Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] Empty
PisanieTemat: Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]   Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] EmptyPon 09 Lut 2015, 23:58

Na trzeciej arenie zebrali się fani nieco mniej...dewastacyjnych typów, żeby obejrzeć walkę która właśnie się zaczyna! Trzeci MC wkroczył na arenę, jednocześnie kiedy ze swoich wyjść pokazali się walczący
- Wiiiiiiiitam! Pora na kojącą zieleń oraz wspaniałą grację roślinnych pokemonów! Witamy na walce o Grass Championship! Nasz broniący tytułu mistrz, Finn oraz jego urocza Budew zmierzą się z Dante oraz...tak! Jego uroczą Budew! Ta walka po prostu nie mogła być lepsza! Która z tych dwóch uroczych roślinek okaże się wytrzymalsza? Która z nich okaże się lepsza? Przekonamy się już niedługo!

Walkę rozpocznie...Vebre

Arena: Zwykła polanka, nieco kwiatów, ale poza tym nic szczególnego. Zwykła trawiasta arena.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] Empty
PisanieTemat: Re: Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]   Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] EmptyCzw 12 Lut 2015, 12:22

-Walka o mistrzostwo? - zapytałem sam siebie, gdy zobaczyłem informacje o wyzywającym. -W końcu! - uśmiechnąłem się i ścisnąłem w dłoni kulę z Budew. Czas na zabawę.

Wyszedłem na trawiaste pole walki, niewątpliwie było ono moim ulubionym, czas pokazać wyzywającemu, czemu zdobyłem tę posadę i czemu ją utrzymam...
-Katy, na scenę! - wypuściłem z pokeballa Budew.

-Zaczynamy kochana, użyj PsychicznegoHidden Power, po którym wykonaj Stun Spore, taka kombinacja będzie najskuteczniejszą na sam początek walki. Nasza rywalka ma podtyp trujący, zaprezentujmy jej więc pełen arsenał naszych psychicznych ruchów, użyj Extrasensory i promieniem energii odrzuć budew na ścianę areny, następnie wykonaj Growth! Rośnij w siłę i zbierz więcej mocy do swoich specjalnych ataków. Teraz zaatakuj serią nieprzyjemnych Shadow Balli, spróbuj unikać nadchodzących ataków, jednak nie skupaj się na tym, twoje ciosy są znacznie mocniejsze. Jedziemy z tym koksem kochana, zaatakuj jeszcze raz Extrasensory, po którym ciśnij w Budew-rywalkę swoje Hidden Power, pod naporem psychicznych ciosów nie będzie miała szans, tak więc jeszcze raz różowe kuleczki z Hidden Power i promień szczęścia czyli Extrasensory! Używanie w kółko tych samych ataków może nie być najlepszym pomysłem, jeżeli wróg może je łatwo skontrować, jednak w tym przypadku jest to.. wątpliwe. Czas jednak na odmianę Katy, użyj Growth, a następnie zaczerpnij energię trucizny ze swojego wnętrza i ciśnij w rywalkę Sludge Bomb! W ramach zakończenia użyj Extrasensory, na wcześniej wystrzelone Hidden Power, wzmocnij w ten sposób różowe kulki mocy <3 i zakończ starcie jeszcze jednym Extrasensory, trzymam kciuki Katy! Czuj się na trawie jak ryba w wodzie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] Empty
PisanieTemat: Re: Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]   Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] EmptyCzw 26 Lut 2015, 17:34

Walkę walkowerem wygrywa Vebre

Budew - 0,15lvl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] Empty
PisanieTemat: Re: Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]   Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre] Empty

Powrót do góry Go down
 
Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fire Championship Match [I Obrona tytułu Wojasa]
» Normal Championship Match [I Obrona tytułu Celestii]
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Normal Championship Fight [I Obrona tytułu Szkotki]
»  Dark Championship Match

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: