Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptyCzw 26 Lut 2015, 18:37

Po zakończonych na głównej arenie walki o Tytuł Water, na miejsce uprzednio walczących wkroczyłyście wy. Miejsce pojedynku wyglądało normalnie i nic nie wskazywało na to, że jeszcze kilkanaście minut temu odbywała się tutaj zacięta walka. Stanęłyście na dwóch przeciwległych stronach narysowanego na ziemi prostokąta, zaś na środek areny wkroczyła MC.
- Witajcie na kolejnej walce! - kobieta powiedziała do mikrofonu, a jej głos rozniósł się po całej arenie. - Przyszedł czas na kolejną walkę o mistrzostwo. Tym razem walczyć będą Celestia Nightray wraz ze swoim przesłodkim Meowthem oraz Elisabeth Agnes i jej urocza Buneary. Teraz wylosujemy, która z pań rozpocznie walkę. Celestii przypisujemy liczby od 1 do 50, a dla Elisabeth 51-100. - kobieta wskazała na ekran, na którym po chwili wyświetliła się liczba 53. - Wychodzi na to, że walkę rozpocznie Elisabeth!


Miejscem waszego pojedynku jest zwykła, lekko ubita ziemia, na której gdzieniegdzie rośną niskie kępki trawy.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptyWto 17 Mar 2015, 20:37

Wyszłam na arenę gdzie przywitałam się ze swoją przeciwniczką, z którą w zasadzie już całkiem dobrze się znałam.
- Witaj Ceres! Nadszedł czas, żebyśmy stoczyły pojedynek o mistrza typu Normalnego, tak więc powodzenia i zaczynajmy! Cotton!- rzuciłam przed siebie kulę z moją małą Buneary czekając aż przeciwniczka wybierze swojego podopiecznego.- Cotton rozpocznij walkę od zszokowania kotka swoim Thunderbolt! Następnie wyczekaj na odpowiednią chwilę by uniknąć ataku Meowtha za pomocą swojego Quick Attack! Następnie wyceluj Grass Knot tak by zablokować, kolejny atak kociego Pokemona a tymczasem przygotuj się do zaatakowania Power-up Punch! Zaraz po tym jak uderzysz w kociaka swoim atakiem doskocz do niego by zaatakować po raz kolejny tym razem Vaccum Wave! Świetnie Ci idzie! Obserwuj uważnie w jaki sposób zamierza zaatakować nasz przeciwnik tak by być gotową do zablokowania ataku przy użyciu Water Pulse! Gdyby Meowth znalazł się blisko Ciebie sprezentuj mu najpierw Sweet Kiss, a następnie odrzuć kota od siebie Power-Up Punch! Nie poddawaj się tylko uderz w Meowth swoim Thunderbolt jak tylko będzie chciał się do Ciebie zbliżyć! Na sam koniec wyczekaj na próbę ataku kociego Pokemona by w odpowiednim momencie zablokować go swoim Protect, a gdy osłona opadnie uderz z dystansu Water Pulse!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptySob 21 Mar 2015, 12:58

Weszłam na salę powtarzając sobie w myślach, że wszystko będzie dobrze. Nie była to moja pierwsza walka w mistrzostwach i nie powinnam się niczym przejmować. Z drugiej strony, obrona tytułu nie była już tak odprężającym pojedynkiem. Niemniej jednak, nie zamierzałam się poddawać na starcie. Uśmiechnęłam się do przeciwniczki.
- Powodzenia Liso. - Powiedziałam witając się ze znajomą trenerką. Widząc wybór pokemona przeciwniczki uśmiechnęłam się pod nosem. Idealnym przeciwnikiem dla królika będzie... kot! Wyciągnęłam PokeBall z moim Meowth i wypuściłam go do walki.
- Dzień dobry Artemisie, mam nadzieję, że użyczysz mi dzisiaj swojej siły. - Mówiąc to pogłaskałam kota po głowie i od razu zaczęłam przygotowywać się do kontrataku. - Dobrze, zacznij od Fake Out! Nie pozwól, by przeciwniczka zaatakowała pierwsza i spraw, by się wycofała! W razie każdego elektrycznego ataku, który może polecieć w twoją stronę radzę ci tylko jedno - unik za pomocą Dig! Schowaj się pod ziemią, żeby przeczekać wyładowanie i wyskocz od razu atakując Buneary Fury Swipes! Drap przeciwniczkę tak długo, jak tylko ci się uda! Potem odskocz do tyłu i przez cały czas obserwuj króliczka, żeby nie umknął ci żaden jej ruch. Kiedy zobaczysz, że się do ciebie zbliża z zamiarem uderzenia, ponownie schowaj się pod ziemią za pomocą Dig, przekop się pod ziemią i wyskocz zaraz za Buneary! Kiedy nie będzie się tego spodziewała, uderz w nią siła swojego ciała, czyli używając Body Slam! Przy odrobinie szczęścia uda nam się ją unieruchomić na chwilę! Jeżeli to nie podziała, możesz jeszcze użyć Thunderbolt! Najlepiej, gdyby wyładowanie elektryczne zderzyło się z jej Water Pulsem, wiadomo - woda przewodzi prąd! Potem zacznij biegać po arenie, żeby trudniej było cię trafić. nie masz tu żadnych kamieni do chowania się, a i trawa jest zbyt niska więc jedyne, co ci zostaje to biegać w kółko! Gdy nadarzy się odpowiednia okazja, ugryź przeciwniczkę swoim Bite! niech poczuje, co to znaczy zadzierać z walecznym kocurem! Przed kolejnym atakiem ucieknij znowu pod ziemię za pomocą Dig! Powinieneś mieć już kilka dróg ucieczki na arenie wykopanych przez siebie wcześniej, które będziemy mogli wykorzystać w przyszłości. Czas na nasz kontratak! Użyj Thunderbolt! Jeszcze raz niech porazi przeciwniczkę! Gdyby atakowała, schowaj się w jednej z dziur w ziemi i po prostu przeczekaj, a potem wyskocz i zaatakuj za pomocą Body Slam jeszcze raz! Wiem, że dasz sobie radę!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptyWto 24 Mar 2015, 19:16

Zaraz po wejściu na arenę Artemis szybko zbliżył się do swojej przeciwniczki i uderzył Fake Out, który sprawił, że króliczyca się potknęła i nie użyła Thunderboltu. Następnie oba stworki zaczęły wymieniać się różnymi pod względem typów ciosami. Walka wydawała się być całkiem wyrównana, jednak powoli przewagę zyskiwała podopieczna Elisabeth. Użycie ciosów typu Walczącego było idealnym pomysłem i pomniejszyło ilość życia słabszego Artemisa o sporą część. Kot starał się z całych sił pokazać siebie z jak najlepszej strony, jednak jego słabsze wyszkolenie dawało o sobie znać.
55%Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Spr_b_5b_427Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Spr_5b_05246%
20 lvl vs. 17 lvl

Status:
Buneary "Cotton" - Atak 105%
Meowth "Artemis" - ---
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptyCzw 26 Mar 2015, 20:37

Przez cały czas obserwowałam walkę jedynie zagryzając wargi. Z atakiem o typie walczącym Lisa miała bardzo dużą przewagę, z czego zaczęłam zdawać sobie sprawę bardzo szybko. Mruknęłam pod nosem coś mało zrozumiałego dla innych i wzięłam się w garść. Nie zamierzałam się poddać. Na pewno nie tak szybko!
- Dobrze, Artemis! Niczym się nie przejmuj! Buneary jest silnym przeciwnikiem, ale nie możemy się poddawać, prawda? Zacznij od Growl! Postarajmy się zmniejszyć tym atak króliczka, żeby jego ciosy aż tak nie bolały! Potem zacznij biegać wokół niej i gdy nadejdzie odpowiednia okazja, rzuć się na nią wgryzając się w jej łapki. Dzięki temu Bite osłabi jej kończyny i spowolni ją trochę! Potem odskocz do tyłu jednocześnie ładując Thunderbolt, którym uderz w przeciwniczkę, gdy tylko wylądujesz na ziemi! Podczas gdy Cotton będzie w szoku, ponownie użyj Growl obniżając jej atak! Gdyby próbowała cię zaatakować, zakop się pod ziemię, używając do tego Dig! Przekop się tak, by wyskoczyć jakiś kawałek za przeciwniczką i od razu uderz kolejnych Thunderboltem! Potem zacznij znowu biegać w koło i wyskocz w stronę króliczki przygniatając ją do ziemi swoim ciężarem za pomocą Body Slam! Potem, wykorzystaj to, że znajdujesz się nad nią ugryź ją swoim Bite! Odskocz potem i od razu zrób unik przed nadchodzącym atakiem. Dig powinien załatwić sprawę! Gdy znowu znajdziesz się na powierzchni użyj Seed Bomb.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptyPon 30 Mar 2015, 17:44

Zmarszczyłam brwi zastanawiając się nad taktyką na kolejną turę.
- Świetnie nam idzie Cotton! Kiedy nasz przeciwnik będzie używał Growl, uderz w niego Sky Uppercut! Spokojnie stój w miejscu kiedy Meowth będzie chciał Cię zwodzić, wykorzystamy to ku temu by uniknąć jego ciosu. Gdy kot będzie skakał w twoją stronę zablokuj go przy użyciu swojego Grass Knot! Gdy tylko ujrzysz, że przeciwnik atakuje elektrycznym uderzeniem ochroń się swoim Protect, a następnie szybko Water Pulse! Teraz użyj swojego Quick Attack by szybko podbiec do przeciwnika by mój uderzyć w Artemisa Sky Uppercut! Następnie odbij się od podłoża, by odskoczyć w tył po raz kolejny atakując w przeciwnika Water Pulse! Kiedy nasz przeciwnik zakopie się pod areną spokojnie wyczekaj aż wyskoczy... Pomóż sobie w zlokalizowaniu go swoim Foresight i przygotuj się do zaatakowania Thunderbolt! Nie pozwól by jego elektryczne uderzenie okazało się silniejsze! Gdy zobaczysz jak Artemis będzie się zbliżał w twoją stronę uderz go w brzuch Power-Up Punch! Świetnie Ci idzie moja mała, zakończ ten pojedynek kolejnym uderzeniem Sky Uppercut!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] EmptySro 01 Kwi 2015, 23:35

Artemis rozpoczął tą turę pojedynku od użycia Growl. Atak ten osłabił minimalnie obrażenia, które kot otrzymał od kolejnego Walczącego ataku. Jednak to nie zniechęciło ani Meowtha, ani jego trenerki do dalszej walki. Oba zaczęły wymieniać się ciosami o przeróżnych typach. Pioruny czy wodne ataki latały z jednej strony areny na drugą. Gdy pod konie pojedynku oba stworki wymieniły się Thunderboltami, Cotton została sparaliżowana. Jednak nawet ten niekorzystny dla niej stan nie przeszkodził jej w wygranej.
15%Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Spr_b_5b_427Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Spr_5b_0520%
20 lvl vs. 17 lvl

Status:
Buneary "Cotton" - Atak 95% PARALIŻ
Meowth "Artemis" - ---


Buneary "Cotton" - 0,85lvl
Meowth "Artemis" - 0,70lvl


- Zatem zwyciężczynią, jak i również zdobywczynią Tytułu Mistrza typu Normalnego zostaje Elisabeth MacIntre. - powiedziała przez mikrofon MC, a publiczność zaczęła wiwatować. - Gratuluję zwyciężczyni, a was zapraszam na kolejne pojedynki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty
PisanieTemat: Re: Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]   Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii] Empty

Powrót do góry Go down
 
Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Normal Championship Fight [I Obrona tytułu Szkotki]
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Fire Championship Match [I Obrona tytułu Wojasa]
» Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]
» Obrona Normal Title

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: