar 2015, 18:26

Widząc jak poradziła sobie w walce moja kochana Cotton uśmiechnęłam się do króliczki i wróciłam do jej kuli zastępując jej miejsce Sylveonem.
- Feira, twoja kolej! Zacznij od zaatakowania naszej przeciwniczki Shadow Ball, a kiedy będzie zamierzała Cię Zaatakować użyj Quick Attacku by odskoczyć w bok i posłać w jej stronę po raz kolejny Shadow Ball! Świetnie zaczęłyśmy! Uważaj na ruchy naszej przeciwniczki, bo lekceważenie przeciwnika nie będzie nam dobrze wróżyć. Gdy Froslass będzie bliżej Ciebie uderz w nią Psyshock, a następnie podskocz do Pokemona liderki i uderz Iron Tail! Nie odpuszczaj tylko korzystając z tego, że twój przeciwnik jest blisko Ciebie tak więc zaatakuj Shadow Ball! Miej naszą przeciwniczkę w zasięgu wzroku nie dając się zaskoczyć atakiem znienacka! Kiedy duch będzie chciał Cię uderzyć wyczekaj na odpowiedni moment po czym zablokuj atak swoim Protect i uderz w Froslass Fairy Wind! Bardzo dobrze! Gdy tylko podopieczna liderki po raz kolejny będzie chciał Cię zaatakować uskocz w bok unikając uderzenia po czym przejdź do zaatakowania Shadow Ball! Użyj swojego Quick Attak do przemieszczania się po arenie, chowając za lodowymi górkami tak by nasza przeciwniczka miała problemy z wystosowaniem celnego ataku w twoją stronę. Szybko wskocz na jedną z skał atakując przeciwniczkę Shadow Ball! Teraz szybko zmyl Froslass posyłając w jej stronę serię Swift i zaraz za gwiazdami uderz serią Shadow Ball! Zręcznie zeskocz z skały uważając żeby się nie poślizgnąć, a następnie zablokuj atak ducha swoim Protect! Świetnie Ci idzie moja droga! Po raz kolejny uderz w podopieczną liderki swoim Psyshock! Poradzisz sobie, wiem że Ci się uda pokonać Froslass!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyNie 29 Mar 2015, 18:22

Sylveon bez większych problemów radziła sobie z Forslass. Lodowy duszek przejął wreszcie inicjatywę, trafiając Confuse Ray'em. Przymroziła też Eeveelucję do ziemi na chwilę, co pozwoliło jej kilka razy uderzyć. Sylveon wreszcie zdołała się wyrwać i skontrować, dominując resztę walki.

Sylveon 26% +0.7lvl

Kolejnym pokiem rywalki okazał się być Glaceon.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyPon 30 Mar 2015, 20:25

- Dobra robota Feria! A teraz wracaj i odpocznij
Powiedziałam do swojego Pokemona, wracając ją do swojej kuli by szybko zamienić ją na Jolteona.
- Fergus, zaczynamy walkę co mały? Rozpoczniemy od użycia Mud-Slap w oczy Glaceon by następnie zaszokować ją twoim Thunderbolt! Szybko podbiegnij do swojej przeciwniczki uderzając w nią Double Kick! Miejmy nadzieję, że siła twojego ataku odrzuci ją w tył, przez co będziemy mieli okazję na kolejne uderzenie! Tak więc szybko przejdź do Shadow Ball! Kiedy przeciwniczka będzie się do Ciebie zbliżać sypnij jej w oczy swoim Sand Attack! Teraz nie tracąc czasu ponownie uderz swoim Double Kick! Uważaj na pokemona liderki, a kiedy będzie się szykować do ataku użyj swojego Quick Attacku by zwinnym skokiem uniknąć ataku przeciwniczki! Szybko zmieniaj swoje położenie na arenie by uniemożliwić Glaceon zaatakowanie Ciebie, po czym użyj Tail Whip! Przy osłabionej obronie twoje ciosy fizyczne będą znacznie bardziej bolesne. Pokażemy Glaceon, na co Cię stać dlatego biegnąc w stronę lodowego Pokemona uderz w nią Headbutt! Kiedy nasza przeciwniczka będzie nieco skołowana poślij w jej stronę Shock Wave! Całkiem nieźle nam idzie, prawda mój mały? Ale to jeszcze nie koniec! Kiedy będziesz widział lodowy atak lecący w twoją stronę postaraj się użyć Dig w miejscu gdzie lód będzie najcieńszy, a następnie wyskocz pod Glaceon uderzając w nią po raz kolejny Double Kick! Szybko Fergus, odskocz od lodowego Pokemona by zaatakować go serią Swift! Kiedy Pokemon liderki będzie obrywał gwiazdkami ty przygotuj się do kolejnego uderzenia Double Kick! Będąc jeszcze blisko Glaceon chwyć ją swoim Thunder Fang! Przytrzymają ją chwilę swoimi zębami by po po chwili uderzyć w nią ponownie Double Kick! Odskocz od naszej przeciwniczki i zakończ walkę mocnym Shadow Ball!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyWto 31 Mar 2015, 15:53

Bitwa dwóch Eeveelucji rozpoczęła się, żadna nie chciała ustąpić pola ale obniżona obrona rywalki i paraliż sprawił że  szala zaczęła przechylać się na twoją korzyść.

Jolteon 53%
Glaceon 40% | Paraliż | 90% Obrona | 90% Celność
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyWto 31 Mar 2015, 20:23

Z uwagą przypatrywałam się jak Fergus radzi sobie w pojedynku. I muszę przyznać, ze nie przeceniłam jego umiejętności!
- Bardzo dobrze! Wytrzymaj jeszcze trochę mój mały! Wystrzel w stronę przeciwniczki Shadow Ball, a następnie podbiegnij do niej w międzyczasie elektryzując swoje futerko! Kiedy będziesz blisko Glaceon zaatakuj nią Shock Wave! Następnie przejdź do Tail Whip by nasz kolejny atak zabolał lodowego Pokemona jeszcze mocniej. Teraz przygotowany do natarcia użyj Quick Attack by podopieczna liderki nie miała czasu na wystosowanie w twoją stronę kontrataku, a następnie Double Kick! Odrzuć tym silnym kopnięciem Eeveelucuję na drugi koniec areny, tak byś miał czyste pole do zaatakowania Swift! Uważnie obserwuj naszą przeciwniczkę tak by nie dać się zaskoczyć jej atakiem. Kiedy zobaczysz, że przygotowuje jakieś uderzenie wykorzystaj swój Quick Attack do uniknięcia ruchu, tak by zaraz po nim uderzyć w Glaceon ponownie Double Kick! Świetnie Ci idzie Fergus, oby tak dalej, a kolejna odznaka będzie w naszej dłoni! Przejdź do zaatakowania podopiecznej liderki kolejnym Shadow Ball, tak by zablokować na chwilę jej możliwość poruszenia się! Zaraz po tym ataku podbiegnij do lodowego Pokemona uderzając w niego najpierw Headbutt, po czym wykonaj jeden skok do przodu i Echoed Voice! Miejmy nadzieję że twój głośny krzyk na chwilę ogłuszy przeciwniczkę dzięki czemu będziesz mógł bez najmniejszych problemów zaatakować Double Kick! Teraz trzymajmy Glaceon w zwarciu, tak więc uderz Thunder Fang, a następinie po raz kolejny Double Kick nie pozwalając przeciwniczce na wykonanie jakiegokolwiek ataku!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyCzw 02 Kwi 2015, 13:37

Paraliż Glaceon okazał się być sporym problemem, który blokował niektóre jej ruchy i uniki, sprawiając że była łatwiejszym celem dla Jolteon'a. W pewnym momencie Glaceon zdołał zatrzymać rywala, przymrażając jego łapkę do podłoża. Jolt oberwał kilka razy, ale udało mu się to przezwyciężyć i wygrać.


Jolteon 7% + 0.8lvl (+0.25lvl bonusu, razem 1.05lvl)
Glaceon FNT

Liderka wypuściła swojego ostatniego pokemona - Abomasnowa.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptyWto 07 Kwi 2015, 18:31

Podskoczyłam widząc jak Fergus poradził sobie z pokonaniem kolejnego już Pokemona liderki. Wróciłam Jolteona do kuli, a następnie wybrałam do walki Articuno.
- Braiano rozpocznij od zaatakowania swojego przeciwnika ognistym Hidden Power! Następnie użyj Mind Reader tak by twój kolejny atak Hidden Power okazał się być celnym ciosem! Lataj nad naszym przeciwnikiem, cały czas zmieniając swoją pozycję by nie był w stanie Cię zaatakować, po czym uderz w niego Ominous Wind! Bardzo dobrze sobie radzisz moja droga! Teraz przejdź do zablokowania ataku przeciwnika swoim Steel Wing, po czym ponownie uderz w Abomasnowa Hidden Power! Następnie szybko podleć do naszego przeciwnika uderzając go w głowę swoim Steel Wing, a następnie wciąż będąc blisko niego Ominous Wind! Szybko wzleć w górę i po raz kolejny użyj swojego Mind Reader, po czym uderz Hidden Power! Teraz przechodzimy do szybkiego Swift, uderzając serią gwiazdek w głowę Pokemona! Następnie wykorzystaj swojego Hurricane by zablokować atak lodowego Pokemona! Nie czekaj na to aż Pokemon liderki będzie w stanie wykonać kolejne uderzenie, tylko sama zaatakuj go Hidden Power! Bardzo dobrze Ci idzie moja droga! Ponownie zaatakuj Swift śnieżnego stwora tak by gwiazdki rozbiły się mu pod nogami, a następnie ponów Hidden Power! Jestem z Ciebie bardzo dumna! Szybko podleć w stroną Abomasnowa uderzając w jego brzuch Water Pulse, by trochę go oszołomić po czym zaatakuj swoim Twister aby zablokować możliwość kontrataku! Szybko wzbij się w powietrze by z góry zaatakować po raz kolejny swoim Hidden Power! Pokaż śnieżnemu stworowi czym jest twoja siła, przygotowując się na ostatnie uderzenie! Tak więc zakończ to Sky Attack!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot EmptySro 08 Kwi 2015, 17:41

Abomasnow zdecydowanie był świetnym pokemonem, stał twardo i miał nawet przewagę nad rywalką - mimo legendarnego statusu pokemona. Jednak nie na długo - Articuno szybko zdołała przejąć inicjatywę nad walką...a potem? Potem było już tylko gorzej, aż do końca walki.

Articuno +0.75lvl

- Wspaniała bitwa. Powodzenia w dalszej części ligi!
Powiedziała liderka z uśmiechem, wręczając ci odznake.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#116 Snowpoint Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #116 Snowpoint Gym | Szkot   #116 Snowpoint Gym | Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
#116 Snowpoint Gym | Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #102 Szkot | Snowpoint Gym
» #146 Reborn || Snowpoint GYM
» KP Szkot
» Szkot vs Vebre
» #069 Hearthome Gym | Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: