Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

  Dark Championship Match

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

 Dark Championship Match Empty
PisanieTemat: Dark Championship Match    Dark Championship Match EmptySob 11 Kwi 2015, 06:46

Sala walki jest zamkniętym pomieszczeniem bez okien. Jedynymi źródłami światła są stare oliwne lampiony. Całość wygląda bardzo mrocznie i z pewnością taką scenerię polubią wasze pokemony.

Rozpoczynamy walkę o Mistrzostwo Typu Mrok.

100 % Dark Championship Match Umbreon vs  Dark Championship Match Sneasel 100%
13 lvl vs 11 lvl

Walkę rozpoczyna Mhrok!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

 Dark Championship Match Empty
PisanieTemat: Re: Dark Championship Match    Dark Championship Match EmptySob 11 Kwi 2015, 14:17

Wkroczyłem do niewielkiego pomieszczenia. Było ono ciemne, nie posiadało okien, a jedynymi źródłami światła były wiszące, stare oliwne lampy. Bardziej przypominało to scenę z horroru, niż miejsce starcia o tytuł Mistrza typu Dark. Po drugiej stronie stał Wikkaz, dobrze mi znany chłopak, z którym miałem już okazję walczyć, jednak zawsze w niezbyt zobowiązujących pojedynkach. Znałem jego możliwości i wiedziałem, że walka na pewno będzie interesująca.
- Witaj Wikkazie. Znowu się spotykamy. - przywitałem przeciwnika, po czym się uśmiechnąłem. - Zdarzało nam się parę razy ze sobą walczyć, jednak nie sądziłem, że spotkam ciebie w takim miejscu. Jednak, nie przedłużajmy. Niech rozpocznie się pojedynek. Umbreon, pokaż się! - wypuszczam z jego kuli czarnego lisa z gdzieniegdzie umieszczonymi złotymi okręgami. - Rozpocznij od szarży na przeciwnika i wysłania z niego Shadow Balla. Pędź za kulą, a zaraz po tym jak ona uderzy, skocza za Sneasela, po czym uderz w jego plecy Toxiciem. Niech trujące toksyny pokryją jego ciało i przy okazji go otrują. Zatrucie u Sneasela byłoby dla nas bardzo korzystne. Następnie uderz w Sneasela Quick Attackiem. Postaraj się zmasymalizować swoją szybkość poruszania i wykorzystaj ją, żeby ponownie zbliżyć się do przeciwnika. Wykonaj wtedy skok i uderz w niego Iron Tailem. Po takiej nawałnicy ciosów przejdziemy do powolnego zmniejszania jego statystyk. Zacznij od Baby-Doll Eyes, spójrz słodkim wzrokiem na Sneseala, abyś mógł zmniejszyć jego atak, a następnie użyj Tail Whip, pomachaj ogonkiem, żeby obniżyć obronę mrocznego stworka. Zaraz po tym użyj Dig i wskocz w ziemię. Pokrąż trochę pod arenę, następnie wyskocz w pewnej odległości od Sneasela i poślij w niego dwa Shadow Balle oraz gwiazdki Swift. Pobiegnij za dwoma tymi ciosami, a zaraz po tym jak dotrą one do Sneasala, uderz Iron Tailem. Następnie ponownie wykorzystaj swój ogonek i użyj Tail Whip. Potem zacznij biegać wokół Sneasela, po czym uderz w niego Quick Attackiem. Następnie użyj Dig, żeby ukryć się pod ziemię. Pokręć się trochę, po czym wyskocz z ziemi blisko mrocznego pokemona. Zaraz po tym zakręć trzeci raz ogonkiem (Tail Whip), po czym uderz w czaszkę pokemona Iron Tailem.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

 Dark Championship Match Empty
PisanieTemat: Re: Dark Championship Match    Dark Championship Match EmptyPon 13 Kwi 2015, 14:58

Ta walka jest o wiele ważniejsza od wszystkich, które do tej pory stoczyłem. Teraz liczy się mistrzostwo, które ja i moje pokemony zdobędziemy. Remigiusz jest trenerem, z którym już kilka razy walczyłem. Znam jego możliwości i wiem, na co go stać. Zobaczymy jednak jak zachowa się podczas tej walki. Ja na pewno nie odpuszczę. Pragnę tej wygranej najbardziej na świecie.
Czas jednak zabrać się za walkę. Wypuszczam na arenę mojego Sneasela i kiedy pokemon będzie gotów zaczynam wydawać mu polecenia:
- Sneasel zaczynamy walkę. Arena jest idealna dla ciebie, więc mam nadzieję, że wygramy to razem. Zacznij od mocnego Dark Pulse. Strzel promieniem prosto w swojego przeciwnika, aby zniweczyć mu wszystkie plany, które obrał sobie na początku. Zaraz po tym uderzeniu użyj Ice Beam i pokryj całą arenę lodem. Niech nasz przeciwnik wywraca się przy każdym ruchu. Postaraj się również zamrozić jego nogi, aby nie mógł się na początek ruszać. Wtedy zacznij się ślizgać w jego kierunku i z całych sił uderz go mocnym Ice Punch. Od razy po tym wyskocz wysoko w górę i uderz przeciwnika mocno Iron Tail prosto w kręgosłup. Nie czekaj na jego reakcję i odrzuć go od siebie mocnym Dynamic Punch. Kiedy znajdzie się kilka metrów od ciebie zacznij strzelać Ice Beam. Kilkakrotnie użyj tego ataku po to, aby postarać się zamrozić jakąś część jego ciała. Następnie stań kilka metrów od niego i użyj Leer aby obniżyć jego statystyki. Zaraz po tym szybko użyj Quick Attack i z całej siły wbij się w przeciwnika. Od razu po ataku skorzystaj z tego, że przeciwnik jest blisko i zaatakuj go prosto w twarz Fury Cutter. Jeśli zranisz jego oczy wtedy będzie mu o wiele ciężej skupić się na walce. Następnie ponownie użyj Ice Beam aby zamrozić pole pod jego nogami, po czym strzel prosto w niego tym samym uderzeniem. Wtedy zacznij się ślizgać koło niego i co chwilę uderzaj go Iron Tail. Na ladzie nie będzie potrafić robić za dobrych uników, więc wykorzystaj to na wyrobienie sobie przewagi. Po kilku takich uderzeniach zaatakuj najpierw Quick Attack i z całej siły wbij się w lisa, po czym skorzystaj z tego, że znalazłeś się blisko niego i uderz go z całej siły Dynamic Punch. Postaraj się przy tym odrzucić go od siebie. Wtedy popchnij go jeszcze dalej na najbliższą ścianę używając Dark Pulse. Użyj do tego jak najwięcej siły po to, aby wbić przeciwnika w nią i jak najbardziej go osłabić. W momencie, w którym uderzy w ścianę szybko doskocz do niego i użyj Feint Attack. Na koniec natomiast najpierw z całej siły trzaśnij go Iron Tail i odrzuć go od siebie daleko, po czym atakuj przez dłuższą chwilę Ice Beam i postaraj się przy tym zamrozić go.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

 Dark Championship Match Empty
PisanieTemat: Re: Dark Championship Match    Dark Championship Match EmptyWto 14 Kwi 2015, 18:49

Uderzenie Shadow Ball Umbreona nie było zbyt odczuwalne dla mrocznej łasicy. Sneasel odpowiedział na ten ruch swoim Dark Pule. Gdy Umbreon chciał wykonać Toxic, Sneasel skutecznie odparł ten ruchu i zzatakował z Ice Beam. Uderzenie z Quick Attack skontrowało sie z Ice Punch. Umbreon uderzył silnym Iron Tail, a wtedy poobojany Sneasel zdobył się na uderrzenie Dynamic Punch, które trafiło celu. Umbreon rozpoczął serię ruchów obniżających statystyki. Co jednak spotkało sie z brutalną rzeczywistością i oberwaniem z kolejnego lodowego Ice Beam. Oba pokemony dzielnie walczyły, jednak to Sneasel miał bardziej efektywne ruchy przeciwko przeciwnikowi. Dzięki czemu łatwo zadawał silne i osłabiające ciosy.
0 % Dark Championship Match Umbreon vs  Dark Championship Match Sneasel 12%
13 lvl vs 11 lvl

WIKKAZ ZOSTAŁ MISTRZEM TYPU MROK.
Umbreon + 0,7 lvl
Sneasel + 1,2 lvl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





 Dark Championship Match Empty
PisanieTemat: Re: Dark Championship Match    Dark Championship Match Empty

Powrót do góry Go down
 
Dark Championship Match
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Water Championship Match
» Fight Championship Match
» Poison Championship Match
» Fire Championship Match [I Obrona tytułu Wojasa]
» Grass Championship Match [I Obrona tytułu Vebre]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: