Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #105 Yoi || Pewter Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyCzw 12 Lut 2015, 19:20

#105 Yoi || Pewter Gym 250px-Pewter_Gym_Battlefield
Udałeś się prosto do stojącej w mieście Sali Treningowej. Oczywiście słyszałeś wiele rzeczy  na temat lidera broniącego swojej odznaki za pomocą kamiennych Pokemonów, jednak nie zamierzałeś dać się zastraszyć! Byłeś przygotowany do starcia z osoba posiadającą tego typu Pokemony, więc szczerze mówiąc aż tak się nie bałeś. No... może troszkę. Przecież to twoja pierwsza walka w lidze Kanto.
#105 Yoi || Pewter Gym VSBrock
- Witaj, nazywam się Brock. Lider Kamiennych Pokemonów z sali w mieście Pewter. Nie przedłużajmy tego, tylko przystąpmy do walki. Geodude, pokaż się!
Zawołał lider wypuszczając z kuli swojego pierwszego Pokemona z jakim będziesz musiał stoczyć pojedynek.
#105 Yoi || Pewter Gym 74
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyCzw 12 Lut 2015, 20:18

-Witam Cię. Liczę na ciekawą walkę. Mam nadzieję, że da ona dużo emocji. Charmander, ty dzisiaj zaczniesz. Wiem, jak zakończyła się twoja ostatnia walka, pewnie jesteś podbudowany, ale tym razem będzie ciężej. Mówiąc lekko stoisz na przegranej pozycji, ale zawsze można dać z siebie wszystko, prawda? Zacznij od Growl, zmniejszmy atak przeciwnika, a później staraj się trzymać odstęp. W sumie nigdy nie wiadomo ile pokaże Geodude. Jeżeli przeciwnik nie będzie się kwapił, nabiegaj na rywala i spróbuj zaatakować Scratch, celując w oczy rywala. Mam nadzieję, że trafisz, ale uważaj i po ataku odskocz. W wypadku ataku rywala, próbuj kontrować, choć za łatwe to nie będzie, musisz być szybszy i gdy przeciwnik się minie z celem wziąć go od tyłu. Trzymaj dystans, a będzie dobrze. - wydałem pierwsze polecenie do Charmandera.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyPią 13 Lut 2015, 16:40

Brock uśmiechnął się do siebie i polecił swojemu Pokemonowi wykonanie Rock Throw. Geodude chwycił kamienie w dłonie, by zaraz po tym rzucić je w stronę Charmandera który wykonywał Growl. Kolejnym ruchem kamiennego Pokemona było Defence Crul przez co Charmander miał szansę na wykonanie celnego Scrath, ale nie na wiele to się zdało. Korzystając z tego, że twój Pokemon był blisko udał mu się ponownie zaatakować Rock Throw.
79%#105 Yoi || Pewter Gym 4 #105 Yoi || Pewter Gym 74 97%
Status:
Geodude: Atak 80%, Obrona 105%
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyPią 13 Lut 2015, 18:23

Charmander, trzymasz się dzielnie, ale spróbujmy czegoś innego. Zacznij biec w kierunku stożków kamiennych. Tamten teren można ciekawie wykorzystać. Ustaw się tak, by za plecami mieć właśnie jeden z takich szpiczastych kamieni i czekaj.. A jak rywal zaatakuję podskocz i wyląduj na nim i przeskocz dalej. Spróbujmy się zabawić, chyba, że ten nie będzie chciał do nas podejść. Oczekując na ruch rywala wykonaj Growl, zmiejszając atak rywala, zmniejszamy siłę jego uderzenia, co zadziała tylko na naszą korzyść. Ale przecież wiadomo, że nawet, jeżeli przeciwnik dałby się nabrać i zaatakowałby nas, to musimy zmienić taktykę, by ten nie zorientował się i nie potraktował nas zbyt ostro. Wtedy wykorzystaj naszą szybkość, a po jednym z takich ataków zeskocz i zacznij biegnąć w dół, wręcz z chirurgiczną precyzją by zakończyć swój bieg tam gdzie zaczęliśmy zabawę. Wykonaj wtedy Fokus Punch, ale że ten atak potrzebuję zebrania sił musimy uważać, by rywal nie wytrącił Cię z uderzenia, bo tylko wtedy może się to udać. Szansę są, ale zależy jak potoczy się walka. Kto nie ryzykuje, ten nie zdobywa, więc musimy zaryzykować. Pozostaje mieć nadzieję, że wyprawa na wspinaczkę uda się i rywal nie zdąży Cię zaatakować, a ty zbierzesz moc. Jednak gdyby się nie udało jesteśmy narażeni na frontowy atak, a to nas stawia w bardzo.. słabej sytuacji. Jednak trzeba być optymistą. Mimo wszystko, czy ruch się uda czy nie, walka się kończy dopiero gdy ktoś padnie, więc później przechodzimy dalej i używamy ponownie Growl, ale staraj się trzymać odległość. Frontowe spotkanie to nie zbyt dobra metoda walki więc lepiej trzymać dystans, a to możliwe. Gdyby rywal się przesuwał, cofnij się, a gdy będzie brakować miejsca zacznij nabiegać prost na niego, a tuż przed nim zrób coś al'a salto przelatując nad nim, a odwracając się wypuść w niego Ember. Tak zachowasz świeżość, by mieć możliwość trzymania dystansu, ale nie zawsze to zadziała, za drugim razem musielibyśmy użyć czegoś innego, a myślę, że idealnie sprawdziłoby się wyciągnięcie go wnet znów w góry i próba dezorientacji rywala, by móc wrócić miejmy nadzieję, na arenę szybciej i zyskując czas. I w wypadku kolejnego kółeczka znów spróbuj Fokus Punch, nie zważając na los poprzedniej próby, to duże ryzyko, ale trzeba je podjąć. A po tym fizycznym ruchu szybko przestaw się na Ember. Na koniec użyj jeszcze raz Growl, nawet gdybyś miał mało siły. Zawsze się przyda . Rywal będzie chciał Ci przeszkadzać, trzymać się blisko i próbować blokować bądź niwelować twoje ataki, ale ty korzystaj z mojej taktyki i patentów, które mam nadzieję, że choć częściowo zadziałają i przyniosą osłabienie rywala. Nigdy nie udaję się wszystko, ale warto próbować. Ja w Ciebie wierzę, a pewnie i ty wiesz, że może Ci się udać! Dasz sobie radę maluchu - wydałem kolejne polecenie, mając nadzieję, że uda się przynajmniej większa część techniki i rywal dozna poważniejszych obrażeń, bo póki co został tylko draśnięty ...
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyWto 17 Lut 2015, 18:59

Druga runda zaczęła się już znacznie sprawniej niż ta poprzednia, gdzie twój Pokemon zaczął od chowania się przed przeciwnikiem. Jednak Geodude nie zamierzał grać w chowanego i zaatakował trzęsieniem ziemi! Twój podopieczny szybko podniósł się by zaryczeć na rywala, który ponownie podniósł swoją zdolność obrony. Lecz dzięki temu udało się mu użyć swojego Focus Punch! Widać było, że Brock jest bardzo zadowolony z tego jak sobie radzicz, jednak po dłuższej wymianie ciosów, z tego pojedynku zwycięsko wyszedł Geodude!
0%#105 Yoi || Pewter Gym 4 #105 Yoi || Pewter Gym 74 29%
Status:
Geodude: Atak 60%, Obrona 115%
Cytat :
Charmander: +1lv
#105 Yoi || Pewter Gym VSBrock- Całkiem nieźle! Ale wiesz, jak dobrze wiesz żeby mieć moją odznakę musisz Pokonać moje dwa Pokemony. Geodude dalej ma siły do walki, więc nie każ mu dłużej czekać!
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyWto 17 Lut 2015, 19:54

Charmander, świetna robota. Dałeś z siebie wszystko co potrafiłeś. Dobra walka Brock. - powiedziałem przyznając poziom lidera i cofając startera. Następnie wyrzuciłem Pokeball z Gliscorem. Czas teraz na niego.
-Witaj Gliscor. Twoja kolej na walkę. Jesteś gotów? Nie czekając zaczniemy to wszystko od Quick Attack Szybkość i styl jest ważna, jeżeli zaatakujesz dość szybko rywal może nie zdążyć zareagować. Byłoby miło. Pamiętając i uwzględniając typ rywala efektywne będą ruchy, które mają dobrą siłę przeciw niemu, prawda? A znamy takie. Pierw jednak robaczy ruch Fury Cutter. Nie jest to niby silny atak, ale może okazać się trudny dla rywala. Przecież jak każdy ruch zadaję jakieś obrażenia. Dobra. Jesteśmy gotowi, walczymy dalej. Uważaj na ruchy rywala. Ten na pewno będzie chciał nas jakoś zaskoczyć, więc staraj się trzymać ku górze. Każdy atak musi być przemyślany i konkretny, dobrze wiemy, że każdy błąd wykorzysta rywal. Ice Fang to kolejny ruch, który ma zadać obrażenia rywalowi. Lodowy atak powinien być jednym z bardziej efektywnych przeciwko kamiennemu stworkowi, a do tego może go zamrozić. Więc jakby nie patrzeć obie opcje są ciekawe i dobrze by weszły w życie. Ale co działa najlepiej na niego? Oczywiście woda, dlatego naszego ruchu zabraknąć nie może. Przygotuj się i użyj Aqua Tail silny wodny ruch może na prawdę mocno osłabić rywala. Miejmy nadzieję, bo dobrze się trzyma, a jego obrona wciąż rośnie. Ciekawe. Pamiętając o sobie użyj Harden własna obrona też jest ważna prawda? Więc nie możemy o niej zapomnieć. Potem spróbujmy ruchu, który mimo, że jest bardzo silny może nie być zbyt skuteczny, ale to nie znaczy, że nie warto próbować prawda? Stone Edge to kolejny ruch, który chciałbym byś użył koleżko. Postaraj się, ja wiem, że kamienne ataki zbyt mocno nie działają, ale jednak działają nie? Wiem, że jesteś Pokemonem dumnym i chcesz pokazywać klasę, więc pierwszą rundę w twoim wykonaniu skończmy z taktem i skorzystajmy raz jeszcze z Aqua Tail wodny ruch na pewno przysporzy jeszcze kłopotu rywalowi. Miejmy nadzieję. Gliscor, wiesz zapewne że rywal będzie próbował, ale ty staraj się trzymać wysoko i nie daj się rywalowi, a gdy atakujesz uważaj na ruchy rywala. Uniknąć się wszystkiego nie da, ale próbować można. Wierzę w Ciebie i dasz sobie radę. - powiedziałem do Pokemona będąc pełnym nadziei na dobry wynik mojego stworka. Wiedziałem, że ma szansę, ale musi dać z siebie wszystko.. Tyle ile ma siły, bo inaczej będzie ciężko. Eh.. Nie ma co myśleć. Najbliższe minuty walki wszystko rozstrzygną. A jak? Dowiem się zaraz.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyPią 20 Lut 2015, 18:31

Trzeba było przyznać, że druga runda należała już do Ciebie! Gliscor rozpoczął zdecydowany atak, i choć Geodude starał się bronić to nie był w stanie długo stawiać opór znacznie lepiej wyszkolonemu Pokemonowi. Po niezbyt długiej wymianie ciosów, Geodude zemdlał!
Cytat :
Gliscor: +5% exp
#105 Yoi || Pewter Gym VSBrock- Moje gratulacje! Jednak będziesz musiał jeszcze zawalczyć z moim Onixem. Miejmy nadzieję, że oboje będziemy zadowoleni z naszych Pokemonów!!
97%#105 Yoi || Pewter Gym Spr_b_5b_472 #105 Yoi || Pewter Gym 95 100%
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyPią 20 Lut 2015, 18:56

Przyglądałem się poczynaniom mojego podopiecznego z dumą. Praktycznie bez zarysowania wyszedł z tej potyczki, co może napawać optymizmem.
-Przede wszystkim dobra walka. Ale nie ukrywam, że wolałbym, zakończyć ją wygraną i zdobyciem odznaki. - uśmiechnąłem się do Brocka.
-Gliscor gotów? Przywitajmy na polu walki Onixa Aqua Tail miejmy nadzieję, że rywal zostanie trafiony. W końcu cel jest większych gabarytów niż Geodude, z którym przed chwilą walczyłeś. Myślę, że wodny ruch będzie idealnym silnym ciosem na początek, mam rację? Potem unieś się do góry i pokrąż trochę, by sprawić Onixowi problem, gdyby chciał Cię zaatakować. Wyczekaj odpowiedni moment i zaatakuj Knock Off i postaraj nie nadziać się na kontratak. Uciekaj zaraz po ataku jak ogień od wody. Myślę, że przydałoby się trochę wzmocnić, prawda? Onix to twardziel, więc Harden może nam się w tej walce przydać, dlatego wykonaj je bez wahania. Potem wróćmy do ataku. W końcu najlepszą obroną jest atak, przynajmniej tak mówią. Stone Edge to kolejny ruch, którego użyjemy, bo mimo, że nie jest to jakiś super efektywny ruch na pewno zada obrażenia rywalowi, a o to chodzi by osłabiać innych. Co potem? Myślę, że dobrym posunięciem byłby atak Feint Attack bo ten mroczny ruch może wiele namieszać, nie sądzisz? Potem spróbujmy zaatakować Ice Fang, może uda się jakieś dodatkowe obrażenia dać rywalowi? Myślę, że dobrze podsumuję naszą walkę użycie Stone Edge kolejny kamienny ruch. Niby niezbyt skuteczny, ale liczę, że zadziała pozytywnie. Później użyjmy Aqua Tail wodny atak za to powinien być bardzo efektywny w przypadku trafienia w rywala, a nie wątpliwie liczę, że tak się stanie. Może jeszcze raz pogryziemy? Ice Fang na rywala, celuj dobrze i postaraj się trafić. Później znów wyczekamy moment w powietrzu, a gdy będziesz gotów zejdź niżej, by skorzystać z Aqua Tail Liczę na Ciebie. Dasz sobie radę. Liczę na Ciebie, pokaż to samo co w walce z Geodude przed chwilą, a będzie dobrze. - powiedziałem licząc na mojego podopiecznego. Wiedziałem, że może sobie poradzić, tym bardziej po tak udanej walce z Geodude.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym EmptyNie 22 Lut 2015, 11:58

Gliscor zaatakował celnym Aqua Tail, jednak zanim zdążył unieść się w powietrze, Onix uderzył w niego Rock Throw sprawiając że Pokemon upadł na płytę stadionu. Mimo tego nietoperz nie zamierzał się poddawać i uderzył swoim Knock Off. Lecz kiedy zamierzał użyć Harden, przeciwnik wykorzystał swój Screech by obniżyć obronę twojego Pokemona. Zaraz po tym kamienne odłamki poleciały w stronę Onixa które mimo że trafiły nie były bardzo efektywnym uderzeniem. Kamienny wąż odwdzięczył się Dragon Pulse, który przerwał możliwość wykonania kolejnego ataku Gliscora. I choć umiejętności taktyczne Onixa były znacznie lepsze od twojego Pokemona, to przewaga poziomów zrobiła swoje przez co wygrałeś!
53%#105 Yoi || Pewter Gym Spr_b_5b_472 #105 Yoi || Pewter Gym 95 0%
Cytat :
Gliscor +30% exp, +10% Sp. Attack Limit
#105 Yoi || Pewter Gym VSBrock- No proszę! Jestem pod wrażeniem! Udało Ci się pokonać moje dwa Pokemony, a to oznacza że zasługujesz na moją odznakę. Powodzenia w dalszych walkach!
Cytat :
Nagroda: 2.000$, 5 Punktów Respektu
#105 Yoi || Pewter Gym 20px-Boulder_Badge
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#105 Yoi || Pewter Gym Empty
PisanieTemat: Re: #105 Yoi || Pewter Gym   #105 Yoi || Pewter Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#105 Yoi || Pewter Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #043 The Coon | Pewter
» # 150 Pewter Gym ll ReBorn
» #021 Celestia | Pewter Gym
» #024 The Coon | Pewter Gym
» #097 Cornel || Pewter Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: